logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
83 128 693
298 online
31 263 VIPy
Reklama

TWOJA WYPASIONA WITAMINA C TiB
O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Jak zdobyć dodatkowe elektrony i pozbyć się każdej choroby?

  Ktoś tu będzie zaraz zdobywał swobodne elektrony?

  Dostajemy obraz skomplikowanych badań medycznych i tracimy z oczu wspólny mianownik dla każdej przewlekłej choroby. Wszystko co złego dzieje się w naszych ciałach jest objawem stresu oksydacyjnego i zapalenia.

  Każdy objaw, który w końcu nas dopada zaczyna się niedoboru bioenergii komórkowej, czyli e l e k t r o n ó w.

  Przeziębienia, zapalenie oskrzeli, niestrawność, wysokie ciśnienie krwi, krwawienie z dziąseł, lub depresja są pierwszymi oznakami zapalenia i prowadzą w kierunku choroby serca, zapalenia stawów i nowotworów, które nadjeżdżają dziesiątki lat później.

  Kłopoty mogą pojawiać się w różnych miejscach organizmu, ale pochodzą od tych samych toksyn, tego samego złego odżywiania się, złych wyborów stylu życia i negatywnych emocji wynikłych z programów ego. Wlicza się w to ciągły stres, lęk, złość, hipochondria, nieuzasadniony/uzasadniony smutek i temu podobne. Im wcześniej to zrozumiesz, tym będziesz miała większe szanse na zdrowie.

  TU ZNAJDZIESZ OMEGA 3 TiB, zero transów i metali ciężkich,
  potężne stężenie kwasów EPA DEHA 

  Najlepsza metoda na obniżanie fibrynogenu, obniżanie
  trójglicerydów,
  a także zapewnienie elastycznych błon komórkowych.

  Lekarze nie mają dla Ciebie czasu, gdy tymczasem niezbędne są długie dedykowane instrukcje, a nie szybkie wypisanie recepty. Najważniejsze, żeby raz na zawsze odsunąć od siebie główne założenie matrixu medycznego, czyli jeden lek na jedną chorobę.

  Gdyż jest tylko kilkadziesiąt witamin i minerałów na zyliony chorób!

  To samo niestety robi wielu naturopatów, zastępując lek mieszanką ziołową. Jednak to nie o to chodzi, gdyż taka postawa niewiele się różni od gadania, że istnieje specyficzne panaceum na każdą chorobę. To błędne myślenie, to są te same szuflady myślowe.

  Liczy się tylko biochemia polegająca na redukcji, czyli utlenianiu. A te najprostsze zasady wydają się obce współczesnej medycynie, nawet yyy … alternatywnej.

  Każdy organizm prawidłowo odżywiony pozostający w chemicznie czystym środowisku, będzie umiał się samo-naprawiać i pozostanie zdrowy. Choroba/zapalenie dzieje się, gdy podstawowe warunki życia nie są spełnione.

   

  Pomyśl o swoich komórkach jak o rybach w akwarium ze słoną wodą. Woda (krew i płyny) musi swobodnie krążyć, być świeżo dotleniona i odprowadzać odpady metaboliczne. Musi zawierać „żywność”, elektrolity mineralne i posiadać sprzyjające pH.

  Niewłaściwe żywienie, słabe nawadnianie, gromadzenie się kwaśnych odpadów i niedobory tlenu w komórkach spowodują nieprawidłowe działanie i marnowanie energii elektronów (ATP, mega ważna energia dająca pierwszy impuls do ruszenia, np zrobienie pierwszego kroku w maratonie).

  Ryby (czyli komórki) zaczną pływać brzuchami do góry.

  Nowotwór?

  Rak ma obecnie status gwiazdy estrady, bowiem ogromny strach, który się z nim wiąże jest dodatkowo napędzany przez media na usługach farmacji i innych korporacji. Bowiem na tym strachu robi się kolosalne pieniądze. A więc rak to nic innego, tylko ostatni przystanek tramwaju zwanego przewlekłe zapalenie.

  Tymczasem nowotwór to tylko kwaśne niedotlenienie.

  Mogłoby się powieść samodzielne przyjęcie doustne sody wraz ze słodką „przynętą”syropu klonowego, lub miodu, albo przez wstrzyknięcie roztworu 8% w pobliżu, lub tuż nad guzem, co miałoby szybki wpływ na zmianę pH w kierunku zasadowości dobrze obsługującej tlen, umożliwiając metabolizm i powrót do normalnego funkcjonowania tlenowego.

  Tutaj krótka kuracja leczenia raka prostaty sodą wg Vernona Johnstona

  Stres oksydacyjny uszkadza DNA, powstaje nadmiar wolnych rodników tlenowych, zaczyna się „korozja”, złodzieje kradną elektrony, następuje rozpad.

  Wraz z wiekiem mnożą się błędy DNA, komórki nie mogą już replikować, starzeją się, i w owej spirali śmierci mogą zwrócić się w kierunku beztlenowego metabolizmu i stać się nowotworowe. Korzystając jakby z ostatniej szansy uzyskania energii.

  Tymczasem prozdrowotne napięcie powinno wynosić w przybliżeniu 0,45 miliwoltów, co odpowiada lekko zasadowemu pH 7,35 do 7,45

  Wtedy elektrony przewyższają liczbę protonów!


  TU ZNAJDZIESZ super antyksydant fioletową kukurydzę
  PURPLE CORN 100% Organic This is BIO

  Metabolizm jest procesem wydobywania elektronów z jedzenia.

  Dobrze naładowany organizm metabolizuje substancje odżywcze wydajnie produkując wystarczające ilości elektronów na pokrycie ATP i wszystkich potrzeb energetycznych. Gdy jesteśmy zdrowi nasze ciała/komórki są dotlenione, pełne substancji odżywczych, a odpady metaboliczne mogą swobodnie się przemieszczać w kierunku opuszczenia komórek i organizmu. Zdrowe ładowanie zwiększa przepływ przez zmniejszenie lepkości krwi i zapobiega zlepianiu się krwinek.

  Zdrowe ciało zawsze posiada rezerwy elektronów.

  Zdrowe ciało zawsze posiada rezerwy elektronów niezbędnych do neutralizacji kwaśnych odpadów i wolnych rodników, które de-konstruują cząsteczki komórkowe i niszczą ich błony. Równowaga elektrolitowa jest krytyczna dla buforowania wartości pH w żądanym zakresie.


  TU ZNAJDZIESZ JABŁCZAN MAGNEZU TiB w bardzo dobrze
  przyswajalnej formie (bez efektu rozwolnienia)

  Magnez, potas i wodorowęglan sodu (soda oczyszczona), na tym polega wszechświat, miłość dziewczyny i chłopaka

  Błony

  Błony komórkowe są jak otwory drzwiowe, poprzez które komórki wchodzą w interakcje z płynem w naszym „akwarium” środowisku. Ich rzetelność zależy od budowy, elastyczności, braku uszkodzeń.

   

  Wiele zależy od właściwych proporcji Omega-3 i Omega-6

  W diecie przeciętnego człowieka jest mega dużo (owszem niezbędnego kwasu tłuszczowego) prozapalnej Omega-6, za to bardzo mało (też niezbędnego kwasu tłuszczowego) Omega-3. Jedni mówią, że proporcje Omega-6 do Omega-3 powinny wynosić 3:1, inni, że rzeczywiście powinny wynosić 1:1. To co na to powie porucznik Colombo w prochowcu z kieszeniami pełnymi fistaszków, gdzie w „orzeszkach” ziemnych proporcje na korzyść Omega-6 przekraczają 300 (sic!)?

  bardzo odradzamy

  Gdy błony komórkowe tracą swoją integrację metale ciężkie takie jak rtęć, kadm, aluminium i wolne żelazo zakłócają ładowanie komórek i następują uszkodzenia hydroksylowe i tworzenie się wolnych rodników.

  W didaskaliach:

  To właśnie z tego powodu nie powinno się mieć zbyt wysokiego poziomu żelaza, najlepiej w dolnej połowie normy. To dlatego leczono kiedyś królów upuszczaniem krwi. Miało działać (i działało) przeciwzapalnie.

  Dopóki metale są mobilizowane dużymi dawkami witaminy C, sodą oczyszczoną i chelatowane chlorellą, zielonymi warzywami liściastymi, w tym kolendrą, zielonymi sokami, węglem drzewnym, lub gliną będzie w porządku.

  Metoda detoxu dużymi dawkami witaminy C jest bezpieczniejsza, tańsza i bardziej delikatna niż chelatacje za pomocą wlewów dożylnych, ale będzie też znacznie szybsza, gdy zrobimy to na bazie protokołów żywności używanej w tym samym czasie.

  Od polifenoli zawartych w kurkumie i zielonej herbacie, do bioflawonoidów cytrusowych i tysięcy innych składników pokarmowych zawartych w roślinach, jak pudełka pełne elektronów.

  Wszystkie polifenole stojąc wysoko w antyoksydacyjnym rankingu ORAC zawierają organiczne cząsteczki struktury pierścieniowej pełnej wiązań podwójnych i nadmiaru elektronów, co pozwala powstrzymać niszczycielskie, hydroksylowe rodniki.


  TU ZNAJDZIESZ Super antyoksydant JAGODA ACAI 100 % ORGANIC This is BIO
  dodatek do zielonych szejków, ORAC 102 700 (sic!)

  Mega wypasy, czyli pudełka śniadaniowe z elektronami z super fooodsów to jagoda acai (ORAC 102 700), fioletowa kukurydza (10 800), zielona herbata (ORAC 1 253), resweratrol (czerwone winogrona ORAC 1 837)

  w didaskaliach:

  Wskaźnik ORAC (zdolność pochłaniania wolnych rodników) dla 100 gramów zamrożonych suszonych owoców acai wynosi 102 700 jednostek! Są to niemal niewiarygodne liczby, jeżeli wziąć pod uwagę fakt, że większość populacji konsumuje mniej niż 1000 jednostek ORAC na dobę.

  Konklużyn

  Gdy zadbasz o dostateczną ilość elektronów, będziesz miała zawsze przy sobie coś na kształt gojącego zapalenie panaceum.

  Swobodne elektrony to naturalne lekarstwo dla naprawy zakłóceń w dostawie tlenu, produkcji energii i ekspresji DNA.

  Wpis powstał na podstawie opracowania Kpt. Randall’a badacza zdrowia, naukowca, absolwenta chemii i biochemii na University of Florida, autora doskonałej pozycji „Zakazane Zdrowie”

  banan,jak zarobic pierwszy milion

  potasek, ups, owocek:)

  (Visited 5 367 times, 1 visits today)
  Pepsi Eliot
  Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
  Może rzuć też gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

  Powiązane artykuły

  Komentarze

  1. kwiat 1 lutego 2018 o 20:11

   czyli co mamy jeśc żeby dostarczać tych elektronów?

   1. Pepsi Eliot 1 lutego 2018 o 20:16

    bio jagody, bio owoce bordowe, w zimie suple This is BIO, albo nawet mrożone owoce czerwone, czarna porzeczka,

  2. Kamykam 1 lutego 2018 o 21:32

   Hej mam pytanie – jesli zamawiam e booka to po co mam podawac adres do wysylki? Dziekuje

   1. Pepsi Eliot 2 lutego 2018 o 08:30

    nie mam pojęcia, pytaj w sklepie, albo informatyk@pepsieliot.com 🙂

   2. Emanuela Urtica 2 lutego 2018 o 08:31

    Adres jest potrzebny żeby stworzyć konto klienta. E-book wysyłamy tylko na adres mailowy, adres korespondencyjny będzie potrzebny w razie ewentualnych zamówień fizycznych produktów. 😉

  3. Graża 2 lutego 2018 o 05:29

   Pepsi dzięki za post który dedykuję Ojcu, ale żeby zrozumiał będę musiała wtrącić proste słowa jak zamiast chelatować wiąże metale ciężkie i usuwa. Błagam pisz prościej tak dla prostego ludu. Jak zwykle kocham Cię mój Owocku.

   1. Pepsi Eliot 2 lutego 2018 o 08:15

    Kocham,

   2. grzegorzadam 3 lutego 2018 o 11:50

    wtrącić proste słowa jak zamiast chelatować wiąże metale ciężkie i usuwa. ”

    Racja, ale niektórych nie da się przetłumaczyć 😉

    Ciekawy wpis, nigdy to nie dotrze do przepisywaczy recept 🙂

  4. Kim 2 lutego 2018 o 09:36

   A co jak mam poziom zelaza ponad 200? To tez wystarczy brac duze dawki wit c?

   1. Pepsi Eliot 2 lutego 2018 o 10:15

    Najpierw trzeba zbadać skąd się wziął taki poziom żelaza. Hemochromatoza to choroba metaboliczna, sprawdź czy to nie jest Twoim problemem. Bywa, że trzeba upuszczać krew.

  5. Kamykam 2 lutego 2018 o 18:29

   Aha dzieki!!

  6. Robertr 2 lutego 2018 o 21:05

   Najprostszym źródłem wolnych elektronów jest codzienny spacer boso po gołej glebie.
   PS Zacząłem to praktykować w listopadzie ubiegłego roku codziennie staram się chodzić wokół domu parę minut. Dodatkowy bonus w postaci hartowania organizmu – gdy po mrozach i śniegu przyszła odwilż to jakoś tak dziwnie się poczułem – można chodzić i chodzić…

  7. PK 4 lutego 2018 o 07:51

   Ah Pepsiaku , mieszkam od klilku mcy w Tajlandii . Mam niedoczynnosc tarczycy . Byla wyregulowana dieta i suplami ale od kad tu jestem jest gorzej. Wiadomo dieta sie zmienila. Wit D3 i K2 sie konczy a tu w sklepach nie ma ?selenu tez nie ma??‍♀️ Co robic , jak zyc?

   1. Pepsi Eliot 4 lutego 2018 o 09:25

    zamów, to Ci wszystko przyślemy <3

  8. Zu 4 lutego 2018 o 23:21

   Pepsi, mam pytanie, może mnie nakierujesz. Odrastajaca wyrośl chrzęstno-kostna.
   U mojej 4-letniej córki w lato zaczęła sama z siebie, bez poprzedzającego urazu, rosnąć wyrośl chrzestno-kostna na 2 palcu prawej stopy (od wewnętrznej krawędzi paznokcia). W listopadzie był zabieg wycięcia. Do stycznia odrosła większa. Drugi zabieg odbył się 11.01. Rana wciąż się goi (7 szwów), a wyrośl znów odrasta, coraz wieksza.
   Skalpel na razie już mnie nie interesuje, szukam przyczyny. Gdzie i jak szukać? Dieta, niedobory, stan zapalny? Jakieś emocje upchniete do palca?

    1. Zu 6 lutego 2018 o 21:20

     Dziękuję za podpowiedzi :).

  9. Marta 5 lutego 2018 o 10:38

   CRP: 75, OB: 120 – proszę pomóżcie. Mam autoimmunologiczne zapalenie stawów. Standardowych leków nie biorę. Jak zbić taki stan zapalny? Czy zdecydować się jednak na leki, bo stan zapalny utrzymuje się dłuższy czas? Od kilku miesięcy przyjmuję glutaminę, aby uszczelniać jelita – cera mi się poprawiła, więc mam nadzieję, że stan jeli też. Do tego jem głównie roślinnie (duużo surowego), dwa raz dziennie po łyżeczce liposomalnej kurkuminy, rano msm z magnezem, wit. C, borem. Biorezonans nie wykazał jako przyczyny grzybów, pasożytów, itp…

  10. Aga1977 5 lutego 2018 o 19:56

   Pepsi i Grzegorzadam dziękuję,że jesteście. Moja córka 5 letnia brała od Ciebie multiwitaminy dla dzieci i omege 3. Czy mogę dać jej teraz green and fruits, pół tabletki a synkowi 2,5 letniemu ćwierć? Daję im od Ciebie codziennie kwas askorbinowy 1g, czy zamienić na askorbinian czy dawać dalej kwas? Nic im nie jest,ale boję się o żoładek czy im nie zaszkodzi?
   Co mi doradzisz na problemy ze snem? Od tygodnia boli mnie też lewa łopatka i ręka. Czy kupić DSMO,ale jak to rozcieńczyć i czy smarować codziennie? Grzegorzadam co radzisz? Karmię jeszcze synka piersia.
   Co myślicie o leczeniu Hashimoto? Lepiej biorezonans i suplementy czy ozonoterapia? Czy samą ozonoterapią można ją wyleczyć? Pepsi czy masz jakiś suplement z borem i krzemem? Sciskam Was mocno.

   1. Pepsi Eliot 5 lutego 2018 o 22:03

    możesz, ale nie jednocześnie z Multi Kids, naprzemiennie, lub jedno kończysz i zaczynasz drugie

    Hashimoto – dieta, suplementy, sport – 30% szansy na wyleczenie, takie mniej więcej podają statystyki, ale polepszenie sytuacji zawsze jest możliwe

   2. grzegorzadam 8 lutego 2018 o 19:42

    Lepiej biorezonans i suplementy czy ozonoterapia? Czy samą ozonoterapią można ją wyleczyć?”

    Biorezonans zawsze warto zrobić dokłądny.

    Drogą ozonoterapię z powodzeniem można zastąpić inhalacjami:
    http://www.pepsieliot.com/dziecko-w-tym-male-kaszle-co-ma-robic-skolowana-matka/
    http://www.pepsieliot.com/glutation-rozpylany-nebulizator-trafia-razu-celu-przelom-leczeniu/
    Znakomite metody domowe, polecam.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Sklep
  Dołącz do Strefy VIP
  i bądź na bieżąco!

  Zarejestruj sięZaloguj się
  Reklama
 • Promocja


 • Reklama

  Leczenie Dobrą Dietą

  Jak zarabiać w internecie?

 • Dołącz do sterfy VIP i pobierz za darmo!

 • Najnowsze komentarze