Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 389 406
66 online
42 282 VIPy

Szpinak na barykady marsz! Czyli 10 postulatów skutecznej profilaktyki zdrowia na czasie

Panuje w środowisku, któree znasz, w kwestii niejedzenia mięsa, nie mówiąc o surowej diecie roślinnej, niechęć?

Owszem, ponieważ taka postawa jest zagrożeniem na wielu poziomach. Jest nieprzyjemnie z kimś takim żyć pod jednym dachem, oferować mu leczenie farmakologiczne, nieprzyjemnie jest mu mówić, że się bardzo kocha psa i kota.

Z drugiej strony nie można wrzucić wszystkich do jednego tygla. Dociera do nich azaliż to i owo, gdyż tyle było śmiechu ze Steva Jobsa, który zamiast dać sobie od razu usunąć nowotwór skalpelem, to najpierw się ociągał i zaczął od konsumpcji zielska i się doigrał nawet przedwczesnego zgonu (z tym można długo polemizować), no i to jest ten dowód, że frutarianizm to ludobójstwo. Nie mówi się, czym jest tak naprawdę rak trzustki.

Z kolei wręcz krańcowo odbiegającym przypadkiem była kiedyś historia Angelina Joli, która usunęła piersi i narządy rodne profilaktycznie. Bez cienia oceniania, tak po prostu było.

Dlaczego olbrzymia większość tak mało uwagi przywiązuje do umiejętności samoleczenia się ciała, samonaprawy w wyniku prawidłowego go odżywienia?

Najczęściej człowiek wykształcony medycznie i światły, jak już, zachęca do diety wysoko tłuszczowej, odzwierzęcej i zaczyna straszyć owocem. Dlaczego? Nie wyrzucajmy dziecka z kąpielą, ale.

 • Czy niedotlenioną komórkę, należy leczyć chemią?
 • Czy niedotlenioną komórkę, należy leczyć kwaśnym białkiem zwierzęcym?
 • Czy to ma przyszłość w dłuższym okresie czasu?
 • Czy dietozależne choroby przewlekłe mają coś wspólnego z przebiegiem koronawirusa, grypy, silnego przeziębienia, czy anginy?
 • Ba, a raki?

W starszym filmie Małgośki Szumowskiej, bohaterka chora na raka mówi rozżalona „ale przecież jadłam brokuły„. Ta niewinna scena zapada w pamięć i w sposób cyniczny i machiaweliczny podkopuje poważną ideę odżywiania, które ma ten właśnie prozaiczny cel: odżywiać.

Na drugi plan schodzi fakt, że kobieta straciła włosy, co sugeruje, że oprócz tego, że w życiu robiła różne rzeczy jak palenie papierosów, i jadła brokuły, to również przyjęła chemię i żadna z tych rzeczy, nie była w stanie zatrzymać jej przy życiu. Jednak tylko brokuł został wykpiony.

Czarno biało? Rili?

 • Raz, mamy do czynienia z ludźmi światłymi wierzącymi tylko w lekarstwo od farmaceuty, nowoczesną technikę, nieomylność diagnozy podpartej współczesnymi narzędziami 
 • Dwa, wśród nich są inteligentni sceptycy, którzy nie widzą innej alternatywy, albo tacy, którzy chcą, aby ktoś inny podjął decyzję w ich imieniu 
 • I trzy, według wykształconej kadry medycznej, mamy zabobonną ciemnotę, która zamiast leczyć się lekiem udaje się do przydrożnych znachorów i felczerów, a następnie w ostatnim stadium choroby ląduje skruszona w szpitalu 

Nie dopuszcza się sytuacji odwrotnej, że coś się zmieniło?

Że dzisiaj, być może niezbyt inteligentny, do tego niezaradny życiowo człowiek żywiący się czipsami i sodową cc przed telewizorem, bezrefleksyjnie i chętnie poddaje się alopatycznym kuracjom, zaś ten, co jeszcze niedawno z ilorazem inteligencji circa 120, nakierowany jednotorowo na alopatę i jego strzykawę, obecnie dopuszcza jakieś dziejowe spiski i zmowy, czyli alternatywne rozwiązania.

Wszystko staje na głowie, a lekarz jakby tej przemiany nie zauważył?

To już nie ciemny człowiek nie chce okropnego chemicznego lekarstwa, bajpasom i cukrowi mówi nie, i za pomocą czarów chce się samoleczyć, poprzez odpowiednie dotlenienie, odżywienie i nawodnienie ciała. To myślący inteligent taką świnię lekarzowi podkłada. Nie można już lekko powiedzieć, że idiota wybrał gusła, dziady i zabobony, a nie doskonałą współczesną chemię w służbie medycyny.

Okazało się (na podstawie opracowania dr Sircusa sprzed kilku lat, oraz dr. Morse ze stycznia 2019), że koronawirusy nie lubią ciała alkalicznego, dotlenionego, nawodnionego, aktywnego, dobrze odżywionego, a przynajmniej nie lubią się w nim zadomowić na długo.

Sproszkowane zielonki, trawy, algi mogą okazać się bardzo pomocne w ALKALIZACJI ciała 
Polecamy 4 Greens This is BIO idealny dodatek do 4 szklanki


10 postulatów profilaktycznych na ostro, nie ma lipy

 • 1. Precz ze złomem zamiast jedzenia
 • 2. Precz z obstrukcją, pozatykanymi kichami
 • 3. Precz z przeciekami jelit, przewężeniami i wrzodami
 • 4. Precz ze zwapnieniami, witaj antyoksydancie, magnezie i witamino K2
 • 5. Precz z chemikaliem
 • 6. Precz z zakwaszonym ciałem
 • 7. Precz z niedokwaszonym żołądkiem
 • 8. Precz z brakami odżywczymi, odwodnieniem, i niedotlenieniem
 • 9. Precz z choróbskami przewlekłymi
 • 10. Precz ze ściskiem

Gdyż jedyna słuszna profilaktyka chorób przewlekłych, w tym nowotworowych powinna opierać się przede wszystkim na spożywaniu roślin w wielkich ilościach, gdyż fito, czyli zielone, ale też we wszystkich kolorach w tym amarantach i fioletach, jako najdoskonalszy przeciwutleniacz, stanowi istotę życia.

Sproszkowany jarmuż 100% Organic Kale This is BIO bardzo wygodną alkalizującą i odżywczą opcją do 4 szklanki


Taka żywność pretenduje do nazwania jej pożywieniem, gdyż faktycznie odżywia, metabolizując ciało na poziomie komórkowym, jednocześnie regulując hormony, które z kolei pomagają kontrolować nawet chore apetyty.
Im więcej organicznych roślin nieprzetworzonych, albo niskoprzetworzonych, najlepiej na surowo, tym lepiej. A więc roślina i nie ma od tego odwołania.

 • Alopacjo opanować się!
 • Inteligencjo wyznacz nowe słuszne paradygmaty, a czeladź za wami pójdzie, przecież kiedyś, dawniej intuicyjnie wyczuwała, że jest coś na rzeczy

Sproszkowane zielonki w tym szpinak są nie tylko odżywcze, ale mogą pomóc w alkalizacji ciała, dodaj go do 4 szklanki

Polecam nasz organiczny Szpinak  This is BIO ale wybór zawsze należy do Ciebie. Prawie każda panna młoda ma wybór:)


Szpinak z jarmużem na barykady marsz!

owocek

Źródła:

(Visited 3 314 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama
 

Najbadziej upiększa dobrze nawodniona i odżywiona skóra!

Dodaj łyżeczkę doskonałego Kolagenu TiB do 4 szklanki!

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum