Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 021 686
41 online
39 301 VIPy

To szokujące, że dieta duchowa, którą przygotowała dla człowieka natura leczy?

Surowe Kundalini rządzi

Gdy lew ma problem z układem trawiennym na moment zaprzestaje jedzenia surowego mięsa, i je źdźbła traw, które sobie sam wyszukuje, jak to koty. Po czym wraca do jedzenia pokarmu, który najlepiej mu służy.

Podobnie jest z witarianizmem roślinnym 811. Natura przygotowała dla ludzi pokarm w postaci dojrzałych owoców i zielonych liści. Ludzie mają zdezelowany złą szamą układ pokarmowy, dlatego natenczas nie mogą jeść najlepszego błonnika wraz z surowym pokarmem roślinnym.

Muszą wypić odpowiednią ilość soków warzywnych i owocowych bez błonnika, odżywić się i oczyścić z toksyn, wyleczyć przewody trawienne jak lew, po czym wrócić do pokarmu, który jest przeznaczony dla ssaków o naszym typie urody. Szympansy do jedzenia owoców i liści, krowy do jedzenia zielonej trawy nietrawionej przez człowieka (w zimie dopuszczalny susz), a ludzie podobnie mają wrócić do tego, co jest dla nich najlepsze.

Surowa dieta roślinna niskotłuszczowa, wysoko potasowa i nisko sodowa, powiedzmy szczerze, obejmuje sporo ograniczeń dietetycznych. Je się głównie surowe owoce i warzywa. Niektórym ten styl życia, szczególnie w Polsce, może wydawać się ekstremalny, jednak związane z nim korzyści zdrowotne i duchowe przyciągają wielu ludzi.

Wiele lat przygotowywałam się do takiej diety, nie mając pojęcia, że się do niej przygotowuję. Potem okazało się, że celem nie była w sensie ścisłym żywa dieta, ale przebudzenie duchowe, które za sobą pociągnęła.

Wszystko zadziało się bardzo naturalnie, wyboru diety nie poprzedziła żadna choroba, jak to często bywa, ani inna niemoc. Zaś ówczesny światopogląd ateuszki i hipochondryczki w żaden sposób nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie. W związku z tą dietą spotkało mnie tak wiele dobrego na każdym polu, że wręcz trudno jest mi w to dzisiaj uwierzyć.

Oblewa mnie też zimny pot, no dobra z literacka przesadzam, że mogłam ją pominąć, nie zwrócić uwagi, nie zarezonować z duchową surawką.

Bo jestem z Polski, bo zimno, bo TCM, bo grasica, bo babcia, bo rodzina, bo wychłodzenie, bo jak żyć bez chleba, powtarzam, jak żyć bez chleba? Największe dla mię wyzwanie. I jeszcze to, jak żyć bez 30% tłuszczu (w sensie ścisłym jeść maksymalnie 10%) w diecie, co mainstream uważa za niskotłuszczówkę? Koń by się uśmiał.

I mogło się zdarzyć, że gleba nie byłaby jeszcze spulchniona, aby łyknąć to ziarno i stworzyć roślinę. I mogło się zdarzyć, że 6 lat temu na tarasie widokowym nad morzem śródziemnym nie doznałabym pierwszego strzału na płasko w pysk przebudzenia.

Kiedy to w jednym momencie pojęłam dotąd niepojęte, że to coś w mojej głowie, myślach natrętach, to coś kłujące i wiecznie niezadowolone, wodzące mnie za nos, zarozumiałe i jednocześnie niepewne, i piękne i paskudne, że to coś, to nie jestem ja, tylko moje ego. Że mnie nawet tu nie ma w tej grze, którą sama projektuję, że jestem, podobnie, jak Ty i On, i inni świadomością i częścią naszej wspólnej jaźni.

Do tego właśnie żarcie surowego zielska, duchowa szama z poziomu bytu (nie matriksu), epicki spiritual food, mię doprowadziło.

Dieta ta sama z siebie działa oczyszczająco. Niesie fotony, czyli światło, dosłownie. Szczególnie, gdy ciało się starzeje, potrzeba jeszcze więcej fotonów światła z pożywieniem, trudniej jest być po prostu zdrowym, mieć odpowiednią ilość mięśni, szczupłą sylwetkę w pasie, oraz dobrze oczyszczone i nawodnione ciało. Ludzie starsi powinni jeszcze więcej dostarczać swojemu ciału naturalnych warunków zdrowia docierających do poziomu bytu, a tymczasem dostarczają głównie lekarstw z poziomu matriksu.

Jest klucz do zrozumienia, że prawie każdy rak pójdzie na jakąś modyfikację diety z surowej żywności! Bo nasza natura ma odpowiedź na wszystko pytania.

Mimo zalewu informacji i opinii, zaledwie garstka osób naprawdę wie, co robić aby poprawić zdrowie.

Nie oznacza to, że nie przeprowadzono odpowiednich badań, wręcz przeciwnie. Posiadamy ogromną wiedzę na temat istnienia ścisłej współzależności pomiędzy sposobem odżywiania a zdrowiem człowieka. Jednakże prawdziwa nauka leży pod stertą śmieci, na którą składają się nieistotne doniesienia o nikłym znaczeniu naukowym i niekiedy szkodliwe w skutkach. Nauka ta została zagłuszona szumem informacyjnym w rodzaju chwilowych mód żywieniowych, modnych diet cud i propagandą przemysłu żywieniowego. Nie mówiąc o innym przemyśle, który rozwija się tylko wtedy, gdy przewlekle chorujemy.

I może się zdarzyć rzecz dość powszechna, że lekarz, który Cię leczy prawdopodobnie nie wie, co powinnaś zrobić, aby zachować zdrowie.

Zaczynaj dzień prostymi jak drut4 szklankami, które mogą być pierwszym krokiem do zakosztowania życia z oczyszczonym ciałem na codzień.

10 dniowy surowy detoks hormonalny z przepisami na tydzień, na każdą porę roku w Polsce i z listą zakupów, może pomóc Ci zakosztować przygody z witarianizmem. Kto wie, co się dalej wydarzy w Twoim życiu?

Nigdy nie namawiam Cię, abyś wyciągała własne wnioski z moich obserwacji, ale jest wiele badań klinicznych, poważnych, randomizowanych, z podwójnymi ślepymi próbami, które dowodzą, że:

 • Zmiana diety może pomóc osobom chorym na cukrzycę na odstawienie leków (po prostu na surowo – cofanie cukrzycy typu II w 30 dni)

w didaskaliach

Warto zobaczyć film, kiedyś był moim natchnieniem. Oczywiście, czytając komentarze okazuje się, że ludzie proszą i są najbardziej zainteresowani przepisami surowych ciast na bazie orzechów i kokosu, które gdzieś tam wypatrzyli. To jest ostatnia rzecz jaką powinni być zainteresowani oglądając ten arcyciekawy szczególnie dla cukrzyków zmuszonych do wstrzykiwania sobie insuliny, a także dla wszystkich zagrożonych cukrzycą, otyłych, chorych na serce i inne groźne choroby cywilizacyjne film.

Na początku dr. Cousens „karmi” nowych pacjentów potrawami, które mają im trochę przypominać ich dawne kulinarne preferencje, aby szok dietetyczny nie był dla nich tak dotkliwie nieprzyjemny. Ale to trwa tylko parę dni, potem przechodzi już na właściwą surową dietę, przede wszystkim wysoko węglowodanową i NISKO TŁUSZCZOWĄ.

Czyli cukrzycy dostają yyy… słodkie owoce (właśnie TAK, nie dużo, ale tak, cukru owocowego z błonnikiem) i warzywa z preferencją zielonych warzyw liściastych i bardzo, bardzo mało tłuszczu. Bowiem jeśli miałaby być to nawet niezwykle urozmaicona surowa, wegańska dieta, ale zawierałaby dużo tłuszczu, byłaby szkodliwa jak każda inna dieta wysokotłuszczowa z dużą ilością węglowodanów.

Dlatego zainteresowanie orzechowym serniczkiem (nawet mistrzyni surowych genialnych deserków pani Boutenko odpuściła) na dłuższą metę to kiła. Każdy umie sobie zrobić sałatkę z owoców, sałatkę warzywną skropioną sokiem pomarańczowym, czy owocowego szejka z garścią szpinaku lub jarmużu. I te umiejętności całkowicie wystarczą.

 • Choroby układu krążenia można cofnąć, stosując wyłącznie odpowiednią dietę roślinną
 • Rak piersi ma związek z poziomem żeńskich hormonów we krwi. Poziom hormonów zmienia się pod wpływem składników obecnych w pożywieniu
 • Spożywanie przetworów mlecznych może zwiększyć ryzyko zachorowań na raka prostaty
 • Przeciwutleniacze znajdujące się w owocach i warzywach mają związek z większą sprawnością umysłową w starszym wieku
 • Kamieni nerkowych można uniknąć dzięki zdrowej diecie
 • Cukrzyca numer 1, jedna z najbardziej wyniszczających chorób, jakie mogą dotknąć dziecka, została w przekonywujący sposób powiązana ze sposobem odżywiania niemowląt

Dieta stanowi najsilniejsze narzędzie do neutralizacji choróbsk

Duchowe pokarmy stanowią podkład do przebudzenia do życia

Trochę dziegciu

Jest też mina, im bardziej jesteś zatruta, czy zatruty, tym odczucia detoksu na początku takiej diety są potężniejsze.

I przepis na baaardzo zdrowy sok

Pomarańczowe karotenoidy są dobrymi kilerami wiesz czego, mutantów, dewiantów, chuliganów

Wybierasz marchew, kapustę, zielone szparagi jak są, brokuły, czerwone buraki, ewentualnie kalafior i papryka, oraz przyprawę kurkumę (polecam podlinkowaną, bo jest bardzo aromatyczna, organiczna, moja i skuteczna)

Po czym robisz bardzo odpowiedni, prozdrowotny sok warzywny:

1.Sok z marchwi, pół litra na litr soku, czyli marchwi najwięcej

2. Sok z buraków (co najmniej 2 czerwone buraki)

3. Reszta to sok z warzyw krzyżowych, w tym brokułów, kapusty, kalafiora, czy wymienionych wyżej (niszczą mutanty i chronią wątrobę)

Lista składników odżywczych tego doskonałego soku:

 • Surowa marchew (alfa-karoten, beta-karoten, witamina A, witamina E, etc)
 • Surowe brokuły (sulforaphanes, izotiocyjaniany) Możesz użyć sproszkowanych This is BIO, jak nie masz bio surowych.
 • Kapusta włoska raw (izotiocyjaniany) Możesz użyć sproszkowanego jarmużu This is BIO, jeśli nie masz bio surowej kapusty włoskiej.
 • Zielone szparagi (saponiny)
 • Buraki czerwone (PAC, proantocyjanidyny, lub OPC)
 • Kurkuma (kurkumina) użyj sproszkowanej przyprawy jest odpowiednio zagęszczona, jak organiczna kurkuma This is BIO

Pij 1 litr soku w ciągu dnia, nie zapominając o porannych 4 szklankach, co w sumie daje 2 litry idealnego nawodnienia, dotlenienia, oczyszczenia, dożywienia, nazwijmy to po imieniu pełnej alkalizacji.

Twoje pokarmowe kundalini. Dieta kundalini rządzi:)

owocek


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i się tego trzymajmy.

(Visited 2 547 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Julita 30 listopada 2021 o 14:16

  Dwa lata.. Dwa lata staram się wprowadzić 811 i prawie dzień w dzień grzeszę. Mam już taki ścisk dupy, ze szkoda gadać. Im dalej w las tym więcej wychodzi dziwnych objawowo po zjedzeniu rzeczy poza dietą. Np czasami grzeszę pajdą pysznego chleba bio z masłem tez bio i pomidorami. Następnego dnia mam okropne rozwolnienie, cieknie mi woda i z nosa i z oczu. A dziś dostałam poeczącą wysypkę na dekoldzie. Jak to jest, ze wcześniej moje ciało tak nie reagowało na gluten jak reaguje teraz, kiedy próbuje wprowadzić 811??

  1. avatar Pepsi Eliot 30 listopada 2021 o 21:14

   a jak najdłużej udawało Ci się jednym cięgiem trzymać 811?

 2. avatar MegLK 1 grudnia 2021 o 15:32

  Proszę o informację ile Green&Fruits mogę podawać 6 latkowi.

  1. avatar Pepsi Eliot 1 grudnia 2021 o 16:10

   ile waży?

   1. avatar MegLK 2 grudnia 2021 o 09:24

    24kg

    1. avatar Pepsi Eliot 2 grudnia 2021 o 10:46

     trochę więcej niż 1/3, ale trochę mniej niż połowa. Ubij w moździerzu i zmieszaj z czymś pysznym, jak bio dżem

     1. avatar MegLK 2 grudnia 2021 o 11:00

      Super, dziękuję:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum