logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 059 122
283 online
32 888 VIPy
Reklama

witaminaCTiB

TWOJA WITAMINA C 1000+ TIB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Wielkie dawki Witaminy C leczą ponad 30 poważnych chorób!

C

Wielkie dawki Witaminy C leczą ponad 30 poważnych chorób!

Na podstawie 75 lat badań medycznych i z takiej samej praktyki klinicznej wynika jasno i ponad wszelką wątpliwość, że witaminę C możemy nazwać największym bodźcem dla samoleczenia się organizmu.

Cokolwiek nie powiedzieć mamy świetne i tanie lekarstwo, czytałam historię pewnej modelki, która właśnie wyleczyła nowotwór piersi witaminą C i witarianizmem, mam nadzieję, że świat medyczny wreszcie ocknie się, a jeżeli nie, kij im w nyry.

My już jesteśmy na szczęście ocknięci

Vitamin C 1000+ TiB
TU KUPISZ WITAMINĘ C 1000+ TIB
o przedłużonym działaniu dodatkowo
z wyciągami z cytrusów, kwercetyną, rutyną ..

Zaraz pewnie odezwą się głosy, czy aby na pewno z tą witaminą C takie pozytywne mecyje?

Dlaczego uczeni lekarze nic nie mówią, że ten składnik odżywczy ma takie właściwości lecznicze?

Uczeni lekarze właśnie mówią, jednak prawie wszyscy pozostali mają dwie godziny w ciągu czterech lat nauki przeznaczone na faktyczne odżywianie organizmu. Przynajmniej taki jest program w Stanach i nie wiem, czy w Polsce jest lepiej, raczej nie, sądząc po wypowiedziach lekarzy.

Nic dziwnego więc, dodatkowo mając na uwadze, że Big Pharma i inne mniejsze korporacje farmaceutyczne stosują śmiercionośny chwyt na IQ większości lekarzy, tak zwane pranie mózgów, aby zawsze używać antybiotyków, toksycznych substancji, niszczących do tego florę jelitową, a co za tym idzie system odpornościowy.

A więc nic dziwnego, że medycy uważają owe chemiczne toksyny za mądrzejszy wybór niż jakaś głupia witamina C, dobra przy katarku, czy małej influency.

Doszło więc do tego, że przez dziesięciolecia systematycznie jest przez medycynę konwencjonalną ignorowane leczenie wielu przewlekłych chorób dużymi dawkami witaminy C (i.v.)

saulpicW tę niedzielę odbył się wykład dr. Andrewa Saula właśnie na temat prawdziwej i ogromnej mocy terapii dużymi dawkami witaminy C. W swoim wykładzie dr.Saul powołał się na wiele badań.

Dr. Andrew W. Saul jest specjalistą od odżywiania, uwalniania od uzależnień, biologii komórki, od dziewięciu lat działającym na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork i specjalistą od żywienia klinicznego dla New York Chiropractic College.

Od 2005 r. dr Saul jest redaktorem naczelnym serwisu Medycyny Ortomolekularnej.
W 2006 roku w Psychology Today zaliczono Dr Saula do grona siedmiu największych naturalnych pionierów zdrowia. Zdobył wiele wyróżnień, w tym nagrodę wybitnego działacza i został Honorowym Dyrektorem Instytutu Gersona.

Jest autorem lub współautorem wielu książek o zdrowiu i odżywianiu, a jego wiedza na temat chorób i żywieniowych terapii jest niepodważalna.

W latach czterdziestych minionego stulecia, począwszy od 40-tego roku, wierzcie lub nie, Dr. Fredrick R. Klenner pierwszy zastosował duże dawki witaminy C lecząc 60 na 60 przypadków chorych na polio. Należy dodać, że w tych czasach nie istniały jeszcze żadne szczepionki.

Dr. Klenner nawet przedstawił swoje osiągnięcia podczas dużej konferencji medycznej, mówił o własnych sukcesach w leczeniu dużymi dawkami witaminy C metodą i.v. czyli wstrzykiwanej dożylnie, jednak te terapie zostały w przeważającej mierze zignorowane.

W rzeczywistości dr Klenner jako jeden z pierwszych lekarzy stosujących terapie wielkimi dawkami witaminy C wstrzykiwanej dożylnie (uwaga dożylnie NIGDY NIE kwas askorbionowy, tylko askorbinian sodu!) faktycznie i konsekwentnie leczył, do całkowitego wyeliminowania z organizmu takie choroby jak:
ospa wietrzna, odra, świnka, tężec i polio.

Oczywiście nie istniały szczepionki na żadną z tych chorób.

To są fakty medyczne

Dr Klenner leczył również z doskonałym skutkiem swoją terapią:
zapalenie płuc, zapalenie mózgu, półpasiec, opryszczkę, mononukleozę zapalenie trzustki, zapalenie wątroby, gorączkę plamistą Gór Skalistych, infekcje pęcherza, alkoholizm, zapalenie stawów, niektóre nowotwory w tym białaczki, miażdżycę, pęknięcie krążka międzykręgowego, wysoki poziom cholesterolu, wrzody rogówki, cukrzycę, jaskrę, i oparzenia – lista jest bardzo długa.

Opublikował kilkadziesiąt prac, pogooglaj trochę o Dr Klennerze, a będziesz zaskoczony, co znajdziesz.

Co mają do powiedzenia eksperci o uzdrawiającej mocy witaminy C? 

Niektórzy lekarze będą stać przy pacjencie i patrzeć jak umiera, ale nie są w stanie przemóc się i użyć kwasu askorbinowego (witamina C), ponieważ w ich ograniczonych umysłach, to tylko witamina, a nie lekarstwo Dr Fredrick Klenner

Witamina C jest najlepszym na świecie naturalnym antybiotykiem, środkiem przeciwwirusowym, antytoksyną i lekarstwem przeciwhistaminowym. Znaczenie witaminy C jest tak wielkie, że nie można jej przecenićDr. Andrew Saul

Ciało człowieka jest tak zaprojektowane, aby mogło funkcjonować najlepiej z wysokim poziomem witaminy C we krwi i w komórkach, która to witamina C będzie syntetyzowana w razie potrzeby przez wątrobę.Dr. Thomas E. Levy, MD, JD, kardiolog z certyfikatem board

I zawsze miejcie na uwadze wysokie dawki witaminy C, jako naturalny sposób radzenia sobie z kryzysem w zakresie swojego zdrowia. Pojęcie to jednak nie istnieje w tradycyjnym myśleniu medycznego umysłuDr. Ronald Hunninghake, MD – osobiście nadzorował ponad 6000 dożylnych sesji z witaminą C

Coraz więcej lekarzy jest coraz bardziej przekonanych o wartości leczącej dużych dawek witaminy CLinus Pauling, 2-krotny laureat Nagrody Nobla
tu

Jeśli nadal ktoś nie jesteś przekonany, co do bezpieczeństwa i skuteczności terapii witaminą C wstrzykiwaną dożylnie zachęcam do zapoznania się z opracowaniami Kliniki Riordan oraz zapoznania się z pracami naukowymi wielu innych ekspertów od leczenia witaminą C, takich jak: Dr.Dr. Irwin Stone

, Abram Hoffer, Robert Cathcart oraz wielu innych, w tym wymienionych powyżej.

Trochę jeszcze sama poszukałam i podaję kilka informacji:

orange-imageBadania laboratoryjne wykazały, co następuje:

Leczenie dużymi dawkami witaminy C ( przypominam kolejbny raz, że w postaci askorbinianu sodu, a nie kwasu askorbinowego) wstrzykiwanej dożylnie spowalnia wzrost i rozprzestrzenianie się raka prostaty, trzustki, wątroby, jelita grubego, złośliwego nerwiaka niedojrzałego, a także inne typy komórek nowotworowych.

Kombinacja wysokiej dawki witaminy C razem z niektórymi rodzajami chemioterapii może być o wiele bardziej skuteczna niż samą chemioterapią:

Witamina C z trójtlenkiem arsenu może być bardziej skuteczny przy raku jajnika

Witamina C z gemcytabiną być bardziej skuteczny przy raku trzustki.

Witamina C z gemcytabiną i galusan-3-galusan (EGCG) może być bardziej skuteczny w zwalczaniu komórek nowotworowych.

Inne badania laboratoryjne sugerują, że połączenie wysokiej dawki witaminy C z radioterapią zniszczyło więcej komórek nowotworowych glejaka wielopostaciowego niż sama radioterapia.

Jednakże, nie wszystkie badania laboratoryjne łączące witaminę C z lekami przeciwnowotworowymi wykazały takie korzyści. Zwłaszcza łącząc witaminę C w innej postaci, jako kwas dehydroaskorbinowy, w rzeczywistości mniej skutecznie zabijało niektóre typy komórek nowotworowych.

Wykazano natomiast, co następuje:

Podanie witaminy C (askorbinianu sodu) dożylnie (in venam, czyli i.v.) wykazuje wyższy poziom witaminy C we krwi, przez 4 godziny niż podanie podobnych dawek (kwasu askorbinowego) doustnie.

Po wyeliminowanie pacjentów z pewnymi czynnikami ryzyka, o czym napomknę poniżej, wykazano, że bezpieczne dawki dla zdrowych ochotników oraz dla pacjentów z nowotworem to 1,5g witaminy C na 1 kg masy ciała.

Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych lub zagrożeń ryzykiem według doniesień z kuracji wielkimi dawkami witaminy C? 

Faktycznie dożylne dużej dawki askorbinianu sodu spowodowały bardzo niewiele skutków ubocznych w badaniach klinicznych

Jednakże, wysokie dawki witaminy C mogą być szkodliwe dla pacjentów z pewnymi czynnikami ryzyka:

Pacjenci z zaburzeniami nerek, z tendencją do powstawania kamieni nerkowych nie powinni być poddawani terapią dużymi dawkami witaminy C.  Chociaż dr. Saul twierdzi, że to bzdura.

Pacjenci z dziedzicznym zaburzeniem zwanym G-6-PD, nie powinni stosować tej terapii, ze względu na ryzyko hemolizy, czyli stanu w którym czerwone krwinki ulegają zniszczeniu.

LIPOSOMAL C TiB

Ponieważ witamina C może spowodować łatwiejsze wchłanianie żelaza i wykorzystywanie go przez organizm, wysokie dawki witaminy C nie są zalecane dla pacjentów z hemochromatozą (stan w którym organizm pobiera i przechowuje więcej żelaza niż go potrzebuje)

Tyle i o wiele więcej TUTAJ

Cokolwiek nie powiedzieć mamy świetne i tanie lekarstwo, czytałam historię pewnej modelki, która właśnie wyleczyła nowotwór piersi witaminą C i witarianizmem, mam nadzieję, że świat medyczny wreszcie ocknie się, a jeżeli nie, kij im w nyry.

My już jesteśmy na szczęście ocknięci.

Uwaga
Liposomal Witamina C stanowi lipidową hermetyzację granulatu kwasu askorbinowego i ma podobno lepsze właściwości wchłaniania się do komórek niż zastrzyk dożylny z askorbinianu sodu, a przyjmuje się ją doustnie i w związku z powyższym w znacznie mniejszych ilościach


JA I PSZENICABlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też gałką na to:

3 kłamstwa główne medycyny konwencjonalnej na temat Witaminy C

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


(Visited 206 102 times, 9 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Ewelinka 7 maja 2017 o 10:34

  Mam takie pytanie na ktore nie moge znalezc odpowiedzi:
  mozna przy terapii Gersona robic wlewy z witaminy c ?

  1. grzegorzadam 7 maja 2017 o 12:27

   Nie powinny sobie szkodzic, wlewy to podanie poteżnej ilości przeciwutleniaczy.

 2. mike 6 lipca 2017 o 11:25

  Kochani – prosze o odpiwedż: jak szybko mogę ponowić wlewkę wiatminy C (50 gr) ? Czy to jest kwestia 1-2 dni czy raczej tylko raz na tydzień ? Z góry dzięki za odpowieeź

  1. Pepsi Eliot 6 lipca 2017 o 16:13

   wlewy dożylne z askorbinianu sodu wykonuje się podczas hospitalizacji, absolutnie nie uzyskasz tutaj odpowiedzi na to pytanie. Serdecznie Cię pozdrawiam.

   1. Ewelina 6 lipca 2017 o 16:32

    Wlewy dożylne wykonuje się podczas hospitalizacji ale gdzie? W Polsce? Chyba wiesz że tak nie jest. Każdy w domu robi…. Na drugi lub trzeci dzień można już wlewać.

    1. Pepsi Eliot 6 lipca 2017 o 16:38

     To bardzo niebezpieczne, nie można tego robić w domu!, chyba, że jest przy tym doświadczony lekarz. Dlatego są liposomale C.

    2. mike 6 lipca 2017 o 21:51

     Ewelina ja to robię w Poznaniu. Legalnie i pod nadzorem . Fakt że pierońsko drogo ale bez hospitalizacji tylko w pryw. gabinecie. Napisz proszę j- ak to robisz w domu. Na pewno dużo taniej wychodzi. Napisz prosze na: michalgo@wp.pl

 3. Zdrowka 27 lipca 2017 o 22:28

  Dzien dobry, Czy Pani stosuje duze dawki witaminy C w leczeniu/zapobieganiu chorobom u swojego dziecka? Jesli tak, to jak wyglada protokol?

 4. Paweł 5 sierpnia 2017 o 17:31

  Ja mam problem z przewlekłym nawracającym zapaleniem węzłów chłonnych. Robią się czasem ogromne i bolą. Wymazy z gardła i badania krwi na różne bakterie do tej pory nic nie wykazały. Przeczytałem o leczeniu wielkimi dawkami witaminy C i postanowiłem spróbować. Kupuję sporo musującej witaminy c w dawce 1000mg w jednej tabletce i przyjmuję 10g dziennie, rozłożone na 2-3 dawki i widać duża poprawę. Węzły nie są już takie duże i nie ma już tego potwornego rwącego bólu szyi. Wiem,  że to tylko prowizoryczne rozwiązanie i musi być wyjaśniona przyczyna tego problemu, ale odkąd piję witaminę C, nie muszę sięgać po środki przeciwbólowe, a robiłem to non-stop i bez nich nie mogłem funkcjonować. Lekarz powiedział mi, że do węzłów spływa mi masa chłonki i nie mogą się wyrobić z oczyszczaniem jej i stąd to rwanie jak z koszmaru. Jeszcze miesiąc temu byłem ciągle na ibuprofenie i paracetamolu, a teraz czuję tylko delikatne pobolewanie i minimalne powiększenie, które są zupełnie znośne i nie wykluczają mnie z normalnego życia. Zastanawiam się nad tym podawaniem witaminy C dożylnie. Czy u nas tez to robią? Jestem z Łodzi i chciałbym spróbować chociaż. Mam też problemy neurologiczne, a podobno ta witamina też na to pomaga, chociaż akurat jeżeli o to chodzi, nie zauważyłem u siebie żadnej poprawy po miesiącu jej brania w tak dużych dawkach. Może to trzeba brać o wiele dłużej, by pierwsze efekty były zauważalne??? Chodzi przede wszystkim o przewlekłą i długotrwałą (kilka lat) bezsenność i związany z tym spadek kondycji umysłowej – osłabiona pamięć i koncentracja.

  1. Pepsi Eliot 5 sierpnia 2017 o 21:37

   spróbuj zrobić kurację Liposomalem C TiB, 6 gramów dziennie, po 2 gramy na 15 minut przed głównymi posiłkami, nie jestem lekarzem

  2. grzegorzadam 6 sierpnia 2017 o 07:28

   Chodzi przede wszystkim o przewlekłą i długotrwałą (kilka lat) bezsenność”
   Poczytaj tu o bezsenności i oczyszczaniu jelit i nerek:
   http://www.pepsieliot.com/twojej-solniczce-juz-witamina-c-czyli-prosto-zgladzic-plesn-2/

   KOntynuuj wit.C, ale przy takich dawkach mozesz zakwaszać organizm, zbadaj sobie
   poziom pH:
   http://www.pepsieliot.com/jak-pic-sode-na-3-sposoby-aby-spektakularnie-poprawic-swoje-zdrowie/
   Zbadaj poziom wit.D, podejdź do oczyszczania kompleksowo:
   http://www.pepsieliot.com/eliminacja-metali-ciezkich-i-dlaczego-akurat-weganie-powinni-sie-odtruwac/
   Bezsennośc – wersenian sodowy EDTA, kolendra , chlorella itD. Szukaj i eliminuj przyczynę.

  3. grzegorzadam 6 sierpnia 2017 o 07:28

   Wit.C można buforować, znajdziesz w linkach o askorbinianach.

 5. Maciej 24 sierpnia 2017 o 00:56

  Kochani, a ja mam taki problem, że jak zaczynam przyjmować dawki rzędu 5-6g kwasu L askorbinowego dziennie, to mam bóle w okolicy wątroby, wzdęcia i gazy. Był okres, że brałem takie dawki witaminy C i pojawił się ten problem, zszedłem z witaminy C. Postanowiłem znów spróbować i po kilku dniach mam ten sam problem. Co o tym myśleć? Przejściowe? Pozdrawiam.

  1. Pepsi Eliot 24 sierpnia 2017 o 07:54

   wysycenie, bierz małe dawki

   1. Maciej 24 sierpnia 2017 o 17:48

    Dzięki. Dawki zmniejszone 🙂

 6. taki jeden 24 sierpnia 2017 o 14:32

  Przepraszam.. Zwracam honor. Mój komentarz jest w jakims innym miejscu na Twoim blogu poświęconym równiez witaminie C. Myslałem, żę jest tylko jeden artykuł dotyczący tego tematu, a tu ….niespodzianka.

  1. Pepsi Eliot 24 sierpnia 2017 o 15:41

   jest z 50 😀

 7. dorota 18 września 2017 o 20:45

  Witam , majac zdiagnozowana chorobe Nefropatia IgA czy mozna stosowac ten preparat ?
  Dziekuje za odpowiedz , to bardzo wazne dla mnie .

 8. grzegorzadam 19 września 2017 o 02:59

  który?

 9. dorota 19 września 2017 o 11:48

  Moja wina zle zadalam pytanie , przepraszam . Chcialam zapytac , ktory z tych lekow mozna stosowac przy zdiagnozowanej Nefropatii IgA i czy pomoze ? Do tej pory lekarze zalecili czekac……….ile lat ? Tego nikt nie wie ……. az nerki przestana pracowac dopiero wtedy zastosuja leczenie . Podali lek na obnizenie cisnienia , ja sama po przeczytaniu paru prac na temat choroby , rozpoczelam przyjmowanie tranu i wapnia . Oczywiscie sol wyeliminowana na tyle ile sie tylko da . Diagnoza powalila mnie na obie lopatki . Pozdrawiam .

  1. grzegorzadam 19 września 2017 o 19:56

   Do tej pory lekarze zalecili czekac……….ile lat ?”

   Na co, na dializy??

   ”Podali lek na obnizenie cisnienia , ja sama po przeczytaniu paru prac na temat choroby , rozpoczelam przyjmowanie tranu i wapnia . ”

   Tu niepotrzebne są żadne chemiczne protezy na ciśnienie.
   Mogą sobie podawać, to Twój organizm.
   Wapń, przy kalcyfikacji??
   Kto takie sposoby ”lezcenia” poleca?
   Poczytaj dokłądnie z komentarzami:
   http://www.pepsieliot.com/jak-pic-sode-na-3-sposoby-aby-spektakularnie-poprawic-swoje-zdrowie/
   http://www.pepsieliot.com/prosty-test-nadkwasote-raczej-niedokwasote/

  2. grzegorzadam 19 września 2017 o 19:58

   Nqjpierw trzeba się nawodnić z solą, magnezem, relokować wapń, jaki poziom wit. D?

 10. Magdalina 7 listopada 2017 o 17:23

  Pewien lekarz medycyny chinskiej powiedzial mi, ze istnieja badania iz u osob z nowotworem pluc wlewy z wit C moga zaszkodzic, a nie pomoc. Czy ktos zetknal sie z taka informacja?

  1. grzegorzadam 8 listopada 2017 o 09:59

   Nie znam, skąd ten lekarz ma to info?

 11. Evinette 23 lutego 2018 o 13:41

  Moi kochani, chciałam dzisiaj podzielić się spostrzeżeniami odnośnie witaminy C i przypadku zachorowania na grypę gdyż właśnie jest przechodzę przez ten przypadek i dziś jest dzień 7 tej choroby. Chciałam nadmienić że leczę się niekonwencjonalnie dokładnie od trzech lat, zwłaszcza jeżeli chodzi o wszelkie zaziębienia, zapalenia gardła i tym podobne dolegliwości ponieważ należę do osób które niestety chorują parę razy do roku. 3 lata wstecz przynajmniej raz do roku lądowałam na antybiotyku ze względu zazwyczaj na gardło z wydzieliną ropną i gorączki. Odkąd przeszłam na metodę przepłukiwania zatok solą fizjologiczną i płynem lugola oraz zażywałam duże dawki askorbinianu sodu to może nie udało się uniknąć zaziębień ale zdecydowanie przechodziłam je lżej, nawet bez temperatur, no i obywało się bez antybiotyków. W tym roku od listopada jestem chora co miesiąc ale też radziłam sobie powyższymi metodami aż do zeszłego piątku. Dopadła mnie gorączka, dreszcze, bóle kości, ogromny kaszel -więc dostosowałam się do wskazówek dr Roberta Catharta, który określił grypę jako chorobę 150 gramową (zażyłam w ciągu doby 15 g liposomalnej C co powinno odpowiadać 150 g „zwykłej” C), do tego oczywiście w odstępach zalecenia dr. Jaskowskiego i jego tezie że grypa to objaw zatrucia toksynami wirusów więc leczymy węglem (w zależności od masy ciała, ok. 6 tabletek co 5 godzin przez dwie dobry), tu akurat robiłam dłuższe przerwy. No i na dodatek kuracja sodą dr Dr Mark Sircus. Po dwóch dobach takiej kuracji i utrzymujących się wszystkich objawów łącznie z wysoką gorączka 39,3 na trzeci dzień niestety wezwałam lekarza a że przyszedł dopiero późnym wieczorem to w czwartym dniu gdzie nadal miałam taka gorączkę zaczęłam zażywać przepisane mi apteczne rzeczy czyli popularny teraz tamiflu i paracetamol (oczywiście paracetamol tylko do momentu zbicia temperatury). I powoli zaczynam dochodzić do siebie. Ehhh, powiem wam że nie wiem ale byłam taką wyznawczynią naturalnych metod i tak wierzyłam w witaminę C że czuję się mocno zawiedziona. Wiem, że to może dziecinne mieć takie podejście że C uleczy wszystko ale bardzo chciałam w to wierzyć a tak to wróciłam po części na stare tory. Może ktoś ma inne doświadczenie z grypą to bardzo proszę o komentarz.

  1. Pepsi Eliot 23 lutego 2018 o 15:09

   Zrób kurację Greens & Fruits TiB, doprowadź swój poziom 25(OH)D do minimum 55, wprowadź oczyszczającą kurację 4 szklanki i skończ z głupimi chorobami, które w ogóle nie powinny mieć miejsca

 12. Iv 2 marca 2018 o 18:56

  Proszę o poradę. Czytałam ostatnio, że duże dawki witaminy C pomagają zwalczyć grzyba Candida Albican. Jeśli to prawda czy powinnam wykorzystać kroplowki z witaminy C czy może kwas L askorbinowy?
  Czy podczas kuracji mogę przyjmować grzyba Reishi czy może powinnam zrezygnować ze wszystkich grzybów w diecie, leczniczych również spróbowałam również kuracji sodą oczyszczoną i miodem lecz po kilku dniach bolał mnie bardzo żołądek. Zjedzenie owoców cytrusowych sprawiało mi ból. Czy to prawda , ze sodę należy przygotować z ciepłą wodą aby ją ,,od sodowac” ?

  1. grzegorzadam 2 marca 2018 o 22:33

   jak to zdiagnozowałaś, kto to zdiagnozował?

 13. Iv 3 marca 2018 o 12:43

  Powszechnie wiadome jest że diagnoza grzyba Candida jest trudna. Może zacznę od początku. W 2010 roku przeszłam zakażenie wirusem cytomegalii o czym dowiedziałam się około 10 miesięcy później. W między czasie przez w/w wirusa poronilam dwie ciążę. W toku przeprowadzonych badań,które przeszłam (prywatnie ) dowiedzialam się właśnie o cytomegalii. Z biegiem czasu zaczęły się u mnie bardzo częste problemy z intencjami intymnymi
  Pani doktor prosiła , abym nie przychodziła na wizyty do póki nie znajdę w kolejną ciążę. Poprostu uważała że żadnych infekcji nie ma. Przez te wszystkie lata biegałem od lekarza do lekarza. Na dzień dzisiejszy leki od ginekologa pomagają na kilka dni maść używam właściwie codziennie, probiotyki itp. Zaczęłam szukać odpowiedź co powoduje ciągle moje dolegliwości. Natknęłam się na post dziewczyny , która miała podobny problem I jej lekarz gin. zasugerował , że może być to spowodowane grzybicą ogolnoustrojową. Wówczas dostałam olśnienia ? dużo czytam i dotarłam do informacji , które łączą spadek odporności wywołany właśnie wirusem cytomegalii a rozrostem grzyba Candida. Wykonałam test domowy. Na wynik nie musiałam długo czekać. Do moich dolegliwości zaliczyć mogę: problemy infekcji intymnych, częste zapalenie zatok, czeste bóle gardła zwłaszcza zaraz po przebudzeniu oraz wszelakie dolegliwości jelitowe, ciągle biegunki itp. Gastroskopia , kolonoskopia oraz inne badania nie wykazały przyczyny mojego stanu zdrowia. Wiem , że powinnam przeprowadzić odkwaszenie i odrobaczenie organizmu, pozbyć się pasożytów itp. Brać witaminy d3 k2 wit
  C itp.W najbliższym czasie wymieniam swoje 4 ! Plomby. Przeprowadzę chelatacja. Wszystko to robię, odrzywiam się zdrowo od dwóch lat. Teraz ograniczam cukier do maksimumi oraz inne używki, gluten, drożdże. Lecz nadal poprawy brak. Chciała bym zajść w ciążę ale przy takiej zagrzybionej macicy nie urodzę zdrowego dziecka.Wiem, że aby pozbyć candida powinnam podnieść ph krwi lecz samą dietą tego nie spowoduje. Tak jak wspominalam stosowanie sody oczyszczonej szkodzi błonia śluzowej mojego żołądka. Stąd moje pytanie co robić? Stosować askorbinian sodu ? ( ponieważ ma ph 7-8) Tylko sodę Oraz co z grzybem Reishi. Podnosi odporność lecz czy karmi Candidę? Pozdrawiam i dziękuję bardzo za odpowiedź.

  1. grzegorzadam 7 marca 2018 o 13:34

   Powszechnie wiadome jest że diagnoza grzyba Candida jest trudna”

   Diagnoza jest prosta i niekłopotliwa, z likwidacją jest problem.

  2. grzegorzadam 7 marca 2018 o 13:37

   Tak jak wspominalam stosowanie sody oczyszczonej szkodzi błonia śluzowej mojego żołądka.”

   Stosuj cytrynian sodu i cytrynian potasu, dostępne i tanie:
   http://www.health-science-spirit.com/alkalizing.htm

   O grzybicy i środkach na nią gdzieś wpisywałem dziesiaj.

 14. Kamil 10 grudnia 2018 o 23:17

  Witam, mam książki ukryte terapie, jest w 2 części opisany sposób wlewu z askorbinianu sodu. Pytanie, czy małemu dziecku, miesiecznemu można już zrobić taki wlew gdyby zaszła konieczność podczas choroby, jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć? Bo szukam i szukam. Niby Zięba mówi, że w nagłych wypadkach można i noworodkowi podać, ale mi chodzi o dawkę leczniczą normalne choroby, żeby nie ładować antybiotyków czy inne syfu. Dzięki

  1. Pepsi Eliot 11 grudnia 2018 o 07:30

   NIGDY!!!! w domu, chyba, że jest lekarz. Zięba też mówi, że bieganie szkodzi i żeby nie biegać.
   Dziecku w warunkach hospitalizacji można podawać co godzinę pewną dawkę witaminy C doustnie, w uzasadnionych przypadkach jak zapalenie płuc itd.

   1. Kamil 11 grudnia 2018 o 20:44

    Ok dzięki za odp. Nigdy bym tego nawet sam nie robił, a jedynie pod nadzorem kumatego lekarza w tym temacie jak już. Zadałem pytanie z ciekawości i rozumiem że dr Klenner i fredrick nigdy nie mieli takiego przypadku małego dziecka i askorbinianu sodu.

    1. Pepsi Eliot 12 grudnia 2018 o 07:08

     Mieli masę, i ogromnej ilości dzieci pomogli, ale to lekarze, wiedzą co robić, jak coś pójdzie nie tak.

 15. Agnieszka 13 stycznia 2019 o 17:28

  Proszę o poradę. Walczę od niecałego miesiaca z gradówką (najpierw jęczmień leczony maścią i kroplami i nagrzewaniem-do dzisiaj zresztą), potem gradówka (niewielka, ale denerwuje mnie).Dziś co godzinę biorę troche więcej niż pół łyżeczki wit.C, żeby zmobilizować organizm do wyleczenia.Cz dobrze robię, czy powinnam więcej wit.C, itp.
  Pozdraiwam:)

 16. Goska 25 stycznia 2019 o 12:21

  Od 4 miesięcy mam niezdiagnozowane bóle podbrzusza. Ból tępy, który przy intensywnym chodzeniu nasila się i wchodzi w ostry. O dziwo mogę bez ujemnych skutków ( nasilenie bólu) wykonywać rytuały tybetańskie. Wydałam już b. dużo pieniędzy na badania, konsultacje( usg: dopochwowe, narządów wewnętrznych, pęcherza) badania krwi, test roma, badanie moczu ogóle, posiew moczu itp. Wszystkie wyniki są ok. Został jeszcze rezonans ale to koszt 900 zł. Do czasu pełnej diagnozy biorę duże dawki vit C. tzn 50 gramów na dobę (przy 65 pojawiła się biegunka) Odstawienie vit c powoduje nasilenie bólu ( u mnie vit C zastępuje leki przeciwbólowe) Dwa pytania: jak długo można brać vit C w ilości 50 g? Miesiąc, rok? 🙂 Przed badaniami laboratoryjnymi zaprzestaję brania vit C( 24 godziny), bo podobno może wpływać na wyniki, czy to prawda?

 17. janwoli1 2 grudnia 2019 o 23:56

  Witam, mam 30lat 70 kg 170 cm.
  Mam 4 genotypu wirusa hpv.
  Chciałbym to wyleczyć.
  Pewna przychodnia mi przypisała bardzo drogie tabelki ahcc 750 i dwa razy w tygodniu dożylne przez 7 tygodni kroplówki:
  Glutation 1amp
  Selen 1/2amp
  Witamina C 20g
  Z tego co Tu przeczytałem witamina C w tak dużym odstępie czasu mi nic nie pomoże.
  Jak powinienem ja dawkować zeby wyleczyć się z wirusa hpv?

  1. Pepsi Eliot 3 grudnia 2019 o 13:57

   wpisz w szukałkę HPV jest pewnie stary wpis, poczytaj też komentarze

   1. janwoli1 3 grudnia 2019 o 19:57

    Nigdzie nie mogę się doczytać jak skutecznie wyleczyć hpv. Wiem, ze nie ma na niego strikte lekastrwa. Staram się dobrze odżywiać.
    Poprawiać system immunologiczny.
    Ale skoro. To wirus to czy można wyleczyć go intensywnymi dawkami witamina C?
    Czy możesz mnie nakierować do kogo się zgłosić albo jakoś mi rozpisać cykl kroplówek z witaminy C żeby pozbyć się go z organizmu?
    Idę teraz tym cyklem co wcześniej wspominałem. Ale ta przychodnia za każdy wlew dożylny liczy sobie 670 zł. (Mówia, ze oni ściagają witaminę C z Niemiec i ze ich jest najlepsza. Ale po zapłaceniu za 4 znalazłem kogoś kto mi zrobi za polowe ceny kupionej z polskiej apteki) Oni na pewno mi nie szkodzą ale nie wiem czy pomagają. Nie chce leczyć tylko wyleczyć a taki duży odstęp czasu między przyjmowaniem witamin C według …nic nie daje.

    1. Pepsi Eliot 3 grudnia 2019 o 21:21

     przeczytaj wpis stary, ale jest sporo mądrych komentarzy , korzystaj z szukałki na blogu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *