logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
88 154 410
251 online
31 738 VIPy
Reklama

this is bio, pepsi eliot, przebudzenie

ORGANICZNY GORZKI MELON
IDEALNY DLA TRZUSTKI
BITTER MELON This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

To co jesz ma tworzyć symfonię z komórkami Twojego ciała

Jak mawia stary Chińczyk, czyli oda do odżywiającego Twój typ metaboliczny, pokarmu.

Jedzenie ma do Ciebie pasować, jak ulał. A jeżeli szukasz diety, która podniesie poziom Twojej energii, usprawni procesy trawienne oraz ułatwi przechodzenie z jednego przekształcenia w kolejne, co w naszym zmiennym świecie prowokuje choćby zmiana pór roku, przycupnij tym razem nad wiedzą filozofów z Chin.

Jak w łańcuchu pokarmowym, ciągach logicznych, etapach wzrostu i rozwoju czy trawieniu i wydalaniu, w świecie występuje ciągły obieg. Co więc z procesu odżywiania zostaje w ciele i po co? Jak zadbać o najlepsze paliwo dla ciała, tymczasowego domu duszy?

Najpierw czytasz instrukcję i zapoznajesz się z regułami tej gry. Wtedy dowiadujesz się jak wyjść z labiryntu zbłądzenia, żeby nie znaleźć się w punkcie bez wyjścia.

Zmieniasz się, i wszystko naokoło też się zmienia. Choćby przez towarzyszące Ci w ciągu dnia doświadczane emocje, nachodzące myśli i cykl snu, często różnicowany. Nic nie jest stałością. Modyfikuje się z chwili na chwilę. W związku z powyższym, jesteś narażona na zaburzenia równowagi. Tymczasem ciało domaga się homeostazy. Organizm rozruszany i zachwiany, jak hinduski autobus na himalajskich zakrętach, pociągnie zdrowie najpierw z górki, następnie w przepaść.

Reklama

Tu znajdziesz 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do codziennej, oczyszczającej kuracji 4 szklanek , a Twoja dieta zostanie w prosty sposób bardzo wzbogacona


Twoja dieta zbawczo i znacząco da radę wpłynąć na niedopuszczenie do krachu organizmu

Wiele z praktyk w obróbce żywności i przygotowaniu posiłków, ma swoją tradycję i rytuały. Zacznij zatem od tego, że nie tylko jakość jedzenia ma znaczenie. Liczy się również sposób pichcenia i podania. I włożenia w to miłości. I podziękowania za posiłek, który będziesz spożywała. W tym punkcie startuje dobra energia, która zaczyna Cię karmić.

I odwrotnie, pomyśl o zdenerwowanym piekarzu, który swoje frustracje wtłacza w każdy bochen, a następnie dodaj dwa do dwóch, czyli częste alergie na gluten i okaże się, że chleb wykończył dzisiaj pół małego miasta.

Pokarm z wysokimi wibracjami, to ten, wyhodowany bez zbędnych dodatków, wzmacniaczy wzrostu i rozrostu. Pozbawiony oprysków i chemicznych domieszek. Taki który w przyrodzie potrafił ogarnąć się sam. Posiada bardziej wzmacniające, dostosowane ewolucyjnie wibracje. Jest to pokarm z dopiskiem organik.

Czy komórki wszystkich ludzi będą zadowolone na identycznej diecie?

Nie, gdyż dzielimy się na różne typu metaboliczne, o czym można zasięgnąć informacji z Tao, z ajurwedy, ba, można to zobaczyć we własnym domu.

Dr. William Donald Kelley wyleczył się dietą roślinną i dobrym nastawieniem duchowym z raka trzustki, a nie jest to proste i częste. Z kolei gdy zachorowała jego żona, również zaczął ją leczyć wyłącznie roślinami, a kobieta marniała w oczach. Dopiero dawka pokarmów odzwierzęcych wyciągnęła ją z choroby. To dało mu do myślenia. Powstała logiczna hipoteza.

Chodzi o biochemiczne indywidualności. Metabolizm każdego człowieka nastawiony jest na pewne paliwa dodające mu najwięcej energii życiowej. Nie można stosować oleju napędowego w aucie na bezołowiową benzynę.

Insulina, która kontroluje poziom cukru we krwi, jest również ważnym czynnikiem decydującym. Jeśli wystąpi nadprodukcja insuliny (insulinooporność), w celu obniżenia poziomu cukru we krwi, system będzie konwertować go do trójglicerydów i innych tłuszczów. To spowoduje, że węglowodany zamienią się w tłuszcz. Tutaj adekwatny artykuł Pepsi jak określić swój typ metaboliczny i czy możesz dobrze poczuć się na paleo.

Jakość ma znaczenie

Inna jakość jedzenia, to inna jakość życia, bo to inna jakość energii.
Zastanów się Młody ciałem czy Młody duchem czy oba dwa, czym tankujesz i co wlewasz do swojego baku?

Zbliżając się do konsensusu, stara jak świat maksyma „żywienie jest lekarstwem i odwrotnie”, zdecydowanie pomaga pojąć zasadność alchemii pożywienia.

Reklama

Tu znajdziesz czystą, sproszkowaną 100% organiczną ŻURAWINĘ CRANBERRY This is BIO, bo może się zdarzyć, że powracające zapalenia pęcherza bardzo utrudniają Ci poznanie


Ciało dobrze wie

Świadome wybory, poparte wiedzą, sprawiają, że Twoje działania stają się skuteczne. Dlatego posłuchaj swojego ciała, a ono Cię poprowadzi. Dobra żywność zregeneruje ciało i umysł. I umożliwi aktywne działanie.

A to wszystko tak rewelacyjnie zgrane, zaangażuje się jak dyrygent wprawiając wszelkie drgania cząsteczek, w rytm odpowiedni, by ulokowały się w odpowiednim miejscu i odżywiając, zregenerowały Twe komórki. Coś na kształt symfonii „Ody do radości” z fragmentami IX od Beethovena.

A żeby świętą się nie okazać, to wyjawię (też tylko część) grzechów swoich.
Pijam kawę a czasem nawet wino. A kawę z kofeiną, i wino z procentami.

A teraz kolejna kawa?
Nie, szklanka wody z Żurawiną.

Twoje zdrowie!

(Visited 2 700 times, 1 visits today)
Justyna-Lichtenberg Justyna Lichtenberg analityk rzeczywistości, psycholog z otwartym podejściem do świata. Świadomość pochodzenia wprost z natury popycha ją do działań zgodnych z jej prawami. Wątrobę uważa za najpiękniejszy z narządów.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Anes 10 grudnia 2018 o 15:32

  Pepsi pomóż mi proszę ustawić suplementację: przy terapii 4 szklanek i programie jem i chudnę suplementuję – zgodnie ze wskazówkami w programie – Omega3, Vit. D3+K2 po obiedzie. Z badań wyszedł mi niedobór selenu i żelaza, chciałabym do tego dodać jeszcze cynk. Jak najlepiej ustawić przyjmowanie supli w ciągu dnia, aby nie zaburzać ich wchłaniania? Dodam, że w ciągu dnia wypijam również kilka kubków herbaty – jaśminowa, oolong lub czystek.

  1. Pepsi Eliot 10 grudnia 2018 o 17:22

   cynk do śniadania z b complexem czy z greens & fruits TiB , jest antagonistą miedzi, więc noś bransoletkę z miedzi, a popołudniu bierz selen G&G z c TiB i E g&G, możesz w tym czasie robić sobie plamę z jodu na nadgarstku, żelazo to najlepiej w formie 4 Greens do 4 szklanki.

   1. Anes 11 grudnia 2018 o 11:07

    Dzięki 🙂

   2. Renata 11 grudnia 2018 o 11:13

    Pepsi, dlaczego bransoletka miedziana tak, a domaciczna wkładka miedziana nie?

    1. Pepsi Eliot 11 grudnia 2018 o 12:45

     bo bransoletkę ściągasz, słyszałaś o zatruciu miedzią? A co zrobisz jak zabraknie Ci w ciele cynku? to częsta przypadłość./

     1. Renata 11 grudnia 2018 o 13:17

      Dzięki Pepsi, właściwie to nie słyszałam o zatruciu miedzią. Na pewno dzięki temu zrobię lepsze rozeznanie bo miałam zakładać za kilka miesięcy

 2. Gosialavenda 11 grudnia 2018 o 18:33

  Hej Pepsi, nie ma jednej diety dla wszystkich to już wiem, ale czy masz jakieś wspólne zalecenia dla osób z Alzheimerem? Niezależnie od tego czy żywi się mięsem czy bananami? Bo mój mąż, który nie ma jeszcze pięćdziesiątki powiedział mi, że jakiś czas temu nie mógł sobie przypomnieć jak idą dni tygodnia po kolei. I trwało to kilka dni. Czy to początek Alzheimera?

  1. Pepsi Eliot 11 grudnia 2018 o 20:12

   Może być, olej kokosowy i kurkuma, to podstawa i wpisz w szukałkę Alzheimer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *