logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
59 307 850
387 online
27 271 VIPy
Reklama

TWOJA NATURALNA WITAMINA E

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Czy wiesz, że Witamina E zmniejsza ryzyko raka trzustki?!

  witamina e, rak trzustki, this is bio

  Najnowsze badania epidemiologiczne sugerują, że suplementacja witaminy E zmniejsza ryzyko raka trzustki!

  Na GreenMedInfo przeprowadzono meta-analizę w celu oceny zależności pomiędzy spożyciem witaminy E i rakiem trzustki łącząc wyniki opublikowanych artykułów w tym temacie.

  Analizowano dostępne badania z ostatnich lat, w których opisano związek między spożyciem witaminy E i ryzykiem zachorowania na raka trzustki. Zestawiono informacje przy użyciu baz danych PubMed, Web of Science i Embase opublikowane do 31 grudnia 2014 roku. W oparciu o model efektów stałych lub przypadkowych określano na ich podstawie tak zwany „stopień ryzyka” zależny od suplementacji witaminy.

  Rezultaty:

  W sumie zestawiono wyniki 10 badań obserwacyjnych (6 badań kontrolnych i 4 badania kohortowe). W analizach podgrup stwierdzono odwrotne powiązanie spożycia witaminy E z ryzykiem raka trzustki, zarówno w przypadku badań kontrolnych, jak i badań kohortowych.

  Oznacza to, że witamina E zmniejsza ryzyko zachorowania na ten typ nowotworu!

  Podsumejszyn:

  W metaanalizie dowiedziono odwrotnego powiązania pomiędzy spożyciem witaminy E a ryzykiem raka trzustki. Oznacza to, że wysoki poziom witaminy E może być czynnikiem ochronnym dla populacji zagrożonej rakiem trzustki i daje nadzieję na dalsze badania w tym temacie.

  Źródło: 1

  owocek pod newsik:)

  (Visited 2 688 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  1. Paula 28 sierpnia 2017 o 21:26

   Pepsi, ja suplementuję od niedawna witaminę E …, 8 kropli dziennie, czy jestes w stanie coś o niej powiedzieć ? Czy jest dobrej jakości i czy ta suplementacja może mi przynieść zdrowotne korzyści faktycznie ?

   1. Pepsi Eliot 28 sierpnia 2017 o 22:31

    jak skończysz bierz G&G ze sklepu http://www.thisisbio.pl

  2. Hannah77 29 sierpnia 2017 o 11:04

   Pepsi chodzi o: VITAMIN E 400IU NATURAL (BURSZTYNIAN) – 120kaps [G&G]? I pytanie czy można brać rano po szejku razem z D3,K2, B12?

   1. Pepsi Eliot 29 sierpnia 2017 o 20:14

    najważniesze żeby E brać z witaminą C i brałabym w czasie szejka.

  3. wxj 29 sierpnia 2017 o 15:22

   Kiedy będzie kolagen? Zerwane sciegno już zszyte i przydałby się bardzo… może jeszcze jakaś sugestia do suplementowania? Pozdr

   1. Pepsi Eliot 29 sierpnia 2017 o 20:11

    Niestety pod koniec września, mamy Clarou na już, chondroityna z glukoaminą G&G, magnez,witamina C, D3+K2, Omega 3, B complex.,

  4. wxj 29 sierpnia 2017 o 20:27

   Dzięki, poza chondroityna z glukoamina mam od was komplet. Doczytam, bo nie wiem co to. Miłości

  5. Jane 30 sierpnia 2017 o 09:31

   Oo, a ja właśnie dostałam VITAMIN E 400IU NATURAL (BURSZTYNIAN) – hm, ja ją wysypuję (bo niestety od małego praktycznie nie łykam tabletek żadnych – rodzinna schiza ;), to rozumiem, że popijam sobie rozpuszczoną witaminką C? Dzięki Pepsi za ten wpis, bo nie wiedziałabym, że to jest ważne – pozdróweczka 🙂

   1. grzegorzadam 16 października 2017 o 12:37

    od małego praktycznie nie łykam tabletek żadnych – rodzinna schiza ;)”

    Fajna schiza 😉

  Dodaj komentarz