logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
96 236 160
170 online
32 637 VIPy
Reklama

 

 

TU SIĘ ODBYWA
ODCHUDZANIE ŻONY ZA POMOCĄ
SUPER SPALACZA TŁUSZCZU
BIKINI BURN TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Twoje wyniki stoją w miejscu mimo treningu? Pewnie to niedobory!

Jeśli mimo częstych treningów Twoje biegowe osiągi wciąż nie są imponujące, może to wynikać z niedoborów!

Według najnowszych badań kobiety, które przez miesiąc dostawały specjalnie spreparowaną mieszankę minerałów i substancji odżywczych, poprawiły swoje osiągi biegowe na dystans 5 kilometrów o minutę.

Naukowcy z Uniwersytetu Stanowego zbadali kobiety aktywne sportowo, regularnie przeprowadzające trening biegowy i/lub aerobowy. Połowa z nich otrzymywała suplement, druga połowa placebo.

Średni czas biegu skrócił się z 26,5 minuty do 25,5 minuty. Poprawiły się także ich osiągi podczas jazdy na rowerze – w ciągu 25 minut udało im się przejechać o 0,8km więcej niż przed przyjmowaniem suplementów. W grupie placebo nie odnotowano tymczasem żadnej poprawy.

W innym eksperymencie, który miał potwierdzić, czy zmiana wyników powyższego badania wynikała z niedoborów, określono ponad 40-sekundową poprawę w czasie biegu.

Robert DiSilvestro, czołowy autor badania i profesor wykładający odżywianie człowieka, mówi, że młode (ale nie tylko) kobiety często mają niedobory, które wpływają na funkcjonowanie komórek ciała podczas ćwiczeń. Na owe zaburzenia wpływać ma dieta i menstruacja kobiet.

Multiwitamina wykorzystana w badaniu zawierała cynk, miedź, karnitynę, fosfatydyloserynę i inne substancje odżywcze

Według badań u mężczyzn te niedobry, choć są oczywiście kwestią indywidualną, nie są tak znaczące: na ich tle wyróżnia się jedynie niedobór miedzi. Naukowcy widzą tu potencjał do dalszych dociekań.

Najważniejszym jest fakt, że zdrowe ciało, ciało pozbawione niedoborów, ciało gibkie i zawsze gotowe do fikania, to ciało bezwarunkowo odżywione, oczyszczone i dotlenione!

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny 4 GREENS This is BIO idealny do codziennej, zakwaszającej żołądek, alkalizującej limfę, oczyszczającej wątrobę, filtrującej nerki, dotleniającej komórki, nawadniającej i odżywiającej ciało kuracji 4 szklanek


Przygotuj grunt podatny na odżywianie i wprowadź w życie doskonale oczyszczającą terapię 4 szklanek, równie skuteczną co prostą!

Pijąc codzienne 4 szklanki dostarczasz swojemu organizmowi skumulowaną ilość dobra, poprawiasz swoje zdrowie i samopoczucie. Nawadniasz się i dotleniasz, gonisz pasożyty a przy okazji wspierasz pracę swojego ciała: nerek, układu pokarmowego i wątroby. To codzienny detoks, który pozwoli zachować Ci zdrowie, podnieść odporność, no i … pomaga wbić się na wyższe wibracje.

I jest jeszcze rzecz mega istotna: cały dzień masz świadomość, że zrobiłaś coś dobrego dla siebie z rana.

Że ruszyłaś ze skrzyżowania, jak to mówi Peps.

Na zawsze Twój
Horry Porttier

Źródła: https://natural.news/2018-02-05-new-study-supports-the-need-for-women-to-take-mineral-supplements.html

(Visited 3 093 times, 1 visits today)
Horry-Porttier Horry Porttier - Nius pojawił się niespodziewanie na stronie i nie wiadomo kto go napisał … Nie znamy Horrego Porttiera.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. AniaP 6 lutego 2018 o 22:10

  na początku gratuluję bloga, czytam w każdej wolnej chwili, a w pozostałych wolnych staram się biegać. mam natomiast problem z wysokim plusem, nie wiem być może również problem wynika z niedoborów. mój wynik na 5 to raczej 33 minuty niż 26.5 i nie wiem co zrobić żeby polepszyć wyniki biegowe? pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 6 lutego 2018 o 22:19

   Jaki masz poziom żelaza, ferrytyny, B12, kwasu foliowego i homocysteiny?

  2. grzegorzadam 8 lutego 2018 o 14:09

   Niski, wysoki puls- magnez i woda + sól.
   Testy Pepsi zrób obowiązkowo- cały zestaw, ale będzie obraz sytuacji.

 2. AniaP 6 lutego 2018 o 22:45

  poziom żelaza ok. pozostałych nigdy w życiu nie robiłam…teraz mam zlecone tsh, cholesterol, potas i resztę raczej standardowych. muszę jeszcze zrobić Echo serca, ekg mam ok. wydaje mi się, że zdrowo się odżywiam, do otyłych też nie należę.

  1. AniaP 8 lutego 2018 o 14:23

   dziękuję, natomiast co znaczy magnez i woda + sól? 🙂
   badania z krwi + echo mam w przyszłym tygodniu..

   1. grzegorzadam 8 lutego 2018 o 18:32

    Zażywać codziennie magnez, do tego naskórnie >> oliwka, stopy, kąpiele.
    Wodę z solą popijać.

    1. AniaP 9 lutego 2018 o 07:35

     dobrze, dziękuję 🙂

     1. grzegorzadam 9 lutego 2018 o 09:59

      Woda, magnez, sól, jod, wit.D (słońce) i węglan wapnia to podstawy- szkielet.
      Na nim ”wieszamy” witaminy i całą resztę.

 3. AniaP 7 lutego 2018 o 06:16

  ok..dziękuję

 4. Gosia Kotek 2 sierpnia 2019 o 21:13

  Ja chcialam tylko napisac ze kocham Was misiaczki, Pepsi i Grzesiu – czytam caly czas bloga i nie moge uwierzyc jaki tu jest ogrom wiedzy – mega pomagacie ludziom. Buziakiq

  1. Pepsi Eliot 3 sierpnia 2019 o 07:43

   Gochamy Gosię

 5. Baśka 4 sierpnia 2019 o 12:06

  Pepsi dzięki Tobie mam chęć do fikania regularnie ćwiczę a rano po mocnym śnie gdy przygotowuję pierwszą szklanę rozpiera mnie radosny hihot na nowy dzień. Najważniejsze z najważniejszych to zwiększa się siła psychiczną dzięki Tobie. A rano przed wyjściem z domu mówisz sobie do lustra Nie Pękaj 😄!
  Dobrego dnia!

  1. Pepsi Eliot 4 sierpnia 2019 o 13:51

   smarujesz mi serce miodem <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *