logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 655 825
191 online
28 297 VIPy
Reklama

TWOJA KURKUMA  100% ORGANIC  THIS IS BIO

   

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Top 5 sposobów na sproszkowany szpinak, czyli co mam zrobić w zimie?

  Sproszkowany Szpinak jest genialny – to koncentrat, dzięki któremu z łatwością możesz przemycić do diety wszystkie wypaśne wartości odżywcze jego liści.

  Szpinak to antyoksydanty, żelazo, źródło witamin A, C i K1, a także kwas foliowy, mangan, magnez i witamina B2. To witaminowa bomba, której nie może zabraknąć w Twojej diecie!

  Pokochaliście go, bo zdziwiliście się, że ekstrakt ze szpinaku potrafi cudownie odchudzić!

  Okazało się bowiem, że tylakoidy, czyli specjalny ekstrakt ze szpinaku (zasadniczo z błony chloroplastów liścia) zmniejsza wygłodniałe apetyty i to w sposób spektakularny.

  Niech się schowa chrom, czy zapychacze żołądka w postaci chia.

  Badania przeprowadzone przez Szwedów dowodzą, że hedonistyczny głód po regularnym zażyciu szpinaczych tylakoidów został zmniejszony aż o 95%, co pociągnęło za sobą lawinowe spadki masy ciał aż o 43%.

  Sproszkowany szpinak ma tę przewagę nad liściastym, że jedna łyżka stołowa to ekwiwalent 100 gram, czyli połowy torebki szpinaku z marketu. A do tego – jeśli mowa o This is BIO – jest w stu procentach organiczny, więc nie musisz stawiać na półśrodki.


  TU ZNAJDZIESZ sproszkowany organiczny SZPINAK This is BIO

  Na ile sposobów możesz go użyć?

  Pewnie na 1000, ale dziś skupimy się na 5 podstawowych

  1. Możesz zastąpić nim część mąki w wypiekach i wszelakich wyrobach z ciasta, może stanowić także spoiwo dla spodów surowych przysmaków i kulek mocy!

  2. To sposób na przemycenie zieleniny do diety, szczególnie jeśli masz do nakarmienia zielonkosceptyków. Możesz dodać szpinaku do wypasionego koktajlu, soku i ulubionych potraw – ogranicza Cię tylko fantazja.

  3. Zrób zielony koktajl na wypasie. Dzięki temu, że użyjesz sproszkowanego szpinaku zamiast liści, upchniesz w dzbanku więcej pyszności i dodatkowych składników!

  Na przykład możesz dodać go do 4 szklanki doskonale oczyszczającej terapii właśnie 4 szklanek.

  TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny
  do KURACJI 4 SZKLANEK, która oczyszcza wątrobę,
  usuwa pasożyty, odtruwa inne organy jak nerki,
  przy okazji dotleniając
  ciało.

  4. Dodaj go do sosów i zup. Zyskasz trochę smaku, ciut koloru i całą masę substancji odżywczych.

  5. Zabaw się w artystkę. Możesz użyć szpinaku jako barwnika albo fikuśnie posypać nim talerz i nadać potrawom zupełnie nowe oblicze.

  Uściski:)

  (Visited 2 482 times, 1 visits today)
  Emanuela Urtica pisarka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Zielona Utopia 2 lutego 2018 o 23:19

   Pierwszy raz widzę szpinak w proszku. 🙂

  2. Kacha 3 lutego 2018 o 11:14

   Dodanie do zupy to świetny pomysł. Czy temperatura mu nie zaszkodzi?😘

   1. Pepsi Eliot 3 lutego 2018 o 12:08

    potem dobierz C :), albo zjedz pomarańczę

  Dodaj komentarz