Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
207 463 643
43 online
32 704 VIPy

Witamina K2 niezbędna dla mężczyzn. Unormuj swój testosteron!

Dlaczego orgazm jest taki przyjemny?

Ponieważ jest to podstęp, wabik do samozniszczenia poprzez pozbawianie się energii. Ta ogromna strata wigoru, gdy nie zamienia się w energię nowego życia prowadzi do problemów emocjonalnych i zdrowotnych, ponieważ działa jak każda używka, czy psychotrop. Ma tłamsić emocje strachu. Zarówno seks, jak i pieniądze to najniższa czakra. Dla niepoznaki nazwana pierwszą, gdy tymczasem pierwsza najważniejsza, na koronie głowy, jest ostatnią. Głowa i twarz jest najważniejszą częścią ciała. Jest jeszcze potężna energia serca. Ludzie powinni kochać siebie z powodu energii bijącej z ich oczu, którędy to prześwituje świadomość,  zwana też duszą. Narządy płciowe nie prześwitują duszą, tylko pieniądzem. Gdy to wiesz zarządzanie energią pieniądza będzie dla Ciebie znacznie prostsze. Gdy dochodzi do ekscytacji pieniądzem zamieniasz się w idiotę. Możesz to skorygować, działać świadomie. Gdy śpisz, nie masz pojęcia, że już jesteś nuworyszem, bez znaczenia, czy „z”, czy „bez” pieniędzy. Ekscytacja jest tak samo niszczącą emocją jak strach, panika, zamartwianie się, depresja, zazdrość.

Pieniądze mają aportować do nogi na jedno zawołanie pana, który zajmuje się własnymi pasjami

Bycie w pogodnej równowadze z lekkimi odchyłami, bo wahadło życia jest prawem, oznacza wysoką świadomość i jednocześnie odzwierciedla wszystkie prawa natury. Największymi problemami jest przeciekanie energią, to jest właśnie życie na emocjach, szukanie ciągłej ekscytacji naprzemiennie z zamartwianiem się o wszystko. No i orgazm, jak strzał hery. A potem zjazd bez refleksji co jest grane.

Blokada wytwarzania energii

Tymczasem, nie skądinąd także w kwestii cielesności, najnowsze badania potwierdzają, że witamina K2 pomaga podnieść poziom testosteronu! O tym, jakie są symptomy syndromu niskiego poziomu testosteronu i jego skutki, przeczytasz w tym arcie.


Zacznijmy od małej powtórki z witaminy K2. Proszę Państwa, wyciągamy karteczki

Jakie mamy rodzaje K2?

Mk4 (mega nietrwała, nie nadaje się jako suplement) pozyskiwana z pokarmu (nabiał) zwierzęcego, organicznego, warunek: zwierzęta muszą być karmione trawą. Mk7 można ją znaleźć w sfermentowanym pokarmie (np. natto) i dobrych suplementach. Jest niezwykle ważna dla zdrowia tkanek i kości i prawidłowej pracy całego Twojego organizmu.

Jakie są źródła K2?

Witamina K2 zawiera się w niektórych sfermentowanych produktach (jak natto) i w mięsie oraz nabiale od zwierząt jedzących trawę. K2 jest produktem fermentacji i produkują ją określone typy bakterii. Oznacza to, że większość ludzi będzie miało witaminy K2 niedobór.

Czy trzeba suplementować K2?

Badania potwierdziły, że ludzkie ciało potrzebuje osobnej suplementacji. Witaminę K2 można suplementować solo, lecz witaminę D3 i wapno zawsze w protokole z K2, żeby uniknąć paradoksu wapnia (więcej na ten temat tutaj).


Czy to naprawdę takie ważne? Dlaczego?

Ważne i to od najmłodszych lat! Dowiedziono, że ma wpływ na wszystkie tkanki ciała: kości, zęby, naczynia krwionośne i skórę. Odchudza, wpływa na zdrowie kości i piękny uśmiech, jest w stanie wyleczyć z miażdżycy, redukuje żylaki, minimalizuje ryzyko nowotworu, wpływa na pracę mózgu, wydłuża życie i zwiększa wchłanianie niemal wszystkich substancji odżywczych.

Najnowsze badania dowiodły, że witamina K2 pomaga uregulować poziom hormonów i podnieść poziom testosteronu

Oba rodzaje tej witaminy, zarówno MK4 jak i MK7, wykazały wpływ na podniesienie poziomu testosteronu. MK4 jednak ma to do siebie, że wchłania się kiepsko i pozostaje w organizmie maksymalnie przez 8 godzin, podczas gdy działanie K2 utrzymuje się około 3 dni. W pierwszym badaniu nad wpływem K2 na hormony, podano szczurom K2 (MK4) w ilości 75mcg/kg masy, codziennie przez 5 tygodni. Grupa badawcza pod przewodnictwem Ito Asagi z Uniwersytetu Tohoku, badała codziennie poziom testosteronu w osoczu krwi i jądrach obiektów. Wyniki były bardziej niż zadowalające – poziom testosteronu wzrósł u szczurów średnio o 70% w osoczu i aż o 90% w jądrach. Warto zauważyć, że poziomy hormonu luteinizującego nie zmieniły się ani odrobinę, z czego wynika, że niemal całość testosteronu powstała nie w mózgu, a w jądrach. Wynik tego eksperymentu potwierdza inne japońskie badanie, które dotyczyło czegoś zupełnie innego. W jego trakcie zauważono, że szczury z niskim poziomem K2 mają także znacznie niższy poziom testosteronu. Dzieje się tak dlatego, że cholesterol, który jest silnie zaangażowany w biosyntezę testosteronu, ma zaburzony stosunek LDL do HDL (czyli tak zwanego złego cholesterolu do dobrego).

Więcej dowodów?

W 2013 roku prof. Michał Nowicki i Ilona Kurnatowska z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi badali temat wpływu witaminy K2 na choroby nerek. Poza tym, że wyniki badania były oczywistym przełomem w tym temacie, dowiedziono jeszcze jednego. Dzięki temu, że duet D3 i K2 zapobiega zwapnieniom dostarczając wapno tam, gdzie jego miejsce, nic nie hamuje witaminy D przed stymulacją produkcji większej ilości testosteronu. Badania nad witaminą K2 wciąż trwają, a lista jej cudownych właściwości jest coraz dłuższa. Od około 10 lat bada się jej istotę i z coraz większą pewnością można stwierdzić, że jest ona absolutnie niezbędna do zdrowego, zrównoważonego funkcjonowania.

A teraz 6 rytuał tybetański, o którym nie piszę:

O ile 5 odmładzających rytuałów tybetańskich można wykonywać 2 nawet 3 razy dziennie, o tyle 6 rytuał (ten najprostszy) nie jest dla wszystkich. I nie powinien też być wykonywany często i byle kiedy. Wykonujesz go tylko w potrzebie. Masz potrzebę? Jest on przeznaczony dla ludzi, którzy wybrali celibat. I ściśle wiąże się z rozładowaniem energii seksualnej. https://youtu.be/VTG1a3E0zTg

ważne tutaj jest oddychanie

Źródła: https://ajcn.nutrition.org/content/87/4/985.full , https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15514282 2,3, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16844298 4, https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT01101698 5, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12077663 6

owocek

(Visited 7 592 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. Aneta D Falkiewicz 27 kwietnia 2018 o 15:04

  Pepsi, czyli ja, będąc aseksualna, mogę stosować ryt szósty, teoretycznie. Ale i tak dopiero, jak będę swobodnie się czuła z pozostałymi pięcioma, nie wcześniej. Trochę jest warunków, że nie każdy może to stosować. Spróbuję jak będę gotowa, bo orgazmy i ekscytacja są u mnie nieznane.

  1. Jarmush 27 kwietnia 2018 o 17:35

   jeśli tak, to nie musisz stosować. To jest bardziej dla ludzi, którym te rzeczy są bardzo znane, ale już nie chcą

   1. Aneta D Falkiewicz 27 kwietnia 2018 o 17:40

    Aaa, to na tej zasadzie, rozumowałam odwrotnie. Czyli faktycznie nie potrzebuję tego rytuału, bo nie ma czego w sumie. Piątka i tak w zupełności mi wystarcza. Dzięki <3

 2. Piotr 27 kwietnia 2018 o 16:51

  O 6 rytuale tybetańskim – mało kto wie.

 3. Kaki 27 kwietnia 2018 o 17:34

  A co jeśli ktoś po seksie, w tym orgazmie, z osobą, którą kocha, czuje się spokojnie radosny, odczuwa miłość do siebie, partnera i świata i czuje się nieodłączną częścią natury? Ma ochotę do działania i nie czuje się wyczerpany, a po prostu jest pełen endorfin? Poza tym jak to jest – sport to też wydatek energetyczny, a jakoś nie kończy sie powstaniem nowego życia, a jakos nie jest niskowibracyjny. Gdzie różnica?
  Podobno potrzeba seksu zanika raczej na końcu niż na początku drogi do oświecenia, ale żeby orgazm był aż tak okropnie, strasznie, przeobrzydliwie zły i niskowibracyjny? W takim razie skąd ten szereg pozytywnych odczuć, które powoduje? Nie mówię o dzikiej podjarce, ale właśnie o poczuciu jedności, miłości i spokoju?

  1. Jarmush 27 kwietnia 2018 o 17:40

   sport i seks to zupełnie inny wydatek energetyczny i emocjonalny. Mnisi uprawiają sport, bardzo dużo ćwiczą, ale nie są skorzy do seksu, o co to to nie. Seks nigdy nie wiąże się ze spokojną radością, coś ściemniasz 🙂

   1. Kaki 27 kwietnia 2018 o 21:44

    Mówilam o stanie PO seksie. W czasie seksu oczywiście że jest ekscytacja, a nie spokojna radość, no ale przecież jest też coś takiego jak euforia biegacza, ktora też jest rodzajem ekscytacji, przynajmniej moim zdaniem. Tak, mnisi stronią i wiem, że seks odpada późno późno, ale zastanawia mnie czym się różni od innych wydatków energetycznych i dlaczego jest aż tak strasznie zły, jak go opisalas. Bo, powiem raz jeszcze, emocje, które odpisałam odczuwam dopiero po. No cóż, dobre samopoczucie osiągam też dopiero PO treningu, bo w trakcie odczuwam istne meczarnie. A ściemy to proszę mi nie zarzucac, nie jestem przedstawicielem lateksowych rozciagliwych krążków i nie mam po co tu kręcić ściemy 😀 serduszko <3

  2. kotelek 27 kwietnia 2018 o 18:08

   Jak miłość jest przed, w trakcie i po – nie może być złe. Wszystko w naturze ma sens. Banowanie seksu to dowód spania w matriksie 🙂 Seks jako zapychanie dziur strachu i innych deficytów – zło. Seks, jako naturalny wyraz miłości – samo dobro. Smacznego. Nie słuchaj nikogo, nikt nie jest tu gdzie Ty. Słuchaj siebie. To Twoja ścieżka. Pepsi pisze o swojej 🙂 Swoje bajki snuje 🙂 Jutro może się z nimi nie zgadzać, a Ty, biedna, co wtedy zrobisz? Jak Pepsi ogłosi, że się myliła i inną bajkę snuć będzie? Peace and love, and some sex 🙂

   1. Aneta D Falkiewicz 27 kwietnia 2018 o 18:54

    Bajki, które dziwnym trafem są te same u różnych, niezależnych od siebie, osób to wciąż bajki? Skąd się te bajki biorą zatem? 🙂 Seks jest typowo ziemski, tak samo jak strach, nieznany w kosmosie, i w takim samym stopniu „pozytywny”, co krokodyl podczepiony pod duszę (potęguje charyzmatyczność człowieka w celu przyciągnięcia mas i karmienia się energiami tych mas – popularne u coachów i influencerów nastawionych na zysk). Można czerpać z niego radość, ale nie będzie to TwojaTwoja radość. Ale zgodzę się z jednym – to indywidualna ścieżka doświadczania.

  3. Aqa 27 kwietnia 2018 o 20:33

   „Nie mówię o dzikiej podjarce, ale właśnie o poczuciu jedności, miłości i spokoju?”- BEZPIECZENSTWO PRZYWIĄZANIE?
   – odpowiada za to hormon na O ten sam co np przy porodzie(bo nie tylko)

   sex z zabezpieczeniem – pozbawianie się energii,
   6 rytuał tybetański – rozładowaniem energii seksualnej.
   wiec czym sex różni się od 6tego rytuału? bo to i to rozładowuje seksualną energię

   1. Cola 27 kwietnia 2018 o 21:16

    Rytual tybetanski nie Jara.

 4. Mia 27 kwietnia 2018 o 19:58

  Ja po D3 z K2 czy bez..mam zwyżkę testosteronu..i strasznie mnie nosi..a jestem kobietą. Zawsze po D3 tak mam..i nie mogę jej brać..bo zwariuje. A swój poziom testosteronu sama i tak mam podwyższony.. tylko nie wiem dlaczego. Jako dziecko tez mnie nosiło..tylko nie wiedzialam o co chodzi..Czy to jest dziedziczne? Jestem szczupła, od dziecka mam okres tylko kilka razy do roku.. Androgeny tez podwyzszone..Jako dziecko jadlam malo mięsa..to moze mieć wpływ? mama i babcia tez mialy nieregularny okres..ale moje siostry mają normalnie..

 5. suchar 28 kwietnia 2018 o 08:09

  tu-suchar-wiesz Peps matrix tak się rozbestwił ,pousypiał ludzi a ja wśród nich sam…łatwe to nie jest…czasami… a może to my jesteśmy w jakiejś czarnej dziurze …wiem,wiem herezje sieje…ale nie znam nikogo fizycznie obudzonego i na takim sposobie żywienia…dziwne…?..a może nie dziwne…

  1. Jarmush 28 kwietnia 2018 o 08:50

   Suchar fajny jesteś

 6. Kendari 29 kwietnia 2018 o 07:35

  Nie rozumiem tego podejścia do seksu kompletnie, teraz zapewne wiele osób ma poczucie winy w sobie że seks jest be… I nie mogą tego robić swobodnie, wcześniej ksiądz że tylko po ślubie ale i tak źle, natomiast teraz Pepsi że seks też źle. Rozumiem że seks jest związany z najniższą czakra i to też z tego powodu, ale wypieranie tego jest robieniem tego samego co księża i inni mnisi którzy stwierdzili że ciało jest złe i trzeba je potępić. Dlatego tak mało osób zostało oświeconymi, bo trzeba zrozumieć że mamy w sobie tą cząstkę zwierzęcia w sobie i negowanie ciała i seksu nie prowadzi do oswiecenia. To całkowicie normalne gdy na początku energia skierowana jest w dół i odczuwa się popęd seksualny, a z wiekiem zaczyna to odpadać i znika kompletnie ochota na seks gdyż energia zmienia swój kierunek. Tłumienie tej energii powoduje tylko że całe życie jest przesiąknięte seksem bo nie pozwalamy jej się uwolnić. Ważne żeby to było robione świadomie, gdy naprawdę odczuwamy na to ochotę, a nie mechanicznie. Rozumiem że od Pepsi odpadł już seks i stąd jest to jej zdanie, ale kompletne negowanie jest nie zrozumieniem. Sam Osho o tym mówił i to nie dlatego żeby ludzi którzy jaraja się Rolls-Roycami i seksem do niego przybywali, mówił wiele na temat świadomego seksu i wzrastaniu poprzez to, aby zaakceptować swoją zwierzęcą naturę, a z czasem ona się przemieni. Po seksie nigdy nie czułem się ospały, lecz bardzo spokojny i wyciszony, o wiele łatwiej było nawet po tym medytować. Przecież matriks nie stworzył seksu, to już było wcześniej, tylko to zostało wypaczone przez cały matrixowy show-biznes. Przesyłam dobra energie, love ? ❤

  1. Jarmush 29 kwietnia 2018 o 07:51

   prawdopodobnie nie rozumiesz jeszcze mojego przekazu, jak też na początku zupełnie tego nie kumałam, każdy robi co chce, je mięso, uprawia seks, spłaszcza emocje jak chce, bo jest na takim, a nie innym poziomie świadomości. To wszystko ma samo odpaść, jak nie w tym wcieleniu top w innym. Tyle,że wola puszczenia buduje. Matrix stworzył taki seks, kiedyś była tylko kultura poczęcia. Orgazm odbierał energię, ale oddawał ją nowemu życiu. Obecnie orgazm karmi matrix. To jakby fast food dla duszy.

   1. Kendari 30 kwietnia 2018 o 13:52

    I tu masz Pepsi rację, że jesteśmy na różnych poziomach świadomości i dlatego mogę nie kumać, tak było z wieloma rzeczami które tu piszesz, dopiero po czasie je zrozumiałem ? pozdrówki

 7. Krzysiek 30 kwietnia 2018 o 12:20

  Czy to normalne, że po witaminie D3 i K2 bola mnie kości?

  1. tch 1 maja 2018 o 10:58

   A masz tak że po zażyciu bolą a bez zażywania nie bolą? Czy tylko ból kojarzysz z suplementem? Jak boli po suplemencie to pogłaszcz miejsce bolenia oliwką magnezową jak boli bez suplementu to też potraktuj miejsce oliwką.

 8. Krzysiek 1 maja 2018 o 20:06

  Bolą mnie kosci po zażyciu wit. D3 i k2. Po odstawieniu wit. Po około tygodnia wszystko wracało do normy.

  1. Jarmush 1 maja 2018 o 20:51

   brałeś magnez?

 9. Krzysiek 2 maja 2018 o 05:34

  Nie biorę magnezu. Dodam jeszcze, że spada mi też wydajność organizmu. Gram wyczynowo w piłkę nożną i po zażyciu witamin nogi staja się ciężkie, kondycję mam słabszą i bola mnie kości. Kości mnie bolą w kręgosłupie (lędźwie) i lewe kolano. Tak jak napisałem wyżej, po odstawieniu witamin wszystko wraca do normy. Nie wiem może one są nie dla mnie.

  1. Jarmush 2 maja 2018 o 06:38

   zbadaj 25(OH)D i będzie wszystko jasne, czy nie dla Ciebie, no i koniecznie MAGNEZ i betakaroten przy witaminie D3 z K2.

 10. Krzysiek 2 maja 2018 o 07:21

  Ok, zrobię tak. Dziękuję za pomoc i odezwę się po wynikach.

 11. Jacuś 6 września 2020 o 16:33

  Czyli biorąc K2 Mk7 (do d3 biorę) też podnosi mi się testosteron? Mowa tu o tym że Mk4 tylko podnosi i artykułów na necie nie mogę znaleźć o Mk7 testosterone

  1. Przemko :-) 20 września 2020 o 17:08

   Tak. Podnosi.
   Tak jak w artykule: „Oba rodzaje tej witaminy, zarówno MK4 jak i MK7, wykazały wpływ na podniesienie poziomu testosteronu.”

   1. Jarmush 20 września 2020 o 18:13

    Przemko, bardzo Ci dziękuję <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum