Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 304 110
165 online
41 803 VIPy

Twoje ciało jest projekcją Twojej yyy …  świadomości

Czyli nie myl programów ego z myślami własnej świadomości 

Chcę, żebyś naprawdę zrozumiała, że rzeczywistość pojawia się i znika, czyli opuszcza swoją materialną forme.  To jest absolutnie kluczowe dla zrozumienia Twojej zdolności uzdrawiania, ponieważ przez połowę czasu zegarowego pozostajesz „formą” bezkształtną, czyli bezforemną, niematerialną.

Kim jesteś w takim razie naprawdę, czyli jak pogodzisz iluzoryczność ciała z tym co widzisz, dotykasz, czyli poznajesz zmysłami?

Jaki jest plan przekształcania się ciała, które niezliczoną ilość razy dematerializuje się i ponownie materializuje?

Odpowiedź na oba pytania:

Twoja świadomość

Ciało jest holograficzną projekcją świadomości, a jego kondycja wynika z yyy …  naszych przekonań na temat siebie. Jeżeli więc możesz zmienić swoje przekonania na temat siebie, to, czy tym samym możesz wpłynąć/zmienić energię, którą określa pole energetyczne człowieka?

Czyli w jaki sposób zmienić ten „energetyczny plan” w czasie, gdy ciało nie jest zmaterializowane, czyli, co drugie 10 44  razy na sekundę?

Gdy uda Ci się wstrzelić w szczelinę tuż przed fraktalem samej siebie, czyli Tobą strukturalną, czyli w fazie, gdy jesteś znikającym hologramem, będziesz mogła samą tylko intencją się wyleczyć, czyli nadać sobie samej zdrowy kształt. Trudno się wstrzelić powiem.

Pewien gościu o imieniu Nassim Haramein w wieku lat 9 zaczął zadawać niewygodne pytania swoim nauczycielom z dziedziny fizyki kwantowej. Kilkadziesiąt lat później również zadaje niewygodne pytania, ale to pikuś, gdyż zaczął dawać mega niewygodne odpowiedzi, w tym fraktalnemu i holograficznemu obrazowi nieskończonej boskiej świadomości, jakimi są nasze ciała.

Powiem cci szczerze, że słuchanie wykładów Nassima  jest jak wkładanie lewej stopy w prawego buta, czy siadanie na kaktusie, na osie, lub na mrówce, jednym słowem gość nawija/podśmiechuje się o zawiłych sprawach z dziedziny matematyki wyższej i fizyki kwantowej.

Nie znaczy to jednak, że skoro dla nas jest to skrzyp styropianu po tablicy szkolnej, albo szybie, to nie są to mega dowody na istnienie pustki w materii, praw zachowania energii i rozprzestrzeniania się świata w dwie strony z jednakową ekspresją.

A to, że wszechświat się rozszerza, jakoś wszyscy zaakceptowali, jednak fakt, że jednocześnie również się potwornie zmniejsza, nawet fizycy kwantowi mają z tym problem, bowiem to kwant miał być tym nieprzyzwoicie malutkim elementem.

Zmierzam do tego, że tacy ludzie jak Nassim kumają pewne rzeczy, a inni mogą to przyjąć za fakt, lub nie.

Deepak Chopra, czyli dobry przykład energetycznego planu do wpływania na przyszłą miniaturkę chwili. Przyjaciel Deepaka został kontuzjowany w nogę podczas treningu na siłowni, bowiem przesadził z korzystaniem z jednej z maszyn. W ciągu najbliższych kilku dni ból w nodze wzrósł do tego stopnia, że kolega nie mógł właściwie chodzić.

Podczas badania lekarskiego stwierdzono dolegliwość zwaną płaską powięzią, gdy tkanka łącząca piętę z przednią częścią stopy ulega rozciągnięciu, lub rozerwaniu. Kontuzjowany nie zdecydował się na operację, ale z czasem uraz okazał się tak bolesny i utrudniający mu życie, że doczołgał się w desperacji do chińskiego uzdrowiciela.

Ów Chińczyk miał absolutnie normalny wygląd i nie reprezentował sobą żadnych dowodów bycia mistykiem, czy chociaż uduchowionym człowiekiem. Jednym słowem zupełnie nie wyglądał na  uzdrowiciela.

Poszkodowany przyjaciel Deepaka Chopry relacjonuje:

„ Chińczyk wstał i zrobił kilka znaków w powietrzu nad moim kręgosłupem. Faktycznie nie dotknął mnie ani razu, a kiedy zapytałem go, co robi?, odpowiedział po prostu, że zmienia niektóre przełączniki w moim polu energetycznym. Robił to przez około minutę, a następnie poprosił mnie, abym wstał. I w tym momencie okazało się, że nie odczuwam najmniejszego bólu. A przecież przywlokłem się tam ledwo o własnych siłach, mocno, kulejąc.” 

Deepak kontynuuje:

„W pełnej chwili zdumiony, zapytałem go, co zrobił? Powiedział mi, że mój organizm jest obrazem rzutowanym przez mój umysł, a mój stan zdrowia umysłu zachowuje obecnie obraz ciała nietknięty i wyważony. Tak jest teraz (dzięki Chińczykowi), jednak, gdy tylko doznajesz urazu, rana i ból sprawiają, że Twoją uwagę zaprząta jedynie chore miejsce.

Wtedy paradoksalnie obraz jeszcze bardziej zaczyna się pogarszać, bowiem jego wzory, fraktale energetyczne zostają zakłócone. Rolą chińskiego uzdrowicielka było przywrócenie prawidłowego wzorca – odbyło się to od razu, na miejscu – po którym umysł pacjenta wziął już odpowiedzialność za podtrzymanie stanu idealnego.” 

Ta historia jest fascynująca i inspirująca zarazem.

Nasza rzeczywistość miga, jesteśmy i znikamy i to daje 100% możliwość zmiany tego co się pojawi za moment. Nasze przekonania mają bezwzględny wpływ na rzeczywistość kwantową, która jest inspiracją materialnego świata. Czyli skumulowanej energii.

A teraz napiszę coś co być może sprawi, że zerwiesz ze mną stosunki dyplomatyczne:

Mianowicie, ludzie boją się przebudzenia, bowiem obawiają się śmierci ego. Oczywiście zwykłej śmierci też się boją, bo wiedzą, że umrze wówczas ich umysł. Jednak nowe dowody wyraźnie ilustrują fakt, że Twój umysł nie jest zależny od mózgu, co oznacza, że nie potrzebujesz mózgu, jako organu, aby istniała Twoja świadomość.

Gdy budzisz się, coś w tobie myśli, i nagle przestajesz się identyfikować z ego.

Nagle nie postrzegasz już siebie, jako Polaka, czy Żyda, nie myślisz o sobie, że jesteś czyjąś mamą, córką, zięciem, czy żoną, albo babką, nie masz płci, nie masz koloru skóry, znikają wszelkie oceny, zostaje tylko spokojna radość i spełnienie.

Bowiem jesteś teraz w wysokich wibracjach, aktywują się kolejne warkocze DNA, stajesz się świadomością.

W tym stanie jesteś nieśmiertelna, i znika strach

Dlatego dopóki nie skumasz, że jesteś czymś znacznie więcej niż ciałem fizycznym, że jesteś energią świetlną, cząstką Absolutu, cząstką boskiej energii Wszechświata, być może nie odkryjesz w sobie tej mocy, którą posiadł Horry Porttier, ups, Harry Porter:)

Możesz wpływać na rzeczywistość, mieć odbudowane więzadła stawowe tylko za pomocą myśli świadomości. Nie myl z programem ego.

owocek

(Visited 18 374 times, 3 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Nina 25 lipca 2017 o 19:38

  Pepsi ten art jest mistrzem..jestem buddystka i to jest bardzo buddystke..wróciłaś z wenecji? 😉

 2. avatar Carrie 25 lipca 2017 o 19:40

  Wróciłaś z Włoch, a więc Wenecja 🙂
  W Krakowie byłam za dziecięcia, w Wenecji nie byłam, więc na dalsze pytania powiem to co zawsze odpowiadałam egzaminatorowi- Tego nie wiem, ale mogę Panu o czymś ciekawym opowiedzieć 😀 na egzaminach działało 😀

 3. avatar Nina 25 lipca 2017 o 19:46

  Most Rialto. Ulica sw Anny ?

 4. avatar Małgorzata G. 25 lipca 2017 o 19:48

  Wróciłaś z Włoch…nie rozpoznaję skąd dokładnie, bo niewiele mnie było w Świecie 😉 Za to Kraków kocham i dosyć dobrze znam chociaż w nim nie mieszkam, zdjęcie zrobione na ulicy Szpitalnej 🙂

 5. avatar Ola 25 lipca 2017 o 20:02

  Pepsi, no więc byłaś w Wenecji – to oczywiste. Most, hmmm….. Czy to Rialto? No strzał to jest. Byłam, ale nie pamiętam. Zdjęcie z „dziś” zrobione chyba na ul. Szpitalnej 🙂 Pozdrawiam serdecznie :*

 6. avatar Monana 25 lipca 2017 o 20:25

  Wróciłas z Wenecji 🙂 Jesz sobie na ponte della Paglia przy Moście Westchnień. A foteczka jest z Krakowa z ul. Szpitalnej. Plliis powiedz, że wygrałam 😀

 7. avatar Pietrek 25 lipca 2017 o 20:38

  Wenecja, most Rialto. A zdjęcie zrobione na ulicy Szpitalnej w Krakowie obok Teatru Słowackiego.

 8. avatar Gabriela 25 lipca 2017 o 20:50

  Pepsi wróciła z Włoch, je owocki na moście Ponte Della Canonica , a w KrK stoi na ulicy Szpitalnej.

  PS Ale jesteś opalona 🙂

  1. avatar Jarmush 26 lipca 2017 o 06:22

   no bo siedziałam wcześniej w Bibione, a tam strasznie jara podczas biegania

   1. avatar PannaDzastin 26 lipca 2017 o 11:07

    Peps, a jak jest teraz z Twoją chęcią do biegania? Pamiętam, że dawno, dawno temu pisałaś, że biegasz codziennie, bo wiesz, że to jest dobre/zdrowe/konieczne, ale przenigdy nie miałaś ochoty na bieganie. Dopiero po treningu odczuwasz satysfakcję że „znowu się złamałaś” i masz go już za sobą. Domyślam się, że teraz jest zupełnie inaczej, robisz to z radością i przyjemnością. Si?

    1. avatar Jarmush 26 lipca 2017 o 12:59

     teraz biegam na neutralu, ubieram buty i nawet o tym nie myślę co robię, po prostu biegam (można powiedzieć, że codziennie), czasami zapominam, że biegnę, ale korzyści po bieganiu odczuwam nadal.

 9. avatar Lucia 25 lipca 2017 o 20:55

  Pepsi, czy tu już „tam” bywasz, albo byłaś chociaż raz? Pomiędzy myślami? Ściskam. 🙂

  1. avatar Jarmush 26 lipca 2017 o 06:21

   2 razy samoistnie na dłużej, no i satori (to są takie sekundy bez myśli) ale teraz dopiero wiem, że to miało miejsce

 10. avatar Bożena 25 lipca 2017 o 21:05

  1) Wenecja
  2) Ponte dei Sospiri ( Most Westchnień)
  3) Kraków, Szpitalna

 11. avatar Joanna Ka 25 lipca 2017 o 21:07

  Wróciłaś z Wenecji 🙂
  Owocki jesz na Ponte de Canonica – kojarzę który to most ale mylę je nazwami, mam nadzieje że jednak to był ten
  Dziś to oczywiście u.Szpitalna w Krakowie
  Pozdrowionka i owocka 🙂

  1. avatar Joanna Ka 25 lipca 2017 o 21:16

   literówka w moście: … 🙂

 12. avatar Kasjopka 25 lipca 2017 o 21:46

  Wspaniały artykuł. Dziękuję Pepsi. Smajl

 13. avatar jagatoja 25 lipca 2017 o 21:56

  uścisk …

 14. avatar paul 25 lipca 2017 o 22:13

  Pepsi powiedz jeszcze dlaczego Oni chcą to wszystko ukryć – piramidy które były urządzeniem technologicznym czy puma punku wmawiając nam że to obiekty kultu jakiś bozków. nie rozumiem kto i dlaczego chce to zataić

  1. avatar Jarmush 26 lipca 2017 o 06:09

   żywią się naszą energią, potrzebują niewolników (ale nie aż tylu)

 15. avatar Bożena 25 lipca 2017 o 22:13

  1) Wenecja
  2) Ponte dei Sospiri
  3) Kraków. Szpitalna

 16. avatar paul 25 lipca 2017 o 22:14

  p.s ślicznie wyglądasz na wszystkich zdjęciach, a na jednym obok Ciebie jest nd czy mi sie wydaje ? 🙂

 17. avatar krystyna 25 lipca 2017 o 23:52

  Artykol wspanialy

  1. avatar Jarmush 26 lipca 2017 o 06:03

   <3

 18. avatar Freebee 26 lipca 2017 o 04:52

  Hej Pepsi, ja wiem o czym mówisz. Najtrudniej jest zmienić obraz siebie w głowie. Normalnie efekt jojo to przyciąganie ciała do własnego wizerunku z krzywego zwierciadła, który zagnieździł się w naszej głowie. Ja to mam. I jakby staje się jasne, że nie chcę zmieniać ciało tylko własne przekonanie o nim. A może nawet przestać o nim myśleć?

 19. avatar Jena 26 lipca 2017 o 06:20

  ale Ty jesteś piękna <3<3<3

 20. avatar Redhead 26 lipca 2017 o 06:46

  Jeden artykuł a tyle radości 🙂
  Moje odpowiedzi:
  – Wróciłaś z Włoch
  – Najświeższa fotka na ul. Szpitalnej niedaleko cudownego Teatru im. Słowackiego
  – Owocki na Ponte de Canonica

 21. avatar anka 26 lipca 2017 o 07:12

  Bytowałaś w Wenecji, konsumując owoce na moście westchnień, a zdjęcie pokazujące Twój wysmakowany styl jest na ul. Szpitalnej 🙂

 22. avatar KingaM 26 lipca 2017 o 07:36

  Wenecja
  Ponte di Tre Archi
  Kraków ul. Szpitalna

 23. avatar ajsha 26 lipca 2017 o 07:40

  Włochy Wenecja … pięknie, klimatycznie, ech i Most Westchnień. A foteczka jest z Krakowa z ul. Szpitalnej:))).

 24. avatar KingaM 26 lipca 2017 o 07:54

  Wenecja
  Ponte della Canonica
  Kraków ul. Szpitalna

 25. avatar KingaM 26 lipca 2017 o 08:14

  Wenecja Ponte della Canonica Krakow Szpitalna 🙂 Swietny artykul.. Pozdro! 🙂

 26. avatar iza 26 lipca 2017 o 08:41

  pięknie promiennie wyglądasz Pepsi 🙂

 27. avatar Monia71 26 lipca 2017 o 08:41

  Wenecja, Ponte de la Canonica, ul. Szpitalna 🙂

 28. avatar banana 26 lipca 2017 o 08:54

  Pepsi słucham Nassima od niedawna i po prostu nie mogę się nadziwić, wszędzie jest MAGIA, my jesteśmy magią, to jest dosyć niesamowite. powiedz jakie są Twoje odczucia na temat Boga/stwórcy w sensie myślisz że jestesmy boską świadomoscia naprawdę, czy może rzeczywiscie wynikiem stworzenia ale przez inne istoty z Kosmosu.
  to jest jakaś pieprzona MAGIA, zupełnie inaczej patrzę teraz na listek, jabłko czy swój włos, LOL szok

  1. avatar Jarmush 26 lipca 2017 o 09:11

   No nie 🙂 Inne istoty z kosmosu, to ta sama energia, tylko dopóki będziemy egzystować w formie dualnej, czyli wyodrębniając dobro, automatycznie godzimy sia na zło. Jezus/piąty wymiar/dobro, 4 wymiar/technologie/zło, no i są demony, etc. Ale każda świadomość pochodzi z tego samego źródła światła absolutnego i ostatecznie wszystko się zawinie z powrotem do Asbolutu,a potem znowu, a tak naprawdę nie potem, tylko teraz, bo jest tylko teraźniejszość. Jam jest

   1. avatar banana 26 lipca 2017 o 09:28

    rozumiem. ale to że wszechświat kurczy się w tę małą strone to jest jakiś hardcore. czasem nie mogę się doczekać aż wyjdę z opakowania żeby zobaczyć co dalej.
    jak tu się bać smierci? 😀 MAGIA

 29. avatar Dora 26 lipca 2017 o 09:20

  Ciągle mi mało takich artykułów. Ale jesteś szczuplusieńka, promienna. We wdzianku groszkowym przepięknie wyglądasz.

 30. avatar Paulina 26 lipca 2017 o 09:50

  Jejku dla mnie to co napisałaś to kosmos i muszę czytać po kilka razy jedno zdanie, aby dotarło.
  Co do zagadki to obstawiam opcje taką 1) oczywiście to Włochy i Wenecja (swoją drogą fajnie, że na ig istniejesz, bo tam wpierw foty widziałam 2) To zdaję się, że most Ponte di Tre Archi, no a 3) to musi być Kraków i ulica Szpitalna
  Dziękuję i pozdrawiam!

 31. avatar Kreolka 26 lipca 2017 o 10:09

  Mam jakieś 150 km do Wenecji i nie byłam… Spadaj Pepsi :P. Widzę, że podobają Ci się Włochy :). Wybieram się we wrześniu do Rzymu, a Wenecję zobaczę w najbliższą wolną niedzielę.

 32. avatar Jocelyne 26 lipca 2017 o 10:28

  Ha! Cudowny rozwalający czape artykuł. ŚWIEĆMY ŚWIATEŁEM ILE SIE DA 😀

 33. avatar Kinia 93 26 lipca 2017 o 11:04

  z Włoch, owoce je na moście Ponte Della Canonica, w KrK stoi na ulicy Szpitalnej ? Pozdrawiam ?

 34. avatar Kasia 26 lipca 2017 o 11:32

  Google Maps poszedł w ruch, a zatem:
  wróciłaś z Wenecji,
  stoisz na moście Ponte della Canonica,
  a wczorajsze zdjęcie wykonane było na ulicy Szpitalnej w Krakowie!

  Tadam!

 35. avatar bluebird 26 lipca 2017 o 11:35

  Google Maps poszedł w ruch, a zatem:
  wróciłaś z Wenecji,
  stoisz na moście Ponte della Canonica,
  a wczorajsze zdjęcia pochodzi z ulicy Szpitalnej w Krakowie!
  Tadam! 🙂
  Swoją drogą miło było się znaleźć wirtualnie w Wenecji 🙂

 36. avatar Aga 26 lipca 2017 o 11:36

  O kochana, ja tutaj widzę mega energię. Dzisiejszy wpis, to odpowiedź na moją dyskusję wczorajszą z 14-latkiem z kontuzją, który się załamał, bo obóz sportowy za 3 dni.
  Dziękuję bardzo.
  Mam nadzieję, że dzisiaj pójdzie mi lepiej.

 37. avatar Yestemin 26 lipca 2017 o 12:05

  Odpowiedzi:
  1) Z Wenecji
  2) Ponte de Canonica
  3) Na ul. Szpitalnej w Krakowie

  Nassim Haramein wcale nie taki niezrozumiały, gdzieś w tej przerwie na czystą intuicję da się to pojąć 😉 Owocki 🙂

 38. avatar Anna Kowalska 26 lipca 2017 o 13:22

  Odpowiedzi:
  1) Z Wenecji
  2) Ponte de Canonica
  3) Na ul. Szpitalnej w Krakowie

 39. avatar ewka 26 lipca 2017 o 21:24

  To jest łatwe…Wenecja ,most Westchnień…Kraków ale jak ulica nie wiem az tak dokładnie nie znam Krakowa….pozdrawiam 🙂

 40. avatar iGrażka 27 lipca 2017 o 10:56

  Pepsi, byłaś w Wenecji, na jakim moście jesz owocki, nie wiem, ale na pewno nie jest to Rialto
  Gorące pozdrowienia od wiernej czytelniczki !

 41. avatar Lucia 27 lipca 2017 o 18:17

  Peps, dzięki za odpowiedź. Skąd ty bierzesz na wszystko czas? 😉 Ale co to są „myśli świadomości” i jak je odróżnić od zwykłych myśli? I czy jeśli wyobrażam sobie siebie zdrową, silną i sprawną, to nie robię tego za pomocą głowy i tych właśnie zwykłych myśli, które poprzez koncentrację i skupienie utrzymuję na tej jednej, konkretnej rzeczy, zamiast standardowo pozwalać im ganiać w przyszłość/przeszłość?

  1. avatar Jarmush 27 lipca 2017 o 22:30

   najpierw trzeba zamknąć potok myślenia, chociaż na chwilę

 42. avatar Ulala 27 lipca 2017 o 18:41

  hej Pepsi, wycieczka do Wenecji, Ponta della Canonica i zdjęcie w czadowym żakieciku obok Teatru Słowackiego, czyli teoretycznie ul. Szpitalna, ale tak naprawdę stoisz już na Pl. Św. Ducha 🙂 owocek

 43. avatar Monikaela 28 lipca 2017 o 07:08

  Skoro myślam kobieta jest w stanie uroić sobie ciążę, czyli wywołać zmiany hormonalne, które dają pewne oznaki ciąży, to chyba da się zrobić wszystko. Myśl ma moc 🙂

 44. avatar Malgorzata 28 lipca 2017 o 17:39

  Hej Pepsi mam jedno pytanie czy jabłczan magnezu,siarka i płyn Lugola aplikowany przez skórę mogą powodować puchnięcie łydek i kostek u nóg. Jeżeli nie to co może być powodem?łydki nie dość że są opuchnięte to jeszcze bolą. Nie biorę żadnych leków tylko suplementy z twojego sklepu.mam stwierdzone hashimoto ale nie biorę leków.

  1. avatar Jarmush 28 lipca 2017 o 19:04

   uczulenie na jod, na MSM

  2. avatar grzegorzadam 16 listopada 2017 o 17:38

   mam stwierdzone hashimoto ale nie biorę leków.”

   Kto stwierdził, na podstawie czego?

  3. avatar grzegorzadam 16 listopada 2017 o 17:39

   jabłczan magnezu,siarka i płyn Lugola aplikowany przez skórę mogą powodować puchnięcie łydek i kostek u nóg.”

   Sprawdzałbym pH moczu, może być coś z nerkami z nierównowagą sodowo-potasową
   przy upałach.

 45. avatar Ewelina 29 lipca 2017 o 07:06

  Cudowny post Pepsi! ps. Jak Ty jesteś piękna. Wow!

  1. avatar Jarmush 29 lipca 2017 o 08:03

   Piękna jesteś Ty Ewe i Twoje piękne wnętrze, które świeci

 46. avatar Maggie 1 sierpnia 2017 o 12:46

  Pepsulku, jestem w ciąży, w 5 miesiącu, dopadły mnie bakterie w moczu – e coli. Stosuje antybiotyk, bo mi lekarz powiedział, że mniej groźne jest nie zastosowanie antybiotyku niż nie leczenie w ogóle, bo te dziady są bardzo niebezpieczne dla płodu. Czyli takie mniejsze zło… ;C Dokupiłam dodatkowo probiotyk, jem kiszonki (zawsze jadłam), piję kefiry itd, żeby podratować florę bakteryjną. Co robić jeszcze? Teraz 0 podczas kuracji antybiotykiem, i potem – po zakończeniu kuracji? Co zastosować, żeby zminimalizować straty i podratować siebie i dzieciątko?

  I pytanie z innej beczki, jak to jest z 4 GREENS,, mam od Ciebie. Mam ale nie łykam, bo wyczytałam, że w ciąży z chlorellą trzeba uważać, a ze spiruliną? Tez unikać?

  1. avatar Jarmush 1 sierpnia 2017 o 14:04

   to nie dał Ci jednorazoewego Monuralu?

  2. avatar Niki 1 sierpnia 2017 o 17:38

   Maggie tylko pamiętaj że probiotyki oddzielnie od antybiotyku, nie łykać w sąsiedztwie, jakieś 2-3 godziny po anybio- już można inaczej antybio- zeżre wszystko

 47. avatar Maggie 1 sierpnia 2017 o 14:16

  Robiłam posiew z antybiogramem i dostałam Bioracef 500mg – 7 dni stosowania 2×1.

 48. avatar Karola 1 sierpnia 2017 o 20:09

  Czytam i czytam i czytam i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i świadomości. Pozazdrościć.
  Ale mam też pytanie. Od jakichś dwóch tygodni pobolewa mnie, a teraz właściwie to boli i to konkretnie prawa strona twarzy koło żuchwy, szczęki, policzka. Naczytałam się w internecie i „zdiagnozowałam” u siebie zapalenie nerwu trójdzielnego. Jutro wybieram się do lekarza, który pewnie zanim zrobi konkretne badania wlepi mi przeciwbólowe i antybiotyk. No i moje pytanie: Czy istnieją jakieś inne opcje? Zioła Marii Treben zakupione, nalewka się robi. Witamina B complex jest. Pomysły, sugestie?
  Pozdrawiam

  1. avatar Jarmush 1 sierpnia 2017 o 20:26

   kalibracja witaminą C (kwas askorbinowy TiB), możesz dodać MSM TiB http://www.pepsieliot.com/witamina-c-i-msm-najlepsze-alternatywne-zrodla-tlenu-czyli-leczenie-w-pigule/

 49. avatar Karola 1 sierpnia 2017 o 20:35

  Dziękuje za szybką odpowiedź.

 50. avatar Maggie 2 sierpnia 2017 o 08:34

  Niki, tak, probiotyk przyjmuję w odpowiednim odstępstwie czasowym. Czy macie może jeszcze jakieś sugestie na plan naprawczy poantybiotykowy dla ciężarnej? Zostały mi dwa dni łykania.

 51. avatar annastachurowskagmailcom 28 sierpnia 2017 o 21:01

  Dziękuję kochana Pepsi za artykuł 🙂 Odświeżający i przypominający mi o kwestiach które gdzieś zgubiły się w zakamarkach mojej podświadomości 😀 Z chęcią Pana Nassima posłucham – uwielbiam głębokie i szerokie zarazem spojrzenie na świat, jakie reprezentuje z Twoich opowiadań ten człowiek. Mam pytanko – bo często używasz terminu „ego” – chciałabym głębiej zrozumieć, co TY masz na myśli używając tego słowa. Chodzi o programy społeczne związane z wychowaniem itd. czy o poczucie „ja”, osobową perspektywę? Sama jestem można powiedzieć trochę przeciwna idei „pozbycia się ego” (no chyba, że chodzi o społeczne narzuty), bo przecież w życiu chodzi o świadome doświadczanie siebie/świata jednak z określonej perspektywy (czyli właśnie tego „ja”)
  . Co sądzisz o tym i czy rozgraniczasz to jakoś?

  1. avatar Jarmush 29 sierpnia 2017 o 07:13

   ego, to fałszywe ja, to to, co ci mówi w głowie cały czas, to to co nigdy do końca nie jest zadowolone, nawet w raju.

 52. avatar J 29 stycznia 2018 o 13:06

  polecam wykład z NASSIM z 2016 – był w Polsce:)
  tak to jest piękne , ze można odlecieć::))
  Pepsi też jak nieraz dowali – to tez można odlecieć –
  powiedziałam koleżance, ze znika 10 razy w sek – reakcja nie do opisania.

 53. avatar Wiktor 20 września 2018 o 08:08

  A mnie ciekawi czy można wyleczyć zmiany na poziomie kostnym za pomocą myśli – np. jakieś krzywizny kręgosłupa, krzywe kolana etc.?

  1. avatar Jarmush 20 września 2018 o 08:47

   same myśli niczego nigdy nie wyleczyły, ale na poziomie zgodności świadomości i myśli istnieje taka możliwość, jednak dość małe prawdopodobieństwo takich zdarzeń w naszej grze, gdzie jest mocno zagęszczona materia,i przesunięcie energią zamiaru ołówka na stole jest mega wyczynem, jednak jak Twój zamiar jest silny coś jak Jezusa, kto wie.

 54. avatar Wiktor Babiarz 24 października 2018 o 21:37

  Jeszcze mnie naszła taka myśl, czy możnaby było taka metoda spowodować przyrost mięśni/ utratę zbędnej tkanki tłuszczowej?

  1. avatar Jarmush 24 października 2018 o 22:00

   shape shake TiB

 55. avatar CaroLL 5 lutego 2019 o 22:02

  No i Kochom i już. Gracias por todo ?
  I jak dobrze, że klikniesz raz takim postem i już jest znów git. I radość też.
  I Nassim jest boski. Fakt. Wciąga na całego. Jeszcze raz se poczytam chyba. ???

 56. avatar CaroLL 5 lutego 2019 o 22:03

  A ulica na F.. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się
Reklama

Twoje stawy Twój Osteocare TiB 

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum