logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 643 035
161 online
32 910 VIPy
Reklama

MACA 100% ORGANIC This is BIO
POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ 
RÓWNIEŻ TĘ SYTUACJĘ

TWOJA
ENERGIA I RÓWNOWAGA
HORMONALNA

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Znany bloger podbija oglądalność szyderą z nieszczepionkowców i takich tam?

Czy może po prostu eks Kominek robi to samo co my, tyle, że po drugiej stronie barykady?

No i komu rzeczywiście szkodzą fryty, zimnioki, oraz pyry puree?

Wpis prosto z matrixu, nic nie stracisz, gdy odpuścisz, tyle, że akrylamid nie i zimniok z zimna też nie, to se zapamiętaj.

Cokolwiek nie powiedzieć, zarówno takie strony jak ta, czy innych odszczepieńców od głównego nurtu, jak i Jasona Hunta będącego aktywnym uzurpatorem do wiader frytek, coca coli i innych gadżetów w designerskich szarych papierach z nadrukiem, a wszystko niby tak dla jaj, z dużą dozą autoironii, luzu i poczucia humoru, a więc nasze strony to również w jakiś sposób wahadła.

Dajmy na to ten blogas, gdzie bez liku wpisów zaczyna się od przysolenia dochtore i sama postać dochtore stworzona na potrzeby tej prowokacji. Gdy tymczasem dochtore so naprawdę potrzebne i każdy o tym wie.

Ba, nawet ten wpis świadczy o nawarstwieniu się potencjału porównań, ocen i całego tego penisa z pochwą, w którą to stronę miałam się nie zwracać. A jak już to z kamienną twarzą podającej się za Indiankę o ksywce, pęknięta prezerwatywa, czy raczej rączy strumień, albo sprawiedliwy jeleń, lub łania.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANIC 4 GREENS This is BIO idealny do oczyszczającej wątrobę i inne organy codziennej KURACJI 4 SZKLANEK


Wracając do konta Jasona Hunta, gdzie się trochę zasiedziałam, to pisze on w swoim lapidarium (life na Insta) chwytliwe steki myślowe, jak ten, że chemitrailsy szkodzą na szczęście tylko antyszczepionkowcom. I trzeba przyznać, że rzecz jest dowcipna, oraz wywołująca lawinę błyskotliwych odpowiedzi autora, na zajefajne komcie.

Albo wrzuta w postaci foci kiełbasy z zimniokiem, z naprawdę śmiesznym komentem, że jest to przyrodzenie żyrafy, no i że wegańskie. I już weganie wychodzą na imbecyli, co nie kumają czaczy. Przeszedł garbus, śmiechom i żartom nie było końca.

Cokolwiek powiedzieć, to weganie w większości przypadków nie kumają czaczy faktycznie, gdyż też jedzą smażone fryty, albo rozgotowane pyry puree.

A wiadomo, że smażone ziemniaki i inne potrawy gotowane w wysokich temperaturach znacznie zwiększają ryzyko zachorowania na raka , co wynika z badań, o dziwo mainstreamowych. Z tego powodu, Agencja Standardów Żywności (FSA), organ rządowy w Wielkiej Brytanii wydał publiczne ostrzeżenie przed ryzykiem korzystania z tych środków.

Nie, że spiskujące cudaki, felczery ze stron guseł i zabobonów, tylko organ jak najbardziej siur, z głównego nurtu.

Reklama

TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANICZNĄ CHLORELLĘ This is BIO, o wyjątkowo niskiej ilości alergenu, KTÓRA DOSTARCZY CI OBOK ŻELAZA, MAGNEZU I AMINOKWASÓW, ORAZ WITAMIN Z GRUPY B, również IGA wspierające barierę immunologiczną śluzówki, no i chroni przed yyy … chemitrailsami


Żywność gotowana długo (rozgotowane zimnioki dajmy na to) w wysokiej temperaturze lub powyżej 120 stopni Celsjusza, zawiera związek chemiczny o nazwie akrylamid. Ów związek chemiczny może wywołać wzrost komórek rakowych.

Smażone potrawy, a zwłaszcza smażone zimnioki, zawierają największe ilości akrylamidu.

Akrylamid można znaleźć również w innych pokarmach ulubionych przez Jasona Hunta, takich jak krakersy, ciasteczka pakowane, suche płatki zbożowe, prażone orzechy, masło orzechowe, konserwy, czarne oliwki, sok z suszonych śliwek i palone ziarna kakaowe. Jedzcie więc dzieciaczki surowe kakao, czyli takie z napisem raw.

Akrylamid jest również w skórce chleba i wielu produktach spożywczych, które są przypiekane (prażone, spalone), takich jak orzechy.

Akrylamid powstaje z węglowodanów, białek i produktów skrobiowych narażonych na wysokie temperatury lub przedłużone działanie ciepła (rozgotowywanie) podczas ich przetwarzania i pieczenia. Tworzy się, gdy cukry proste takie jak glukoza wchodzą w reakcję z aminokwasem aspargina poprzez działanie intensywnego ciepła.

Ponadto, badania prowadzone na myszach wykazały, że ekspozycja na wysokie poziomy akryloamidu może prowadzić do uszkodzeń neurologicznych.

Oto sposoby na zmniejszenie ilości akryloamidu w złomie, ups, w szamie:

Jednym ze sposobów, aby zapobiec powstawaniu akrylamidu w żywności jest dążenie do złotego koloru, jasno żółtego podczas smażenia, pieczenia, lub przypiekania produktów skrobiowych. Nie powinno się rozgotowywać warzyw, nawet, gdy używamy parowarów.

FSA poinformowała również, że surowe ziemniaki nie powinny być przechowywane w yyy … lodówce.

Trzymanie ziemniaków w lodówce może zwiększyć ogólny poziom akrylamidu. Surowe ziemniaki powinny być przechowywane w ciemnym i chłodnym miejscu w temperaturze ponad 6 stopni C. Ponadto, ziemniaki nie mogą być przechowywane przez długi czas, ponieważ będzie wytwarzać się więcej akryloamidu.

Inne sposoby na zmniejszenie zużycia akryloamidu to opiekanie grubych kawałków ziemniaków, a nie cienkich frytek. Cięcie ziemniaków na duże kliny zmniejsza powierzchnię brązowienia, a tym samym zmniejszenia poziomy akryloamidu, który będzie się tworzyć. To zmniejszy prawdopodobieństwo ewentualnego zachorowania na raka z tego powodu.

A więc zwiększone ryzyko przedwczesnej śmierci, to kolejny powód, aby fryty wyrzucić do rowu. Badania opublikowane w czasopiśmie American Journal of Clinical Nutrition dowodzą, że ludzie, którzy jedzą smażone ziemniaki 2 lub więcej razy w tygodniu mogą zwiększyć ryzyko przedwczesnej śmierci o 2 razy.

Naukowcy z Włoch w badaniach kohortortowych przeanalizowali dane 4 440 dorosłych uczestniczących w Initiative choroby zwyrodnieniowej stawów (OAI). Uczestnicy w wieku pomiędzy 45 a 79 na początku badania, byli obserwowani przez średnio 8 lat. Wypełniali kwestionariusz żywieniowy.

Podczas tego okresu obserwacji 236 uczestników zmarło. Jedzenie 2 do 3 porcji smażonych ziemniaków (takich jak frytki, chipsy ziemniaczane lub placki ziemniaczane) na tydzień, podwoiła ryzyko przedwczesnej śmierci. Jedzenie więcej niż 3 porcji dodatkowo zwiększa ryzyko.

Jednak na szczęście dla szczepionkowców nie stwierdzono korelacji pomiędzy generalnie spożyciem pyr niepieczonych i nierozgotowanych z ryzykiem wczesnej śmierci.

owocek

(Visited 4 363 times, 1 visits today)
Pepsi-Eliot Pepsi Eliot
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Anna k 14 września 2018 o 20:04

  1. janK 14 września 2018 o 22:35

   Patrz dr Jaśkowski, ucz swe dziecię w domu na indywiduum wg SWEGO uznania. Pewnie wyszczepione jak to jest legalnie w przedszkolu. Dlaczego ono w przedszkolu a nie w domu? nie macie czasu?! Bo? Przedszkole nie jest prawnie obowiązkowe…

 2. Olga 14 września 2018 o 20:21

  Kawa im bardziej palona tymi mnie ma akrylamidu:) generalnie ma to baaardzo mało w ilości totalnie pomijalnej

  1. Pepsi Eliot 14 września 2018 o 20:39

   no to supcio

 3. Faris 14 września 2018 o 22:14

  Ale …ale że oliwki ?? Szok i niedowierzanie !!

 4. Anna k 15 września 2018 o 08:43

  Pepsi bardzo cię bardzo się proszę nie odpisałas to usuń ten komentarz plis ?? Dziękuje !

  1. Pepsi Eliot 15 września 2018 o 08:51

   nie wiem który?, aaa już wiem, chciałam odpisać, ale później, to już nie chcesz?

   1. Anna k 15 września 2018 o 09:01

    Bardzo chce !!!!
    Do Jana K – lol dzieciak wegetarianin nieszczepiony żrący suple z Wellness sklepu ale ja się spełniam zawodowo a tata jego daleko na wschodzie , tak kurwa nie mamy czasu , zreszta moja konstrukcja psychiczna nie nadaje się do edukacji domowej i chuj

    1. Pepsi Eliot 15 września 2018 o 12:02

     spoczko, potem Ci napiszę, kolejeczka <3

 5. carolina 15 września 2018 o 10:05

  kurde nawet nie znam tego znanego blogera..

  1. Pepsi Eliot 15 września 2018 o 12:01

   nie żartuj, to niegdysiejszy baron blogosfery lifestyla 🙂

 6. Anna k 15 września 2018 o 14:01

  Dzięki czekam <3

 7. alebielawska 15 września 2018 o 15:16

  Dzięki Ci droga za ten pudelkowy tytuł! <3

  1. Pepsi Eliot 15 września 2018 o 15:46

   <3

 8. Kartofel 30 lipca 2019 o 21:04

  Jejku Peps, a co z ziemniakami z ogródka bio ugotowanymi w mundurku? Bo już sama nie wiem, czy to jeść 🙁

  1. Pepsi Eliot 30 lipca 2019 o 22:51

   zjedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *