Skoro czas liniowy to iluzja, czyli, że tak naprawdę wszystko dzieje się teraz, ujrzenie tego co się niby ma wydarzyć w przyszłości jest tylko szerszą formą widzenia w teraz.

Podaję Ci top 10 oznak naturalnie występujących u jasnowidzów, chociaż i tak powinny być rozwijane, aby wzrosły do czegoś mocno magicznego.

1. I właśnie na pierwszym miejscu plasują się prekognicyjne sny.

Masz wyraziste sny i udaje Ci się je rano pamiętać?

Sny mogą być dziwne, a nawet niepokojące i mogą dać niesamowity wgląd w przyszłość.  Ale, gdy wiesz, że masz prorocze sny, trzeba nauczyć się je interpretować.

Każdej nocy (nie czekaj do rana, bo możesz zgubić najistotniejszą informację) zapisuj swoje sny na jakimś podręcznym urządzeniu (notes i długopis?), który to dziennik zawsze powinien leżeć przy Twoim łóżku.

Będziesz zaskoczona, jak wiele cennych informacji można wydobyć z tego podstawowego treningu.

2. Czujesz wzmożoną nerwowość.

Czy zdarza Ci się nagły wzrost niepokoju?

Jeśli nagle czujesz się niespokojna, niejako bez powodu (coś jak zwierzę przed trzęsieniem ziemi), gdy masz jakieś wizje przed jakimś istotnym wydarzeniem, lub po prostu wydaje się, że wiesz kiedy przyjaciel, zwierzę lub bliska Ci osoba są w tarapatach, to właśnie może być objaw Twoich jasnowidzących umiejętności.

Staraj się zachować spokój.

Zwolnij, weź kilka głębokich oddechów do przepony, postaraj się wyzerować. I jeśli w tym stanie czujesz jednak falę strachu, że coś jest nie tak, że ktoś może być poważnie zagrożony, to może warto dać tej osobie jakiś cynk, ostrzeżenie.

Nie ma powodu wpadać w ton dramatyczny, ale po prostu zwykłe: „Hej, uważaj dzisiaj, mam trochę złe przeczucie.” To może bardzo dobrze zadziałać i zapobiec jakiemuś wydarzeniu.

„Sorry, ale nie doradzam w kwestii finansów”

 

3. Twoja intuicja nagle bardzo wzrasta.

Czy nagle stałaś się bardziej intuicyjna?

Wierzcie lub nie, każdy rodzi się z naturalnymi zdolnościami intuicyjnymi. Jednakże jest wiele osób, które mają naturalnie wyższy poziom intuicji niż inni. Poziom intuicji związany też jest z płcią, kobiety mają bardziej rozwiniętą tę zdolność. Wszelkie praktyki związane z rozwinięciem takich zdolności będą skutkowały coraz większą ilością intuicyjnych prezentów, czyli przepowiedni przyszłości.

Takie oznaki na co dzień, jak to, że wiesz kto do Ciebie dzwoni zanim przeczytasz na wyświetlaczu, albo bierzesz właśnie do ręki telefon, aby zadzwonić do osoby, która do Ciebie właśnie dzwoni, albo nucisz kawałek, który w radiu poleci dopiero za 10 minut.

4. Już to widziałem.

Czy często masz wrażenie, że już to widziałaś, że już tu byłaś?

Déjà vu jest czymś, co również można ćwiczyć i doskonalić. Déjà vu pojawia się wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz, ale niektórzy ludzie odczuwają go dużo częściej niż inni.

To oznaczałoby, że już tę teraźniejszość kiedyś przeżyłaś. Ale raczej chodzi tutaj o rodzaj snu na jawie, który ma Ci zwrócić na coś uwagę.

5. Ludzie czują się lepiej, gdy znajdują się w Twoim pobliżu.

Czy zdarza Ci się, że przyjaciel, lub członek rodziny mówi Ci, że czuje się lepiej, gdy Cię spotyka?

Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że posiadasz naturalnie wysoki poziom świadomości, jesteś jasna i otwarta. Ludziom przy Tobie podnoszą się wibracje przez co czują się inaczej, lepiej.

Możesz cały czas podnosić swoje wibracje i sprawiać coraz więcej dobra wokół siebie.

6. Twoje postrzeganie jest dostrojone do energii Wszechświata.

Jeśli tak jest z Tobą, jesteś gotowa, aby kontynuować naukę i rozwijać swoje zdolności jasnowidzenia.

Jeżeli jesteś jasnowidzem masz wyjątkowo rozwinięte postrzeganie energii lub wibracji. Będziesz zdawać sobie sprawę, że świat materialny wokół Ciebie tak naprawdę jest energią, która przybiera różne formy. A Ty jesteś w stanie dostrzec zmiany tej energii nawet w dalekich dystansach.

7. Wyczuwasz częstotliwość wibracji i energii.

Czy jesteś dość dobra w wyczuwaniu energii należącej do kogoś wyjątkowego dla Ciebie?

Wszyscy emanują energią, czyli są nadajnikami i odbiorcami fal. Każdy wibruje w różnych częstotliwościach. Czy jesteś w stanie rozpoznać, że ktoś był na przykład w danym budynku, pomieszczeniu, że brał udział w wydarzeniu, które miało już miejsce, albo co dziwniejsze będzie miało miejsce? Tak jakby jego energia go wyprzedziła.

To już są bardzo poważne zdolności jasnowidzącego.

8. Oznaki, że jesteś jasnowidzem prowadzą do zaawansowanej empatii.

Są tacy, którzy sugerują, że zdolności prekognicji nie są niczym więcej niż zaawansowaną empatią. Jednak emocjonalna energia danej osoby może poważnie wpływać na energię jej otoczenia, oraz tego co posiada.

Czy byłabyś w stanie tak wczuć się w drugiego człowieka, żeby rozpoznać jego własność dajmy na to?

Jeśli potrafisz naturalnie i bez wysiłku wczuć się w daną osobę, to jest to wielki znak jasnowidzenia.

Chłopczyk, który ma zostać następcą Dalajlamy musi rozpoznać przedmioty, które należały do niego, bo są to w sumie przedmioty tego chłopczyka, gdyby okazał się kolejnym wcieleniem mistrza. Nie do końca jest to dobry przykład, ale akurat taki przyszedł mi do głowy. Love:)

9. Może wystąpić podwyższona czułość na odbiór otoczenia.

Podwyższona wrażliwość odbioru otoczenia może sprawiać Ci pewien problem, gdy jesteś jasnowidzem. Musisz wtedy znaleźć równowagę pomiędzy ciągłym naporem informacji. Wiele z tych informacji będzie zapewne na tyle dla Ciebie kłopotliwych, że wywołają odpowiedź emocjonalną, podobnie jak na programy własnego ego.

I teraz mamy do czynienia ze złymi i z dobrymi jasnowidzami. Źli jasnowidze stają się w związku z tym twardzi, ogarnia ich tak zwana znieczulica. Natomiast dobrzy potrafią przeżywać cudze emocje i nie boją się tego, a dzięki  doświadczaniu identycznych reakcji są w stanie o wiele więcej zdziałać.

I tak każdy człowiek powinien oczyszczać się każdego dnia.

10. Wiesz o rzeczach bez wcześniejszego ich wyjaśnienia.

Czy kiedykolwiek przeżyłaś taki moment, który był absolutnym przeczuciem i tylko przeczuciem tego co się wydarzy?

Gdy nie było żadnego logicznego wytłumaczenia tego, aby to coś, czy zdarzenie miało miejsce. Na przykład jesteś pewna, że spotkasz tego człowieka, chociaż on teoretycznie jest na drugim końcu świata.

Albo patrzysz na obcego faceta i przelatuje Ci przez głowę myśl: to będzie ktoś dla mnie bardzo ważny (typu mąż). To nie chodzi o zakochanie od pierwszego spojrzenia, to chodzi o tę pewność, że spotkamy się jeszcze … na ślubnym kobiercu.

Wnioseczki:

Intuicja, jasnowidzenie, to głos duszy. Nigdy nie będzie poprzedzony żadnym ciągiem logicznym. Nie ma nic wspólnego z pragmatyzmem umysłu i zawsze pojawia się jako impuls od środka, czyli ze świadomości, zawsze na wyłączonym umyśle.

Gdy zaczynasz odkrywać swoje zdolności prekognicyjne jest to etap pełen strachu i obaw. Nie chcesz tego, nie chcesz wiedzieć nic o  przyszłości bliskich, dalszych, ani swojej.  Odczuwasz poważny dyskomfort i wtedy nie rozwijasz się. Owszem masz napady jasnowidzenia, masz sny, miewasz wizje, wiesz, że Twój mąż przebywał na pewno w tym pomieszczeniu, chociaż teoretycznie nie mogło go tam być, ale nie godzisz się na to.

Udajesz, że to tylko zbiegi okoliczności (nie ma żadnych zbiegów okoliczności, wszystko jest takie, jakie ma być), czy też zaawansowana empatia. Twoja prababka też podobno na to cierpiała. A więc, gdy zaczniesz tłumić te swoje predyspozycje, wówczas my wszyscy to odczujemy, jako spadek wibracji na Ziemi. To będzie sycące tylko dla pasożyta energoinformacyjnego, jakim jest matrix.

Jednak, gdy okażesz wdzięczność za ten dar, pojmiesz, że to wspaniałe, rzadkie i piękne, zaczniesz rozwijać swoje naturalne zdolności, zrobisz wiele dobrego zarówno dla siebie, jak i Wszechświata. Podniesiesz wibracje nas wszystkich.

Zniknie Twój strach.

Wiem, że w dzisiejszych czasach ludzie nagminnie świrują, nie radzą sobie z emocjami, dlatego ściąganie na swoją głowę kolejnych emocjonalnych przewałek, tym razem jeszcze dodatkowo cudzych, nie jest nęcące. Jednak, gdy się na to zdobędziesz, to znaczy, że powiesz sobie TAK, a to ostatecznie zawsze jest najlepszym wyjściem z każdej sytuacji. To jest dopiero zajebiste ruszenie ze skrzyżowania.

Najlepsze życzenia noworoczne dla Ciebie Jasnowidzu i nie tylko:)
Na zawsze Twój
Horry