logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 764 352
191 online
32 921 VIPy
Reklama

ZIELONO MI
KALE This is BIO®

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Wystarczy tym potrząsnąć: zrób smoothie instant w 15 sekund

smoothie instant, pepsi eliot, this is bio

Zdrowa dieta ma każdy kolor tęczy i całą paletę smaków. Niesłabnąca popularność koktajli poskutkowała tym, że półki internetu uginają się pod mnogością przepisów. Te z kolei często zakładają, że mamy pod ręką dostęp do wszystkich egzotycznych owoców i superpokarmów tego świata. Na świeżo i na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko ich chcemy. Tu na szczęście wchodzą sproszkowane superfoods, całe na kolorowo i ratują świat. No, przynajmniej nasz koktajl, który może być gotowy w 15 sekund. Totalnie smoothie instant.

Napój instant nie brzmi jak coś, co budzi zaufanie i ma naturalny skład. Na szczęścia możesz to zmienić kiedy połączysz najwyższej próby super pokarmy i otrzymasz koktajl do natychmiastowego przygotowania, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Teraz brzmi to jak spełnienie marzeń. A wystarcza tylko… potrząsnąć.

Najłatwiejszy koktajl na świecie

Wiesz jaki jest najszybszy koktajl na świecie? Przygotowana wcześniej mieszanka Twoich ul...

Aby uzyskać dostęp do pozostałej części tekstu zaloguj się!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zarejestruj się i ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich postów.

Wszystkie problemy z rejestracją oraz logowaniem prosimy kierować na informatyk@pepsieliot.com

Emanuela-Urtica Emanuela Urtica kreatorka, oldschoolowy hodowca roślin, podróżniczka, żyjąca w zgodzie z naturą, roślinożerna. Z misją dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *