logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 388 135
447 online
32 899 VIPy
Reklama

TWÓJ REGULATOR HORMONÓW
ORAZ ENERGIA
MACA This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

W zakwaszonym ciele rozwinie się więcej grzyba, prawda, czy fałsz?

thyroid / pepsieliot.com

Zarówno zakwaszający pokarm, jak i destrukcyjne myśli potrafią sprawić, że środowisko się zakwasza i zaczynasz tworzyć własny yyy … kompost.

Nie zachęcam ludzi specjalnie do diety surowej 811, bo ostatecznie przeznaczona jest raczej dla młodych, zdrowych ludzi, z masą wolnego czasu, zdeterminowanych swoim nie ten teges wyglądem i niezależnych materialnie. Bowiem starsi, w sensie rodzice, rzadko wyrywają się do tego, aby sponsorować 30 kilo organicznych bananów tygodniowo swojemu potomstwu.

Pomimo tego, że jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę, moja dieta nadaje się raczej dla dość wąskiego targetu. Paru kolesi rzuci na nią gałką, żeby się dowiedzieć czy znany kolarz Armstrong bardziej koksił, czy bardziej objadał się bananami.

W didaskaliach dodam, że tak czy siak zbyt demonizuje się doping, bo ciemny jak tabaka w rogu cokolwiek to znaczy opiniotwórcy, opiniując, że koks to narkotyki są w błędzie. Koks, czyli najczęściej sterydy anaboliczne, mogą wyrządzać i najczęściej wyrządzają szkody zdrowotne, ale głównie zainteresowanym. Nie jest to szkodliwość społeczna na poziomie flaszek, narkotyków, czy nawet darcia Marii, albo spoko faj.

Tak naprawdę każdy kto pije kawę z rana jest koksiarzem. Każdy, kto trenuje w górach, koksi. Każdy, kto trenuje w sali z małym dopływem tlenu, koksi. Potężny zastrzyk z B12, to też koks. Jednak ogólna szkodliwość społeczna takich działań jest znikoma.

Reklama

Tu znajdziesz sproszkowaną żurawinę bez cukru CRANBERRY This is BIO, jeśli masz problemy z pęcherzem, a Twój mocz jest zasadowy, oraz czysty KELP This is BIO, gdy masz braki jodu, dobre dodatki do 4 szklanki w Kuracji 4 szklanek


A więc jak rozwija się grzybica?

Antoine Béchamp w pod koniec 1800 roku odkrył, że najmniejszą jednostką życia w naturze nie jest komórka, ale to, co nazwał „microzyma.” Dziś mówi się na to „protits” lub „somatids”. Béchamp obserwował tę ewolucję i de-ewolucję pod mikroskopem, a jego spostrzeżenia to „teoria pleomorficzna”.

W ciągu ostatnich 150 lat, wielu naukowców udokumentowało owo pleomorficzne zjawisko, a najbardziej znanym dzisiaj jest dr Robert O. Young. Pleomorfizm stwierdza, że mikroorganizmy mogą rozwijać się z jednej formy życia do yyy … drugiej. Mikroskopijne organizmy (czyli niewidoczne gołym okiem) mogą przeistaczać się od mikroba do wirusa, do bakterii do drożdży, grzyba, pleśni, a nawet może dojść do de-ewolucji i z powrotem mogą się cofać do postaci pre-wirusa, czyli mikroba.

To wydaje się dość szokujące, gdyż przyzwyczajeni jesteśmy, że wirusa chwyta się w windzie, gdy kichnie na Ciebie ktoś z grypą, czy też podczas nieroztropnego seksu.

Okazuje się, że owe przekształcenia pleomorficzne mogą się wydarzyć po prostu w Tobie, tyle że wszystko zależy od terenu na który pada ziarno. Czyli od warunków panujących w Twoim wewnętrznym środowisku. Zarówno zakwaszający pokarm, jak i Twoje destrukcyjne myśli potrafią sprawić, że środowisko to jest kwaśne i zaczynasz po prostu tworzyć własny kompost. Robi się gorąco i grzybicznie. Białko w komórkach ciała i krwi będzie ewoluowało w kierunku wirusów i jak po drobinie, aż do grzybów i pleśni.

W zdrowym, czystym ciele, te maleńkie protits (0,001 mikronów) tworzą koloidalne pole energetyczne, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz komórek. Twoja krew, limfa, płyny śródmiąższowe i płyn wewnątrzkomórkowy jest wypełniony energetycznymi protits.

Gdy są zdrowe, są szczęśliwe, podskakują z wielkim bananem na twarzy, tworząc zdrowy koloid w całym organizmie. Określenie koloid jest płynem ustrojowym zawierającym chmary malusieńkich cząstek w nim zawieszonych. Protits są zbyt duże, aby rozpuścić w wodzie, a zbyt małe, aby osiedlić się gdziekolwiek, więc pozostają zawieszone w płynach ustrojowych.

Twoje protits w tym stanie są budowniczymi zdrowego życia. Optymalne zdrowie wiąże się z czystymi, energicznymi, protits zawieszonych w płynach koloidalnych.

Reklama

Tu znajdziesz 100% organiczny jarmuż KALE This is BIO, idealny dodatek do 4 SZKLANKI oczyszczającego MISZCZA


Teraz nadchodzi przerażająca część opowieści.  Gdy krew i inne płyny ustrojowe zaczynają się zapełniać trutkami, które usiłują je mocno zakwasić, czyli cukrem białym, metalami ciężkimi  i paskudnym stresem, twoje protits zaczynają się zmieniać. Zamieniają się z budowniczych Bobów w recyklerów. Zaczynają oczyszczać to wysypisko z odpadów.

Zamieniają się w formy prochorobowe, takie jak grzyby, pleśnie i zaczynają jeść (fermentować) odpady. Własny przycisk kompostowania Twojego awatara został włączony.

Nie tylko będą jeść cukier, ale też białka, enzymy i hormony, zabiorą się za DNA. Będą żyły sobie teraz z Twoich tkanek i życiowych płynów, a gdy zaczną coraz więcej wydzielać mikotoksyn (w istocie odpadów kałowych), wówczas równowaga w ciele zostanie bardzo mocno zachwiana, system zakwaszony, co stworzy dalsze korzystne warunki dla coraz większej ilości grzybów. Urodzi się grzybica.

W celu lepszej wizualizacji zjawiska jest tak, że toksyczny teren rodzi toksyczne robaki, coś  jak stojąca woda komary. Potem teren staje się jeszcze bardziej toksyczny, bo przybywa skażenia, dlatego coraz więcej kiedyś fajnych, czyli przychylnych zdrowiu protits zmienia się w formy patologiczne. Twój awatar zostaje złapany w sieć tego cyklu. Trzeba uciekać z tego statku.

Jednak świat smutnej medycyny konwencjonalnej nie zgadza się z tą teorią, ba, jest temu przeciwny, czemu nie ma się co za bardzo dziwić. Według nich bakterie i wirusy możesz złapać tylko z zewnątrz. Nie ma żadnych protits zmieniających się w różne formy życia w środku.

Współczesna medycyna jest elementem tej gry, więc ma swoje tajemnice, jednak są skłonni przychylać się do yyy … odkwaszania ciała. To, że robią to jak niepełnosprawni umysłowo, to inna sprawa, bowiem nagminna neutralizacja (leki IPP) kwasów w żołądku (przy wszechobecnej niedokwasocie) jest pierwszym krokiem do wyłączenia trawienia aminokwasów i takiego zakwaszenia ciała, którego nie powstydziłby się doktor Wiktor Frankenstein

pp/ pepsieliot.com

 

W jaki sposób masz wyłączyć przycisk kompostowania we własnym awatarze?

Przede wszystkim dietą alkaliczną (jeśli nie nakarmisz grzyba kwasem nie będzie go), w przewadze surową 811, w pierwszej i drugiej fazie toksycznego zagrzybienia jednak ograniczonej w słodkie owoce, oraz zawsze realizującym się w rzeczywistości zamiarem bycia zdrowym.

Nie zmulaj już dłużej, tylko zacznij każdy dzień od oczyszczającej kuracji 4 szklanek. To będzie pierwszy krok, aby destrukcyjne wahadło Cię minęło bez zahaczenia.

grapefruitek

Źródła: „Rainbow Green Live Food Cuisine” Gabriel Cousens, „Leczenie Dobrą Dietą” Katarzyna Lewko, „Transerfing rzeczywistości” Vadim Zeland,

(Visited 3 086 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Lusja 7 czerwca 2019 o 22:14

  Pepsi, ratuj kolejna „grzybiarke”! Czy jest mozliwe wyjscie z grzyba (znaczne przetrzebienie jego zastepow) bedac juz konkretnie zagrzybionym, ale nie rezygnujac z owocow? A gdyby tak wywalic rafinade dokumentnie, a „chleby” baardzo ograniczyc, nie rezygnujac przy tym ze smarowania ich maslem i okladania miesem lub serem i nie rezygnujac takze z ziemniakow, batatow, kasz? Zostac przy swojej diecie i wypieprzyc z niej tylko przetworzony cukier. Wyjdzie sie z grzyba?

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:43

   nigdy nir pozbędziesz się przerostu candidy jedząc cukier z tłuszczem, są tylko 2 drogi, albo jedno i max 10% tłuszczu, albo sdrugie, max 5% węglowodanów

 2. Anna 7 czerwca 2019 o 23:21

  Witam które badanie najlepiej pokaże czy mam grzybice ? A jeśli tak to czy na grzybica stosować probiotyki ksapustę kiszona , ogorki ?

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 09:34

   Masz na myśli przerost Candida

 3. Lusja 8 czerwca 2019 o 14:40

  Pepsi, ale czy to znaczy, ze kazdy kto zjada cukier z tluszczem ma przerost candidy? Bo przeciez w naszym kraju (prawie) wszyscy tak robia. I w reszcie Europy tez.

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 15:16

   nie wszyscy, albo nie odrazu, ale Ci którzy mają, to właśnie od tego

 4. lili 8 czerwca 2019 o 14:55

  Pepsi…jesteś niesamowita osobą,mądrą,inteligentną.z super poczuciem humoru,a jak piszesz slangiem młodzieżowym..to po prostu :wow.Jak znalazłam ten blog…to tak jak napisałas…,,Możesz się śmiać,ale….”I tak było ze mną.Nie wierzyłam,że tak można zmienić siebie i swoje podejście do różnych rzeczy….i to działa.Dziękuję,że jesteś.Nawet ostatnio pędząc do sklepu po Kolagen…dojrzałam Cię jednym okiem.. ..miło było Cię zobaczyć..Buziolki.!!

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 15:14

   😘

 5. Anna 8 czerwca 2019 o 20:44

  Tak chodziło mi o grzybice min candide jak ja rozpoznać ? Jakoes wymazy, badania?

  1. Pepsi Eliot 8 czerwca 2019 o 21:01

   język nalot gruby, biorezonans

 6. WAWA 2 8 czerwca 2019 o 21:47

  Witaj Pepsi,
  ja z innej beczki, ale muszę to napisać. Poprosiłam swoją lekarkę o możliwośc zbadania poziomu wit.D. ( w pakiecie podstawowych badań) Pani doktor powiedziała mi, że to są takie nowoczesne FANABERIE !!!
  Oczywiście poprosiłam tylko dlatego, aby sprawdzić kompetencje lekarza. Była to pewnego rodzaju prowokacja z mojej strony. Od dawna dzięki Tobie badam poziom, płacąc oczywiście z własnej kieszeni.
  Pozdrawiam serdecznie i dziekuję za skarbnicę wiedzy:)

  1. Pepsi Eliot 9 czerwca 2019 o 06:21

   a jaki masz wynik 25(OH)D? <3

 7. Anna 8 czerwca 2019 o 22:44

  Jakie są zalecenia oprócz ograniczenia owoców i braku słodyczy czego nie jeść? Jak naturalnymi proniotykiem kieszonki, jogurtu itp ?

  1. Pepsi Eliot 9 czerwca 2019 o 06:19

   wpisz w szukałkę candida, 5 dniowe oczyszczanie jelit psyllium husk wg Lasta, potem wejdź na codzienną kurację 4 szklanek, porób trochę badań pomocniczych

 8. Maria 19 października 2019 o 15:53

  Witaj Pepsi!
  Jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy, bo różnych autorów czytałam.
  W końcu zebrałam się by do Ciebie napisać i poradzić się, bo sama sobie nie umiem pomóc. Mam Twoją książkę i parę różnych supli nawet Shejka i Greens and Fruit, i od 1,5 roku stosuję codziennie kurację 4 szklanek.
  Z badań mam glukozę – 83, TSH – 5.130 (a jeszcze w kwietniu br. było w normie, chyba sobie zaszkodziłam codziennym jedzeniem kaszy jaglanej), wyniki krwi w normie, homocysteina 8, 25(OH)D – 35.
  Nie biorę żadnych leków tylko suple: D3 10000j. + K2 200mg, Omega 3, L-Tyrozyna 500mg (2xdz), Koenzym Q10 100mg, wit. B complex, Cynk, Kerabione (na włosy), Wit C, Rutinoskorbin, wit E, Magne B6 i Wapń (Cal Mag D Advanced – Nutrilite z wodorostów) po 400mg oraz Peptydy na chrząstki stawowe (bardzo mi pomogły na kolana). Jestem ruchliwa, bardzo szybko i dużo chodzę, jeżdżę na rowerze. Ze względu na kolana nie mogę biegać.
  Za dużo się nazbierało, mam 71 lat, ważę 56 kg przy wzroście 164 cm. Z dzieciństwa, młodości i później intensywną przeszłość medyczną. Jako 10 latka leżałam przez 13 m-cy w zamkniętym szpitalu gruźlicy kostnej (że niby miałam gruźlicę) z gipsem na stawie skokowym aż pod kolano. Codziennie dostawałam Passy i zastrzyki Streptomycyny. dopiero po kolejnej zmianie gipsu zrobiono mi punkcję stawu i stwierdzono, że tam nigdy gruźlicy nie było. Zostawiono mnie zupełnie bez rehabilitacji (odwapnienia i zwężenie szpary stawowej są bolesne). Mam cieńszą nogę na całej długości i zawsze wiem kiedy mi brakuje wapnia bo ten staw mnie wówczas boli. W konsekwencji gipsu (skręcona oś nogi) przez 35 lat miałam nawrotowe wysiąkowe stany zapalne kolana) leczone dużymi dawkami salicylów później sterydów ( Endcorton, Depomedrol…przytyłam 13 kg ale udało mi się to zrzucić), i leków przeciwgruźliczych, bezskutecznie. Miałam w 1976 operację kolana (usuwanie przerostu mazówki). Medyczne metody leczenia mnie nie uzdrowiły, pomogłam sobie sama – kupiłam jakieś 24 lata temu urządzenie do magnetoterapii najpierw MRS-2000, a póżniej Viofor JPS i moje problemy z kolanami się skończyły. Mam totalną candidozę (stwierdzoną biorezonansem), bardzo swędzą mnie plecy i skóra głowy (aż piecze), mocno wypadają włosy (farbuję do maxa delikatnymi farbami, bo nie jestem gotowa na siwe), ciągłe problemy trawienne, chyba również z wątrobą, pękające naczynka i lekką niewydolność zastawek żylnych (żylaki), skurcze nóg nocą, białe małe plamki na skórze, włókniaki i brodawki szorstkie (chyba brodawczak). W ciągu dnia często jak usiądę to zasypiam na krześle nawet za stołem w Sądzie (jestem ławnikiem) raz nawet w domu spadłam z krzesła. Nocą śpię dobrze. Jestem bardzo pobudliwa, nerwowa, emocjonalna. Ogólnie jestem cały czas zmęczona, brak mi energii, niedogrzana. Kiedyś mieliśmy zagrzybione ściany w łazience i kuchni, ale mąż sobie z tym poradził – zastosowaliśmy dodatkowy kanał wentylacyjny, farbę ThermoShield i otynkowanie wokół okien (II piętro starej secesji).
  Od paru lat nie jem pszenicy (sporadycznie na przyjęciach małe ciasto), bardzo mało chleba żytniego razowego na zakwasie (z dobrej piekarni), nie jem produktów mlecznych, wędlin i bardzo mało mięsa (czasami drobiowe), od 50 lat nie używam cukru ani słodkich napoi. Jem sporo owoców, warzyw, jaja, ryby, kaszę gryczaną, ryż brązowy i czarny, soczewicę, qinoę, czasem ziemniaki i fasolę. Zupy gotuję tylko na wywarach warzywnych z dużą ilością przypraw ziołowych. Regularnie jadam kiszonki z różnych warzyw (mąż robi: ogórki, mieszanki warzywne, buraki) i piję z nich sok.
  Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Jak dobrze ustawić dietę? I czy suplementację mam dobrą. Może trzeba by było uszczelnić jelita glutaminą. I co z tą candidą?

 9. Maria 20 października 2019 o 11:21

  Witaj Pepsi
  Kuracja 4 szklanek uregulowała mi problemy zaparciowe i trochę poprawiła funkcjonowanie wątroby, ale mam jeszcze dużo do zrobienia o czym wczoraj napisałam. Nie wiem też czy ze względu na tarczycę mogę pić zieloną herbatę, którą bardzo lubię.
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

  1. Pepsi Eliot 20 października 2019 o 11:41

   W zielonej herbacie jest bardzo mało fluoru, to co by powiedziały Japonki? Dostarczaj sobie jod (Kelp This is BIO do 4 szklanki, płyn Lugola przez skórę), wówczas receptory jodowe w tarczycy będą wypełnione.

 10. Maria 22 października 2019 o 23:30

  Dzięki Pepsi Eliot
  Jeszcze nie wiem co zrobić z ogromną suchością śluzówek, zwłaszcza oczu najgorzej jest nocą.
  Pozdrawiam i dziękuję za Twoje artykuły, które bardzo lubię.
  Maria

  1. Pepsi Eliot 23 października 2019 o 06:55

   A jaki masz poziom prolaktyny? Suche oko może być jednym z objawów podwyższonej, wtedy B6, C, E ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *