Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
211 686 560
67 online
33 962 VIPy

Twoje wyniki stoją w miejscu mimo treningu? Pewnie to niedobory!

Według najnowszych badań kobiety, które przez miesiąc dostawały specjalnie spreparowaną mieszankę minerałów i substancji odżywczych, poprawiły swoje osiągi biegowe na dystans 5 kilometrów o minutę. Naukowcy z Uniwersytetu Stanowego zbadali kobiety aktywne sportowo, regularnie przeprowadzające trening biegowy i/lub aerobowy. Połowa z nich otrzymywała suplement, druga połowa placebo. Średni czas biegu skrócił się z 26,5 minuty do 25,5 minuty. Poprawiły się także ich osiągi podczas jazdy na rowerze – w ciągu 25 minut udało im się przejechać o 0,8km więcej niż przed przyjmowaniem suplementów. W grupie placebo nie odnotowano tymczasem żadnej poprawy. W innym eksperymencie, który miał potwierdzić, czy zmiana wyników powyższego badania wynikała z niedoborów, określono ponad 40-sekundową poprawę w czasie biegu. Robert DiSilvestro, czołowy autor badania i profesor wykładający odżywianie człowieka, mówi, że młode (ale nie tylko) kobiety często mają niedobory, które wpływają na funkcjonowanie komórek ciała podczas ćwiczeń. Na owe zaburzenia wpływać ma dieta i menstruacja kobiet. Multiwitamina wykorzystana w badaniu zawierała cynk, miedź, karnitynę, fosfatydyloserynę i inne substancje odżywcze Według badań u mężczyzn te niedobry, choć są oczywiście kwestią indywidualną, nie są tak znaczące: na ich tle wyróżnia się jedynie niedobór miedzi. Naukowcy widzą tu potencjał do dalszych dociekań. Najważniejszym jest fakt, że zdrowe ciało, ciało pozbawione niedoborów, ciało gibkie i zawsze gotowe do fikania, to ciało bezwarunkowo odżywione, oczyszczone i dotlenione!


Przygotuj grunt podatny na odżywianie i wprowadź w życie doskonale oczyszczającą terapię 4 szklanek, równie skuteczną co prostą! Pijąc codzienne 4 szklanki dostarczasz swojemu organizmowi skumulowaną ilość dobra, poprawiasz swoje zdrowie i samopoczucie. Nawadniasz się i dotleniasz, gonisz pasożyty a przy okazji wspierasz pracę swojego ciała: nerek, układu pokarmowego i wątroby. To codzienny detoks, który pozwoli zachować Ci zdrowie, podnieść odporność, no i … pomaga wbić się na wyższe wibracje. I jest jeszcze rzecz mega istotna: cały dzień masz świadomość, że zrobiłaś coś dobrego dla siebie z rana. Że ruszyłaś ze skrzyżowania, jak to mówi Peps.

Na zawsze Twój Horry Porttier

Źródła: https://natural.news/2018-02-05-new-study-supports-the-need-for-women-to-take-mineral-supplements.html

(Visited 3 221 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar AniaP 6 lutego 2018 o 21:10

  na początku gratuluję bloga, czytam w każdej wolnej chwili, a w pozostałych wolnych staram się biegać. mam natomiast problem z wysokim plusem, nie wiem być może również problem wynika z niedoborów. mój wynik na 5 to raczej 33 minuty niż 26.5 i nie wiem co zrobić żeby polepszyć wyniki biegowe? pozdrawiam

  1. avatar Jarmush 6 lutego 2018 o 21:19

   Jaki masz poziom żelaza, ferrytyny, B12, kwasu foliowego i homocysteiny?

  2. avatar grzegorzadam 8 lutego 2018 o 13:09

   Niski, wysoki puls- magnez i woda + sól.
   Testy Pepsi zrób obowiązkowo- cały zestaw, ale będzie obraz sytuacji.

 2. avatar AniaP 6 lutego 2018 o 21:45

  poziom żelaza ok. pozostałych nigdy w życiu nie robiłam…teraz mam zlecone tsh, cholesterol, potas i resztę raczej standardowych. muszę jeszcze zrobić Echo serca, ekg mam ok. wydaje mi się, że zdrowo się odżywiam, do otyłych też nie należę.

  1. avatar AniaP 8 lutego 2018 o 13:23

   dziękuję, natomiast co znaczy magnez i woda + sól? 🙂
   badania z krwi + echo mam w przyszłym tygodniu..

   1. avatar grzegorzadam 8 lutego 2018 o 17:32

    Zażywać codziennie magnez, do tego naskórnie >> oliwka, stopy, kąpiele.
    Wodę z solą popijać.

    1. avatar AniaP 9 lutego 2018 o 06:35

     dobrze, dziękuję 🙂

     1. avatar grzegorzadam 9 lutego 2018 o 08:59

      Woda, magnez, sól, jod, wit.D (słońce) i węglan wapnia to podstawy- szkielet.
      Na nim ”wieszamy” witaminy i całą resztę.

 3. avatar AniaP 7 lutego 2018 o 05:16

  ok..dziękuję

 4. avatar Gosia Kotek 2 sierpnia 2019 o 19:13

  Ja chcialam tylko napisac ze kocham Was misiaczki, Pepsi i Grzesiu – czytam caly czas bloga i nie moge uwierzyc jaki tu jest ogrom wiedzy – mega pomagacie ludziom. Buziakiq

  1. avatar Jarmush 3 sierpnia 2019 o 05:43

   Gochamy Gosię

 5. avatar Baśka 4 sierpnia 2019 o 10:06

  Pepsi dzięki Tobie mam chęć do fikania regularnie ćwiczę a rano po mocnym śnie gdy przygotowuję pierwszą szklanę rozpiera mnie radosny hihot na nowy dzień. Najważniejsze z najważniejszych to zwiększa się siła psychiczną dzięki Tobie. A rano przed wyjściem z domu mówisz sobie do lustra Nie Pękaj ?!
  Dobrego dnia!

  1. avatar Jarmush 4 sierpnia 2019 o 11:51

   smarujesz mi serce miodem <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum