Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 811 998
154 online
42 345 VIPy

Wszystko się zawaliło. Nie wiem skąd znaleźć siłę aby zbudować życie na nowo?

Biologia sprawia, że nasze kostiumy starzeją się, szwankują nawet od nowości i po prostu ciała się zużywają. Jednak to, jak odbierasz swoje życie zależy tylko od tego co myślisz. Logowałaś się tutaj tysiące razy nie po to, żeby wciąż się zamartwiać, czy walczyć, ale by odważnie, świadomie ewoluować. Tyle, że wcześniej trzeba przestać chrapać. Świadomość jest nieśmiertelna.

Załóż taką rzecz, że skoro są na świecie ludzie biedni, są też bogaci, skoro są karły, są waligóry i wyrwidęby, skoro są chorzy, którzy myślą o sobie bez nadziei, są też ozdrowieńcy.

Wiele rzeczy dzieje się niby przypadkiem, ale tylko dlatego, że nie rozumiesz jak działa ta gra. Możesz nauczyć się sterować własną rzeczywistością, gdyż jest to wirtualne poletko doświadczalne, które stanowi zwierciadlane odbicie Twoich i nas wszystkich myśli. Gdyż jesteśmy jednością, ale teraz bez mętliku mi tu.

Koment

Od kilku lat choruję dość poważnie, choroba działała podstępnie i powodowała że systematycznie traciłam ówczesne swoje życie, aż w końcu straciłam je całkiem. Od prawie 3 lat nie pracuję, teraz dopiero wychodzę na prostą i wracam do zdrowia, jednak nie wiem jak się pozbierać. Nie wiem skąd znaleźć siłę aby zawalczyć o siebie i zbudować życie na nowo? Dodam, że jestem młodą osobą.

Im wyższą jakość posiada jednostka świadomości obdarzona wolną wolą, tym bardziej może przyspieszyć proces ewolucji, obniżyć entropię, ująć chaosu sobie i nam wszystkim.

Mrówka pojawia się w grze, ale jej wolna wola jest mocno ograniczona, po prostu ewoluuje sobie w swoim mikro tempie. Co innego człowiek cierpiący fizycznie, ten byłby w stanie przenosić góry myślami, ale nie robi tego, gdyż siedzi uwięziony we władaniu własnego ego.

W tej wirtualnej rzeczywistości, gdzie gramy w naszą grę nie ma innej hierarchii ważności niż ta wymyślona przez nas samych.

Nie musisz o nic „zawalczyć”, trzeba się tylko zgodzić na to, co jest, co czujesz, jakie emocje Tobą władają, po czym zmienić niewspierające Cię myślenie. Osobowość trudno jest zmienić, ale można wiele wypracować.

Zalogowałaś się do chorowitego i niemajętnego awatara, co Cię ani nie uszlachetnia, ani nie denobilituje dla Wszechświata. To nasze ego stara się nadać wszystkiemu ważności, czy potępienia, podbija, deprecjonuje, ocenia, porównuje i krytykuje.

Natomiast wszechświat łyka, jak karp ziemniaki wszelkie odstępstwa od normy, omsknięcia. Pojawiają się albinosy w Afryce, są ludzie karły, są wielkoludy, i ogromne ilości przeciętniaków najprzyjemniejszych dla oka od niemowlęctwa do czasu, gdy zdrowo powinny się rozmnożyć. Nie później.

Są erupsujące (chyba jeszcze nie ma takiego słowa:) wulkany, są kleszcze, są tsunami, rzadziej zdarzają się cuda. Spotkanie różowego jednorożca jest prawdopodobne, ale mało.

Wszechświat naziemny i generalnie, działa zgodnie z pokopanymi prawami fizyki kwantowej, fizyki prawdopodobieństw, fizyki ducha i materii, dwa w jednym. Fizyki elektronu, który nagle przestaje być materią, zamieniając się w czystą energię i wyraża się falą. So jaja.

Im więcej w grze pojawia się przeszkód, stopni, kłód, tym gracze zdobywają więcej umiejętności, szybciej ewoluują.

Ego to zbiorowisko przekonań, właśnie ego nakazuje Ci „zawalczyć” i budować życie na nowo, jednocześnie podsuwając pojęcie walki, tak jakby był jakiś wróg, który stoi Ci na przeszkodzie. Wszechświat jest odbiciem naszej wspólnej myśli i dlatego wszechświat zawsze odpowie Ci TAK.

Powiesz, że musisz walczyć, dowiesz się, że tak, tak, walcz. Myślisz, że już nie wytrzymasz tego, masz dość, wszechświat odpowie Ci, tak, tak, odpuść. Aż przychodzi taki moment, gdy uświadamiasz sobie, że Twoja rzeczywistość jest lustrem Twoich myśli. Nieważne, czy obiektywnie prawdziwych, czy fałszywych, po prostu rzeczywistość odbija Ciebie. I, że to Ty sama wymyślasz swoją grę.

Ogromna ilość ludzi żyje nieświadomie, jak zwierzęta. Ale z powodu ego ludzie cierpią w chorobie, czy niedostatku, nieskończenie bardziej, bowiem nieustająco rozpamiętują przeszłość, drżą przed przyszłością i każdego dnia poszukują winnego zaistniałej sytuacji. Nie godzą się na to co jest, przez co nie mogą niczego zmienić. Brak zgody w tym momencie na życiowy syf i kiłę, paradoksalnie trzyma Cię przy tryprze, jak magnes.

W tej grze szalenie ważną rolę odgrywa osobowość ego, w tym pracowitość, umiejętność koncentracji, produktywność i konsekwencja działania, a także przywódczość. Zwierzęta o większym ilorazie inteligencji również bardziej ujawniają swoją osobowość, przez co niektóre szybciej się uczą, są też samce i samice alfa.

Skoro wszechświat zawsze, wcześniej czy później, ale zawsze odbije Twoje postrzeganie świata, gdy więc zaczniesz myśleć to, co chcesz widzieć w swojej rzeczywistości, a odrzucisz myśli niewspierające, wówczas dostaniesz grę świadomie dedykowaną dla Ciebie.

Gdy wciąż myślisz o braku, z powodu prawa przyciągania, na bank pojawi się nad Twoją głową kolosalna przestrzeń braku.

Skoncentruj się na najważniejszych sprawach, żeby jak najszybciej opuścić przestrzeń braku

85 % tego co robisz, przynosi Ci zaledwie 15% Twoich ogólnych wyników. I na odwrót. Pracuj zatem tylko nad najważniejszymi sprawami na dany moment. Teraz wydaje mi się, że powinnaś skupić się tylko na dalszym zdrowieniu i na sukcesie finansowym.

Odkładanie na później ma sens

 • Pracuj tylko nad 15% najważniejszych dla Ciebie spraw, 85% z tego co dobrze byłoby zrobić, ale nie jest priorytetem odłóż na później.
 • Zrób listę rzeczy ważnych do zrobienia, ale pracuj tylko nad 15%, tymi najważniejszymi.
 • Zaczynaj od tego czego się najbardziej obawiasz.
 • Nagradzaj się za wykonanie każdego zadania z listy 15% najważniejszych.
 • Kilka minut każdego dnia przeznaczaj na planowanie.
 • Koniecznie ćwicz łamane przez biegaj codziennie na miarę swoich możliwości.
 • Codziennie zapisuj swoje cele i odczytuj je na głos.
 • Kontroluj swoje ego i pieniądze. Nie daj się im kontrolować siebie.

Gdzie znajdziesz swoje akry diamentów?

 • W sobie
 • We własnych talentach, pytaj siebie
 • W umiejętnościach, zaskocz siebie
 • We własnej książce adresowej, pytaj ludzi, ucz się od ludzi, inspiruj się ludźmi.

Nie obędzie się bez przykładu.

Jest osoba chora przewlekle, słaba psychicznie, pojawił się wirus, musi chodzić w masce, ma kredyt hipoteczny ta osoba, jakiś wakacyjny dług konsumencki do spłaty, została zwolniona z pracy, nie ma na ratę i rzucił ją partner życiowy, ma jeszcze dziecko na utrzymaniu.

Obwinia więc polityków i ten kraj, niewiernego faceta, niesprawiedliwość dziejową, toksycznych rodziców, bydlęcego szefa i generalnie jest przechlapane gaszonym wapnem.

Co robić z poziomu materii i energii?

 • Spisz listę rzeczy do zrobienia i zrób natychmiast najważniejsze 15%, czyli
 • Telefon do banku, czy banków, zanim nie zapłaci się pierwszej raty, na którą nie ma kasy. ZANIM! To jest najważniejsze, bo banki mają uczulenie na niepłacących terminowo rat. Nienawidzą też problematycznych klientów, ale przynajmniej na to są jakieś znośne procedury. Na zaleganie ze spłatą i późniejsze próby wyjaśniania, procedury są bezlitosne.
 • W przypadku totalnego krachu, rozważ pozbycie się nieruchomości. Kupisz sobie później fajniejszą.
 • Rozpisz program samo-uzdrawiający ciała poprzez naturalne metody leczące. Jeśli nie ma pieniędzy na suplementację, kilka podstawowych rzeczy jak D3 z K2, Omega 3 i witamina B complex, oraz magnez musi być zapewnione. Sprzedać coś, pożyczyć, cokolwiek.
 • Wprowadź post przerywany i każdego dnia korzystaj z automatycznej autofagii. To zjawisko przedłuża życie nawet ludziom, którzy kiedyś byli więzieni w obozach koncentracyjnych.
 • Jedz w lecie jak najwięcej pokarmów prostych, surowych, mało lub zero przetworzonych. Usuń wszystkie alergeny, czyli zaprzestań jedzenia choroby. Stosuj środki takie jak soda i ocet jabłkowy do uzdatniania pokarmów roślinnych, które nie są certyfikowane organik.
 • Każdą myśl niewspierającą jak najszybciej wyławiaj i wprowadzaj w to miejsce myśl jakąkolwiek miłą, lub obojętną. Nie umiemy myśleć dwóch myśli jednocześnie.

Pojmij coś

 • Ustaw lustro obok łóżka, przykryj się kocem i podnieś rękę. Koc ma wyglądać jak namiot. W momencie, gdy ręka cierpnie, zapytaj siebie, dlaczego widzę namiot w lustrze i wtedy pojmij, że dlatego, że trzymasz rękę w górze. Ale to niewygodne, i ręka cierpnie, dlaczego więc to robię ze swoim życiem? W lustrze zobaczysz dokładne odbicie swoich ścierpniętych, niewygodnych myśli. Opuść rękę, teraz koc ładnie Cię okrywa, a ręka przestaje mrowić. Ten koc, to symbol Twojej rzeczywistości, którą sama tworzysz, może delikatnie Cię otulać, lub mrowić.
 • O facecie teraz nie myśl, nie jest na liście 15%. Kiedyś nadejdzie na kolanach i wtedy się zastanowisz.
 • Z dzieckiem porozmawiaj, przedstaw sytuację bez szczegółów, powiedz, że dacie radę i zacznijcie się wspólnie śmiać z czegokolwiek.

Następnie

 • Spisz cele ponad Twoje możliwości, jakby się mogło wydawać dzisiaj, ale nie przeginaj. Powtarzaj czynność każdego dnia. Czytaj je głośno kilka razy w ciągu dnia. Niech Ci programują podświadomość.
 • Obmyśl plan działania, żeby osiągnąć swoje cele. Cokolwiek, co Ci wpadnie do głowy. I zrób jakikolwiek krok w tym kierunku. Niech wszechświat pojmie, że jesteś w drodze.
 • Sprzedaż jest największą umiejętnością.
 • Nie zdziw się, gdy wkrótce zaczną pojawiać się jacyś wyżej wibrujący ludzie i jakieś okazje. Skorzystaj i cały czas rób kolejne kroki.
 • Zapomnij, że ktoś jest winny zaistniałej sytuacji. Przydarzyła się Tobie, widocznie Ty ją dla siebie wykreowałaś, żeby nauczyć się wirtuozerii.
 • Wszystko jest w Tobie, łącznie z ratunkiem. Nie ma żadnego winnego, jest tylko autor czyli sprawca, i możliwy ratownik, czyli ta sama osoba. Ty.
 • Będzie dobrze.
 • Będzie bardzo dobrze.

loveU

(Visited 4 364 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Agniecha 18 maja 2020 o 06:36

  Pepsi, świetny wpis ?

  1. avatar Jarmush 18 maja 2020 o 07:08

   <3

 2. avatar ertyu 18 maja 2020 o 07:59

  Pięknie Pepsi to ujęłaś!

 3. avatar Zuza :) 18 maja 2020 o 15:47

  Hej, Pepsi, kiedy będzie dostępna witamina E bursztynian? Ewentualnie, czym się różni od niej octan? Może mogłabym kupić octan, ale nie rozumiem różnicy.
  Pozdrawiam,
  Zuza

  1. avatar Jarmush 18 maja 2020 o 17:24

   droższa nie jest wegańska, jest w żelku, tańsza jest wegańska jest w kapsułce, obie idealne, naturalne, perfekcyjne

 4. avatar EfkaŻet 18 maja 2020 o 17:08

  Cudownie!!!! Bardzo mi się podoba dzisiejszy wpis bo jest czytelny dla zwykłego śmiertelnika.. Jakkolwiek to brzmi???

 5. avatar Katarzyna 18 maja 2020 o 17:14

  Pepsi! Spotkałam się z facetem, którego poznałam parę miesięcy temu. Pocałowałam go – pierwsza. Poprzytulalismy się. Pogadaliśmy. Jestem w związku, długim, 8 letnim, który od paru miesięcy stoi pod znakiem zapytania. Bo inne priorytety, słowem – zgaslismy. W każdym razie, chodzi o to, że kolejnego dnia po tym spotkaniu, obudziłam się rano i czułam szczęśliwa. Ale dziś jest fatalnie. Zaczęłam mieć potworne wyrzuty sumienia. Wiem, że nie zrobiłam nic godnego pochwały, ale nie chce się też za to potępiać. Chyba, że tak to działa i muszę odbebnic teraz tego kaca moralnego? Chociaż to bardziej mi zakrawa o pokutę, bo wiem, jaki pojazd po samej sobie jestem w stanie sobie zaserwować.

  1. avatar Jarmush 18 maja 2020 o 17:22

   przecież nie zmienisz przeszłości, przenieś się do teraz <3

   1. avatar Katarzyna 18 maja 2020 o 18:00

    Nie zmienie przeszlosci, ajnoł, nie chce cofać czasu. Po prostu to TERAZ mnie uwiera. Tak jakbym szybko strawiła te chwilowa radość, która odczuwałam kolejnego dnia i zrobiła w sobie miejsce na wyrzuty sumienia. Tak wiem, kiepski to pokarm. Nie wiem, jak zmienić nastawienie, żeby nie puścić życiowego pawia, myśląc o siebie przez pryzmat tej jednej sytuacji.

    1. avatar Jarmush 18 maja 2020 o 18:55

     nie rozumiesz w takim razie co mówię, odczep się od tego co było, innej metody nie ma

     1. avatar Katarzyna 18 maja 2020 o 19:16

      Dzięki Pepsi

 6. avatar Agnea 18 maja 2020 o 20:57

  Pepsi, co poradziłabyś na jąkanie u dorosłego człowieka?

   1. avatar Agnea 19 maja 2020 o 06:48

    Dziękuję ❤️

 7. avatar Maggie 19 maja 2020 o 10:28

  Jesteś mistrzem. Wyciągnęłas mnie z depresji a teraz prowadzisz w kierunku dużych pieniędzy 🙂 Kocham Cię

  1. avatar Jarmush 19 maja 2020 o 15:59

   <3 <3

 8. avatar alinka 19 maja 2020 o 11:48

  Pepsi jak poznać,że ktoś nam źle życzy,że uśmiecha się nie szczerze A tak naprawdę nie powinniśmy tej osobie ufać i raczej milczeć niż być szczerą?jak tworzyć przyjaźnie i dobre relacje z ludźmi?

  1. avatar alinka 20 maja 2020 o 09:02

   proszę daj jakąś podpowiedź

 9. avatar Ola1990 20 maja 2020 o 02:14

  Dziękuję za wpis, czytam go już któryś raz

 10. avatar Joanna 20 maja 2020 o 17:29

  Ja tez bardzo, bardzo dziekuje, chyba jest nas wiele takich w drodze…

 11. avatar Majaa 21 maja 2020 o 04:05

  Wpis jest super, tak prosto napisany (lubie tez wszystkie Twoje charakterystyczne wpisy z melizmatami slownymi, ale lubie tez zmiany i różnorodność:))
  Pytanie ode mnie dziwne moze.
  Ale ja od zawsze tak mialam ze jak czegos potrzebowałam to wlasciwie bez wysilku, 'przez przypadek’ dostawalam to. Ostatnio pomyslalam ze pieniadze sa wazne i chce zarabiac wiecej. I zarabiam, nawet sytuacja z korona dla mnie obrocila sie na samo dobro wlasciwie. I wlasnie, ja w zyciu wlasciwie nie doswiadzylam nigdy zadnych przeszkod, co to oznacza? Ze nie wyewoluuje, przeciez przeszkody wzmacniaja?
  Ja po prostu zawsze czulam sie taka otulona rzeczywistoscia, z poczuciem 'nic sie nie stanie’ tam gdzie inni rwa wlosy z glowy. Kiedys na moment stracilam ten spokoj i bylo mi dziwnie, zalaly mnie dziwne emocje, to chyba byla ta oslawiona 'egzaltacja rosyjskiej kochanki’, bylo specyficznie tego doswiadczyc:D
  Zwykle czuje sie jak Papuas na ganku chatki, o ile moge wiedziec jak czuje sie taki Papuas, ale sobie wyobrazam. Spokoj i cieszenie sie sloneczkiem:)

  1. avatar Jarmush 21 maja 2020 o 06:00

   Powiem szczerze, że czekałam na taki koment właściwie całe życie blogowe. I myślałam sobie, że gdzieś jest ktoś taki, kto nie trzyma tej ręki pod kocem aż do ścierpnięcia. Tylko nie jaraj się tym za bardzo, po prostu umiesz grać, ale siły wyrównujące lubią dać pstryczka w nos, więc zapomnijmy o sprawie. Cieszę się, love

   1. avatar Majaa 21 maja 2020 o 10:26

    Zapomnijmy wiec, pozdrawiam!:D

   2. avatar ChaiMate 24 maja 2020 o 08:28

    Fajnie, to jest tez kwestia treningu. Przez całe życie to, czego sobie zapragnęłam (a czasem pragnęłam „niewłaściwego” – tak na marginesie to pomogło zczaic bazę żeby uważać na to, czego się chce) materializowało się dość szybko. Euforia, podniecenie powodowały, że siły wyrównujące dawały właśnie pstryczka w nos i za chwilę potrafiłam być w depresji, bez sensu do życia. Teraz już pojawia się przypomnienie „oho, nie jaraj się tak” i jest spokojnie. I dopiero odkrywam, że skoro tak łatwo potrafią materializować się moje myśli, to jakich wielkich rzeczy mogę dokonywać (oho, nie jaraj się tak:)))

 12. avatar ChaiMate 24 maja 2020 o 08:22

  Pepsi, mogłabyś polecić swoje ulubione książki? Takie must read, ale tez takie, które wywarły na Ciebie duży wpływ?

  1. avatar Jarmush 24 maja 2020 o 12:36

   ogromne ilości książek czytam, non stop, każda wywiera wpływ, coś się zmienia, teraz zaczytuję się w Idiocie „Dostojewskiego”, ale też czytam masę o fizyce kwantowej, inwestowaniu, biznesie, witaminach, marketingu, architekturze, czytam rzeczy z którymi rezonuję, i te dla poznania opcji przeciwnych, o zdrowiu też oczywiście, czytam bezustannie 🙂

   1. avatar ChaiMate 24 maja 2020 o 19:47

    No tak 🙂 a ja rezonuję z Tobą, wiec tak czuje, ze jak coś polecisz, to będzie mi się dobrze czytać. Powieści szukam aktualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum