Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
208 362 024
116 online
32 979 VIPy

Twój tester na ludzi

Bywa, że czujesz się niedokończona, rozbita na kawałki, które nie pasują do siebie?

Odczuwasz zazdrość i jednocześnie mogłabyś kochać człowieka, któremu zazdrościsz. Nawet kochasz, bo część ciebie jest pełna współczucia dla rąk, łysiejących brwi. To, jak idiotycznie przekrzywia głowę schodząc po schodach i wysuwa język tnąc coś nożyczkami.

Chcesz ich walić po łbach grubym tomiskiem z dobrymi manierami, a jednocześnie czujesz rozrzewnienie, że się mylą, że są obok tematu. Tak jak ty.

Ten cały Instagram pełen podkręconych widoków, jakby niebo w realu było za mało niebieskie, a drzewo zielone. A palmy najgorsze, palma ludziom odbija. Myślisz, że nie tobie. Bo masz rzygi z dupy na te marki w pretensjach, obwieszczające tym co odgadną po fragmencie, że to Chanel, czy Hermes, bo Gucci już trochę dla nowobogackiego plebsu. A za chwilę przestajesz być jedyną stuprocentową idealistką, całkowicie nieprzekupną, czymś w rodzaju świętego i wpisujesz obsrany przed momentem hasztag pod własną focią.

Nie jesteś więc czystą perfekcją, a tak bardzo chciałabyś być monolitem. Żeby się nie dało ciebie wkurwić, nastraszyć, zasmucić, wykończyć psychicznie. Tak jak teraz, gdy jesteś wytresowana, Chciałabyś gdzieś konsekwentnie iść, być pewną, że to TWOJA droga, ale masz ciągłe wahania. Niepewność zrywa ciągłość. Jednym słowem żyjesz w popieprzeniu swojej nieperfekcyjności. A podobno jesteś wymyślona przez Boga, i siedzisz w jego wirtualnej grze? Dlaczego więc nie potrafisz robić tego, co na gałkę innym lekko wychodzi?

Widać to na Fejsie i na Instagramie. I zasypiasz jeszcze głębiej. Myślisz, że jesteś jedyną sprawiedliwą, że po twoje wyroki powinna się ustawiać kolejka jak do Pytii delfickiej. Przez co jeszcze bardziej czujesz się skrzywdzona przez świat, faceta i państwo. Miałaś kijowe dzieciństwo i wlecze się rzecz z rodziną, jak kula u syry. Masz masę winnych twojego stanu rzeczy.

I niezbyt dajesz sobie radę w życiu i może odczuwasz irracjonalną ulgę, że zostaniesz pomszczona. Oni muszą się zmienić, oni muszą za to szczeknąć. Że jest jakaś sprawiedliwość, że im wszystkim w odwecie ten złom kichy poskręca. Że będą zmuszeni zeżreć te swoje brednie, i dostaną to, na co zasłużyli.

I masz już pierwotną melodię, nazywa się pogarda. Masz swój tester.

Aż znienacka kawałek słońca w twoim sercu każe ci spojrzeć na ludzi, jak na chłopięce twarze świeżo wyszorowane, lśniące jak patelnie, pachnące mydłem, pastą do zębów i ulicą. I nie potrzebujesz teraz niczego więcej.

Jesteś dokładnie tu gdzie masz być, masz to, co masz mieć, nikt ci niczego nie zajumał, znowu masz wszystko.

Wyrzucasz tester na ludzi.

PS

Polecam moje wpisy:

Inni niż wszyscy

Co gdy nie zdobędziesz akceptacji?

PS

Przemko, w razie czego zmień sobie w myślach żeńskie końcówki:)

Na zawsze Twój

Horry Porttier


Horry Porttier – Prawdopodobnie autor na stronie Pepsi Eliot, jednak nius pojawił się niespodziewanie i w sumie niewiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.

(Visited 2 889 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. Ania 19 marca 2022 o 20:18

  Jakbym dostała w pysk z liścia na płasko. Pomogło, bo znowu przysypiałam <3

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2022 o 00:16

   🙂 <3

 2. Meond 19 marca 2022 o 22:20

  Ładne 💛

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2022 o 00:16

   <3

 3. Dudek 20 marca 2022 o 08:10

  To o mnie?

  1. Pepsi Eliot 20 marca 2022 o 10:27

   Może tak być Dudku 🙂

 4. Dudek 20 marca 2022 o 14:16

  Tak jest……. niestety

 5. Wielkie zdziwko - Pepsi Eliot 20 marca 2022 o 16:16

  […] Twój tester na ludzi […]

 6. Przemko :-) 20 marca 2022 o 21:16

  Acha. Ok. Dobrze. Pozamieniam 🙂
  Mi to akurat tak bardzo nie przeszkadza. Zresztą czasami dla równowagi czytam żeńską cząstką siebie. Oczywiście nie o endometriozie 😉 Tylko te metafizyczne wpisy.

  Ja zresztą uważam, że język polski jest bardzo piękny. Gdzie mężczyzna może być mężczyzną i człowiekiem. I kobieta może być kobietą i również człowiekiem.
  A nie tak jak np. w angielskim gdzie mężczyzna jest i mężczyzną i człowiekiem. A kobieta…? No właśnie. Jakoby u nich wykluczona z bycia człowiekiem, czy jak? Więc nie rozumiem o co się Polki i Polacy oburzają.

  Bardziej mi przeszkadzają te podwójne słówka np. zrobiłaś -łeś itp.. Ale to też mniej w tekstach czy lajwikach.
  Najgorzej jak ktoś stosuje na siłę w trakcie medytacji prowadzonych. Wtedy mnie rozprasza najbardziej.
  Mam za to nagraną taką medytację gdzie facet mówi głównie męskimi końcówkami. Ale co jakiś czas używa wymiennie żeńskich. I to jest fajne. Można medytować bez problemu w parze.
  🙂

  1. Pepsi Eliot 21 marca 2022 o 11:28

   mnie też to wkurza, ale czasami tak piszę, bo faceci często mają problem z końcówkami żeńskimi 😀 <3

  2. Jagustynka 22 marca 2022 o 18:44

   Pięknie napisane ✨

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Maca This is BIO Twoja energia powraca ...

Maca This is BIO, Twój wąs odchodzi w siną dal ...

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum