Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 840 476
32 online
42 351 VIPy

Witamina słońca ponad 20 lat pomijana w leczeniu i profilaktyce raka hormonozależnego?

Pytam się łaj?

Witamina C zalotnie nazywana „witaminą słońca” z powodu jej dużej zawartości w owocach cytrusowych,wykonuje wyjątkowo regeneracyjną robotę w leczeniu i profilaktyce raka hormonozależnego. Ta wieść jest jednak pomijana od ponad dwudziestu lat. Bo przecież było tak, że podekscytowany uzdrawiającą mocą witaminy C, dwukrotny Noblista Linus Pauling pognał na jednej nodze do National Cancer Institute, gdzie został yyy … wyśmiany. Sprawy nowotworowe były i są (jak akcje na giełdzie) odgórnie kontrolowane przez przemysł farmaceutyczny i nie można się spodziewać cudów. To są potężne wahadła destrukcji. Dlatego można oczekiwać kompletnego i beznamiętnego braku uczciwości w temacie skuteczności witaminy C w leczeniu chorób i co bardzo ważne, łagodzenia bólu.


Społeczeństwo (ego każdego z nas) ma prane mózgi fałszywymi paradygmatami o chirurgii, chemioterapii i naświetlaniu, a to (jakże z pozoru rozsądne) podejście do leczenia raka nie może być dalsze od prawdy. Na szczęście medycyna funkcjonalna wraz z terapiami integracyjnymi ortomolekuralnej onkologii staje się coraz głośniejsza. Odkryj prawdę o witaminie C i głoś ją na luzie potrzebującym wokół siebie. Nie piętrz potencjałów, ale też nie podczepiaj się pod matrixowe wahadło farmacji i lekarzy na jej usługach. Nie ma potrzeby, za to potrzebujących jest dzisiaj bez liku. Naprawdę przełomowe badania nad potencjałem regeneracyjnym witaminy C w terapii przeciwrakowej, przy raku hormonozależnym, jak również w jego profilaktyce przeprowadzono ponad dwadzieścia lat temu, a mimo tego w dniu dzisiejszym nie interesuje się tym nawet pies z kulawą nogą.


Opublikowane w 1993 roku w czasopiśmie PRadiation Physics and Chemistry and titled, Photo-induced regeneration of hormones by electron transfer processes: Potential biological and medical consequences,” austriaccy naukowcy badali rolę, jaką witamina C odgrywa w zapobieganiu degradacji hormonów steroidowych przy raku hormonozależnym. Struktura molekularna progesteronu, estronu (jest to forma estrogenu) i testosteronu jest taka, że ​​po wystawieniu na działanie różnych biologicznych (i nie tylko) warunków, w tym przykładowo promieniowania UV, pH (czynnika kwasowości), temperatury, a więc owa struktura traci elektrony, tworząc toksyczne, a często i rakotwórcze metabolity, obciążające nasze awatary. Witamina C jest dobrze znanym donorem elektronów, to znaczy, że jest substancją oddającą elektrony innym związkom (czyli jest to „środek redukujący”). Witamina C posiadając zdolność do oddawania elektronów może mieć działanie przeciwutleniające w odniesieniu do neutralizacji wolnych rodników tlenowych, lub krótkotrwałych metabolitów hormonalnych.

Nie będę teraz opisywać w uczony sposób (bo nie jest to moja domena) skomplikowanych procesów degradacji, jak również regeneracji hormonów przez napromieniowanie światłem monochromatycznym (wraz z wodą i etanolem), i jak się miał każdy hormon z osobna pod tym wpływem i w mieszaninie z witaminą C. Jednak przytoczę jedynie podsumowanie końcowe,że witamina C była zdolna do niemal całkowitej regeneracji estronu (przypominam, że to forma estrogenu) i dość znacznej regeneracji zarówno progesteronu (w 52,7%), jak i testosteronu (w 58,6%). Można się spodziewać, że wyniki doświadczalne z labu mogłyby i powinny mieć poważne konsekwencje, jeśli by się je przeniosło na naszą awatarową fizjologię. Na przykład, witamina C mogłaby z całą pewnością stanowić alternatywę (lub stać się co najmniej adiuwantem, no dobra, nikogo nie obrażam, wspomagaczem) w zastępczej terapii hormonalnej, dla osób cierpiących z powodu tak zwanej negatywnej informacji zwrotnej  mogącej doprowadzić do zmniejszenia ekspresji endogennego wytwarzania hormonów steroidowych, gdy dostarczone są formy egzogenne, czyli z zewnątrz.

Naukowcy zidentyfikowali 2 możliwe medyczne konsekwencje swoich badań:

Pierwsza,

to zapobieganie powstawania nowotworów hormonozależnych, oraz ich leczenie za pomocą zastosowania silnego donora elektronów, jakim jest witamina C.

Druga,

to hormonalna terapia zastępcza dzięki zdolności witaminy C działającej jako donor elektronów w regeneracji nieustalonych hormonów, co może być również wykorzystane w antykoncepcji, czy HTZ na bazie klinicznych hormonów. Wiemy też od lat, że witamina C jest wyjątkowo bezpieczna w wysokich dawkach i ma setki sprawdzonych świadczeń zdrowotnych. Podczas, gdy konwencjonalne środki mające zapobiegać rakowi, np tamoksyfen, czy hormonalna terapia zastępcza z użyciem hormonów zwierzęcych i syntetycznych powoduje szereg negatywnych skutków zdrowotnych.

A więc o co kaman w matrix?

Źródło: www.greenmedinfo.com/blog/sunshine-vitamin-regenerates-and-detoxifies-your-hormones

Konklużyn:

Jeśli chcesz uchronić się, lub wyleczyć z nowotworu hormonozależnego koniecznie przypomnij sobie o witaminie C. Jeśli masz brać HTZ, 2 razy pomyśl o witaminie C. Jeśli masz brać antykoncepcję 2 razy pomyśl o witaminie C. Jedzcie więc dziewczyny witaminę C, ale też granaty, pijcie grenadynę (sok z granatów), gdyż są to doskonałe alternatywy dla HTZ.

owocek

(Visited 3 545 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Brzoza 28 sierpnia 2018 o 11:04

  Pepsi jaką dawkę kwasu l askorbinowego TIB podawać dzieciakom codziennie – 2 lata i 6 lat, bo dorosły po łyżeczce?

  1. avatar Jarmush 28 sierpnia 2018 o 13:36

   dzieci nie powinny w ten sposób przyjmować kwasu askorbinowego. Rób im sok ze świeżych pomarańczy i dodawaj 6 latkowi 1/2 grama do soku, a młodszemu troszkę mniej. Oczywiście gdyby miały występować jakieś rozowlnienia, podziel dawkowanie na połowę. Natomiast w przypadku stnaów zapalnych rób kalibrację C i inhalacje wu tak jak w przepisie na blogu, ale nie częściej niż 1 raz w miesiącu.

 2. avatar Marrakesz 28 sierpnia 2018 o 15:55

  Trochę nie w temacie, ale potrzebuję rady.

  Mam pytanie co do jodu – płyn lugola. Smaruję 2-3 krople na nadgarstku ( przed tem łykam selen) plama znika po 1/2 godzine. Tyle , że po godzinie od tego zabiegu robię się tak senna, oczy mi się same zamykają i muszę iść spać.
  Od miesiąca 4 szklanki, suplementacja wit c, d3+ k, magnez i selen. Bez lugola było wporza, a nawet więcej niż wporzo.
  Jestem haszi. Czy lugola to nie dla mnie? Co się dzieje? Smarować dalej?

  1. avatar Jarmush 28 sierpnia 2018 o 16:03

   nie smaruj i zobacz czy sytuacja się poprawia

 3. avatar Karola 28 sierpnia 2018 o 21:17

  Czy tę witaminę 1000 + można dzielić albo kruszyć? Jest naprawdę duza i łamie ja przed połknięciem. Czy lepiej brać acerolę, też mam tę od Ciebie. Dziękuje za odpowiedź ?

  1. avatar Jarmush 28 sierpnia 2018 o 21:26

   acerola świetna, a witaminę C możesz oczywiście miażdżyć w moździerzu, uwalnia się powoli.

 4. avatar Renata 29 sierpnia 2018 o 07:12

  Pepsi ,dlaczego nie można dzieciom podawać kwasu askorbinowego z np. wodą?

  1. avatar Jarmush 29 sierpnia 2018 o 07:30

   dziwne pytanie, i nie chodzi tylko o dzieci, bo w naturze występuje jeszcze z dodatkiem bioflawonoidów, i to właśnie dostarczasz dziecku, ja też biorę zawsze z bioflawonoidami, dodaję camu camu, róży, czy baobabu This is BIO

 5. avatar AnnaM 29 sierpnia 2018 o 12:36

  Pepsi jak to jest.. Linus Pauling odryl, że witamina C leczy nowotwór, a potem sam zmarł na raka prostaty ?

  1. avatar Jarmush 29 sierpnia 2018 o 16:08

   Był chemikiem, nie wychodził z labu,dostał 2 Noble, zmarł na raka w wieku 95, C to nie jest lek na nieśmiertelność, nie szkodź sobie głupotą ego

 6. avatar Madchen 29 sierpnia 2018 o 13:11

  O czym swiadczy krwawienie z nosa po witaminie c?

  1. avatar Jarmush 29 sierpnia 2018 o 15:12

   o rzadkiej krwi

 7. avatar AnnaM 29 sierpnia 2018 o 13:13

  5 latkowi 25OHD wyszła 81,6. Jak teraz ją podtrzymać ? Wcześniej codziennie dostawal D3+K2 od Ciebie. A tak propo ostatnio robiłam spore zakupy w Twoim sklepie i Twoja ekipa dorzuciła parę gratisów do paczki. Bardzo miło z ich strony 🙂 z Twoja zajebista torba This is bio będę chodziła po lidlu, ładując w nią banany, z myślą o Tobie się rozumie 😉

  1. avatar Jarmush 29 sierpnia 2018 o 16:03

   <3 dziękujemy <3 teraz idzie pora, gdy słońca będzie coraz mniej z powrotem wróć do 1 D3+K2 TiB po śniadaniu, ale teraz dawaj mu podtrzymującą połówkę.

 8. avatar wakantanka 29 sierpnia 2018 o 21:54

  A w temacie zajebistej torby 😀 kiedy będzie dostępny szpinak? Bo chciałam zestaw zamówić a tu szpinaku brak.. a wyjeżdżam na dłużej i chlorellę w tabsach chciałam ze sobą wziąć 🙂

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2018 o 06:07

   paleta ze szpinakiem już jest w drodze do nas, lada moment

   1. avatar wakantanka 30 sierpnia 2018 o 07:56

    Super … Dziękuję 🙂

 9. avatar Matyśka 30 sierpnia 2018 o 10:48

  Mam ogromną prośbę, proszę o podpowiedź czym mogę zastąpić sok z połowy cytryny w terapii 4 szklanek? Niestety mam nietolerancję na cytrynę :/

  1. avatar Jarmush 30 sierpnia 2018 o 14:26

   na limonki też?

 10. avatar Matyśka 30 sierpnia 2018 o 15:40

  Niestety tak :/

 11. avatar Doris 30 sierpnia 2018 o 16:35

  Pepsi Droga, a co to moze sie dziac z moim awatarem ze po wypiciu soku z pomaranczy,badz po ladnej dawce owocow w koktajlu,badz na surowo, po jakiejs pol. godz. skorcz piekielnie wykreca mi dlonie,teraz juz nawet palce u stop?Po wit.c to samo.Juz kiedys o to pytalam ale wtedy nie stosowalam 4 szklanek, teraz wlewam w siebie ok 3 litrow wody lacznie z herbatkami ziolowymi.Nie jem zlomu,tluszczu b, malo,w rodzinie sa problemy z zylakami i zatorami,czyzby i mnie dopadlo?bo ostatnio bola i powlocze nimi jak w betonowych kierpcach.A tak w ogole to uwielbiam twojego bloga,dzieki calemu zespolowi.

  1. avatar Jarmush 31 sierpnia 2018 o 10:04

   kochana, spróbuj jeszcze tej metody, miej w butleczce chlorek magnezu TiB, trochę na rękę, trochę wody, rozrób w rękach aż się zrobi oliwka i wsmaruj w te powykręcane dłonie, czy palce u stóp. Jaki masz sód i potas, oraz 25(OH)D ?

 12. avatar Matyśka 30 sierpnia 2018 o 17:20

  Niestety tez :/

 13. avatar Doris 31 sierpnia 2018 o 15:03

  Dzieki Serdeczne,odezwe sie jak beda wyniki,i wtedy poprosze o dobranie suplemencikow?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum