Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 244 307
67 online
35 507 VIPy

Ta maseczka z sproszkowanego buraka sprawi, że zalśnisz jak gwiazda

Co maseczka z buraka zrobi dla Twojej skóry?

Maseczka z buraka świetnie sprawdzi się na przykład … przed balem Sylwestrowym! (co to jest bal Sylwestrowy?)

Burak, ten iście polski superfood ma mnóstwo korzystnych właściwości i wspaniale działa na ciało, zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Udowodni Ci to maseczka z buraka, która rozświetli Cię piękniej niż pierwsza gwiazdka rozświetla świąteczne niebo. Bez szydery! Ten przepis to skarb.

Przeciwzapalna maseczka z buraka

Buraki rosną w środowisku niekoniecznie najbardziej czystym, ale za to pełnym mikrobów kochających darmową wyżerkę. Z tego względu natura wyposażyła buraka w naturalny system ochrony. Chroni on buraka, a w gratisie, zwalcza infekcje organizmu i stany zapalne.1

Oczyszczająca skórę maseczka z buraka

Betaina i metionina zawarte w buraku podkręcają na maksa proces detoksykacji i wydalania toksyn z organizmu, dzięki czemu wesprą Twoją skórę.2

Rozświetlająca i świetna na szarą cerę maseczka z buraka

Ekstrakt z buraka zawiera witaminę C, która zapewnia rozświetlenie skóry. Dzięki zawartości żelaza, fosforu i białka, maseczka z buraka w pakiecie zapewni Ci zdrowe rumieńce i zdrowy odcień skóry.3

Maseczka z buraka na ciemne cienie pod oczami

Maseczka z buraka to źródło przeciwutleniaczy rewitalizujących skórę. Regularnie aplikowana nie tylko rozświetli cienie pod oczami i zmniejszy opuchliznę, ale także pomaga zminimalizować zmęczenie oczu.3

Maseczka z buraka – jak często stosować?

Maseczkę z buraka stosuj nie częściej niż raz w tygodniu. Świetne efekty przyniesie stosowana regularnie, raz na dwa tygodnie. Przed pierwszym zastosowaniem pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej na skórze nadgarstka.

Genialna maseczka z buraka – przepis

Pewnie zastanawiasz się jak przygotować świetną maseczkę z buraka? Jej przygotowanie jest banalnie proste i szybkie – wystarcza parę składników, miseczka i wcześniejsza próba alergiczna.

Maseczka z buraka – składniki

  • czubatą łyżkę stołową sproszkowanego buraka, na przykład Buraka This is BIO®,
  • łyżkę stołową wody różanej lub dobrej wody mineralnej,
  • pół łyżeczki ulubionego olejku, na przykład migdałowego (nie używaj w maseczkach olejków z cytrusów, które są światłoczułe i mogą pozostawić trwałe przebarwienia na skórze)
  • szczyptę startego imbiru.

Maseczka z buraka – jak przygotować

Zmieszaj składniki w miseczce na papkę. Jeśli zajdzie taka potrzeba, dodaj więcej wody różanej lub mineralnej. Nałóż na twarz na 15 minut, po tym czasie zmyj letnią wodą. Przed pierwszym użyciem zawsze wykonaj test alergiczny na fragmencie skóry nadgarstka aby sprawdzić czy maseczka Cię nie podrażnia. Burak działa silnie oczyszczająco.

buraczek

Źródła:

  1. ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4425174/
  2. detoxorganics.com/blogs/blog/detoxing-superfood-beets
  3. bollywoodshaadis.com/articles/9-ways-in-which-beetroot-is-a-blessing-to-your-skin-and-hair-5371

Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

(Visited 3 093 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum