Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 391 874
81 online
42 283 VIPy

Tylko 21 kroków dzieli Cię od bardzo odmłodzonej dwudziestki jedynki

To nie tylko relaksuje, ale ujędrnia!

Oszczypywanie w szwajcarskim, wypasionym SPA, nie jest proste:)

Frazesy:

Dziecięcość i młodość, czyli adolescencja to przede wszystkim niedojrzałość intelektualna, emocjonalna i poznawcza.

albo

Nie ma nic bardziej seksownego niż rozum, półuśmiech, inteligencja i dystans.

albo

Ludzie piękni, młodzi i nieinteligentni, są na dłuższą metę tak samo nie do zniesienia, jak brzydcy i starzy głupcy.

w końcu to:)

„Co się dzieje u kobiety po czterdziestce? Nic” (Lord Carnarvon)

 1. Godzić się na nieuniknioną równowagę, dojrzałości ciała i psychiki jest utopijnie, ale raczej piękne.
 2. Żyć w dysharmonii, która będzie trwać zawsze, gdy pojawi się za dużo zewnętrznego odmładzania, a za mało wewnętrznego budzenia, jest normalką, ale raczej koszmarem.

Żeby droga do zrównania zmęczenia ciała i mądrości doświadczeń trwała jak najdłużej nie ograniczaj się jedynie do urody zewnętrznej. Nie ograniczaj się również do własnego przebudzenia i świadomości. Nie chodzi tylko o tu i teraz, twardy tyłek i miękkie serce, ale szalenie istotną rzeczą jest ciało od środka, czyli zdrowy układ trawienny i zero przeciekania.

Kolagen jesz więc nie tylko dlatego, żeby ciało wyglądało elastycznie, ale żeby twoje jelita miały spójną wyściółkę, no i żebyś się nie rozpłynęła zanim się namyślisz. Składasz się głównie z wody i bez tkanki łącznej, szybko przybierzesz kształt naczynia, w którym się znajdziesz. Przesadzam, ale kolagen nade wszystko uszczelni jelita i uelastyczni macierz komórkową.

Zaś jedzony logicznie i z pewnym wyprzedzeniem, wraz z kilkoma prostymi warunkami, jak dieta anty-zapalna i dobre zakwaszenie żołądka, jest w stanie zapobiec chorobie autoimmunologicznej wynikłej z przeciekających jelit.

Sensu stricte odmładzanie

Ponieważ nigdy w życiu nie spotkałam człowieka, w którym nie siedziałoby dziecko, bachorstwo, infantylizm, zakładam, że zachęcanie do „pielęgnacji w sobie dziecka” doprowadziła ludzkość do fatalnego położenia. Dorośli zapomnieli czym jest bycie dzieckiem. W rzeczywistości rozdmuchują w sobie rzecz, która NIGDY NIE UTOŻSAMIAŁA SIĘ Z DZIECKIEM, czyli ogromne ego.

Dżentelmeni z zaczeską wychodząc prosto z modnego burbershopa, kupują zabawki. I to ma być owa dziecinność, a następnie do płaskiego Porsche 911 trzeba ich wkładać drewnianą łopatą na płasko, z powodu rwy kulszowej. Coś jak do pieca chlebowego, gdy ich sztywne od ipodów stawy nie są w stanie same złożyć się niczym szwajcarski scyzoryk, czego każda Carrera wymaga. Nie powiem, podoba mnie się.

Jeżeli chodzi więc o odmładzanie, to jak najbardziej zrób to, głównie z tego powodu, że możesz i wyjdzie Ci to na zdrowie, ale nie dlatego, żeby się podlizać wewnętrznemu dziecku, gdyż to nic innego, tylko program ego. Jakby co, daj mu szczutka w nos.

21 kroków, czyli oczko, jak się skutecznie odmłodzić (kolejność przypadkowa)

1. Rób co chcesz, ale nie ruszaj górnej wargi

Jeżeli poczujesz chęć do poważnej ingerencji w swój wygląd, czyli zechcesz zrobić wszystko. Od spowalniających proces starzenia witamin po botoks, głębokie peelingi i operacje. Gdy zechcesz użyć do tego celu diety, medycyny alternatywnej, chirurgii, kremów, implantów kolagenowych, mikrodermabrazji, mikroskleroterapii i innych cudów jaj, to w żaden sposób nie zamierzam ci w tym moralnie przeszkadzać.

Tylko jedna rada, gdy chcesz się odmłodzić, nie rób niczego z ustami! A szczególnie przestrzegam przed powiększaniem górnej wargi. To odmładza, dlatego nie ma temu końca, już cię nic nie zatrzyma przed zrobieniem z siebie karykatury.

2. Połykanie toksyn postarza

Pierwszą czynnością z rana niech będzie użycie skrobaczki do języka. Przejeżdżaj nią od nasady ku końcowi, a następnie oczyść boki języka i przepłucz. Dzięki temu nie połkniesz toksyn, które obłożyły twój język przez noc.

Świetnie działa na biały nalot Candida, wieczorne posypanie (już po umyciu zębów) tylnej części języka przypisanej jelitom i trzustce, kwasem askorbinowym, i delikatne potarcie szczoteczką, bez zahaczania o szkliwo zębów, a następnie wypłukanie ust czystą wodą.

3. Poranne nawadnianie to mus

Ów kilogram, czy nawet 2, masy, który zgubiłaś na wadze przez noc, to nie tłuszcz, tylko woda. W nocy odwadniasz się, dlatego zaczynanie dnia od 4 Szklanek jest czynnością niezwykle prozdrowotną i rezolutną.

Gdy od lat się nie nawadniałaś, wówczas mineralka przeleje się przez ciebie, jak wiadro wody wylane na popękaną przewlekłą suszą ziemię. W tym wypadku należy startować powoli, od jednej szklanki pitej małymi łyczkami. Niech 4 szklanki zmieszczą się w półtorej.

Woda nie musi, a nawet nie powinna być lodowata, temperatura pokojowa w lecie, a nawet 41 stopni w zimie będzie wskazana. Szczególnie, gdy skłaniasz się ku tradycyjnej medycynie chińskiej, czy ajurwedzie i nie chcesz wychładzać ciała.

4 Szklanki przy okazji alkalizują ciało, czyli ułatwiają dostarczanie tlenu do komórek.

4. Tlen jest potęgą biologicznej odnowy

Naucz się prawidłowo oddychać, dotleniając swoje komórki. Długi, spokojny wydech z poruszeniem przepony, jakbyś tłokiem ściskała swój brzuch, sprawi, że zaczerpniesz prawidłowy, głęboki wdech.

Jeśli coś Cię martwi, szczególnie zwróć uwagę na sposób oddychania, gdyż niespokojne myśli to oddech napięty, ciasny i płytki. To ciekawe, ale właściwie nie można się rozzłościć, gdy spokojnie oddychasz. Złość szkodzi piękności, nerwy postarzają, a tlen to potęga biologicznej odnowy.

5. Masaż stóp ciepłym olejem sezamowym

Gdy z powodu lęków, zamartwiania się, albo z przyzwyczajenia nie możesz spać, co bardzo postarza, a często też pogrubia, gdyż spowalnia metabolizm, wówczas dobrym pomysłem jest masaż stóp ciepłym olejem sezamowym. Ciepły olej sezamowy wmasowywany każdego dnia w ciało, nie tylko go pielęgnuje, ale też uziemia. Pomaga stabilizować układ nerwowy i nerki.

Zaleca się go robić w godzinach porannych, zaraz po czyszczeniu języka. Oczywiście nie musisz się sama masować, możesz to zrobić przy użyciu złotych rąk masażystki, czy też masażysty.

Przed snem kąpiel z dodatkiem chlorku magnezu, lub soli Epsom, a gdy ciągle nie śpisz, weź jeszcze cynk i B6, zregenerujesz się wyśmienicie, chociaż to archaiczne słowo.

Ashwagandha This is BIO, przed snem adaptogen na twoje niepokoje…

6. Jedz wodę

Jedz wodę? Nie, nie przesłyszałaś się, gdyż owoce składają się z 90% wody. Winogrona i pomarańcze mogą zawierać jej nawet 98%. W pierwszej kolejności następuje odwodnienie w mózgu.

Zaledwie 2% spadek wody w organizmie może wywołać rozmyte myślenie. Brak wody, to powód numer jeden zmęczenia, a zmęczona starzejesz się szybciej.

7. Wiadomo, że relaks głowy

Zawsze relaksuj w pierwszej kolejności głowę, masuj ją, twarz, policzki, oczy, uszy i żuchwę. Weź między kciuki i palce wskazujące płatki swoich uszu i delikatnie je masuj.

Utwórz z palca wskazującego i środkowego Viktorię, a następnie dość energicznie oszczypuj policzki i żuchwę. To nie tylko odmładza dzięki relaksowi, ale także ma wpływ na ujędrnienie twarzy.

8. Nie omijaj krzyżowych

Jedz dużo zielonych warzyw jako naturalnych destresorów. Uwolnisz 4 razy więcej radosnej serotoniny, która o dziwo w 95 % mieszka w twoich jelitach.

Przy niedoczynności tarczycy również powinnaś jeść warzywa krzyżowe, raz, że parowanie warzyw krzyżowych zmniejsza ilość goitrogensów, a dwa, że aby surowy jarmuż, czy brukselka mogły Ci zaszkodzić, musiałabyś je zjadać naprawdę w dużych ilościach. Od warzyw krzyżowych młodniejesz.

9. Tarczyca

Niedoczynność nie jest fajna i pogrubia, ale szczególnie postarza nadczynność. Mocno napędzony metabolizm, to rozhulana gospodarka rezerw, to przyspieszone zużycie, to właśnie starzenie.

Przykładowo melisa jest bardzo skutecznym ziołem w zmniejszaniu poziomu produkcji hormonów przy nadczynności tarczycy i łagodzi objawy u pacjentów z nadczynnością tarczycy przez normalizowanie funkcji przysadki. Melisa będzie więc odmładzać osoby ze zbyt napędzoną przemianą materii Koniecznie wyrównaj pracę tarczycy, to jest niezbędne dla twojego zdrowia i urody.

O naturalnym pomaganiu sobie przy nadczynności tarczycy.

10. Bieganie odmładza w gałach (ocznych)

Biegaj codziennie, ale staraj się pamiętać o rozluźnionych mięśniach twarzy przy bieganiu. Tak działa botoks za ciebie, a ty bez jadu kiełbasianego w czole, powinnaś sama o tym pamiętać.

Biegaj więc z twarzą mimozy, biegaj z twarzą żony Tuwima, która nigdy się przesadnie nie uśmiechała. Niektórzy mówią, że nigdy nie uśmiechała się bardziej niż Dżiokonda Leonarda.

Możesz też wcale nie zwracać uwagi na potencjalne zmarszczki, bruzdy, goniące obwisłości, gdyż bieganie i tak cię odmłodzi, tyle, że od środka.

11. Cisza odmładza

Każdego dnia staraj się skontaktować z ciszą. Nawet, gdy nie umiesz medytować, pobądź tu i teraz w ciszy. Pomyśl o swoich celach. Pozbądź się uczucia, że coś cię teraz omija, że coś ktoś robi, a ty nie. Przestań gonić za białymi królikami, czyli skup się na najważniejszej dla ciebie sprawie. Pomyśl o pięknym celu, którego spisałaś na kartce z rana.

Pracuj w ciszy, relaksuj się w ciszy. Jeżeli hałas wielkiego miasta jest wciąż obecny w twoim życiu, zacznij zarabiać siedząc w pięknej posiadłości na wsi, albo takiej, jaką akurat dysponujesz. To nie ma znaczenia, gdyż i tak będziesz miała to, o czym myślisz, i to o czym jesteś przekonana, że będziesz miała.

Dozuj wielkie miasto jak szkodliwe lekarstwo.

12. Nie jedz cukrzycy, generalnie nie jest zdrowa, a dodatkowo postarza

Osoby z wysokim poziomem cukru we krwi mają skórę, która wygląda starzej niż ich rówieśnicy. Cukier reaguje z kolagenem w ciele, sprawiając, że staje się bardziej kruchy.

13. Witamina C odmładza

Nigdy nie zapominaj o wielkim wpływie witaminy C nie tylko na zdrowie, ale również na odmładzanie. Witamina C poważnie wpływa na syntezę kolagenu i elastyny. Jest to prosta zależność, że gdy brakuje witaminy C, wówczas synteza kolagenu staje się upośledzona.

Ekstremalnie pobrzydzającym skutkiem tego zjawiska jest szkorbut.

Ponad 80% witaminy C gromadzone jest przez Twoje nadnercza, gdy są zmęczone masz dodatkowy problem.

Odmładzaj się witaminą C, od czasu do czasu stosuj kalibrację witaminą C.

14. Braki kolagenu postarzają najbardziej

Z poprzedniego punktu wynika, że nigdy nie możesz zapominać o kolagenie. Nie przez przypadek modelki jedzą po pięć galaretek dziennie, oprócz oczywiście tych yyy… wacików. Miej na uwadze, że braki kolagenu postarzają najbardziej. Tkanka łączna, która traci spójność i elastyczność wygląda na mocno zużytą.

15. Naturalny piling rozświetli cerę nawet w jesiennej szarudze (lada moment:)

Regularnie złuszczaj stary naskórek. To oczywiste, ale i tak o tym zapominasz. Nie pomoże kąpiel w soli Epsom, gdy wcześniej nie wyszczotkowałaś na sucho skóry. I odwrotnie, dzieci o delikatnym (chłonnym) naskórku łatwiej wchłaniają przez skórę, więc im niczego nie szoruj.

Weź kurkumy z grubą szarą solą, oraz czystą wodą i natrzyj ciało, oraz twarz. Nie przejmuj się lekkim zabarwieniem żółtym, po większej ilości soku z marchwi w zimie też jesteś podrasowana na żółto.

16. Kłaniają się antyoksydanty

Jedz dużo przeciwutleniaczy, gdyż czynią cuda dla ciała i skóry.

Mają wpływ na każdy wolny rodnik w twoim ciele, z którym nie potrafił się organizm sam uporać.

Wolne rodniki tlenowe to rdzewienie od środka, co oczywiście widać też na zewnątrz, a więc rozbrajaj je swobodnymi elektronami, których dostarczają naturalne antyoksydanty.

18. Działanie odmładza

Człowiek zwany kobieta jest taki, że jak będzie się starał, wklepywał, gimnastykował, ugniatał, szpilkował, kamieniował, wałkował, wcierał, odkrawał, jednym słowem działał, już od samych tych czynności poczuje się odmłodzony. Rób coś więc ze sobą jak chcesz, ale zostaw wewnętrznego bobasa w spokoju.

19. Ładne włosy i zęby odmładzają

Na włosy wypadające najlepiej działa pozbycie się niedoczynności tarczycy i 4 szklanki, które dostarczą żelaza z witaminą C.

Na cienkie i słabe włosy działa

Jeśli chodzi o zęby, nigdy nie zapominaj przyjmując witaminę D3 brać jej w protokole z witaminą K2, bowiem wapń ma przylepiać się do zębów i kości, a nie do tkanek miękkich. Kamień nazębny ma zniknąć.

Witamina A zawarta w bardzo złożonym preparacie odżywczym Greens & Fruits w bezpieczny sposób odbarwi z czerni Twoje zęby.

Wybielaj zęby pocierając wewnętrzną stroną (tą białą) skórek pomarańczy czy bananów. No i dentysta sadysta, mus.

20. Trochę chudsze wygląda młodziej, a z pewnością kucliwiej i skoczniej

Co się mam powtarzać, program jem i chudnę z przerywanym postem załatwia sprawę. Schudnij i sprawdź czy wyglądasz młodziej, w razie czego da się dość łatwo wrócić do sytuacji sprzed:)

21. Brak pieniędzy ostatecznie postarzy

Chyba, że mieszkasz w osadzie, gdzie wszyscy sobie pomagają, kochają się, krzątają się, nie przejadają się, i mają na money wyrąbane.

Jesteś tak młoda, czy tak stara, jak o sobie myślisz. Masz tyle pieniędzy ile myślisz, że masz, czy też, że będziesz miała.

Ciągłe troski, zamartwianie się o pieniądze, oszczędzanie na radosnej, anty-zapalnej diecie, nieużywanie organicznych rzeczy na co dzień z powodów merkantylnych, brak wolności finansowej w pewnym momencie zacznie bardziej postarzać niż jakby Cię było na wszystko stać, nawet, gdybyś z tego nie zawsze korzystała.

Na tym polega prawo obfitości i prawo przyciągania. Ci co mają, mają jeszcze więcej, ci co im brakuje, brakuje im jeszcze więcej.

Czasami zaprzestanie myślenia o braku może być trudne, a brak, przyciąga brak. Jednak można myśleć o dobrach, których Ci brakuje, że to one myślą o Tobie. Taka zabawa, która rozpuszcza myślenie o swoim braku, a jest na tyle abstrakcyjna dla umysłu, że ego nie będzie jej podważać. Myślenie, że cel, pieniądze, dobrobyt Ciebie chcą może dać bardzo dobre rezultaty, szczególnie gdy jesteś na własnej drodze i co działasz.

owocek


Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.


Rzuć też może gałką na to: Dobre suplementy znajdziesz w naszym wellness sklepie This is BIO


Disclaimer: Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

(Visited 5 327 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Luxtc 15 lipca 2020 o 20:35

  Świetne.

  1. avatar Adriana 17 lipca 2020 o 20:41

   Dzięki za inspirujące teksty!

 2. avatar annak 31 lipca 2020 o 07:10

  Pepsi Ty jesteś piękną, świetlistą kobietą, szczęśliwą, kochającą, działającą i zawsze pomocną. Do tego białe zęby, długie włosy, superowa sylwetka i modny strój. Kocham Cię za to, że jesteś i jesteś jaka jesteś.

  1. avatar Jarmush 31 lipca 2020 o 14:58

   Drogi Annaku dziękuję Ci za ten koment, przez skromność nie zaprzeczę 😀
   Wysyłam Ci dużo miłości, jesteś uroczą, wrażliwą, wspaniałą dziewczyną, której chciało się napisać drugiej kobiecie takie miłe słowa, wzruszyłam się <3

   1. avatar Carrie 20 września 2021 o 15:09

    Wzrusz to wzrusz nawet jak odpowiada Jarmush a nie Pepsi za Pepsi bez Jarmush.
    Love is all around

    1. avatar Pepsi Eliot 20 września 2021 o 15:44

     😀 <3

 3. avatar Gosia K 18 września 2021 o 12:16

  Pepsiaku hejka. Mam pytanko z innej beczki. W poniedzialek odbedzie sie moja rozmowa o prace (na zoomie, ale dam rade). To nie jest jeszcze cos co chcialabym robic docelowo, ale krok pomiedzy. Bardzo lubie te firme i czuje ze naprawde bylabym tam szczesliwa – teoretycznie (przez okres ktory pozwoli mi stanac na nogi – dopiero skonczylam studia i potrzebuje stabilizacji, a takze oplaci po czesci moj online biznes, ktory dopiero zalozylam). Masz moze jakies porady, jak sie przygotowac? Rola administratora just fyi. Oczywiscie czytam o firme i bede opowiadac o wszystkich moich zaletach, ale czy mozna cos wiecej? Czytam bloga juz dlugo i pamietam jak raz pieknie doradzilas pewnej dziewczynie o winach :)))

  1. avatar Pepsi Eliot 18 września 2021 o 16:48

   Nade wszystko opowiedz, JAK FIRMA SKORZYSTA na zatrudnieniu Ciebie. Przez całą rozmowę zupełnie nie myśl o sobie tylko wysyłaj energię dla tej firmy, czego potrzebują, to ty to właśnie masz. Nie że jesteś taka zajebista, tylko że interes firmy w której będziesz pracować jest dla Ciebie najważniejszy. Każde zdanie ma być o NICH, nie o tobie 🙂
   Masz być najlepszym interesem dla firmy i dlatego mają cię zatrudnić. Obmyśl co powiesz.

  2. avatar Przemko :-) 18 września 2021 o 17:39

   Hej Gosia. Dasz radę. Jesteś skarbem, na który ta firma czeka ? ?

  3. avatar B...... 20 września 2021 o 22:09

   Hej Gosia. Ja przechodziłam dosyć wiele takich rozmów online w ostatnich czasach. Badz otwarta (nie wyuczona), a przede wszystkim badz soba i pokaz ze masz ludzka osobowość. Pracodawca zwraca uwagę na to czy dany kandydat zachowuje jak cyborg tj mówi ze wszystko wie bez osobowości. W końcu to sa tez ludzie, którzy beda potencjalnie z Toba pracować.

   1. avatar Pepsi Eliot 21 września 2021 o 04:47

    Jestem pracodawcą od dziesiątek lat i absolutnie najważniejszym jest pokazanie jak bardzo jesteś zainteresowana firmą, w jaki sposób firma skorzysta właśnie na zatrudnieniu ciebie. To oczywiście wiąże się z postawieniem na swoją inność, innowacyjność. Sztampowe cv „wyślij do wszystkich” nawet bez listu motywacyjnego i tak nie są w ogóle rozpatrywane w świadomych firmach. Każdy ma ego i każdy ma czerwony guzik, trzeba go nacisnąć. <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum