Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 979 999
131 online
39 050 VIPy

Wielkie przepięcie, dzisiaj o 21! Nie denerwuj się, nie znikamy:)

Najdroższa Czytelniczko i Najdroższy Czytelniku tego bloga.

Wszystkie zawody nakierowane są na eksplorowanie archetypów spisanych przez Platona. Naukowcy podążają za archetypem prawdy, artyści podążają za archetypem piękna, niemal wszyscy ludzie podążają za archetypem miłości, niekoniecznie ją kumając. Przywódcy religijni podążają za archetypem dobroci, albo ściemy (nie wiem czy Platon wypowiadał się o manipulacji), biznesmeni podążają za archetypem dostatku, pracownicy służby zdrowia podążają za archetypem pomocnej dłoni, ale też węża i szklanej butelki, naturopaci za archetypem holistycznej pełni.

Jest pytanie, gdzie podążają blogerzy i wymyślacze gier komputerowych?

Czyżby te współczesne zawody pozbawione były platońskich archetypów? Nie, wręcz przeciwnie. Prawda jest taka, że wszyscy mamy jakiś archetyp, za którym chcielibyśmy podążać. Jeśli ten archetyp pasuje do archetypu naszego zawodu, czujemy szczęście, wiemy, że jesteśmy na swojej drodze, że jesteśmy w pasji.

Skąd ten patos i wzniosły ton?

Dzisiaj dokładnie w 8 rocznicę powstania pierwszego wpisu na tym blogu, żegnamy silniki awatara WordPress’a i przechodzimy na dedykowany temu blogowi system zarządzania treścią CMS. O godzinie 21 rozpocznie się przepinanie tego bloga na nowy system. To nie będzie zwykła zmiana koszulki, która już kilkakrotnie miała miejsce, to będzie zmiana programu świadomości.

Blog będzie miał ten sam adres, ale arty otrzymają inne uerele (dojdą kategorie w adresie), kto kuma tę czaczę, pojmie, że Google mogą nas niechcący zignorować. Oczywiście potem zorientują, że to ta sama pepsi eliot:) Ale póki co, nie zapominaj o blogasie, subskrybuj newsletter, wpisuj pepsieliot w wyszukiwarki. Jeśli nie chcesz, oczywiście tego nie rób, kocha Cię bez stawiania warunków.

Tak naprawdę nie ma najmniejszego powodu do zmartwienia, gdyż dusza bloga pozostaje nadal niezmienna, po prostu loguje się tylko do trochę innego blogowego awatara.

I nie zawracałabym Ci wcale gitary tą sprawą, gdybym była pewna, że nie wystąpią żadne niedociągnięcia. Jakby się coś takiego pojawiło, proszę Cię nie irytuj się, tylko napisz, co jeszcze możemy poprawić.


Do rychłego zobaczenia tej samej duszy, tyle, że w nowej odsłonie
z miłością
p

(Visited 1 099 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Kasiek 18 lutego 2020 o 07:33

  Większość artykułów z kategorii „Zdrowie” z menu prowadzi do nie tych artykułów co potrzeba lub 404. Pozdrawiam 🙂

  1. avatar Jarmush 18 lutego 2020 o 14:50

   Tak Kaśku, z tym działem mamy trochę problemu, obrazki też są dziwne, cały czas działamy, nie zrażaj się, kochamy Cię <3

   1. avatar Kotek 21 lutego 2020 o 11:04

    Wcześniej było jakoś lepiej ,widocznie najnowsze komentarze a teraz pustka 🙁

 2. avatar Fenix 18 lutego 2020 o 08:14

  Próbuję się zalogować, a za każdą próbą dostaję info ” użytkownik nie istnieje” czy to znaczy, że trzeba na nowo się rejestrować, a tamto przepadło? Czy jeszcze nie przenieśliście wszystkich danych?

  1. avatar Jarmush 18 lutego 2020 o 14:47

   Już zgłosiłam problem, może tak być jak piszesz, bardzo mi przykro Fenixie <3

 3. avatar PAULINA DOKTÓR 19 lutego 2020 o 06:48

  Fajny nowy stary blogasek

  1. avatar Jarmush 19 lutego 2020 o 10:05

   <3 dzięki

 4. avatar vacaa 20 lutego 2020 o 13:54

  ale nowo, pięknie! 🙂 zgłaszam, że gdy patrzę w telefon, to: w njusleterze grafika jest bardzo duża, a tekst bardzo drobny; otwierają się komentarze, ale już odpowiedzi na komenty nie; nie otwiera się szukałka.

  1. avatar Jarmush 20 lutego 2020 o 16:23

   odpowiedzi trzeba rozwinąć, zdjęcia są duże, bo niestety wstawiałam takie idealne, ale tekst powiększymy <3

   1. avatar vacaa 21 lutego 2020 o 11:26

    w telefonie odpowiedzi się nie rozwijają, tylko komenty. :*

 5. avatar Monika W. 26 lutego 2020 o 13:29

  Pepsi, czy to tak celowo, że fragmentu posta/komentarza nie można zaznaczyć by skopiować?
  Często interesujące mnie kawałki kopiowałam sobie do notatnika i dzięki temu mam super „podręcznik”, bardzo będę żałować, jeśli nie będę mogła go uaktualniać ?

  1. avatar Jarmush 26 lutego 2020 o 20:54

   nic o tym nie wiem, zapytam

   1. avatar Monika W. 27 lutego 2020 o 19:52

    Już jest ok, dzięki!

 6. avatar vacaa 19 marca 2020 o 13:55

  na telefonie nie otwierają się mi odpowiedzi na komentarze ;( ani w zwykłym trybie, ani w 'żądaj pełnej wersji’ – po prostu te przyciski rozwijania nie reagują. Nie można też dodać komentarza, ale to jakoś łatwiej przetrwać
  help 🙂
  aha, greens&fruits pachnie mi jak whiskey 😀

  1. avatar Jarmush 19 marca 2020 o 20:48

   pierwsze takie zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum