logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 084 170
260 online
32 888 VIPy
Reklama

TWÓJ REGULATOR HORMONÓW
ORAZ ENERGIA
MACA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Toksyny, zatrute nerki, wątroba, jelita, czyli wybitnie ważny wpis jak żyć?

school/pepsieliot.com

Ludzie słysząc słowo „toksyna”, kojarzą rzecz z wyciekiem chemicznym, industrią, czy skażeniem somanem. Nie sądzą, że biorą udział, właśnie w tym momencie, w światowej akcji zatruwania siebie. W majestacie prawa, uprawianie samoleczenia ciał za pomocą dobrej diety, czystej wody i powietrza, nie jest mile widziane. Peryferycznie patrzy się na suplementy diety, natomiast da się wejść z dzieckiem do MacDonalda i zamówić wszystko w wymiarze XL. Coś jednak drgnęło, nie można już wyprawić imprezy małemu jubilatowi w fastfudziarni.

Toksyny, zatrute nerki, wątroba, jelita, matrix, jak żyć?

Ktoś z wysokiego wahadła matrixu mówi, nie, tej roślinki Nowak nie będzie uprawiać i marihuany nie, ale może wszystkie zioła z przydomowych ogródków są zagrożone? Ale wciąż legalny jest glifosat. Można zlać nim trawnik przy piaskownicy. Można absolutnie legalnie zatruć środowisko i powietrze, natomiast nie można choremu w szpitalu podać bio banana, ani kawałka algi, ani niczego poza białą roundupową bułką z mielonką ze świni, być może z białkiem prionowym infekcyjnym. A właśnie pojawił się ostry kaliber badań, że Alzheimer i takie priony to ścisły związek.

Jesteśmy, w ostatnich wcieleniach szczególnie, z każdej strony otoczeni toksynami, od smogu w powietrzu, poprzez rakotwórcze szampony, kosmetyki, złom w charakterze jedzenia i dentystów Mengele ładujących do otworów gębowych rtęć. Podobnie jak producenci żywności, szmat, buciorów, smarowideł, w tym mydeł dla yyy … alergików. Gdy doliczysz  do tego smog elektro magnetyczny, o wiele za dużą ilość szczepień od oseska, oraz nadmiar lekarstw, w tym z byle powodu antybiotyków, no i darcie faj, okaże się, że mamy nieprawdopodobne możliwości przetrwania w tej grze. To świetna konkluzja.

Jednak bez przesady, bo w końcu toksyny i tak nagromadzą się, potem konsekwentnie pojawią się choroby, w tym zezłośliwione nowotwory. Ale też pojawi się niewiadomo skąd smutek, cierpienie, strach i zamartwianie się. Żyjemy w bardzo poważnym braku równowagi. Zero Dalajlamy.

Ku radości, codzienny subtelny detoks i odpowiedni styl życia jest w stanie na bierząco likwidować skutki zatrucia toksynami. Do tego ukierunkowany na poznanie prawdy intelekt, powoli budzi się z głębokiego snu. Zaczynasz żyć.

school/pepsieliot.com

Oczyszczanie ciała zawsze zaczynaj od nerek i wątroby, potem jelita

Zatrute nerki nie będą w stanie filtrować krwi, do czego zostały stworzone, wątroba nie będzie mogła oczyszczać ciała, gdy sama będzie zatruta. Ewolucja Twojej świadomości automatycznie spowolni, może cofniesz się o kilka kroków. Zwróć uwagę jakie myśli pojawiają się w Twojej głowie, gdy skusiłaś się na batonik Mars, albo jadłaś cząsteczki Maillarta z grilla  (przypominam, że chodzi o pysznie zbrązowioną potrawę), obok trawnika bez jednego łąkowego chwasta. To są zupełnie inne myśli, niż po 2 bananach, 1 jabłku i szklance ciepłej wody z cytryną i imbirem.

Po detoksie nerek za pomocą herbatki odtruwającej nerki, oraz kilkutygodniowym, codziennym oczyszczaniu (i odżywianiu z nawadnianiem przy okazji) wątroby za pomocą kuracji 4 szklanek, nagle poczujesz się znacznie lżejsza sensu stricte. Osoby bardziej na masie, już tylko przez samo wprowadzenie 4 szklanek, chudną w niedługim czasie z 5 kilogramów.

Ale wydarzy się też inna rzecz, otrzymasz niewiadomo skąd energię twórczą, kreację, obniży się entropia, będzie Ci łatwiej usłyszeć swoje ciało, a następnie skomunikujesz się z duszą. I to będzie ta chwila, gdy pojmiesz że jesteśmy jednością i każdy z nas jest informacją, pomocą, miłością dla tego drugiego, czyli też dla siebie.

Reklama

Tu znajdziesz duży pakiet suplementów, (a tu podstawowy) niezbędnych do przeprowadzenia kuracji 4 szklanek This is BIO®


Pa pa wolne rodniki

Ciało ludzkie zawsze jest pod wpływem stresu oksydacyjnego

Zawsze. Oznacza to, że tlen w organizmie dzieli się na pojedynczych dziwaków z niesparowanych elektronów. Owe pojedyncze atomy szukają innych atomów, aby koniecznie się sparować. Owe cudaki to wolne rodniki tlenowe. Tylko, żeby nie było, bez tych cudaków również nie byłoby życia, jednak nie mogą na fula w dowolny sposób utleniać naszych ciał. Wiemy bowiem, że ten proces niestety uszkadza komórki, a nawet ludzkie DNA.

Dlatego uważa się (na czele z największym specem od antyoksydantów, Balch’em), że zmniejszenie ilości wolnych rodników w organizmie, jest w stanie zapobiec poważnym chorobom. Jednym ze skutecznych sposobów na neutralizację wolnych rodników tlenowych jest bla bla bla zdrowa dieta pełna antyoksydantów, oraz regularnie detoksykująca, wzmacniająca w ten sposób układ odpornościowy, co pozwala jeszcze skuteczniej odpierać nawałnicę wolnych rodników.

Reklama

Tu znajdziesz super antyoksydant 100 % organic  JAGODA ACAI This is BIO dodatek do zielonych szejków, w tym do 4 szklanki, ORAC 102 700 (sic!)


Gdy rozumiesz konieczność ruszenia ze skrzyżowania, na którym zalegasz, bywa, że od dziesięcioleci, jednocześnie zaczynasz zdecydowanie lepiej radzić sobie ze stresem. Przestajesz go traktować jako osobistego wroga, a nawet idziesz jeszcze dalej, obserwujesz go. Nie identyfikujesz się z nim, a jedynie poprzez niego doświadczasz.

Stress jest sciśle powiązany z Twoim fałszywym ja, czyli ego i bardzo nie lubi być tak traktowany. Stres nienawidzi luziku, akceptacji i zrozumienia. Z czasem pojawia się tylko wtedy, gdy jest faktycznie niezbędny dodając Ci skrzydeł, gdy przydepniesz dziką świnię, która karmi młode w czerwcowej trawie.

Reklama

Tu znajdziesz organiczną babka płesznik, czyli PSYLLIUM HUSK This is BIO®, idealną do  5 dniowego oczyszczania jelit z Candidy metodą Lasta


Oczyszczone, dotlenione ciało pomaga umysłowi radzić sobie ze stresem

Wystarczyło 3 tygodnie odpowiednio czystej i nieprzetworzonej diety roślinnej, oraz szczypta zrozumienia o co chodzi w Matrixie, i nie znaleziono śladu pestycydu w moczu badanych.

Bieganie i każdy wysiłek fizyczny, w tym intelektualny, a także bardzo długie posty sprawiają, że tworzą się kolejne wolne rodniki tlenowe i to wprost proporcjonalnie do natężenia wysiłku i długości postu. I bardzo dobrze, bowiem paradoksalnie wszystkie te czynności wynikają ze świadomego życia, są elementami przytomnej ascezy i prowadzą do oczyszczania umysłu ze złomu wirusowych programów ego, czyli przekonań.

Przy czym ego, podobnie jak wolne rodniki tlenowe, jest nam w każdym wcieleniu niezbędne do ewolucji świadomości. Ego odpada zawsze na końcu, dlatego należy go używać, żeby nie leżało odłogiem.

owocek

Źródła:
Leczenie Dobrą Dietą

www.livescience.com/54901-free-radicals.html
www.livestrong.com/article/18969-benefits-detoxing-body/
www.charismamag.com/life/health/23471-12-benefits-of-detoxing-the-body
www.mindbodygreen.com/0-9818/5-unexpected-awesome-benefits-of-doing-a-cleanse.html
articles.mercola.com/sites/articles/archive/2019/06/06/alzheimers-disease-prion-protein-connection.aspx?utm_source=dnl&utm_medium=email&utm_content=art1&utm_campaign=20190606Z1&et_cid=DM292425&et_rid=632821056

(Visited 6 890 times, 3 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Sobótka 7 czerwca 2019 o 13:36

  Pepsi, a masz coś na zlikwidowanie polipa wewnątrz macicy i na szyjce? Ginekolog powiedział ze powstały z powodu zaburzeń hormonów, tylko nie dodał których konkretnie. Zlecił usunięcie operacyjne. Podobno można to wyleczyć samą dietą i suplementami i uniknąć zabiegu chirurgicznego. Masz jakiś dietetyczny pomysł lub jakieś suple w swoim sklepie? Co pomoże?

  1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 13:52

   pomyślę i napiszę Ci w weekend

   1. Carrie 7 czerwca 2019 o 14:39

    Też mam i zalecili usunięcie wszystkiego, co niezwlocznie i do tej pory olewam. Coś tam sobie aplikuję by metodyPepsi&Grzegorza Adama więc doczytam z przyjemnością.
    Brałam macę, jak brałam wrócił mi okres, jak odstawiłam znowu nie mam. Brać dalej czy nie? a brałam 3 miesiące, a okres od razu po 10 dniach od pierwszej dawki.
    <3

    1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 14:40

     jeszcze się zastanawiasz czy jeść pokarm, który przywraca dobre funkcjonowanie ciała? <3

  2. Lamat 7 czerwca 2019 o 18:58

   Ja również borykam się z tym problemem i chętnie bym o tym przeczytała.

   1. Carrie 7 czerwca 2019 o 23:54

    Peps
    a zaraz ja niby mam mięśniaka, a nie polip 😀 Owszem zastanawiam się nad modyfikacją, bo po pierwsze primo znowu schudłam, po drugie primo od kiedy mam treningi na dotychczasowym sposobie jedzenia jestem zwyczajnie głodna, a nie daję rady naraz zjeść większych porcji. Jem 2 mega posilki, pierwszy surowy o 13.30, drugi gotowany o 21 trening 3 razy w tygodniu o 18. Tak myslę wprowadzic w dni nietreningowe soki owocowo-warzywne. No i musze skąś wytrzasnać białko, bo mam jesc białko. Uznali, że to oczywiste, że jem mięso więc nie odzywam się w tym temacie 😀

    1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:32

     Shape Shake TiB, czyste szybkie, albo wolniejsze roślinne, ryż , czy groszek This is BIO

     1. Carrie 8 czerwca 2019 o 22:42

      Merci mua cherie <3

 2. Sobótka 7 czerwca 2019 o 14:19

  Super 🙂 Zdecydowanie wolę porady zdrowotne od Ciebie niż, od ” dochtore ” medycyny zachodniej i napełniania kasy dla farmaceutycznej mafii 🙂

 3. Renata 7 czerwca 2019 o 14:52

  Pepsi, ktoś mi mówił, że jak mam kg truskawek w koszyczku i na kilku z nich pojawi się pleśń (np przez noc) to mam wyrzucić cały koszyczek. Albo że jak marchewka ma ciutkę pleśni na końcu to nie wystarczy tej części odkroić tylko trzeba całą wyrzucić. Czy na serio to jest aż tak niebezpieczne?

  1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 15:29

   raczej niekoniecznie, chociaż poboczne truskawki trzeba wyrzucić, natomiast takie pokarmy wystarczy oprószyć kwasem askorbinowym TiB, coś jak solą, ale w miękkich, przetworzonych pokarmach typu dżem,trzeba cały słoik wyrzucić, nie wystarczy ściągnięcie pleśni.Mykotoksyny są bardzo grożne. Jak trafię na jakąś pleśń, zaraz spluwam, do ust szczypta kwasu askorbinowego,no i codziennie z rana 4 szklanki.

   1. Renata 7 czerwca 2019 o 18:14

    Dziękuję Pepsi, u mnie cała rodzina na 3 szklankach bo do zielonego jeszcze nie dojrzeli niestety ale za to ja dzielnie piję czwartą za wszystkich. Dokształcę się w temacie mykotoksyn. <3

    1. Zofia 7 czerwca 2019 o 22:43

     Pepsi a marchewke trzeba cala wyrzucic jak jest plesc na koncowce? Kupuje bio marchew z lidla i notorycznie jest plesc na koncowkach 😔

     1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:36

      od początku jest pleśń, czy u Ciebie w domu?

   2. Zofia 8 czerwca 2019 o 09:40

    Pepsi pleśń jest od początku. Zauważam pleśń zaraz po przyniesieniu marchwi do domu i rozpakowaniu tacki. Prawie za każdym razem, część marchewek ma spleśniałą końcówkę od strony natki.

    1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 13:37

     wyrzucić

 4. Ryba piła 7 czerwca 2019 o 16:58

  Pepsi, a o jaką dobrą wodę chodzi w kuracji 4 szklanek? To ma być mineralna czy może przegotowana kranowka lub studzienna? Jak długo ma trwać ta kuracja? Czy to tak już na co dzień ma zostać. Proszę o wyjaśnienie bo chce ruszyć że skrzyżowania.

  1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 18:33

   nie z kranu

 5. Natalia 7 czerwca 2019 o 18:13

  Proszę o interpretację wyników i dodam że od ponad miesiąca jestem na w miarę zdrowej diecie otóż co dzień jem marchew, a oprócz tego to jem platki owsiane lub inne z jogurtem naturalnym, owsianki, jaglanki, kasze jaglana albo inna, ryż, makaron, gotowane brokuły, kalafior, z mięsa rzadko ale jak już to gotowany kurczak, pije wodę mineralną, herbaty ziołowe, jabłka, banany i truskawki, pieczywo chrupkie, wafle ryżowe itp. Nie wiem dlaczego niektóre wyniki nie są zadowalające i czasem przy gorszym odżywianiu były w normie. Dodam że mam refluks z nadzerkami przełyku, do tego boli mnie gardło od kilku miesięcy, ( laryngolog stwierdził że wszystko ok), boli mnie szczęka i promieniuje od żuchwy do uszu, ucisk w szyi i klucie w jamie ustnej, czasem jakby zuchwa się blokowała, następnie mam bol lewej nogi od miednicy oraz problemy z nerkami gdyż mnie pobolewaja ( torbiel 5 cm). Ostatnio w szyi wyczuwam powiększone wezly szczegolnie z prawej, delikatnie bolą czasem nie bolą ale jest napięcie w szyi (teraz sie nasililo czyzby od gardla?-przeziębiona nie jestem) oraz mam powiększony od dłuższego czasu węzeł w pachwinie prawej i często bolą mnie po dwóch stronach. ( na usg lekarz mówił że podobno nie groźny wezel). Oto moje wyniki.
  Nigdy nie miałam tak niskiego ph moczu nawet przy gorszej diecie. Czyżby był taki od kwaśnych owoców? Zawsze miałam rano 6,5 A nie 5,5. Martwi mnie też mocznik i kreatynina bo sa niskie bardzo i takich tez nie mialam.

  Morfologia Leukocyty 3,98 tys./ul[3,9-10]~,
  Erytrocyty 4,33 mln/ul[3,9-5,2]~,
  Hemoglobina 12,5 g/dl[11-15,7]~,
  Hematokryt 37,7 %[34-45]~,
  MCV 87,1 fl[79-95]~,
  MCH 28,9 pg[25-32]~,
  MCHC 33,2 g/dl[32-36]~,
  RDW-CV 12,8 %[11,6-14,4]~,
  RDW-SD 41,2 fl[36-46]~,
  Płytki krwi 214 tys./ul[150-400]~,
  MPV 12,0 fl[9,4-12,5]~,
  PDW 15,9 fl[9,8-16,1]~,
  PCT 0,26 %[0,17-0,38]~,
  P-LCR 41,6 %[19-47]~;
  AlAT 22,4 U/l[0-35]~;
  AspAT 22,9 U/l[0-35]~;
  Bilirubina całkowita 1,27 mg/dl[0,3-1,2] H;!!!!!!
  Lipidogram Cholesterol całkowity 201,5 mg/dl[115-190]H,!!!!!!!
  Cholesterol HDL 56,9 mg/dl[45-],
  Cholesterol nie-HDL 144,6 mg/dl[-],
  Cholesterol LDL 129,0 mg/dl[-],
  Trójglicerydy 78,2 mg/dl[-150]~;
  Glukoza 87,1 mg/dl[70-99]~;
  Mocznik 18,5 mg/dl[17-43]~;
  Kreatynina 0,58 mg/dl[0,51-0,95]~,eGFR >60 ml /min / 1,73 m2[60-];
  Sód 139,6 mmol/l[136-146]~;
  Potas 4,00 mmol/l[3,5-5,5]~;
  CRP < 0,2 mg/l[0-5];
  TSH 3-cia generacja 2,995 uIU/ml[0,38-5,33]~;
  Badanie ogólne moczu z osadem
  Przejrzystość klarowny [-],
  Kolor moczu ciemnożółty [-],
  Glukoza nieobecna mg/dl[0-0],
  Bilirubina nieobecna [-],
  Ketony nieobecne [-],
  pH 5.5 [-],Cieżar właściwy 1,019 kg/l[1,01-1,03]~,
  Białko nieobecne g/dl[0-0],
  Urobilinogen < 2.0 mg/dl[-< 2,0]~,
  Azotyny nieobecne [-],
  Kwas askorbinowy nieobecny [-]
  ,Osad moczu ——————– [-],
  Leukocyty. 0-1 wpw[0-5],
  Erytrocyty swieże 1-3 wpw[0-3],
  Nabłonki płaskie pojedyncze wpw[-],
  Bakterie pojedyncze wpw[-],
  Pasma śluzu nieliczne wpw[-];

  Co robić? Czy jest się czym martwić. Zamierzam sulementowac jeszcze g&f, omega 3 oraz d3 z k2. Oraz mam kapsulki gotu kola. Oczywiście w między czasie pijalam rumianek itp ziolowe herbatki.

  1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 18:31

   Moim zdaniem mocznik i kreatynina bardzo dobre, kreatynina ma być jak najniższa, a mocznik to w ogóle może być poniżej normy, a cholesterol może być taki.
   Brakuje natomiast badań bardzo istotnych, w przypadku podniesionej bilirubiny trzeba zrobić koniecznie badania bilirubina sprzężona,
   bilirubina niesprzężona.
   Brakuje bardzo bardzo 25(OH)D, B12, kwasu foliowego, homocysteina, selen, kwas moczowy (to jest ważne badanie), insuliny na czczo i USG tarczycy, oraz FT3 i FT4, oraz przeciwciał tarczycowych, bo masz lekką niedoczynnosć tarczycy, wtedy mogę dobrać suplemntację.

   1. Natalia 7 czerwca 2019 o 19:09

    A dlaczego ten cholesterol całkowity powyżej normy …chłopak odżywia się źle A ma niższy ode mnie i w normie. I ph moczu tak niskie ? Jedynie w styczniu robiłam kwas moczowy 3,5 [2,6-6,0] oraz homocysteine 12,71 [5,10-15,40]. W kwietniu robiłam usg szyi i lekarz niby sprawdzał tarczyce, mówił że wszystko ok. Co roku robię ostatnio i zawsze z tarczyca ok było. Albo czegos nie widzial. Musiałabym zrobić resztę tych badań wtedy.

    1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 19:32

     złe pytania, zrób badania o których mówię

 6. egrom9 7 czerwca 2019 o 18:51

  Pepsi, chcę zrobić dezodorant z chlorku magnezu i oleju kokosowego. nie mogę znaleźć nigdzie w jakich proporcjach mieszać. Proszę Cię o pomoc.

  1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 19:33

   sama sobie dobierz, nie może Cię piec, ale nie może być za mało, bo nie zadziała, a wiec na granicy pieczenia

 7. egrom9 7 czerwca 2019 o 19:39

  Od jakiej proporcji zacząć – nie mam pojęcia jak się za to zabrać.

  1. Pepsi Eliot 7 czerwca 2019 o 19:48

   na kopiatą łyżkę stołową oleju, kilka kropel pięknego bio olejku na który nie jesteś uczulona, gyd dajesz go na skórę, ja dodaję bio pachuli i do tego szczypta chlorku, mieszam łyżeczką, możesz wcześniej odrobinę namoczyć magnez i otrzymasz oliwę magnezową i to mieszasz z olejem i doajesz palcem na pachę, jak piecze dodajesz trochę oleju, jak nie piecze sprawdzasz wieczorem, czy się spociłaś na śmierdząco, jak jeszcze trochę tak, dodajesz odrobinkę i w końcu zrobisz dla siebie idealną miksturę i następnym razem będziesz już wiedziała

 8. egrom9 7 czerwca 2019 o 19:56

  Dzięki

 9. Sobotka 7 czerwca 2019 o 22:13

  Na polipy najlepsze sa czopki z jaskolczego ziela ja wyleczylam tak swoje

 10. karolina 7 czerwca 2019 o 23:08

  Pepsi, co na siwe włosy / lat 36 / zaczęło się od ciąży i porodu i dramat teraz

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:35

   Wheat Grass This is BIO

   1. karolina 8 czerwca 2019 o 13:06

    a jesli karmie piersią to jest bezpieczne? czy poczekać

   2. karolina 8 czerwca 2019 o 14:10

    Pepsi, jak doszukać się przyczyny „kluchy w gardle” takie podduszanie nasila się w sytuacjach stresowych – tarczyca w normie

    1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 15:18

     lekki atak paniki, może trzeba pooddychać trochę przez papierową torebkę, w jakim stanie kręgosłup szyjny? Było USG tarczycy?

     1. karolina 9 czerwca 2019 o 22:10

      usg nie było, miałam zapalenie poporodowe tarczycy ale bez leków i hormony się ustabilizowały. kręgosłup szyjny mam rozwalony czy to się łączy?

     2. Pepsi Eliot 9 czerwca 2019 o 23:41

      oczywiście, że się łączy, masz już przyczynę

 11. Gabi Orchita 8 czerwca 2019 o 08:08

  Po raz pierwszy podczas czytania słyszałam Twój głos głośno i wyraźnie, jakbym równolegle miała Twój kanał YT włączony a Ty czytałaś na głos ten sam post <3

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:23

   <3

 12. Ona ona 8 czerwca 2019 o 08:35

  Hmm czyli wysiłek intelektualny tzn jeśli ktoś dużo pracuje umyslowo może być naprawdę świetny bo jesteśmy skupieni na tym totalnie i to podnosi nasze wibracje ? Dobrze rozumiem

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:23

   tak

   1. ania 12 czerwca 2019 o 09:58

    zdecydowanie
    czasami jak mam nawal pracy, ale taki przyjemny- taki akurat, to latam. Czuje, ze mozg pracuje, ze jestem skupiona, ze tworze.
    Gorzej jak jest zastoj, czuje beznadzieje, jestem latwiej poirytowana, popadam w marazm. Brrrr

    Co do stresu, Peps- jakie to dziwne uczucie. Wczoraj zaczelam sie czyms martwic, zwiazanym z praca, level stresu podskoczyl ale zamiast budowac czarne mysli, pomyslalam sobie: no i co? nawet jesli czarne scenariusze sie ziszcza, no to co?
    I jakos mi opadlo, uswiadomilam sobie, ze… no i nic. I nagle ten caly stres nie mial gdzie sie podziac… Uczucie jest dziwne o tyle, ze stresuje sie od dziecka, takze po kilkudziesieciu sekundach stres-free reakcji, zaczelam stresowac sie brakiem stresu 😀 „jak to ? to teraz bede tak wszystko olewac?!?!?!”

 13. maniek879 8 czerwca 2019 o 22:46

  Mam przywrę w ścianie odwatrobowej, 4mm. Zdiagnozowano niedawno dwukrotnie na USG. Od pewnego czasu mam wewnątrzne nerwice, problem ze spaniem. Nie wchłaniam witamin i minerałów. Mimo dobrej suplementacji, …. Od kilku lat jestem wegetarianiniem. Dobrze się odzywiam. Sam piękę chleb na zakwasie, dużo zielonych zjadam. Terapia 4 szklanek od 7 miesiący. Super foods w postaci: moringi, ashwagandy, macy. Dodatkowo surowe kakao, ostropest, chia. Mam bardzo mało energii życiowej. Nic mi się nie chcę, zastanawiam się czy to już nie depresja. Byłem zatruty szczepionkami (odczulanie na kurz) przez 5 lat. Brałem dużo ziół na oczyszczanie polskie i chińskie plus akupunktura, rozłożone w czasie. Problem z cerą, trądzik, lojotokowe zapalenie skóry, łupież, który nie da się niczym usunąć. Problem z libido, szczupły, ale duży i wzdety brzuch. Od niedawna refluks. Wyniki krwi w normie. 25OH 32ng mimo suplementacji visanto po 12000j.m. Nie wiem co dalej…

  1. Pepsi Eliot 9 czerwca 2019 o 06:18

   nie kupuj suplementów gdzie indziej, bo raz,że mamy doskonałe, a dwa, że wymiana dobrej energii powinna być zrównoważona, chętnie Ci pomogę w miarę swoich możliwości

 14. Maleena 10 czerwca 2019 o 15:41

  Witam. A co może być przyczyną że po jedzeniu bolą jelita obojetnie czy to gotowane czy surowe jedzenie i czemu podczas wypróżniania boli brzuch? Może coś doradzisz.

  1. Pepsi Eliot 10 czerwca 2019 o 19:41

   trzeba je zaleczyć, zrób może to: Kolagen Peptan F TiB https://thisisbio.pl/stawy-wiezadla-kosci/2497-kolagen-peptan-f-150g-tib–5905344040291.html
   Przepis na 2 lewatywy, ratunek dla owrzodzonych, czy przeciekających jelit:

   1.
   3 łyżki stołowe sody zmieszaj w 800 ml letniej wody w temp pokojowej. Zrób lewatywę i zatrzymaj płyn 15 do 30 minut. Im trudniej zatrzymać, tym stan jelit jest gorszy.

   2.
   Następnie 3 stołowe łyżki Kolagenu peptan F TiB zmieszaj z 500 ml też letniej wody i zrób lewatywę , tym razem wytrzymaj 10 minut. Wielka poprawa dla jelit.

   https://www.pepsieliot.com/leczacy-jelita-prosty-przepis-na-alternatywny-bulion-z-kosci-yyy-weganskich/

   Stosuj kurację 4 szklanek, gdy Ci się polepszy

 15. Maleena 10 czerwca 2019 o 19:54

  Dziękuję za odpowiedź tylko ja nigdy nie robiłam lewatywy. Nie wiem jak to zrobić.

 16. Elami 30 czerwca 2019 o 06:33

  Pepsi A co z dziurawcem teraz w tej nerkowej herbatce? Chcę pić bo cos nie domagam, ale na słońce nie można jak sie pije dziurawiec. Wystarczy nie opalać się, po prostu unikac slonca? czy w ogóle teraz nie pić?

  1. Pepsi Eliot 30 czerwca 2019 o 11:22

   na słońce po dziurawcu nie wychodzimy , <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *