logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 340 611
191 online
32 715 VIPy
Reklama

PETARDA ODŻYWCZA
GREENS & FRUIT TiB

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Wiesz, że zaledwie w ciągu 3 dni jesteś w stanie uzdrowić swoje jelita?

A potem jeszcze kolejne 5 dni przypadnie na regenerację żołądka i możesz być jak nowa dobrze trawiąca osoba?

O ile wcześniej nie byłaś totalnie nienowa, wówczas potrwa trochę dłużej, ale i tak żwawo, oraz szybko.

Ludzie, którzy do mnie piszą w temacie „mam niejako kijowe zdrowie„, w 90% (tak na gałkę) mają całkowicie zaburzoną harmonię egzystowania awatarów, czyli są wybici z równowagi z powodu zepsutego układu trawiennego. Prawie wszyscy z tego powodu chorują, a ci z chorobami autoimmunologicznymi i alergiami, to absolutnie wszyscy.

Nieszczelne jelita, za mało kwasu w żołądku, a ciało zakwaszone z powodu trudności z trawieniem i koło jest zamknięte. Pojawia się choróbsko.

Tymczasem Twoje ciało umie się wyleczyć i naturalnie wrócić do równowagi w procesie zwanym homeostazą. A teraz zadziwię Cię naprawdę. Twoje ciało umie i może to zrobić naprawdę szybko. Nawet, gdy uważasz się za starowinę.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do oczyszczającej kuracji 4 szklanek


Wyobraź sobie, że komórki enterocytów (obrażasz mnie? no dobra, komórki absorpcyjne) w Twoim jelicie regenerują się co yyy … 3 dni. Ale trzeba przyznać, że jest to jeden z najszybszych wskaźników regeneracji w Twoim  organizmie.

Oznacza to, że jeśli dzisiaj zjesz i zrobisz coś dobrego dla swojego ciała, czyli wprowadzisz pozytywną zmianę,  już po 3 dniach komórki wyścielające, czyli enterocyty w jelitach będą miały nowe właściwości absorpcyjne.

Czyli, gdy zaledwie skoncentrujesz się, aby nie zjadać pokarmów, które wywołują stany zapalne, jak cukier, gluten, kazeina, oraz wysoko przetworzone, mówiąc jaśniej, gdy nie zjadasz złomu ze złomowiska, a zamiast tego przekąsisz coś z warzyw i całych owoców, kolagenem (białko), glutaminą (też aminokwas), glukozaminą (a dokładnie siarczanem glukozaminy, który ułatwia wbudowanie siarki w strukturę komórkową) z chondroityną dodającą (podobnie jak Omega 3) elastyczności, masz szansę bardzo szybko uszczelnić z powrotem swoje jelita. I po prostu cudownie ozdrowieć, a z pewnością poczuć się lepiej.

Nie skreślaj mnie tylko z urodzinowej listy gości, bo jeśli masz już znacznie uszkodzone kosmki jelitowe z powodu celiakii, proces regeneracji komórek wyściółki jelita będzie trwał dłużej niż 3 dni.

Często wystarcza usunąć cukier z cukiernicy (z diety, bo w cukiernicy może siedzieć) i zwiększyć ilość zjadanych warzyw, już Ci nie mówię, żebyś chrupała surowe, ale sparuj sobie brokuła i brukselkę, a z marchwi i selera naciowego zrób sok, a także, gdy dodasz jakiś dobry probiotyk, czy po prostu zjesz kiszoną kapustę (kiszona kapusta morska podobno czyni cuda), to może mieć tak spektakularny wpływ na wzrost bakterii dobrych, że ciało dostanie wręcz kopa do samowyleczenia. I to bez względu na wiek, możesz mieć nawet z 25 lat, no dobra żartuję:), 100.

Nie tylko komórki jelita tak szybko się replasują. Przykładowo komórki wątroby mają żywotność około 150 dni. Wątroba posiada niesamowitą zdolność do samonaprawy i potrafi odrastać ze względu na własne bogate ukrwienie. Jeśli nastąpiło chirurgiczne usunięcie 70% wątroby, będzie potrzebowała około 2 miesięcy do osiągnięcia zdrowej wielkości.

Wyobraź więc sobie co może dla Ciebie zrobić codzienne, regularne oczyszczanie wątroby i ciała przez zaledwie 3 miesiące za pomocą 4 szklanek? O ile oczywiście nie wrócisz do dawnych przyzwyczajeń typu „torty, narkotyki, przygodny seks i antyregeneracyjne koktajle”.

Jeśli chodzi o wyściółkę żołądka to regeneruje się w ciągu 4 do 5 dni, dlatego nie dziw się, że kuracja marchewką i inne proste metody leczenia wrzodów żołądka mogą wyleczyć Cię w ciągu miesiąca.

Zewnętrzna warstwa skóry, czyli naskórek odnawia się co 35 dni, dlatego tak dobrze działają naturalne pilingi, które w przyspieszonym tempie pozbawiają Cię martwych komórek naskórka.

Komórki kubków smakowych odnawiają się co 10 do 14 dni. Po rzuceniu cukru zwykle potrzebujesz od 2 do 4 tygodni, aby Twoje kubki smakowe i jelita dostosowały się do niskiego poziomu cukru w diecie. Co ciekawe, w jelitach masz również receptory smaku wpływające na uwalnianie hormonów kontrolujących poziom cukru we krwi, uczucia głodu i chrapki na czegoś przekąszenie.

Oznacza to, że po około 2 do 4 tygodni na diecie bez cukru, Twój awatar nie będzie już Cię nudził, że potrzebuje więcej cukru. Bakterie jelitowe również odgrywają rolę w pragnieniu cukru. Jest sporo złych bakterii, które łakną cukru, jak kokainista białego proszku, i ten szlaban na oczyszczony cukier bez błonnika sprawia, że nagle zaczynasz dokarmiać dobre bakterie całymi owocami i warzywami oraz innymi prebiotycznymi i pełnymi rozpuszczalnego błonnika pokarmami.

Im więcej masz dobrych bakterii w jelitach tym masz mniejsze pragnienie jedzenia cukru z cukiernicy.

Czerwone krwinki mają żywotność 4 miesięcy, po czym są niszczone i usuwane przez wątrobę i śledzionę. Czerwone krwinki są elementem systemu transportowego organizmu do zasilania tlenem wszystkich tkanek ciała i przenoszenia odpadów metabolizmu jak najdalej od nich.

6 miesięcy, a niekiedy 10, czekasz aż odrośnie Ci paznokieć.Twój szkielet całkowicie wymienia się co 10 lat, i tak naprawdę jesteś zupełnie inną osobą niż byłaś 10 lat temu.

Dlatego dieta i styl życia ma tak znaczący wpływ na to jak udaje Ci się dokonywać tych regeneracji, samo-naprawy. Gdy robisz stale byle co dla siebie, komórki nie regenerują się tak jak mogą, do czego zostały stworzone. Nie korzystasz z możliwości swojego awatara, albo korzystasz.

Dlatego tak dramatycznie może się różnić wygląd i kondycja osób dajmy na to po 40, 50, 60, 70 i dalej, nawet jak są podobnymi typami urody swoich awatarów.

Jeszcze się nie przebudziłaś, potrzebujesz więcej czasu? No to zadbaj o regenerację komórek, zacznij od jelita i wątroby, oraz nerek. Potem przyjdzie czas na fizis.

Zaskakujący (perhaps:) ciąg dalszy wpisu tutaj.

owocek

(Visited 19 793 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Lusja 26 listopada 2018 o 19:39

  Skoro wszystko naprzemiennie sie wymienia, to czemu ta glupia momentami bania wciaz pamieta, ze cale „dzieckie” zycie nagradzano mnie cukrem i teraz sama najbardziej karze sie wciaz sie nim nagradzajac?

  Pepsi, podziwiam cie za twoja wytrwalosc i konsekwencje. Zdrowia. 🙂

  1. Pepsi Eliot 26 listopada 2018 o 21:00

   z miłością i też zdrowia 🙂

 2. Ela 26 listopada 2018 o 19:46

  Dziękuję, przesyłam całuski.

 3. Olesia 26 listopada 2018 o 19:49

  Uwielbiam Twoje artykuły ???

  1. Pepsi Eliot 26 listopada 2018 o 21:00

   <3

 4. Sarsi 26 listopada 2018 o 19:58

  Pepsi? Czy karmiąc można zażywać resveratrol i kolagen?
  Biore chlorek magnezu, wiramine C, spiruline, chlorelle, dołączyłam teraz baobab, D3 K2…czywiście wszystko TIB

  1. Pepsi Eliot 26 listopada 2018 o 20:59

   Tak Sarsi, możesz, to bardzo naturalne pokarmy tak naprawdę

   1. Sarsi 26 listopada 2018 o 21:08

    To bardzo się cieszę 🙂 dziękuję

 5. Yotina 26 listopada 2018 o 20:51

  zanim skumałam o co chodzi z tymi jelitami, to minęło wiele lat (co najmniej 3). Szukałam po omacku, bo cięzko cierpiałam z powodu antybiotykoterapii, której sobie nie żałowałam. Oczywiście pod wpływe strachu od lekarzy. Byłam cięzko przerażona, bo mój organizm odmawiał posłuszeństw po 3 mieisiącach kobylastych dawek i oczywiście IPP, bo nie mogłam z bólu wytrzymać i piłam tylko wodę.
  Kuracja miała trwać 2 lata, ale kazdorazowo kończyło się u mnie na miesiącu, a najdłużej na 3.
  w tym roku też zaaplikowałam sobie kurację antybiotykową, ale 2 tygodnie przy zaostrzeniu choroby.
  Jednak już przestałam się bać i straszenia. Nie chodzę do lekarzy, bo mi to nic nie pomaga, a wręcz przeciwnie.
  Wiem, że zdrowie zależy ode mnie. Taka mądra się zrobiłam na starość:) Czego wszystkim życzę.

  1. Pepsi Eliot 26 listopada 2018 o 20:56

   <3

 6. Gosia 26 listopada 2018 o 21:03

  Kochana, kilka dni po rozpoczęciu terapii 3 szklanek (czwarta jeszcze nie do przełknięcia) moja naturopatka raczej odradziła mi ją ze względu na właściwości mocno schładzające. Czułam się po niej świetnie. Czy da się w jakiś sposób (np przyprawami) trochę zmniejszyć ów efekt schładzania organizmu? Choruję na Hashimoto (hormony w normie, przeciwciała wysokie) i opanowaną już hipoglikemię reaktywną, a i psychicznie też ze mną nie jest idealnie.

  1. Pepsi Eliot 26 listopada 2018 o 21:33

   pij ciepłą wodę (41 stopni)

  2. grzegorzadam 5 grudnia 2018 o 19:09

   moja naturopatka raczej odradziła mi ją ze względu na właściwości mocno schładzające.

   Czułam się po niej świetnie”

   nie rozumiem, może ”schładzanie” akurat tutaj służy?

 7. Kamykam 27 listopada 2018 o 09:55

  Dlaczego Kolagen potrzebny jest do odbudowy scianek jelit? Gdzie o tym przeczytam ? Dziekuje

  1. Pepsi Eliot 27 listopada 2018 o 11:06

   Nie tylko jelit, każdej tkanki łącznej, wpisz sobie w google czym jest kolagen, to sama wykoncypujesz.

 8. Ania 27 listopada 2018 o 10:25

  Dzięki Peps wiem ze pisałaś to z myślą o mnie ????biegnę do sklepu po zdrowie yyy tzn palcem po telefonie biegnę ❤️

 9. Justyna 27 listopada 2018 o 10:30

  A czy szkliwo zębów też się odnawia?

  1. Pepsi Eliot 27 listopada 2018 o 11:04

   Ponieważ to Ty stwarzasz rzeczywsitość, szkliwo zębów też możesz sobie zapodać, Zelandowi odrosły wyrwane zęby, nie mleczaki ma się rozumieć 🙂

   1. Vocalissa 27 listopada 2018 o 16:29

    Pepsi, a da się tak ze straconym głosem? Jestem spiewaczką ;-(

    1. Pepsi Eliot 27 listopada 2018 o 17:34

     nie wiem nic o strunach głosowych, poszukaj info

     1. Vocallisa 27 listopada 2018 o 22:12

      Chodzi mi w odniesieniu do teorii Zelanda. Czy tak też mogę zapodac program odnowy i zregenerowania strun glosowych? Nie wiem, jak miałabym nastroic się? Wizualizowac, autosugestia, hipnoza czy autohipnoza. Btw co myślisz o autohipnozie ? Dziękuję

 10. Olala 27 listopada 2018 o 10:35

  Pepsi. A co sadzisz o zeolicie?

 11. Aniafrania 27 listopada 2018 o 10:44

  Pepsi, moze bedziesz umiala mi pomoc? Mam cos, co lekarka nazwala naczynioruchowym niezytem nosa… W praktyce wyglada to tak, ze w takich miesiacach jak obecny, po przebudzeniu mam delikatnie zatkany nos, zapuchniete oczy bo zbiera mi sie wydzielina w zatokach. Wg lekarki dzieje sie tak, bo moje naczynia mocno reaguja na zmiany w temperaturze (dom-podworko-autobus-podworko-biuro-etc) i gdy sa mocno rozszerone, blokuja wyplywanie wydzieliny. Przy czym wg lekarki nie da sie tego nijak leczyc, a jedyne co jakos tam doraznie pomaga to sol morska do nosa. Bylabym wdzieczna za wskazowki !

  1. Pepsi Eliot 27 listopada 2018 o 11:01

   sól morska z wodą do nosa to bardzo dobre lekarstwo, kalibracja witaminą C, inhalacje z wu, https://www.pepsieliot.com/co-mozemy-zrobic-zeby-dochtore-nie-wycielo-migdalkow/
   koniecznie magnez, najlepiej kuracja 4 szklanek, no i D3 z K2, jaki masz poziom 25(OH)D? Jak dostarczasz sobie jod?

  2. Aniafrania 27 listopada 2018 o 11:09

   codziennie rano leca 2 pierwsze szklanki, nad trzecia pracuje (nie mieszkam w PL, musze znalezc odpowiedni magnez gdzies!). D3 z K2 biore. Poziomu 25(OH)D nie znam. Kiedys mierzylam poziom wit D, wyszlo w dolnej (najdolniejszej) normie, dlatego lykam. Jod… no wlasnie raczej nie dostarczam… Ryb jem malo
   Pojde dzisiaj do apteki, mam nadzieje, ze maja WU tutaj 😉

   1. Pepsi Eliot 27 listopada 2018 o 13:41

    wysyłamy na cały świat, a magnez jest w tym mega ważny

    1. Aniafrania 30 listopada 2018 o 12:35

     zamowie do mamuski, w swieta odbiore <3

  3. grzegorzadam 5 grudnia 2018 o 19:16

   po przebudzeniu mam delikatnie zatkany nos, zapuchniete oczy bo zbiera mi sie wydzielina w zatokach.”

   poczytaj artykuł, a pod nim Walter Last: laktoza i galaktoza- kwas galakturowy:

   ”dr Walter Last.
   ŻRÓDŁO: ” Cure of the CommonCold:”( Nexus vol.18, nr 5)

   Bardzo szybkie leczenie zwykłego przeziębienia:

   https://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic- skolowana-matka/

 12. KasiaBM 28 listopada 2018 o 10:53

  Pepsi, co sądzisz o komorze hiperbarycznej? Chodzi mi o usprawnienie ruchowe Aspergerka.

  1. grzegorzadam 5 grudnia 2018 o 19:18

   drogo, są przyjemniejsze metody, do tego łagodne dla portfela:

   ”Przeciwzapalna terapia tlenowa”
   Autor: Mark Sircus

 13. Domiii 28 listopada 2018 o 13:33

  Dżem dobry. Czy do czwartej szklanki można dodać Kelp this is bio czy trzeba to jakoś osobno?

  1. Pepsi Eliot 28 listopada 2018 o 15:03

   ja dodaję pół łyżeczki do 4 szklanki, dobre to to nie jest.

   1. Domiii 28 listopada 2018 o 15:51

    😉 dzięki

 14. martafig 30 listopada 2018 o 10:02

  Pepsi a co sądzisz o oczyszczaniu jelit domowymi lewatywami? Ma to sens? Naczytałam się o tych złogach w jelitach i chciałabym się ich pozbyć bo są fuj

  1. Pepsi Eliot 30 listopada 2018 o 16:29

   należy poczytać że lewatywy mają też minusy i nie każdy może je robić. Lewatywa z kawy, z rumianku i dobrego moczu bywają całkiem sensownymi działaniami w trakcie kuracji oczyszczającej, ale pomaga też szklanka wody z solą morską, albo woda z trochę większą ilością chlorku magnezu. Masz też 5 dniowe oczyszczanie jelit psyllium husk wg Lasta, jest na blogu, wpisz w szukałkę

   1. grzegorzadam 5 grudnia 2018 o 19:27

    pomaga też szklanka wody z solą morską”

    nie jedna:

    ”kilkakrotne przeczyszczenie wodą solona wg Ted’a z Bangkoku:

    ==Ted z Bangkoku, Tajlandia: „Jestem zaskoczony, że nie jesteście świadomi niesamowitości soli morskiej! W Tajlandii używam Thaiskiej soli morskiej więc każda lokalna sól morska zrobi to samo. Ale bazując na Thaiskiej soli morskiej, którą stosuję tutaj, to jest ona bardzo skutecznym antybiotykiem!

    Sól morska jest najstarszym na świecie antybiotykiem znanym człowiekowi. Gdzieś po drodze, książki historyczne zapomniały, że na to wielkie lekarstwo bakterie i wirusy nie oferują absolutnie żadnego oporu w ogóle. Jest to najprostsze lekarstwo jakie znam. Dla tych, którzy chcą jeszcze bardziej potężnego lekarstwa, wystarczy dodać sok z jednej całej cytryny do soli morskiej i jej możliwości antybiotyczne i antywirusowe zwiększą się wiele razy. Dla mnie w praktyce, sól morska właśnie działa cuda. Nie, nie potrzeba Himaljskiej soli morskiej, lub soli z Martwego Morza, dla mnie miejscowa tajska sól morska działa i tak zadziwiająco dobrze. Oczywiście, że nie miałem szansy, aby próbować innych soli morskich, ale jestem pewien, że tajska sól morska działa lepiej niż jakiekolwiek antybiotyki, których jestem świadomy, co najmniej wobec powszechnych dolegliwości, których doświadczamy na co dzień.

    Sól morska nie podnosi ciśnienia krwi tak dużo. To, co podnosi ciśnienie krwi, to jest zazwyczaj sól kuchenna kupiona w supermarkecie. Gotowane parówki z dodatkami podnoszą ciśnienie krwi. Jedzenie solonych chipsów podnosi ciśnienie krwi. Jedzenie cukru i soli podnosi ciśnienie krwi. Faktycznie czytałem badania, gdzie testowali wpływ na ciśnienie krwi samej soli morskiej – nieznaczne wzrasta. Najwyraźniej sód jest obwiniany, ale w rzeczywistości inne dodatki były odpowiedzialne za zatrzymywanie i wchłanianie sodu. Na przykład, sól i glutaminian sodu razem, i wow moje ciśnienie krwi poszło jak rakieta. Jedzenie frytek zwłaszcza solonych, też rakieta, jak widać to może być rakotwórczy akrylamid, gdy oleje roślinne ogrzewa się w wysokich temperaturach, i zakłócają potem czynność wątroby.

    Powiem wam krótko, jak dobrze sól morska działała. Benjamin Franklin, jak wymieniono w jego bibliografii,kiedy był przeziębiony, udał się do morza i pił wodę. Woda była pełna soli, więc został wyleczony następnego dnia. Tak, sól morska ma właściwości przeciwwirusowe.

    Nie dość przekonujące ? No jakiś czas temu, wiedziałem, że koloidalne srebro działa przeciwko infekcji dróg moczowych. Oczywiście jest ono łagodne i trwa kilka tygodni albo wiele dni, aby wyleczyć się przy użyciu koloidalnego srebra. Ale wow, w zeszłym miesiącu miałem straszne zakażenie dróg moczowych, które trwało tygodnie. Było to robione celowo, gdyż byłem świadomy działania soli morskiej. Więc zostawiłem najlepsze na koniec i poprzez zastosowanie procesu eliminacji po próbie antybiotyków od A do Z, nic nie działało, nawet znana erytromycyna, ciproflaxin i pokrewne antybiotyki. Potem wreszcie przetestowałem 2 łyżeczki soli morskiej i Ból ustąpił w ciągu kilku minut. Tylko jedna dawka, wydaje się, że miała długoterminową perspektywę skuteczności zabijania, i to całkowicie znikło nawet bez najmniejszego bólu w ciągu 7 dni. Zbieg okoliczności ? Moja siostra w dniu 4 sierpnia 2005 miała zaburzenia żołądka i zakażenie dróg moczowych i to był jej drugi dzień. Ponownie próbowaliśmy wszystkie standardowe antybiotyki, a nawet tajski ziołowy lek, nic nie działało. Więc powiedziałem mojej siostrze, jeśli chcesz iść do pracy dzisiaj, weź soli morskiej lub zrobisz to, co matka ci mówi, i udasz się do szpitala, robi się poważnie. Więc postanowiła wziąć 2 łyżeczki soli morskiej. W ciągu 30 minut ból ustąpił znacznie. Po 1,5 godziny, moja siostra poszła do pracy.

    Teraz srebro koloidalne ma konkurenta, który działa lepiej : sól morską. W praktyce, synergizm jest modny. Mieszanie soli morskiej i srebra koloidalnego działa jeszcze lepiej. Wiele osób z chorobami: boreliozą, toczniem, chorobami żołądka, fibromyalgią, itd. powiedziało mi ich problemy zostały uwolnione jedynie przez branie soli morskiej. Oczywiście istnieją różnice, które działały lepiej, takie jak sól morska + kilka kropli wody utlenionej, sól morska + witamina C i cytryna, sól morska wraz octem jabłkowym, itd.

    Otrzymuję coraz bardziej entuzjastyczne recenzje, jak te wersje działają. Pisanie o soli morskiej mogłoby zabrać mi całe dni, ale sedno tej informacji leży w tym, że wystarczy zacząć jej próbować” .

    Edit: UWAGA! 2 łyżeczki soli na 1/2 do 1 litra wody to tzw. „końska dawka” stosowana jedynie w przypadku bolesnego stanu zapalnego dróg moczowych lub dla wywołania wymiotów w przypadkach zatrucia.
    Konsekwencją są wymioty, a co najmniej nudności i efekt Herxheimera, stosowny do stanu organizmu.
    W celu oczyszczania zalecane są znacznie mniejsze dawki.==

    Inaczej mówiąc, na litr wody dwie płaskie łyżeczki soli kamiennej, morskiej, himalajskiej,
    Wypić na czczo za jednym ”posiedzeniem”, nie jest to proste smakowo, powiedzmy w czasie pół godziny.

    Przez 7 dni z rzędu, potem kilka tygodni przerwy.
    Dla złagodzenia smaku można dodać soku z cytryny.”
    https://www.pepsieliot.com/jak-w-tydzien-pozbyc-sie-osobistych-pasozytow- 2/

 15. Vix 30 listopada 2018 o 16:25

  Pepsi jakie szanse, że pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego połączone będzie z jelitami tudzież żołądkiem? Latami karmiłam się (karmiono mnie wtedy ciemną masę) IPP, już wiem, że trzeba to rzucić w pierony, wziąć się za oczyszczanie i zakwaszanie (nie mam helico, jestem po badaniu). Zmieniłam radykalnie dietę (całkowicie odstawiłam cukier, pomału zabieram się za gluten i nabiał), ale trochę mnie ten matrix wciąga i boję się, że jak nie pójdę drogą dochtore to mi nerw całkiem zaniknie i oślepne, wyrywam się z tego matrixowego padołu i działam, ale nie wiem, od czego zacząć: biorezonans? najpierw zakwasić? krew na witaminy? najpierw oczyścić jelita? próbuję się śmiać z Sandry Bullock, ale to trochę śmiech przez łzy, jak człowiekowi się wydaje, że jest zdrów, to wszystko wie, a jak się okazuje jakaś cholera to nagle paraliż i umysł mi stępiał.

  1. Pepsi Eliot 30 listopada 2018 o 16:32

   Jeśli jesteś nadwrażliwa na gluten, to wtedy rzucenie ma absolutny sens.Kazeina też działa prozapalnie. Jak wypada domowy test sody?

  2. grzegorzadam 5 grudnia 2018 o 19:46

   nie mam helico, jestem po badaniu”

   to ”badanie” to loteryjka fifty fifty, każdy ma HP.

   ”że jak nie pójdę drogą dochtore to mi nerw całkiem zaniknie i oślepne, wyrywam się z tego ”

   jak nie pójdziesz to masz szansę na zdrowie.

   Byłem ostatnio świadkiem kilkudniowej kompromitacji tzw. szpitalnej ”medycyny,
   mało chłopak nie wykorkował.

   Dopiero zwykłą lewatywa, kalibracja wit,C (w szpitalu, a jakże , przemyciłem w soku 🙂 )
   doprowadziła do opróżnienia jelit- 9 dni bez defekacji!!!!

   I żaden głąb nawet się nie zająknął o uwolnieniu jelit, głowa rozsadzała dosłownie, ”guzy”
   w podbrzuszu (nie dziwne), dostawał 3x dziennie paracetamol….. !!

   Po wyjściu na własne żądanie, upadł z osłabienia.
   Potem sesja BRT (biorezonans Bicom) i nagle ból w oczodołach i głowie ”wyparował”.

   Ale uparł się wyrwać korzeń zębowy, nazajutrz.
   No to kolejni fachowcy od zębów ”zatruli” mu zęba, bo wyrwać nielzia, i znowu ból całonocny.
   Na drugi dzień poprawka, bo tamten zle to zrobił, znowu bez snu.

   Ponownie biorezonans przed południem 2 godz na 2 maszynach – lepiej.
   Przed wyjazdem poradziłem kąpiel : 2 kg soli, szklanka magnezu, 1/2 szklanki sody
   i na koniec 1/2 szklanki kwasu cytrynowego do wytworzenia bąbelków. )dr Sircus)
   Przed wejściem 1/2 szklanki naparu z piołunu.
   Ból zniknął.

   Od 5 dni za granicą, codziennie 3 razy soda gaszona, 3x dziennie piołun, do wszystkiego
   płynnego sól kłodawska.
   Do tego mieszanka ziół różnych.
   Ból nie powrócił jak dotąd.

 16. Vix 30 listopada 2018 o 17:53

  Powiem szczerze, że różnie… A może tak: pół roku temu powiedziałabym, że mam nadkwaśność (bek do 30 sek), ale po ostatnim teście (tydzień temu) nie bekłam nic. Jutro rano robię na czczo od razu znów. Ogólnie mam zdiagnozowany (sic!) IBS, w co absolutnie nie wierzę – czy to może być właśnie nadwrażliwość na gluten? Z objawów NCGS mam „tylko” biegunki na zmianę z zaparciami, dużo mi się odbija ogólnie i przelewa, wzdęcia czasem – zależy co zjem. W takim razie kazeinę żegnam (do dzisiaj była obecna w mojej diecie codziennie). Ogólnie mam jakieś dziwne przekonanie, że mam w organizmie jakiś stan zapalny, które wyleczenie mogłoby przywrócić równowagę, bo mogłoby, nie?

  1. Pepsi Eliot 30 listopada 2018 o 18:28
  2. grzegorzadam 5 grudnia 2018 o 19:49

   Ogólnie mam zdiagnozowany (sic!) IBS, w co absolutnie nie wierzę”

   teoria 3 mioteł Williama, co który ostanio przeczytał przy whisky, to orzeka 🙂

   ”pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego”

   poczytaj z komentami:
   https://www.pepsieliot.com/przepis-na-herbate-leczaca-ponad-60-chorob-i- zabijajaca-pasozyty/

 17. Vix 1 grudnia 2018 o 12:53

  przyda, przyda, test sody dziś rano – totalna niedokwasota, lekko odbiło się po 1 min., a tak fest dopiero po 3 min.

 18. Cola 5 grudnia 2018 o 15:08

  Witam może jakiś filmik na YouTube byś wrzuciła jak robisz te mikstury ? ? Pozdrawiam

 19. Gosialavenda 8 grudnia 2018 o 23:43

  O rany, już teraz rozumiem dlaczego mój mąż się tak zmienił od 1995 roku. To nie wina jego, ale zmian zachodzących w komórkach jego ciała! Już teraz wiem dlaczego od jakiegoś czasu czułam, że za mąż wyszłam za zupełnie innego człowieka. No, ale skoro to nie jego wina to postaram się go zaakceptować. A tak poważnie, to super sprawa, że możemy się regenerować i do tego tak szybko. To bardzo motywujące.

 20. Kamila 8 sierpnia 2019 o 16:03

  Pepsi, masz tatuaże i wiesz, że one nie znikają po 10 latach. Nie można być całkiem nową osobą bo by tatuaże znikały.

  1. Pepsi Eliot 8 sierpnia 2019 o 16:59

   znikają, blakną, a jak wychodzisz na słońce to jeszcze bardziej, odnawia się je, ale to nie jest tak, że cała tkanka łączna się odradza i jesteś ciągle nowa, to jest tak jak z włosami, gdy nie będziesz obcinać farba zawsze zostanie, po prostu jest śmierć komórki, a nowych coraz mniej od 18 roku życia, jest jeszcze istotna długość telomerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *