logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
94 744 433
298 online
32 427 VIPy
Reklama

NIE MUSISZ TAK WYGLĄDAĆ:)
ABY NIE BOLAŁY CIĘ STAWY
TWÓJ BARLEY GRASS This is BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Zdziwisz się, 2 naturalne i wyjątkowo skuteczne remedium na zapalenie stawów

SOD/ pepsieliot.com

Raki, choroby serca, udary mózgu, cukrzyca, Alzheimer, artretyzm, czyli potężne nie halo ze stawami, to wszystko może zostać wymazane ze spisu chorób bodajże jutro, jeśli każda osoba na planecie Ziemia zacznie spożywać te dwa pokarmy na codzień. Być może jest w tym jakaś przesada, ale wystarczy spojrzeć na Japończyków (jakiego typu to był Chińczyk?:), Koreańczyków, oraz w sensie ścisłym Chińczyków, a wiec ci ludzie są największymi konsumentami zielonej herbaty i zielonych traw zbożowych na świecie i mają też najniższe statystyki tych chorób wśród wszystkich innych obywateli. A szczególnie,  jeśli chodzi o zapalenie stawów.

Niewiarygodna wręcz siła trawy pszenicznej i zielonej herbaty, oraz ich autentyczna skuteczność w  leczeniu zapalenia stawów nie powinna być lekceważona przez nikogo. I to jest główny powód, abyś dodała organiczne, zieloną herbatę i trawę pszeniczną do domowego arsenału środków na artretyzm.

Są tacy, co twierdzą, że zielona trawa pszeniczna (w sumie jęczmienna też ma masę świetnych właściwości prozdrowotnych) and zielona herbata to generalnie najlepsze leki we Wszechświecie, cokolwiek jednak myślą tamci, faktycznie te pokarmy potrafią zdziałać cuda dla awatarów.
Reklama

Tu znajdziesz uważaną za najczystszą na świecie nowozelandzką trawę pszeniczną WHEAT GRASS 100% organic This is BIO


A więc co dokładnie sprawia, że ​​ta zielenina daje tak niesamowitą ulgę stawom?

Są dwa główne powody:

Po pierwsze

Zawierają dwa z najsilniejszych przeciwutleniaczy odkrytych do tej pory na Świecie. Zielona herbata zawiera katechiny czyli EGCG galusan epigalokatechiny przeciwutleniacze, które mogą bardzo wiele, a trawa pszeniczna (generalnie zbożowe) zawierają dysmutazy ponadtlenkowej (SOD).

w didaskaliach

Pisałam kiedyś, że selen i cynk są niezbędne do produkcji dwóch najpotężniejszych enzymów antyoksydacyjnych i anti-aging w organizmie, w tym właśnie dysmutazy ponadtlenkowej SOD. Dowody empiryczne i nowoczesne badania wykazały, że natura celowo wyłącza produkcję SOD w organizmie, kiedy czyjeś zdrowie spada do punktu, w którym przestaje być już interesującym kandydatem do reprodukcji.

Wracając do zielonej herbaty i trawy pszenicznej i zawartych w nich silnych przeciwutleniaczach, to okazały się odgrywać kluczową rolę w eliminacji proutleniaczy w stawach.

Tymczasem po wykorzenieniu proutleniaczy (czyli wolnych rodników tlenowych), leczenie stawu zaczyna się niemal natychmiast.

Następuje szybki efekt zmniejszenia obrzęku i bólu związanego z zapaleniem stawów. Ruchomość stawów również gwałtownie wzrasta.

W jednym z badań, 253 pacjentom z zapaleniem stawów codziennie podawano uzupełniająco SOD. O dziwo u 228 chorych  odnotowano ogromny spadek bólu i obrzęku stawów, wraz z wielką poprawę elastyczności i mobilności stawów.

Reklama

Tu znajdziesz organiczną, sproszkowaną zieloną herbatę, bardzo bogatą w antyoksydanty MATCHA This is BIO


Po drugie

Drugą zaletą picia traw (4 szklanka w kuracji 4 szklanek) i zielonej herbaty dla osób cierpiących na zapalenie stawów jest fakt, że pomagają utrzymywać alkaliczność ciała. A jest to jeden z najważniejszych elementów leczenia zapalenia stawów.

Pomimo natychmiast odczuwalnych pozytywnych skutków alkalizacji ciała, Internet jest pełen paszkwili z tym związanych. Większość ludzi ma zakwaszone ciało, limfę, a niedokwaszony żołądek, co wspiera medycyna alopatyczna zapisując prawie każdemu pacjentowi z problemami gastrycznymi IPP, czyli inhibitory pompy protonowej, które blokują wytwarzanie kwasu żołądkowego co ostatecznie skutkuje zakwaszeniem całego ciała.

Tymczasem reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów, podobnie jak raki, rozwija się w środowisku kwaśnym.

Pomijając jak bardzo infantylnie to brzmi dla big farmacji i przemysłu medycznego w ogóle, jedno jest pewne, że katechiny i SOD to bardzo skuteczne antyoksydanty. A trawa pszeniczna przy okazji odtruwa ciało do tego stopnia, że w wielu przypadkach cofa się siwizna włosów.

owocek

(Visited 6 045 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Szara 11 marca 2019 o 16:14

  Ja pierniczę jak to robicie, że zawsze, każdy wpis jest na temat, który u mnie jest akurat aktualny – toż to jakieś oddziaływanie dusz czy coś 🤔 niskie pokłony za ten wpis 😘

  1. Gosialavenda 11 marca 2019 o 18:38

   Ja też mam wrażenie, źe niektóre artykuły Pepsi dla mnie pisze
   Ten też, bo mam zapalenie kolana.

 2. Zofia 11 marca 2019 o 23:10

  Potwierdzam, że można odsiwieć. Niektore siwe włosy przy głowie są znowu brązowe 😍Nie wiem czy to na pewno od trawy pszenicznej, ale ja tez stosuje czesto w 4 szklance.
  ❤️

  1. Pepsi Eliot 12 marca 2019 o 07:42

   chlorofil generalnie tak działa, ciało staje się czyste, a trawa pszeniczna jest najlepsza do tego

 3. miko 13 marca 2019 o 08:57

  Spędziłem 3 miesiące w Tokio i muszę powiedzieć, że od pierwszego kubka ich zielonej herbaty w samolocie zakochałem się w niej. Min dzbanek dziennie schodził. Każdą filiżankę można dosłownie poczuć jak świetnie wpływa na całe ciało, pobudza mózg, ukrwienie, stabilizuje poziom cukru.
  Nie znalazłem jeszcze u nas zielonej herbaty takiej jakości, podejrzewam że chodzi o jej świeżość. Przywiozłem parę paczek i rodzina podzielała moje zdanie.

  Także tak, zielona herbata ma genialny wpływ na ciało, ale ważne żeby mieć dobre źródło herbaty. Z moich obserwacji wynika także, że zwykła sencha szybciej traci swoje właściwości niż matcha. Trudno dostać w Polsce dobra senchę, z matchą jakby łatwiej, bardziej czuć jej działanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *