logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
81 431 415
248 online
31 071 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Witamina D, Jod, i Dochtore – nie są złe, one są po prostu naiwne

  dochtore

  Witamina D, Jod, i Dochtore – nie są złe, one są po prostu naiwne

  Witamina D3 z K2 (mk7 z natto No GMO)

  Witamina D3 z K2 (mk7 z natto No GMO) TiB

  Joł Burżuazji

  DOCHTORE nie są złe, one są po prostu naiwne.

  Wczoraj rozmawiałam na temat mięśniaków z pewnym znajomym ginekologiem i mówię mu:

  – Szkoda, że kobiety nic nie wiedzą o bromizmie, który jest najczęstszym powodem powstawania mięśniaków i, że w wielkim procencie przypadków wystarczy zacząć przyjmować jod pierwiastkowy, nawet przez skórę

  Na to dochtore szczerze wzburzone mówi:- Pepsi czy ty sądzisz, że byłoby takie lekarstwo, a my byśmy go nie podawali? Przecież otwieranie brzucha zawsze jest gorszą opcją.

  Aż się zdziwiłam, bo wszystkim chorym wokół najchętniej się otwiera brzuchy, albo coś obcina

  Więc mówię: – Nie ma takiej możliwości, abyście to robili, gdyż jod pierwiastkowy jest tani jak barszcz, a korzyści z leczenia mięśniaków rozciągają się w czasie i mogą być naprawdę ogromne. Farmacja przy każdym jednym mięśniaku, a chodzi ich po ulicach ogromne ilości, gdyż jest to schorzenie co 4. kobiety, a więc farmacja zarobi ogromne pieniądze, a Ty dochtore jesteś do tego stopnia zmanipulowany, że ci to nawet do głowy nie przychodzi.

  Na to jak zawsze Dochtore wyciąga tę samą grubszą artylerię: – Gdyby ten Steve Jobs nie zaczął się leczyć korzonkami, tylko skorzystał od razu z naszego leczenia to by do teraz żył.

  Na to ja: – Tiaa. Jak Ania Przybylska, Patrick Swayze, czy ostatnio, przed miesiącem, bogaty biznesmen, właściciel najbardziej znanej siłowni Relax w Krakowie pan Jerzy Furmanek.

  WŁAŚNIE czytałam, że 50% (sic!) Brytyjczyków może zachorować na raka, i co trzeci Amerykanin. Jakie podejście mają do tych statystyk lekarze polscy? Czytaliście Dochtore może ostatnie analizy opublikowane w The Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism na temat zagrożeń, oraz co może wręcz spektakularnie poprawić sytuację?

  Na to on: – Wiadomo co: biopsje, badania przesiewowe, wczesna mammografia, no i oczywiście na początku też wcześniejsze USG.

  Na to pepsiak: – A słyszało Dochtore o witaminie D może?

  WYKONANO analizę 25 badań z udziałem ponad 17 000. przypadków raka. Okazało się, że wpływ witaminy D na przetrwanie przy niektórych rakach okazał się niewiarygodny:

  52% zmniejszenie ryzyka zgonu z powodu chłoniaka

  45% zmniejszenie ryzyka zgonu z powodu raka jelita grubego

  37% zmniejszenie ryzyka zgonu z powodu raka piersi

  Każdy wzrost witaminy D, czyli 25(OH)D we krwi zaledwie o 4ng/ml powoduje 4% redukcję ryzyka

  CHOCIAŻ wszyscy powinniśmy dążyć do poziomów od 50 do 80, a nawet 90 ng/ml witaminy D, to przeciętny człowiek z kraju słabo nasłonecznionego, który nie suplementuje się witaminą D3 (nie mówiąc już o protokole z K2) ma poziom witaminy D poniżej 20, a wielu poniżej 13 ng/ml.

  Czy Dochtore przepisuje więc swoim pacjentkom witaminę D3 +K2?

  Dochtore: – Nigdy

  No to mówię: – Prawdopodobnie, szczególnie o tej porze, powinni pacjenci brać od 5000 do 8000 IU dziennie. A już na pewno my, nie mówiąc o Brytyjkach i Brytyjczykach.

  Referencje: 1 , 2, 3

  Na to Dochtore: – Pa Pepsi

  Na to peps: – Pa Dochtore

  rozbitkowie


  Serdeczności
  J peps


  reklamablogBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 14 370 times, 1 visits today)

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. inna 21 lipca 2017 o 13:20

   Orzechy brazylijskie mozna moczyc w wodzie z cytryna.. czy duzo lepiej dziala ten kwas askorbinowy?Gdzie jeszcze mozna znalezc ten selen w duzych ilosciach.. poza orzechami b. I pestkami dyni?

  2. Ewelina 17 kwietnia 2018 o 09:04

   Witaj Pepsi, w natłoku wpisów nie mogę znaleźć tego czego szukam. Mam 3miesięczną córeczkę i nie podaję jej wit d3 lecz sama sie suplementuje ok 15000 wit3 i 200k2. Nie sprawdzalam ostatnio 25(OH)ale w ciąży miałam 35 ? Czy jesli moj poziom nadal jest tak niski to wit d3 nie otrzyma wraz z mlekiem maluszek i lepiej suplementowac go oddzielnie? Nie chcę wyrzadzic dziecku krzywdy zle podając mu witaminy. Pozdrawiam ciepło

   1. Pepsi Eliot 17 kwietnia 2018 o 09:52

    dobrze robisz, a przy tej dawce z pewnością Ci się podniosło, oczywiście, gdy używasz naszych suplemntów

  3. Ewelina 17 kwietnia 2018 o 09:09

   Zapomnialam spytac o przeziębienie. Obecnie boli mnie gardło, sama zajmuję sie 3miesięczną córeczką i boje sie, ze ją zarazę. Karmię piersią. Podobno bardzo duze dawki wit d3 przez ok 3 dni odganiają przeziębienie. To prawda? ..i przy kp można? Koszmar bo nie moge przyjmować teraz zadnych leków…? pozdrawiam

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *