Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 413 775
15 online
35 538 VIPy

Technika grubego zrzutu z brzucha i może ze 2 lęków z głowy! Oddział właśnie wyrusza!

To będzie raczej wyjebka!

ZAWSZE jesteś w procesie wchodzenia w coś lub wychodzenia z czegoś. Zawsze się do czegoś właśnie przyzwyczajasz, lub akurat odzwyczajasz. Dzisiaj zrób to świadomie!


Zgłoś, że chcesz dołączyć do grupy Odziału na prywatnej stronienie sierżanta sztabowego P.Eliota

„Nazywam się Smile” – Pepsi Eliot”! https://www.facebook.com/groups/283125356530780

Odmaszerować! Biegusiem!:)


Oddział baczność!

Wiele z Was nie wytrwa 4 tygodni, i nie zdobędzie prostego bodźca do zmiany życia. A jest nim pierwsze 5 kilo na minus na wadze. A to tylko z jednego powodu: kuszenia diabła, czyli własnego ego.

Diabeł ma swoje dwie metody: kłamstwo i kuszenie ciała szybką nagrodą.

Wie doskonale, co jest dla Ciebie dobre, zna Twoje postanowienia noworoczne, ale to nie jest dla niego pokarm. On w Twojej dostatniej, szczupłej i zdrowej przyszłości nie istnieje. Jest tylko w przeszłości i tam Cię chce zatrzymać. Żeby było jak zawsze.

Lenistwo, gnuśność, chęć szybkiej przyjemności dla ciała, podbijanie w Tobie niewiary, że możesz coś zmienić.

Oraz największego przewinienia, które w oddziale będzie obśmiane na maksa!

NIEKONSEKWENCJI, słomianego zapału, niedotrzymywanie sobie złożonego słowa. Bo diabeł, bo ego, bo to już wszystko było.

No dobra, nikt się z Ciebie nie będzie śmiał, otrzymasz twarde wsparcie,

Ale nie będzie litości nad cienkimi Bolkami, Twój cyrk Twoje małpy. Twoje brzuszysko, Twoja sprawa. Twój rosochaty tułów i poocierane nogi w upały, Twoja sprawa. Twój lęk, Twoja nie odwaga. Ludzkość ma na to wyrąbane, a przemysł farmaceutyczno medyczny już zaciera łapska.

Życie Tobą żyje, zamiast żebyś Ty żyła życie. Ego się panoszy i podważa. Dla mnie sierżanta sztabowego Eliota grzechem głównym jest czyjekolwiek, w tym sierżanta marnotrawstwo.

Każde marnotrawstwo spadać!

Marnotrawstwo możliwości intelektualnych, gdy przestajesz uczyć się, rozwijać, czytać i wraz ze spadkiem estriolu (i testosteronu,) a wzrostem estronu stajesz się po prostu mniej inteligentna, żeby nie powiedzieć głupsza.

Marnotrawstwo możliwości samouzdrawiania ciała. Ciało źle odżywione, brzusznie otłuszczone, zatrute (metale ciężkie, odpady metaboliczne, rdzawy złom na talerzu zamiast na złomowisku), latami odwodnione, niedotlenione, non stop przeżarte nie może się samo uzdrowić, chociaż mogłoby to robić lewą nogą do lusterka.

Marnotrawstwo energii, nieustające przeciekanie energią, i wielkie zdziwienie, że nie masz na nic siły. Każdy hejt, zazdrość, poczucie wstydu, każdy przymus postawienia na swoim, impas ostatniego zdania, wyłuszczania mężowi co myślisz począwszy od sytuacji sprzed 3 lat powiązanych z jego rodziną. Każda głupota, którą czynisz, wraz z serialem i szukaniem winnego, odbiera Ci energię na jedynie możliwą zmianę. Zmianę siebie.

Największe marnotrawstwo!

Ale największe marnotrawstwo to jest działanie jakiego się dopuszczasz, żeby UTRACIĆ SPRAWNOŚĆ, zesztywnieć, skostnieć, zwapnić się, zablokować limfę, mając wszelkie możliwości, żeby być sprawną aż do odłożenia widelca.

A co by było, jakby Chopin powiedział, że ma wyrąbane, nie chce mu się grać? A Einsteinowi nie chciałoby się studiować w domu matmy? A Tesli zgłaszać wynalazków? A wyższej świadomości zwanej Bogiem, nie chciałoby się ewoluować?

Diament to bardzo rzadki minerał. Z łaciny diamentum, co oznacza niepokonany, niezniszczalny i nawiązuje do jego wyjątkowej twardości. Jest najtwardszą znaną substancją występującą w przyrodzie.

Nie zamierzam Ci kadzić, że jesteś cudem, udowodnij to rwakućma! A przede wszystkim swojej podświadomości! Bo póki co, rży z Ciebie. Masz w macieju tłuszczu bez liku, a w dyni strachy na lachy – śmieje się do rozpuku – włączę Ci seriala – ha ha.

Jest prosty dowód na to i danie pstryka w nochal sierżantowi sztabowemu, oraz własnej podświadomości. Pokaż swój diament, dokop się i błyśnij nam w gałę szlifem!

Najtwardszy węgiel konsekwencji, niepokonany karbonado budowania sprawności, niezniszczalny odporny na działanie kwasów i zasad, nie do zarysowania, chyba, że przez inny diament:

Twój osobisty szlif budowania, stawania się, tworzenia nowej jakości siebie. Najlepszej na dany dzień

Lecz ściągam Cię na planetę Ziemia natychmiast:

Jeśli jesteś burdelarą, bałaganiarą, wprowadzasz chaos i podwyższasz entropię, za Chiny nie odstawisz we wtorek rondla na miejsce, bo w środę będziesz gotowała w nim kompot, z oddziału wypadniesz. Może nawet się nie zapisuj, bo się rozczarujesz. Zacznij od wysprzątania stajni, ups, swojego pokoju.

Teraz wiesz już wszystko!

Spocznij!


BACZNOŚĆ! UWAGA DISCLAIMER!

Raz

Przystępujesz do oddziału oczywiście NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Być może trzeba się skonsultować z lekarzem, być może powinnaś mieć ekg za sobą, najlepiej wysiłkowe. Albo tylko na własną zdroworozsądkową odpowiedzialność podjąć decyzję. Wolno Ci to zrobić zawsze, ale ja nie mogę być za to odpowiedzialna. Chcę Cię tylko odchudzić, do czego NIE posiadam żadnych uprawnień. Co innego G., gdyż jest instruktorem fitness, oraz dyplomowanym specjalistą od odnowy psychosomatycznej. Lecz Sierżant sztabowy P. Eliot nie.

Dwa

Aby przystąpić do oddziału musisz spełniać warunek, że potrafisz chodzić BEZ BÓLU ciała z prędkością 5km/godzinę z tendencją do stosunkowo szybkiego chodu 6 km/godzinę. Jeśli chodzisz maksymalnie z prędkością spacerową 4 km/godzinę idź do lekarza i dowiedz się dlaczego masz problem z chodzeniem? Jeśli z powodu dużej nadwagi tym bardziej trzeba zacząć od lekarza.


Plan działania w 5 odsłonach

1 Zakupy

Uwaga

Jeśli cierpisz na rozwolnienia dodatkowo 1 opakowanie Cytrynianu magnezu TiB

Uwaga
Jeśli masz niedoczynność, albo niedoczynność Hashimoto zgłoś się na mesendżera na FB po uzupełniającą rozpiskę do konsultacji z Twoim lekarzem!

Przypominam, nie jestem lekarzem!

Uwaga
Jeśli masz jakieś niejasności tak samo wbijaj na mesendżera Pepsi Eliot na FB

Jak stosować te suplementy diety?

Dzień beztreningowy:

 • ZAWSZE zaczynasz dzień od 4 szklanek

Jeśli bierzesz hormony tarczycy najpierw hormony a dopiero za 25 minut lub za pół godziny pierwsza szklanka (lekarz decyduje). Jeśli nie potrafisz pić tyle wody (chociaż daj wiarę, że po nocy jesteś bardziej odwodniona niż 1 litr, na początku zmniejsz objętość szklanek, ale dochowaj rytuału 4.

4 szklanki zgodnie z klasyczną rozpiską na 4 szklanki. W dzień beztreningowy do 4 szklanki możesz dodać jeszcze porcję kolagenu TiB.

Dzień treningowy:

 • Wypijasz 3 szklanki wody z cytryną, pozostałą czwartą szklankę wraz z resztą cytryny i wszystkimi pozostałymi składnikami 4 szklanek oraz porcją Shape Shake wypijasz po treningu.

Jeśli stewia w izolacie wydaje Ci się za słodka dołóż garść kwaśnych mrożonych, lub świeżych jagód.

 • Jeśli miewasz rozwolnienia chlorek magnezu z 4 szklanek używasz tylko zewnętrznie. Mieszając w proporcjach 1:1 z wodą tworzysz oliwę magnezową i smarujesz łydki, szczególnie po treningu.

Wieczorem możesz szklankę chlorku dodać do wanny. Polepszy się Twój sen i regeneracja. Natomiast wraz z drugą szklanką bierzesz 1-2 cytrynianów magnezu TiB.

 • 1 B12 G&G i 1 foliany TiB (opcjonalnie) do śniadania

na margi

Najlepiej zbadać B12, kwas foliowy i homocysteinę, a przy okazji żelazo i ferrytynę

 • 2 D3+K2 TiB po śniadaniu. Jeśli masz niski poziom metabolitu D (25(OH)D) należy jeszcze dobrać witaminę D3 TiB solo.

Jeśli potrzebujesz wyjaśnień też napisz na mesendżera.

 • 1 Omega 3 TiB po śniadaniu (najlepiej razem z D3 i K2)

2. Post przerywany

Ewentualnie podpowiadam wpis dla zrozumienia jak działa post przerywany.

Dzielisz dobę na dwa okna, dłuuuugie, gdy nie jesz tylko pościsz, i drugie krótkie, gdy jesz.

Jeśli masz Hashimoto okno z jedzeniem nie powinno być krótsze niż 8 godzin, a i tak bacznie zwracaj uwagę jak się czujesz. Jednak niezjedzenie kolacji tak naprawdę wszystkim wychodzi na dobre. Oczywiście, gdy nie cierpisz na refluks żółciowy, bo wtedy post przerywany (w skrócie pp) nie jest dla Ciebie wskazany.

Uwaga

Im bardziej nie kontrolujesz tego co jesz, tym wcześniej należy zakończyć okno jedzeniowe. Nawet i o 14. Kalorii nie liczysz, lecz posiłków jesz mało. Jeden, albo dwa, maksymalnie trzy.

Uwaga

Poza oknem z jedzeniem pijesz tylko czystą wodę, zieloną herbatę bio, ewentualnie dopuszczam moją pyszną kawę organiczną bezkofeinową (w ziarnach).

3. Owoce i warzywa, oraz 1 porcja czystego białka dziennie

W oknie jedzeniowym jesz owoce, warzywa, sok w winogron, z jabłek i marchwi.

Oraz do zielonego szejka 1 porcja białka (w dni treningowe do czwartej szklanki po treningu) a w dni bez treningowe do śniadania, lub porcja kolagenu też do czwartej szklanki.

Z gotowanych pokarmów: kasze, świetna kasza gryczana i soczewica (dużo białka). Jeśli soja postaw na fermentowaną. Jeśli na mieście, to dobre sushi.

Jeśli jesz dużo (więcej niż 2 słodkie owoce) tylko 14 migdałów, lub pół awokado.

Uwaga

Wszelkie wątpliwości rozwiewasz u sierżanta sztabowego na jego mesendżerze pepsi eliot na FB!

4. Twój 8 tygodniowy program nauki biegania (bez przerwy) pół godziny

Tydzień pierwszy

Spacer 6 minut, następnie biegnij 1 minutę. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 3 razy w tygodniu.

Tydzień drugi

Spacer 5 minut, następnie biegnij 2 minuty. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 3 razy w tygodniu.

Tydzień trzeci

Spacer 3 minuty, następnie biegnij 4 minuty. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 3 razy w tygodniu.

Tydzień czwarty

Spacer 2 minuty, następnie biegnij 5 minut. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 3, a najlepiej 4 razy w tygodniu.

Tydzień piąty

Spacer 2 minuty, następnie biegnij 8 minut. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 4 razy w tygodniu.

Tydzień szósty

Spacer 2 minuty, następnie biegnij 9 minut. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 4 razy w tygodniu.

Tydzień siódmy

Spacer 1 minuta, następnie biegnij 11 minut. Cykl powtórz 3 razy, a następnie cały trening powtórz 3 razy w tygodniu.

Tydzień ósmy

Teraz to szczere gratulacje, że dotrwałaś, albo dotrwałeś!

Na początku ósmego tygodnia zacznij od spaceru 5 minut, a następnie pobiegnij 20 minut, i zakończ trening 5 minutowym marszem.

W środku tygodnia jeszcze raz powtórz ten trening.

A na końcu tygodnia podejmij próbę biegnięcia jednym cięgiem przez pół godziny.

W następnych tygodniach staraj się biegać po 30 minut 3 razy w tygodniu

Wkrótce zaczniesz biegać jednym cięgiem 5 kilometrów, a potem więcej. Będąc w lepszej formie początkowej, zwykle bieganie 30 minut bez przerwy zajmuje 3 tygodnie.

Chociaż jak wiemy Sierżantowi sztabowemu Eliot zajęło z 7, czy nawet 8. Miał zbyt dużą wagę startową.

5. Ważenie

W ciągu całego trwania obozu kondycyjnego ważysz się 9 razy. Zawsze rano na czczo, zawsze po odwodnieniu nocnym, zawsze na początku tygodnia treningowego!

Po 8 tygodniach masz posiąść umiejętność biegania 30 minut i spory minus na wadze brzucha!

 1. W bonusie: zatrzymanej wody, dzięki prawidłowemu nawadnianiu też pewnie trochę zejdzie.
 2. W bonusie: jakiś strach odejdzie.
 3. W bonusie: Twoja podświadomość zostanie przeprogramowana.

Baczność!

Spocznij!

Czekam tutaj i na FB na Twoje relacje z każdego tygodnia! Jakie suplementy bierzesz, tygodniowa waga, samopoczucie i wszystko co chcesz napisać!

Wysyłam czystą intencję! Zrób to! Na live biegaczych sierżant Eliot doniesie wsparcie duchowe i merytoryczne!

Oddział biegiem odmaszerować!

ZACZYNAMY!

owocek!

(Visited 37 170 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Kiki. 10 stycznia 2022 o 13:10

  Hejka Pepsi, fajne zdjęcie. Trochę nie na temat Arta, ale czy budowa domu ze współczesnych pustaków to duży błąd? Z czego budować dom w przestrzeni górskiej?

  1. avatar Pepsi Eliot 10 stycznia 2022 o 14:45

   duży błąd, z DREWNA <3

 2. avatar Aga B 10 stycznia 2022 o 13:23

  Superowo! Biegłam dziś na głodniaka i mrooooczki Pani mroczki po 4 podbiegu (ta wiem, miały być 3) to coś wrzucić przed? Czy dalej ciepać nogami na pustaka?

  1. avatar Pepsi Eliot 10 stycznia 2022 o 14:45

   jak tak źle znosisz bieganie na czczo, przed zjedz plaster gruby banana np, całe kiwi dojrzałe albo coś w tym stylu

   1. avatar Aga B 10 stycznia 2022 o 16:08

    Dzięki!

 3. avatar Agnieszka 10 stycznia 2022 o 15:20

  Biegałam – na razie ok! Dzieki za motywację. Zakupiłam suplementy. Buźka Pepsi:-)

  1. avatar Pepsi Eliot 10 stycznia 2022 o 19:47

   Sierżant jest ukontentowany! Spocznij! 🙂

 4. avatar Aga 10 stycznia 2022 o 16:31

  Pepsi, szukalam czegos takiego 🙂 dzieki! Fajniej w grupie… Juz zaczynalam Twoja rozpiske biegowa jesienia i bylam na 6. tygodniu. Zaprzestalam biegania na rzecz wspinania, i ciemnosci zimowe mnie osadzily na tylku. Wspinam sie 2x w tyg, do tego 3x bieg plus joga. Cos bys dodala/ujela? ?

  1. avatar Aga 10 stycznia 2022 o 18:03

   Chce jeszcze dolozyc 2 sety silowych cwiczen. Czy po bieganiu?

   1. avatar Aga 11 stycznia 2022 o 15:27

    Pepsi, dobra duszo, co radzisz? Co by nie przegiac? ?

    1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 15:54

     trening siłowy 3 razy w tygodniu, aeroby mogą być codziennie

 5. avatar Edyta 10 stycznia 2022 o 17:21

  Pepsi, zameldować chcę swoją gotowość i zgłoszenie. Tylko czy zaakceptujesz wieczorne bieganie. Nie mam czasowych opcji biegania rano na czczo. Poza tym siłownia połączona z kardio 2x w tyg.

  1. avatar Pepsi Eliot 10 stycznia 2022 o 19:45

   można wieczorem, można biegać na bieżni, ważne by w końcu biegać! Przyjęta! Odmaszerować! Instrukcja: https://www.pepsieliot.com/help-porady/19417/nauka-biegania-dla-poczatkujacych-i-odchudzanie-w-pasie.html 🙂 <3

 6. avatar Basia Z 10 stycznia 2022 o 21:23

  Pepsi, a jeśli muszę dorzucić camu camu ze względu na anemię, to kiedy je dawać około treningowo? Aktualnie dosypuję maca i camu camu do czwartej szklanki, Czy to ok? Kurczę, mam problemy z zalogowaniem

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 05:13

   ZAWSZE do 4 szklanki, ja też biorę calu calu bo ma najwięcej C i jeszcze dodaję kwasu askorbinowego i wtedy żelazo z alg i traw (4Greens) się lepiej wchłania

   Zgłoś, że chcesz dołączyć do zamkniętej grupy Odziału na prywatnej stronienie sierżanta sztabowego P.Eliota”nazywam się smile”! https://www.facebook.com/groups/283125356530780 Spocznij! Odmaszerować! Biegusiem!  🙂

 7. avatar Martamam3 10 stycznia 2022 o 21:51

  Zgłaszam swój udział, jeśli jeszcze można ? ale też biegam wieczorem ?

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 05:12

   Pierwszy tydzień to 3 treningi, wczoraj się zaczął, więc masz czas żeby zrobić pierwsze zadanie. Można wieczorem, ale białko pijesz w oknie jedzeniowym rano. Można też na bieżni. Odmaszerować! 🙂

   Zgłoś, że chcesz dołączyć do zamkniętej grupy Odziału na prywatnej stronienie sierżanta sztabowego P.Eliota”nazywam się smile”! https://www.facebook.com/groups/283125356530780 Spocznij! Odmaszerować! Biegusiem!  🙂

  2. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 08:57

   Zgłoś, że chcesz dołączyć do zamkniętej grupy Odziału na prywatnej stronienie sierżanta sztabowego P.Eliota”nazywam się smile”! https://www.facebook.com/groups/283125356530780 Spocznij! Odmaszerować! Biegusiem!  🙂

 8. avatar Katarzyna Mużecka 10 stycznia 2022 o 22:19

  No to ruszamy ze skrzyżowania rwakućma! :))))

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 05:10

   :)))

 9. avatar jagoda123 10 stycznia 2022 o 22:43

  Pepsi, ty ratujesz nam życie? A wszystkim chce powiedzieć że dacie rady, bo jak ja już truchtam dzięki Pepsi, to każdy będzie. Jeszcze długa droga ale warto. Wyniki lepsze i samopoczucie tez. Nie patrzcie na innych. Cieszcie się z każdej kolejnej minuty którą sami pokonacie.
  Ja nie wiem jak mam podziękować tej naszej motywatorce? Słowa tego nie wyrażą ❤️
  Trzymam kciuki za wszystkich i będę truchtać z wami??‍♀️

  Zgłoś, że chcesz dołączyć do zamkniętej grupy Odziału na prywatnej stronienie sierżanta sztabowego P.Eliota”nazywam się smile”! https://www.facebook.com/groups/283125356530780 Spocznij! Odmaszerować! Biegusiem!  🙂

  wysyłam miłość <3

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 05:10

   Kocham Cię Jagoda

 10. avatar skuwka 11 stycznia 2022 o 08:44

  Pepsi kochana, wiem że nie na temat, ale zdradź tajemnicę, gdzie zaopatrujesz się w ubrania i buty? Te zimowe na zdjęciu są totalnie odlotowe, a każde Twoje dżinsy są w fasonie, który uwielbiam, a nigdzie nie mogę dostać…

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 08:56

   kupuję we Francji i Włoszech, oraz w Polsce w jakichś tam sklepach jakby markowych 🙂 oraz w z odzieżą sportową, głównie w Zakopcu! Wszystkie spodnie to Dsquared2 wersja boyfriend, długość 7/8 <3 <3

   1. avatar skuwka 11 stycznia 2022 o 15:07

    Bardzo dziękuję! 🙂

   2. avatar Kasia 12 stycznia 2022 o 18:22

    Hej Pepsi!Masz super stylowke! Ja jestem z 10lag młodsza a nie mam odwagi tak się ubrać! Uwielbiam dżinsy, ale zawsze do nich ubieram żakiet … mam wrażenie, że ubieram się monotonnie mimo, że firmowo i gatunkowo dobrze! Pracuje w branży finansowej, więc koszula i marynarka to u mnie norma , ale jak tu trochę podrasować ? Poradź jak zacząć bardziej odważnie i kolorowo ? Dzięki ! Love you!

    1. avatar Pepsi Eliot 13 stycznia 2022 o 05:17

     Dla Ciebie styl włoski idealny. Czyli marynarka piękna., klasyczna, raz dopasowana, raz większa, stylowa, markowa. Do tego biała, lub inna jasna koszula lub w lecie top jedwabny. Ale już do tego świetne dżinsy, wytarte przez najlepszych, dobierz dżinsy do swojego tyłka i charakterna biżuteria. No i yyy … szpilki, albo coś na obcasie. Klasyka ilu bigiel w biżuterii i spodniach. Możesz też nosić te modne spodnie dzwony, wyglądają kapitalnie do eleganckiej koszuli i obcasów. Wczoraj na FB wrzuciłam moją stylizację z kurtką puchową i eleganckimi spodniami czarnymi, ale wszystko poprzełamywane biżuterią i butami traperkami 🙂 zobacz tę stylizację może Cię zainspiruje

 11. avatar Monika Szulzyk 11 stycznia 2022 o 19:01

  Tez chce ?

 12. avatar Samanta 11 stycznia 2022 o 19:50

  Pepsi?
  Dziękuję za motywację?.jestem
  Idę maszerować

  1. avatar Pepsi Eliot 11 stycznia 2022 o 19:57

   No i 4 szklanki 🙂 oraz białaczko

 13. avatar kiszonka 12 stycznia 2022 o 11:46

  Pierwszy cykl 21 minut wykonany dziś! 🙂
  (były przymiarki wczoraj ale po pierwszym biegu zadzwonił telefon i była zmiana planów).
  To jeszcze dwie serie do zrobienia żeby zaliczyć pierwszy tydzień 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 12 stycznia 2022 o 16:16

   No i jeśli zamierzasz zrzucać coś z brzucha, to bez suplementacji i postu się nie da raczej <3

   1. avatar kiszonka 14 stycznia 2022 o 15:41

    U mnie brzuch już dawno poleciał, więc podchodzę do wyzwania kontemplacyjnie, nie nastawiam się, ale może wlaśnie w biegu ucichną niecelne pytania, przyjdą odpowiedzi na te celniejsze.. znowu bardzo dużo pytań pojawiło się na raz.
    Zdrowotnie jest bardziej w drugą stronę (w sensie chudo), wyniki trudne do interpretacji, na pewno wszystko jest na plus, ale nie mam jeszcze diety idealnie skomponowanej dla siebie, jeszcze nad tym pracuję…
    Zwiększać masę mięśniową, czy nie zwiększać? A może wystarczy mi właśnie bieganie i nie będę w ogóle zwiekszać masy? Jeszcze klamka nie zapadła,ale jeśli zdecyduję się na białko, to zamówię u ciebie (zresztą trener personalny też poleca serwatkowe białko ogólnie).
    Opieram się temu wahadłu masy mięśniowej, a jest we mnie podatność, bo estetycznie pozostaję w teamie Rubensa. Chudości nie lubię, a jednak… akceptuję ją u siebie… w lustrze… ale jak trener podsyła mi filmik nagrany na treningu (co by łatwiej powtórzyć ruch), to… zgrzytam zębami… bo to co w lustrze się wydaje umięśnione, na nagraniu z telefonu jest znowu chude… Uwielbiając puszystości, latwiej się estetycznie przesztawić na muskulaturę niż na chudość… ale to przecież tylko… no właśnie, zwidy, ego, myślokształty. Czy nie wystarczy, że w lustrze jak zawsze akceptuję siebie? Czy to nie jest wystarczający drogowskaz?
    Ale z drugiej strony rodzi się fobia przed tłuszczem… na talerzu… no właśnie, wiadomo, że ma być niskotłuszczowo, ale zdaję sobie sprawę, że być może tego tłuszczu dostarczam jednak za mało. Bardzo trudno to wyliczyć, wymaga jeszcze więcej separacji, jeszcze więcej samozaparcia w oddzielaniu posiłków (ale to przynajmniej jakieś mierzalne/realne wyzwanie do pokonania…). Nie, nie pytam o rozpiskę, daję tylko taki zrzut ekranu z myslokształtow… być może część tych pytań ma sens, inna nie…
    Taki zrzut ekranu z głowy, a dzisiaj bardzo udany dzień, dużo zadań wypełnionych, jest do przodu 🙂
    Dzisiaj rano drugi 21 minutowy program też zrobiony 🙂

    1. avatar Pepsi Eliot 15 stycznia 2022 o 10:48

     Jeśli chcesz mieć korzyści głównie budulcowe i odżywcze z 100 % izolatu serwatki CFM, jakim jest Shake Shake, żeby nie odchudzał, ale ujędrniał i zagęszczał ciało, dodaj mleko migdałowe, banany i jakieś kwaśne owoce. Będzie idealny posiłek potreningowy.
     A co do Twoich rozkminek, to za dużo tego jest. Zatrzymaj się przy pierwszym pytaniu, odpowiedz na nie szczerze i zaakceptuj odpowiedź. Potem następne. Można się mylić, przychodzi czas na naprawę i zmianę, ale miotanie się na skrzyżowaniu dróg jest gorsze niż wybranie złej. Przynajmniej czegoś się nauczysz, sprawdzisz, doświadczysz. Odmaszerować! 🙂 <3

 14. avatar Małgorzata 12 stycznia 2022 o 21:52

  Ja też dzisiaj zaczęłam 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 13 stycznia 2022 o 05:08

   zdążysz! Odmaszerować! 🙂

 15. avatar Kasia 14 stycznia 2022 o 09:11

  Cześć i czołem!!!
  Mam pytanie o białko po treningu… Ze względu na pracę nie jestem w stanie biegać rano. Rozumiem, że shape shake wypijać po wieczornym treningu ? Czy miarkę mogę dorzucić do większej ilości wody (strasznie słodkie)

  1. avatar Pepsi Eliot 15 stycznia 2022 o 10:51

   Można, ale sprobuj wcisnąć jeszcze sok z cytryny, to oczywiście nie jest cukier ani sztuczny słodzik, to bardzo zdrowa stewia

 16. avatar taanka 17 stycznia 2022 o 11:20

  Peps…. czyś Ty z byka spadła??? W taka pogodę zaczynać ;)))) ?????? Może za jakieś 2 miechy, co…..?

  1. avatar Pepsi Eliot 17 stycznia 2022 o 15:13

   zobacz na grupie 🙂 Nazywam się Mile – Pepsi Eliot
   No i na wiosnę wyjdzie moja książka Biegam bo muszę i rusza następna tura! Więc zimowego snu życzę miłego <3

 17. avatar kiszonka 17 stycznia 2022 o 13:21

  Misja T1 3/3 wypelniona wczoraj 🙂 Czas na T2 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 17 stycznia 2022 o 15:12

   Gitarka! Odmaszerować!

 18. avatar Aga 19 stycznia 2022 o 16:22

  Pepsi, co Ty myslisz o suplementacji kreatyna?

  1. avatar Aga 21 stycznia 2022 o 15:13

   Czy jest zdrowa? Potrzebna? Szukam wiarygodnych zrodel… a Ty nim jestes 🙂

   1. avatar Pepsi Eliot 21 stycznia 2022 o 19:36

    Kreatyna nie jest suplementem, to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia dla sportowców. Kreatyna ma za zadanie wprowadzenie wody do mięśnia. Gdy jest to zwykły monohydrat woda zwykle pojawi się na mięśniu, tak zwane przylanie. Do tego monohydratu bierze się dużo, co nie jest obojętne dla zdrowia nerek, rośnie kreatynina. Jednak są inne formy kreatyny, jak opatentowany krealkalyn, jest to zbuforowana postać kreatyny i przyjmuje się znacznie mniej, działa bardziej skutecznie, nie przylewa i zdecydowanie mniej konwertuje do kreatyniny. Są też inne formy kreatyny, jak jabłczan. Ale krealkalyn jest chyba najbardziej bezpieczny, ale nie daje tak spektakularnego efektu jak monohydrat u ektomorfika. Ale jak tylko przestaje brać biceps znika 🙂 bardzo ważne przy kreatyninie jest białko, izolat serwatki CFM jak w Shake Shake idealne

 19. avatar kiszonka 24 stycznia 2022 o 09:48

  T2 3/3 wypełnione 🙂 cieszę się na rozpoczęcie trzeciego tygodnia 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 24 stycznia 2022 o 15:43

   Cieszę się! Odmaszerować! <3

   1. avatar kiszonka 26 stycznia 2022 o 20:27

    T3 1/3 zrobione 🙂
    Wciąż jest lekko, jesli chodzi o wydolność (no dobra, przyznaję się, od pół roku robię 15 minut na wiosłach 2-3 razy w tygodniu, ale bieganie to jednak większy wysiłek), ale podejrzewam, że już T4/T5 może zacząć być trudniejsze, choć kto wie, może właśnie pójdzie płynnie po podbudowie z poprzednich tygodni 🙂
    Trudniej z techniką biegu, tutaj pod koniec, przy trzecim biegu, jakby zaczynam już bardzo bardziej tupać… czyli jednak mięśnie nóg się męczą choć oddechu nie brakuje.
    Takie refleksje 🙂

    1. avatar Pepsi Eliot 27 stycznia 2022 o 06:29

     najważniejsze że wydolnościowo (oddech) dajesz radę! Odmaszerować! 🙂 <3

 20. avatar meg 28 stycznia 2022 o 22:59

  Kończę trzeci tydzień biegania 🙂

 21. avatar Tentegotam 2 lutego 2022 o 18:09

  Hej Pepsiaku.2 lata temu skonczyl mi sie okres .Kolezanka mowi ze jak nie ma okresu to kobieta sie szybciej starzeje.Co sadzisz wywolywac okres czy cos suplementowac?????Co robic laska????Buziaki.

 22. avatar Ewa 3 lutego 2022 o 22:29

  hej,
  Pepsi, czy możesz polecić gdzie w Krakowie zrobić rezonans?

  1. avatar Pepsi Eliot 4 lutego 2022 o 07:16

   Nie tylko nie polecam, ale wręcz uważam to za mocno przereklamowaną rzecz

 23. avatar Rezi 7 lutego 2022 o 10:45

  Wszystko co robisz jest MEGA dla mnie ważne.Potrafisz inspirować🙏🙏🙏🙏.Czas zacząć bieganie😂😂lepiej późno niż wcale.Jak to odliczać te minuty marszu????czyli zaczynamy biegać na czczo czy po jakiejś szklaneczce???Mam pomysł może Ci się spodoba❤️❤️❤️❤️❤️Czy może chciałabyś zorganizować np tygodniowy pobyt dla jakiejś grupy osób żeby z Tobą zacząć wejść na tą ścieżkę.W grupie lepiej wszystko działa😂❤️❤️❤️❤️😪

  1. avatar Pepsi Eliot 7 lutego 2022 o 12:11

   Stoper, zegarek z sekundnikiem, minutnikiem, nie musisz mieć super zegarka z GPS, zwykły swatch wystarczy. Zapisz się do gru[y Nazywam się Smile – Pepsi Eliot na FB , tam uzyskasz dużo podpowiedzi. A co do „turnusu” to pomyślimy o tym na wiosnę <3

 24. avatar Ania 23 lutego 2022 o 14:44

  Proszę podpowiedzieć, w jaki sposób zabezpieczyć się przed przeziębieniem przy bieganiu w zimne dni – chodzi o oddychanie. Dopiero zaczynam a już zafundowałam sobie chorobę, przez brak kondycji bardzo głęboko oddycham przez usta i w trakcie aż czuję do bólu to zimne powietrze w oskrzelach 🙁

  1. avatar Pepsi Eliot 23 lutego 2022 o 17:20

   Kuracja green & Fruits TiB po 1 do śniadania, po śniadaniu 2 D3+K2 TiB wraz z 1 Omega 3 TiB, jeśli nie robisz 4 szklanek to magnez TiB i witamina C TiB, to wszystko bardzo wzmocni odporność. Postaraj się wdychać przez nos i usta, a wydychać ustami. No i na twarzy miej koni, są takie cienkie kominki dla biegaczy w sklepie sportowym. Np Intersport. I oddychaj sobie w zimne dni przez ten komin.

 25. avatar meg 24 lutego 2022 o 19:51

  Hejka, czy ktoś z biegaczy miał kiedyś problemy z łąkotką? Okazało się, że moja łąkotka jest pęknięta (chociaż kolano mnie nie boli) i chyba czeka mnie operacja. Czy potem będę mogła biegać? Czy ktoś z Was miał takie problemy?

  1. avatar Pepsi Eliot 25 lutego 2022 o 11:04
   1. avatar meg 25 lutego 2022 o 12:33

    Dzięki za odpowiedź 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Twój idealny szejk białkowy!

Shake Shake TiB

100% izolat serwatki CFM TNIE tłuszcz, BUDUJE mięśnie, i REGENERUJE tkankę

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum