logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
86 199 474
279 online
31 590 VIPy
Reklama

B12 TiB, CZYLI 
PRAWIDŁOWY CYKL METYLACJI

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Jak szybko skrystalizować swój nowy kod genetyczny?

Wiele osób chce wiedzieć jak mogą zmienić ich rzeczywistość i przenieść się w inną, a więc dzisiaj zamierzam wyjaśnić Ci jak to osiągnąć.

To bardzo proste. Prawdę mówiąc, Ty już to robisz w tym momencie. Istnieją nieskończone równoległe rzeczywistości, które istnieją równocześnie i żyjesz w nich wszystkich, nawet jeśli tego nie wiesz. Możesz wybrać, którego życia pragniesz doświadczać tylko wtedy, kiedy zrozumiesz, że…

życie to film złożony z obrazków

Nie istnieje czas. Jest tylko „teraz”. Jesteś twórcą, który decyduje jaki obraz dokąd zmierza. Dzieje się to poprzez obserwowanie każdego obrazu w teraz. W ten sam sposób zmieniasz swoją wibracyjną rzeczywistość. Twoje postrzeganie jest kluczem.

Wszystko, co postrzegamy, zawsze dopasowuje się do naszej częstotliwości

Twój świadomy rozum może tego nie rozumieć, ponieważ Twoja wyższa świadomość robi to automatycznie za Ciebie. Jednak możesz uczestniczyć w tym współtworząc, jeśli jesteś gotowy.

Doświadczasz siebie na poziomie, na jakim uważasz, że jesteś

Jeśli zdecydujesz się uwierzyć, że wibrujesz na wyższych wibracjach, będziesz mogła zacząć oddziaływać na środowisko.

Potrzebujesz 6 miesięcy, aby skrystalizować nowy kod genetyczny

Jeśli podwyższysz swoje wibracje, zaczniesz odkrywać więcej swojego wyższego ja. Zobacz to, poczuj to. Bądź tym. Pozwól sobie iść tam, gdzie znajdują się najlepsze myśli i uczucia.

Wieczny stan szczęścia (nie mylić z ekscytacją), spokojnej radości i inspiracji. Czujesz, że jesteś na szczycie, a nie pod nim. Każdy krok, który robisz tym kierunku, każdy krok w którym widzisz siebie bardziej jako kreatora/boga, a nie jako ofiarę zmienia częstotliwość Twojej świadomości. Zaczynasz realizować nową równoległą rzeczywistość, której nie byłeś świadomy na wcześniejszym poziomie i dostrzegasz coraz to więcej dostępu do Twojej prawdziwej mocy (wpływania na Twoją rzeczywistość).

Najgorszą rzeczą, którą możesz zrobić, to jest być ofiarą. A ofiarami jest większość ludzi. Bycie ofiarą, czyli życie w strachu za niedługo/natychmiast przyciąga katów i dręczycieli.  Tak to działa.

Wkrótce stajesz się idealną baterią rozpaczy, smutku, przerażenia, wstydu i złości dla tych, którzy żywią się tą niską energią.

Wszechświat otwiera się i zmienia się pod wpływem świadomości, i to się dzieje tak szybko jak migający przełącznik światła, że nawet tego nie możesz dostrzec

Porusza się z taką prędkością, że wydaje się, jakby nie istniał. Dlatego czasem odczuwasz ból głowy, ponieważ próbujesz zrozumieć coś z niższego stanu świadomości.

Pepsi pisała o tym w Twoje ciało jest projekcją Twojej świadomości

Kiedy Twoja podświadomość rozwinie się, staniesz się inteligenty, szybki, zainspirowany, oświecony! Będziesz podekscytowany swoją egzystencją! Przejmij kontrolę nad własnym stanem wibracji! Baw się dobrze swoim istnieniem, ciesz się nim. Tworzysz w każdej chwili. Przyjmij rzeczywistość taką jaka jest i bądź wdzięczny, że żyjesz.

Twoje życie to płótno malarskie, weź pędzel, wybierz kolory i przelej na kanwę swoją duszę

Za Twoją uwagą, podąża Twoja energia.

Przebudzenie powinno być niespodzianką. Gdy idziesz nową drogą i zachowujesz się jak osioł ze „Shreka” wołając co chwilę: „Shrek daleko jeszcze?”, Twój cel się oddala. Możesz go nigdy nie osiągnąć. Tak to działa.

Na koniec dykteryjka:

Kiedy czegoś się nie spodziewasz, a to się wydarzy, czujesz się zaskoczony. Kiedy żona Webstera przyłapała go na tym, że całował pokojówkę, powiedziała mu, że jest bardzo zaskoczona. Webster był jednak pedantyczny w doborze właściwych słów (jest to zupełnie zrozumiałe u autora słowników), tak więc powiedział: „Nie, kochanie, to ja jestem zaskoczony. Ty jesteś zdumiona.”

Piona:)!

(Visited 5 003 times, 1 visits today)
Kapitan-Pompa Kapitan Pompa - na tropie niewyjaśnionych zjawisk, zagadek z historii dziejów i tajemnic skrywanych w zakamarkach Matrixa, wprowadzi czytelników bloga w inny wymiar świata skrywanego poza naszymi szeroko zamkniętymi oczamiZ wykształcenia prawnik, z zamiłowania sportowiec, zwolennik filozofii harmonijnego rozwoju, adept wschodnich sztuk walki.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Agniecha0107 13 września 2017 o 13:45

  Piękne. Bardzo dziękuję!

 2. Chloe 13 września 2017 o 17:27

  Piona kapitanie Pompa! Jak ja Cię lubię i Twoje artykuły, które otwierają mi oczy.. <3

 3. LuminAdi 13 września 2017 o 21:41

  Haha, jest super, „Haj fajf Kaptejn end pamp yt ap!!” 😀

  Przytulasy ewrybady! 🙂

  1. Przemysław vel dr Pompa 14 września 2017 o 08:41

 4. zosi 13 września 2017 o 23:13

  Drogi Pompo i droga Pepsi, to wszystko prawda, jestem teraz na szczycie, zaczełam kreować i biznes sie rozkręca. jest tylko jedna rzecz która mnie troche ffrustruje, może pomożecie mi rozjaśnić to w głowie przegonić durne ego frustracje. a mianowicie – robię fajne rzeczy, naprawdę ładne, podobaja się wielu osobom i są wyjątkowe, powaga. pytanie jak dotrzeć do większego grona osób ? choćby na insta mam jakieś 250 ffollowersów, choć wyczerpująco hasztaguje każdy post . wiem wiem, powiecie cierpliwość. ale mam insta od kwietnia, a więc zaraz bedzie pół roku, w tym tempie to słabo, a uważam że świat po prostu musi zobaczyć to co robię. to nie byłoby takie złe gdyby nie fakt że jakieś manikirzystki, kolejny setny fit trener, czy parent mama z milionem zdjęc tego samego dziecka mają po 15, 20, 50 tysiecy obserwujących. nie, nie jestem zazdrosna, wiem wiem że liczba lajków nie jest żadnym kurwa wyznacznikiem, ja po prostu nie kumam,

  1. Pepsi Eliot 14 września 2017 o 07:13

   Kup moją książkę Jak zarobić w Internecie? Jak zarobić na blogu? http://www.pepsieliot.com/produkty/ebook/ i zrób wartość dodaną.

   1. Zosi 14 września 2017 o 10:39

    Mam te książkę juz od dawna ale ja nie mam bloga i narazie nie zamierzam mieć swojej strony mam fb i insta czy tam rzeczy z książki tez zadziałają ? ( bo orzyznam przeczytałam jakieś 16 stron tylko )

    1. Emanuela Urtica 14 września 2017 o 11:32

     W książce są opisane metody marketingowe. Moim zdaniem, jako całkiem doświadczonego social-mediowca/copy-writera, bardzo dobre. I sprawdzą się bez względu na medium. Oczywiście insta i fb rządzą się też swoimi prawami, więc nie znajdziesz tam instrukcji, ale świetną drogę. Z ciekawości – podeślij linkę do swojej działalności. 😉

 5. Daria 14 września 2017 o 13:29

  Hej 🙂 ja tak jak Zosia uważam ze moje rzeczy powinien zobaczyć cały świat . W pl super sie kręci ale jak dotrzeć za granice ? Mam
  Książę Pepsi tylko muszę ja przeczytać 😉 Emanuelka jakbyś chciała zerknąć zapraszam …
  P.s. Juz to pisałam kiedyś Pepsi ze dwa razy ze jestem jej wdzięczna bo to miedzy innymi a moze głownie dzieki jej motywującym tekstom sie za to zabrałam <3

  1. Pepsi Eliot 14 września 2017 o 13:53

   Kochana Dario już raz pozwoliłam Ci zaspamować, wystarczy. Zrób to teraz u kogoś innego :), ale cieszę się, że idzie ku lepszemu lovciam

   1. Daria 14 września 2017 o 14:10

    Dziekuje :))
    Czaję Pepsi czaję i baaardzo dziekuje

  2. Emanuela Urtica 14 września 2017 o 14:08

   Obczaiłam, sztosik. <3 kliknęłam się na Insta i śledzę, przepiękne. <333

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *