logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
75 669 089
159 online
30 309 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Witamina D, Jod, i Dochtore – nie są złe, one są po prostu naiwne

  dochtore

  Witamina D, Jod, i Dochtore – nie są złe, one są po prostu naiwne

  Witamina D3 z K2 (mk7 z natto No GMO)

  Witamina D3 z K2 (mk7 z natto No GMO) TiB

  Joł Burżuazji

  DOCHTORE nie są złe, one są po prostu naiwne.

  Wczoraj rozmawiałam na temat mięśniaków z pewnym znajomym ginekologiem i mówię mu:

  – Szkoda, że kobiety nic nie wiedzą o bromizmie, który jest najczęstszym powodem powstawania mięśniaków i, że w wielkim procencie przypadków wystarczy zacząć przyjmować jod pierwiastkowy, nawet przez skórę

  Na to dochtore szczerze wzburzone mówi:- Pepsi czy ty sądzisz, że byłoby takie lekarstwo, a my byśmy go nie podawali? Przecież otwieranie brzucha zawsze jest gorszą opcją.

  Aż się zdziwiłam, bo wszystkim chorym wokół najchętniej się otwiera brzuchy, albo coś obcina

  Więc mówię: – Nie ma takiej możliwości, abyście to robili, gdyż jod pierwiastkowy jest tani jak barszcz, a korzyści z leczenia mięśniaków rozciągają się w czasie i mogą być naprawdę ogromne. Farmacja przy każdym jednym mięśniaku, a chodzi ich po ulicach ogromne ilości, gdyż jest to schorzenie co 4. kobiety, a więc farmacja zarobi ogromne pieniądze, a Ty dochtore jesteś do tego stopnia zmanipulowany, że ci to nawet do głowy nie przychodzi.

  Na to jak zawsze Dochtore wyciąga tę samą grubszą artylerię: – Gdyby ten Steve Jobs nie zaczął się leczyć korzonkami, tylko skorzystał od razu z naszego leczenia to by do teraz żył.

  Na to ja: – Tiaa. Jak Ania Przybylska, Patrick Swayze, czy ostatnio, przed miesiącem, bogaty biznesmen, właściciel najbardziej znanej siłowni Relax w Krakowie pan Jerzy Furmanek.

  WŁAŚNIE czytałam, że 50% (sic!) Brytyjczyków może zachorować na raka, i co trzeci Amerykanin. Jakie podejście mają do tych statystyk lekarze polscy? Czytaliście Dochtore może ostatnie analizy opublikowane w The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism na temat zagrożeń, oraz co może wręcz spektakularnie poprawić sytuację?

  Na to on: – Wiadomo co: biopsje, badania przesiewowe, wczesna mammografia, no i oczywiście na początku też wcześniejsze USG.

  Na to pepsiak: – A słyszało Dochtore o witaminie D może?

  WYKONANO analizę 25 badań z udziałem ponad 17 000. przypadków raka. Okazało się, że wpływ witaminy D na przetrwanie przy niektórych rakach okazał się niewiarygodny:

  52% zmniejszenie ryzyka zgonu z powodu chłoniaka

  45% zmniejszenie ryzyka zgonu z powodu raka jelita grubego

  37% zmniejszenie ryzyka zgonu z powodu raka piersi

  Każdy wzrost witaminy D, czyli 25(OH)D we krwi zaledwie o 4ng/ml powoduje 4% redukcję ryzyka

  CHOCIAŻ wszyscy powinniśmy dążyć do poziomów od 50 do 80, a nawet 90 ng/ml witaminy D, to przeciętny człowiek z kraju słabo nasłonecznionego, który nie suplementuje się witaminą D3 (nie mówiąc już o protokole z K2) ma poziom witaminy D poniżej 20, a wielu poniżej 13 ng/ml.

  Czy Dochtore przepisuje więc swoim pacjentkom witaminę D3 +K2?

  Dochtore: – Nigdy

  No to mówię: – Prawdopodobnie, szczególnie o tej porze, powinni pacjenci brać od 5000 do 8000 IU dziennie. A już na pewno my, nie mówiąc o Brytyjkach i Brytyjczykach.

  Referencje: 1 , 2, 3

  Na to Dochtore: – Pa Pepsi

  Na to peps: – Pa Dochtore

  rozbitkowie


  Serdeczności
  J peps


  reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 14 221 times, 1 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. inna 21 lipca 2017 o 13:20

   Orzechy brazylijskie mozna moczyc w wodzie z cytryna.. czy duzo lepiej dziala ten kwas askorbinowy?Gdzie jeszcze mozna znalezc ten selen w duzych ilosciach.. poza orzechami b. I pestkami dyni?

  2. Ewelina 17 kwietnia 2018 o 09:04

   Witaj Pepsi, w natłoku wpisów nie mogę znaleźć tego czego szukam. Mam 3miesięczną córeczkę i nie podaję jej wit d3 lecz sama sie suplementuje ok 15000 wit3 i 200k2. Nie sprawdzalam ostatnio 25(OH)ale w ciąży miałam 35 😕 Czy jesli moj poziom nadal jest tak niski to wit d3 nie otrzyma wraz z mlekiem maluszek i lepiej suplementowac go oddzielnie? Nie chcę wyrzadzic dziecku krzywdy zle podając mu witaminy. Pozdrawiam ciepło

   1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2018 o 09:52

    dobrze robisz, a przy tej dawce z pewnością Ci się podniosło, oczywiście, gdy używasz naszych suplemntów

  3. Ewelina 17 kwietnia 2018 o 09:09

   Zapomnialam spytac o przeziębienie. Obecnie boli mnie gardło, sama zajmuję sie 3miesięczną córeczką i boje sie, ze ją zarazę. Karmię piersią. Podobno bardzo duze dawki wit d3 przez ok 3 dni odganiają przeziębienie. To prawda? ..i przy kp można? Koszmar bo nie moge przyjmować teraz zadnych leków…😭 pozdrawiam

  Nawigacja komentarzy

  Dodaj komentarz