logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 247 647
378 online
28 217 VIPy
Reklama

TWOJA KURKUMA  100% ORGANIC  THIS IS BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Szpiczak mnogi III stopnia całkowicie wyeliminowany kurkumą

  Od dziesięcioleci instytucje medyczne współpracują z nastawionym na zysk przemysłem rakowym, aby zdyskredytować każdego, kto nawołuje do stosowania ziół, przypraw lub żywności zwalczających raka. Ich zdaniem jedzenie nie może zawierać w sobie „lekarstwa”. Jedynie zatwierdzone medycznie toksyczne leki mogą „leczyć” raka, jak głosi powszechna propaganda.

  W tym samym czasie setki, tysiące, a właściwie miliony ludzi na całym świecie skutecznie zapobiegają, a nawet odwracają późne stadia nowotworów. Używają do tego wyłącznie zdrowych pokarmów, ziół i form medycyny naturalnej. Pomimo starań zignorowania istnienia naturalnych metod leczenia raka, medyczny kombajn został właśnie zmuszony do udokumentowania oszałamiającego przypadku kobiety która całkowicie wyeliminowała raka w 3 stadium zaawansowania. Dokonała tego wyłącznie przy użyciu kurkumy, przyprawy powszechnie używanej np. w curry.

  Jakiekolwiek objawy raka zostały wyeliminowane za pomocą kurkuminy w kurkumie.

  Ten niezwykłe przypadek wyeliminowania raka został udokumentowany przez British Medical Journal. Analiza zatytułowana „Długoterminowa stabilizacja szpiczaka mnogiego kurkuminą” nie wspomina słowa „lekarstwo”, ponieważ ta terminologia jest zakazana w całym wszechświecie medycznym, który twierdzi, że „nie ma czegoś takiego jak lekarstwo na raka”. To błędne przekonanie naturalnie zbiega się z polityką zysków firm skorumpowanego przemysłu rakowego.

  Według dokumentacji BMJ, autorstwa dr Abbasa Zaidi:

  … opisujemy pacjentkę ze szpiczakiem, która rozpoczęła codzienną suplementację kurkumą, w obliczu trzeciego nawrotu choroby. W braku dalszego kontynuowania terapii leczniczej, pacjentka osiągnęła stan stabilny i przez ostatnie 5 lat utrzymuje się w dobrym zdrowiu.

  Po ludzku znaczy to, że kobieta wyeliminowała wszelkie objawy raka, nie przyjmując niczego poza suplementem kurkuminy z korzenia kurkumy (kurkumina jest najsilniejszym związkiem fitochemicznym występującym w kurkumie). Co więcej, o suplemencie dowiedziała się z Internetów, najprawdopodobniej ze stron powiązanych z antyrakową żywnością i suplementami takimi jak kurkuma

  Brytyjska prasa chętnie podchwyciła ten temat: „Kobieta, która przez lata bezskutecznie walczyła
  z rakiem krwi, w końcu zahamowała rozwój choroby kurkumą”. „Dieneke Ferguson prowadzi teraz normalne życie po rezygnacji z wyczerpujących terapii, które nie zdołały zatrzymać choroby.”

  Ferguson próbowała chemioterapii, ale szybko zdała sobie sprawę, jak toksyczna w rzeczywistości jest chemia dla ludzkiego organizmu. Zaprzestała jej stosowania i zamiast tego zaczęła przyjmować suplement kurkumy. Pięć lat później będąc prawie całkowicie zdrową dała prztyka w nos prognozom dla osób, u których zdiagnozowano ten rodzaj raka.

  Lekarze twierdzą, że jest to pierwszy zarejestrowany przypadek, w którym pacjent wyzdrowiał jedynie z pomocą przyprawy po zaprzestaniu jakichkolwiek konwencjonalnych terapii medycznych. Po tym jak szpiczak rozprzestrzenił się gwałtownie po trzech rundach chemioterapii i czterech przeszczepach komórek macierzystych, 67-latka zaczęła przyjmować 8g kurkumy dziennie. Pani Ferguson, po raz pierwszy zdiagnozowana w 2007 roku, nadal przyjmuje kurkumę bez dalszego leczenia farmakologicznego, a liczba jej komórek rakowych jest obecnie znikoma.

  Lekarze przyznają, że „nie ma innego wytłumaczenia” jak to że kurkuma odwróciła rozwój choroby u pacjentki.

  Ferguson zaczęła codziennie przyjmować 8 gramów kurkumy w postaci tabletek. Jest to odpowiednik około dwóch łyżeczek czystej, sproszkowanej kurkumy.

  W ciągu zaledwie 15 miesięcy Ferguson zauważyła znaczną różnicę w ogólnym stanie zdrowia. Onkolodzy zauważyli, że jej poziomy osocza krwi są praktycznie normalne i utrzymują się w granicach normy przez ostatnie pięć lat.

  Jamie Cavenagh, specjalista od schorzeń krwi w londyńskim Barts Hospital, który przeglądał sprawę Ferguson, był mocno zdezorientowany. „Nie ma innego wyjaśnienia w tym przypadku dla jej powrotu do zdrowia poza tym, że jest to reakcja na działanie kurkumy”.

  Ferguson stwierdziła, że będzie nadal przyjmowała suplementy. Mówi, że jest szczęśliwa i cieszy się dobrym zdrowiem.

  Gdyby nadal była poddawana chemioterapii, radioterapii lub innym konwencjonalnym metodom leczenia raka, jej jakość życia byłaby fatalna. Oznacza to intensywny ból, brak włosów, utratę mięśni, chroniczne zmęczenie, „chemiczny mózg” i wszystkie inne skutki uboczne toksycznej chemioterapii. Zamiast tego cieszy się życiem wolnym od bólu, stanów zapalnych i raka. Dokonała tego za pomocą zwykłej przyprawy korzennej.

  Nastawiona na zysk branża nowotworowa pilnuje aby pacjenci z chorobą nowotworową całkowicie zapomnieli o naturalnych sposobach leczenia. Rutynowo przeciwdziała wszelkim śladom naturalnego „wyleczenia” raka. Każda osoba, która posiłkuje się kurkumą lub przyjmuje jej suplementy, pozbawia branżę nowotworową milionów dolarów długoterminowych zysków z cierpienia chorych na raka.

  Branża zajmująca się rakiem rozmyślnie ukrywa przed pacjentami informacje na temat naturalnych metod leczenia witaminą D, kurkuminą lub grzybami leczniczymi. Informacje te nie docierają do pacjentów właśnie dlatego, że zaszkodziłyby interesom finansowym klinik onkologicznych, ośrodków chemioterapii i nieetycznych lekarzy onkologicznych, których coraz częściej uznaje się za medycznych przestępców.

  Dr Farid Fata, na odsiadce w więzieniu federalnym, błędnie diagnozował prawie każdego swojego pacjenta, aby czerpać korzyści z przepisywania toksycznej chemioterapii. Dr David Gorski czerpie zyski z wykorzystywania czarnych kobiet do operacji nowotworowych, jednocześnie zaciekle atakując naturalne środki i tych, którzy je promują. Dr David Gorski również trafił pod lupę FBI, ale pozostaje nadal w praktyce. W dalszym ciągu zbija kokosy na chirurgicznym okaleczaniu niezliczonej ilości kobiet, które wiedząc o naturalnych lekach, takich jak kurkumina miałyby szanse na odwrócenie choroby.

  Przemysł rakowy to medyczny spisek przeciwko ludzkości?

  Przemysł nowotworowy dokłada wszelkich starań, aby pozbawić pacjentów dostępu do jakichkolwiek informacji o zapobieganiu lub leczenia raka bez konieczności stosowania drogich (i wysoce toksycznych) terapii medycznych. W świetle tego dokumentacja BMJ dotycząca leczenia raka kurkumą jest tak zaskakująca. W przeszłości taka naukowa publikacja nie przeszłaby.

  Co się zmieniło? W obliczu dowodów potwierdzających skuteczność naturalnych metod leczenia raka nawet BMJ nie może pozostać obojętna, nie wychodząc na totalnie oderwaną od naukowej rzeczywistości.

  Opinia publiczna przestaje wierzyć już w kłamstwa przemysłu rakowego. Coraz częściej pacjenci
  z chorobą nowotworową odrzucają toksyczne metody leczenia, takie jak chemioterapia i decydują się na samodzielną walkę z rakiem.

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny
  do KURACJI 4 SZKLANEK, która oczyszcza wątrobę,
  usuwa pasożyty, odtruwa inne organy jak nerki,
  przy okazji dotleniając
  ciało.

  Podsumowując:

  Kurkuma jest silną antyrakową przyprawą. Jest na tyle potężna, że British Medical Journal udokumentował przypadek całkowitej eliminacji szpiczaka mnogiego przy użyciu samej kurkumy. Łyżeczkę sproszkowanej kurkumy dodawaj codziennie do porannego smoothie. Smakuje niesamowicie. Doskonałą opcją będzie też codzienna poranna i oczyszczająca kuracja 4 szklanek, gdzie pierwsza szklanka to woda z cytryną z kurkumą (łyżeczka) i szczyptą pieprzu czarnego, ze względu na piperynę, która podobnie jak olej kokosowy zwiększa wchłanianie kurkuminy.

  Kurkuma jest również silnym lekiem na zapalenie stawów.

  Nie myśl, że działanie kurkumy ogranicza się wyłącznie do nowotworów. Ta potężna przyprawa leczy wiele poważnych schorzeń w Twoim ciele. Lista chorób, przy których korzystanie z kurkuminy wpływa pozytywnie obejmuje infekcje, demencję, depresję i choroby serca.

  Publikacja z 2016 r. w Journal of Medicinal Food podkreśliła jej potencjał w leczeniu zapalenia stawów, a lekarze również uznali jej działanie przeciwzapalne. Niedawne badania wykazały, że może pomagać w niszczeniu komórek nowotworowych nerwiaka zarodkowego (neuroblastoma), dając szansę na leczenie najczęściej występującego nowotworu u niemowląt. Oczekiwana jest wkrótce publikacja kolejnego badania, pokazującego pozytywny wpływ kurkumy na raka jelita.

  Z tego powodu codziennie używaj kurkumy. Może minąć kilka dziesięcioleci zanim nauka dogoni wszystkie właściwości tej leczniczej przyprawy i superżywności. Ale po co czekać? Przez spożywanie kurkumy już teraz możesz doświadczyć wszystkich tych korzyści, nawet jeśli nauka jeszcze ich właściwie nie określiła.

  Źródło: 1

  Piona

   

  (Visited 5 933 times, 14 visits today)
  Przemysław vel dr Pompa - wyznawca treningu w starym, dobrym stylu. Oddany sztuce kształtowania ciała, ducha i umysłu.Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.Na blogu Pepsi zmierzy się z problemami współczesnego samca (i nie tylko;).
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Paweł 31 stycznia 2018 o 17:33

   „Doskonałą opcją będzie też codzienna poranna i oczyszczająca kuracja 4 szklanek, gdzie pierwsza szklanka to woda z cytryną z kurkumą (łyżeczka)”
   Przecież w terapii 4 szklanek mamy brać pół łyżeczki kurkumy:”1 szklanka

   Proszek z tej kurkumy This is BIO (1/2 łyżeczki)”.
   To ile w końcu mamy brać kurkumy w 1 szklance?

   1. Pepsi Eliot 31 stycznia 2018 o 18:58

    można brać 2,5-3 gramy, jak się sypnie, to przyprawa

  2. maja 31 stycznia 2018 o 18:04

   Witajcie
   świetny wpis .Mam szpiczaka w rodzinie -Tata też 3 stopień .Mamy 4 rok remisji . Przeczytałam chyba wszystko na ten temat w Polsce stare metody leczenia . Tato został wyleczony lekami w fazie badania w Polsce . Teraz pora na kurkumę.

   1. grzegorzadam 3 lutego 2018 o 11:33
  3. Pepsi Eliot 31 stycznia 2018 o 18:45

   tak poprawimy to zaraz

  4. Kats 31 stycznia 2018 o 20:44

   Kochani a ile można dawać kurkumy 4latkowi?

   1. Kats 31 stycznia 2018 o 20:44

    I jak często, jakie przerwy?:)

   2. Pepsi Eliot 31 stycznia 2018 o 21:48
    1. Kats 31 stycznia 2018 o 22:59

     Dziękóweczka! <3

  5. Aleksandra 31 stycznia 2018 o 21:58

   W necie są tez info , że aby kurkumina w kurkumie działała musi byc plus pieprz czarny i /lub kajenski. Tłuszcz np olej kokosowy i temepratura. Ponoć dobrze podgrzac troche kurkumę w tłuszczu. Tak pisza….

   1. Pepsi Eliot 31 stycznia 2018 o 22:57

    Piszę o tym w mojej książce Leczenie Dobrą Dietą, a w polecanej przeze mnie oczyszczającej terapii 4 szklanek dodajemy czarny pieprz

  6. Gonzo 31 stycznia 2018 o 23:06

   W wieku 24 lat miałam zdiagnozowane wrzodziejące zapalenie jelita (hospitalizacja, transfuzja, etc.) wg. klasyków to jest choroba nieuleczalna (są tylko emisje i reemisje). Jako, że zawsze byłam dociekliwa, to zrobiłam mały research i wygoglowałam (dawno temu), że w japońskim szpitalach pacjentom z colitis ulcerosa podaje się mega dawki kurkumy (obok chemicznych leków). Wtedy byłam zielona jak szczypiorek na wiosnę, ale intuicyjnie kliknęło i i łykałam dosyć długo kurkumę . Ostatni „klasyczny lekarz”, który mnie badał, stwierdził, że jestem całkowicie zdrowa, a przeglądając historię choroby stwierdził. że wtedy musieli się pomylić diagnozując mnie 🙂 Co ja mu będę gadać..

   1. Kejti 1 lutego 2018 o 11:11

    Super, uwielbiam czytać takie historie z „naszego podwórka” 🙂 Zdrowia nam wszystkim!

   2. grzegorzadam 3 lutego 2018 o 11:34

    wg. klasyków to jest choroba nieuleczalna ”

    🙂

  7. Ewa Byra 11 lutego 2018 o 00:44

   A Czy zamiast kapsułek nie lepsza by była starta kurkuma?Ja ścieram ja na tarce dodaje ząbek czosnku troche oliwy i pieprz.Wychodzi mi około 2 łyżeczki ,łykam to i popijam woda

   1. Pepsi Eliot 11 lutego 2018 o 07:35

    żadne kapsułki, tylko nasz proszek This is BIO, starta kurkuma świeża będzie miała znacznie mniej kurkuminy niż ta sproszkowana

    1. Ewa Byra 11 lutego 2018 o 18:20

     Dlaczego proszek by byl lepszy niż świeża kurkuma?Myslalam ze świeża będzie lepsza bo będzie zawierać więcej kurkuminy.
     Niestety nie moge kupić w twoim sklepie gdyż nie mieszka. W Polsce ,może jak przyjadę na wakacje to zrobię zapas.

     1. Pepsi Eliot 11 lutego 2018 o 23:18

      zapraszamy

     2. japoneczka01 22 kwietnia 2018 o 09:03

      Pepsi ma rację, niektóre zioła dopiero po wysuszeniu uaktywniają wszystkie lecznicze substancje, a dzieje się to, np. pod wpływem podwyższonej temperatury w procesie ich suszenia. To samo dotyczy imbiru – ten suszony w proszku jest leczniczy, a ten świeży tylko troszkę. Pamiętasz jak dla małych dzieci przy biegunce gotowało się starą marchew i dopiero po 40 minutach gotowania ona uaktywniała składniki likwidujące bakterie biegunkowe?

      1. Pepsi Eliot 22 kwietnia 2018 o 09:20

       tak zwana marchwianka na niemowlaków

  Dodaj komentarz