Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
216 022 370
57 online
39 307 VIPy

Z serca życzenia wigilijne od dziewczyny bez zapałek …

Pierwsza gwiazdka zaświeciła *

Kochana, Kochany, Kochanie, życzę Ci w czasie teraźniejszym, żeby wszystkie Twoje intencje, zamiary, marzenia, projekcje życzeniowe, no dosłownie Wszystko co najlepsze dla Ciebie, w tym jeszcze niezmaterializowane, albo nieodczuwalne się spełniło. Wszystko czego jeszcze nie widzisz w swojej rzeczywistości, a czego szczerze pragniesz, za czym naprawdę tęsknisz.

A więc tego Wszystkiego Ci życzę. Aby piękne myśli i te podświadome dobre przekonania zamieniły się we wszechziszczalne, bo takie są. Weź od Wszechświata co tylko chcesz, to wszystko już na Ciebie czeka. Już to masz.

Nie zapominaj nigdy o tym, że żyjesz w półprawdach. Cała prawda zawiera i światło dnia i ciemność nocy. Klawisze fortepianu nie mogą być tylko białe. Cała prawda fortepianu zawiera również czarne klawisze. Dzięki temu sonata Beethovena jest dziełem pełnym.

Że są niuanse życia, piękno ukryte, nieoczywiste, że możesz nie ogarniać całości, że możesz nie rozumieć ewolucyjności zadania, które sobie zadałaś jako istota wyższa. Tam w serwerowni Wszystkiego.

Matki, ojcowie rodziny, ludzie mówią, że często stają przed trudnymi wyborami. Dziecko, czy kariera? Rodzina, czy wspinaczka po ośmiotysięcznikach? Biznes, czy przyjaciele co wieczór? Ale jest to tylko pomylenie pojęć biegunowości.

Dziecko nie może być pasją, pasja to działanie. Drugi człowiek nie może być Twoją pasją. Ani nawet hobby, czy konikiem. Gdy wybierasz pracę, po drugiej stronie NIE STOI niekochanie dziecka, po drugiej stronie stoi niedziałanie, stagnacja, regres.

Z kolei po drugiej stronie uwielbienia dla dziecka stoi brak miłości w ogóle, w tym do siebie. Dziecko to miłość, obowiązek, odpowiedzialność. Jednak drugi człowiek, w tym mąż, żona, rodzina nie jest drugim biegunem dla twórczości, dla działania, dla bycia w procesie tworzenia.

Kochaj mocno, wypełniaj obowiązki, do których się zobowiązałaś, czy zobowiązałeś posiadając rodzinę, ale nigdy nie rezygnuj z działania, bo tylko działanie jest matką i ojcem pasji. Pasja rozpuszcza stres. Ekscytacja zastępuje lęk. Praca to stres tylko do momentu, gdy nie zaczynasz tworzyć. Wtedy wysiłek zamienia się pasję.

Fortepian ma białe i czarne klawisze w odpowiednich proporcjach. Jest miłość i brak miłości, tak wygląda cała prawda. Jednak miłość do drugiego człowieka NIGDY nie stała po drugiej stronie Twojej ewolucji, kreacji, tworzenia, czyli świadomego działania. To nie są te półprawdy.

Od braku zdrowia idziesz do zdrowia, nie do bogactwa. To bieda jest drugim biegunem bogactwa. Gdy to pojmiesz będzie Ci o wiele łatwiej rozumieć całość. Kybalion.

Tego właśnie Tobie życzę i sobie, i nam wszystkim, jak najwięcej zrozumienia i działania w pasji.

Z największą miłością, na zawsze Twoja Pepsi Eliot

Do życzeń dla Ciebie z całego serca dołącza się nasza ekipa (kolejność przypadkowa):

Emanuela, Monka, Kasia, Jagoda, Emilia, Miłosz, Łukasz, Łukasz (jest dwóch), Michał, Darek, Tomek, Karol, Greg and ma się rozumieć Horry, oraz 44:)

(Visited 2 141 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar AsiaA 24 grudnia 2021 o 21:43

  Z całego serca dziękuję i całej ekipie życzę wytrwałości w działaniu, aby dobre myśli, które do nas kierujecie same przekuwały się w słowa, zrozumiałe dla kumatych i tych trochę mniej. Miłości dla wszystkich ❤❤❤

  1. avatar Pepsi Eliot 25 grudnia 2021 o 05:34

   Kochana, kochamy Cię

 2. avatar Przemko :-) 24 grudnia 2021 o 22:19

  Tak, Drogo! Tak, Droga! Tak, Droga Drogo!!
  Gwiazdka zaświeciła. Gwiazda świeci.
  Gwiazda Pepsi. W konstelacji Eliot. Wraz ze wszystkimi innymi gwiazdami, które wymieniłaś 🙂
  PS: wczorajszym wpisem też się wzruszyłem. Dzisiaj. Dziękuję 🙂 Z równie ogromną miłością, Przemko 🙂

  1. avatar Pepsi Eliot 25 grudnia 2021 o 05:33

   Przemko, bardzo bardzo Cię uwielbiam i życzę Ci wszystkiego czego sobie sam życzysz, wysyłam miłość

 3. avatar Mrczka 25 grudnia 2021 o 18:33

  Cześć Peps, dzięki za wszystko co robisz niestrudzenie, pomogłaś mi i tysiącom ludzi na ich drodze. Mimo niezrozumienia który przebija w naszych słowach robisz swoje, nie zrażasz się, masz tą siłę, masz „wyrąbane” w granicach rozsądku, wiesz co możesz, żeby móc dalej nas szturcharć ze snu.. dzielisz się z nami, mimo że może myślisz czasem, że jak obuchem o ścianę, co za niewdzięczne buce, chcę Ci powiedzieć, że tak nie jest, jak wiele ludzi dokładasz cegiełkę, kruszysz ten mur niezrozumienia, choć ostatecznego otworzenia ślepi każdy musi dokonać sam, każdy w swoim czasie ?❤️

  1. avatar Pepsi Eliot 25 grudnia 2021 o 19:16

   no pięknie, wzruszyłam się, wysyłam miłość, dziękuję dziękuję

 4. avatar Pipipi 26 grudnia 2021 o 15:10

  Fajny lajvik i fajoska kurtka. Fajne masz kurtałki Pepsi, zadro! Lubię jak zwracasz się w ten sposób ,,wszystko czego potrzebujesz już masz ..” to jest takie motywujące z Twoich ust. Love

  1. avatar Pepsi Eliot 27 grudnia 2021 o 06:30

   Dzięki Kochana. No i suwak do góry i fajne kurtki wiszą w sklepach na całym świecie i czekają na Ciebie, a wszystko czego potrzebujesz do podniesienia suwaka masz jzżprzy sobie. Wysyłam miłość i wsparcie, jakbyś go trochę jeszcze potrzebowała <3

 5. avatar Katarzyna Mużecka 3 stycznia 2022 o 21:29

  Dziękuję za wszystko :)))))) Niech się darzy jak najlepiej !!!! owocek

  1. avatar Pepsi Eliot 4 stycznia 2022 o 06:09

   Kochana <3 <3 i dla Ciebie

 6. avatar Magdalena 4 stycznia 2022 o 21:27

  Szczerze dziękuję! Za wszystko! Zwłaszcza za motywację, kiedy ta ucieka ? i za ogrom miłości, który do nas kierujecie. Wszystkiego, co najlepsze dla całej Ekipy!?

  1. avatar Pepsi Eliot 4 stycznia 2022 o 21:54

   <3 <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum