logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
97 394 601
162 online
32 715 VIPy
Reklama

 

MACA 100% ORGANIC This is BIO
POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ 
RÓWNIEŻ TĘ SYTUACJĘ

TWOJA
ENERGIA I RÓWNOWAGA
HORMONALNA

 

 

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Żona w typie rosyjskiej kochanki i wykończony, jakże czuły mąż. Co robić?

Czyli o żonie Ksantypie i Sokratesie, który nie istniał.

Komć:

Mojego ukochanego męża parę dni temu rozłożyła gorączka. Miał tylko gorączkę. Leżał kochany na kanapie i tylko pił wodę. Miał też koszmary. Utrzymywało się to dwa/trzy dni. Uparcie chciał leżeć przy mnie choć wysyłałam go do łóżka w sypialni, bo wygodne łóżko. Mam wrażenie od jakiegoś czasu, że obniżam jego wibracje.

Zmarniał, często jest smutny i przyznał się, że popłakuje sobie czasem. Ja też to robię. Jestem też osobą bardzo emocjonalną, depresyjną, hipochondryczką i jest we mnie dużo emocji, które wyrzucam z siebie, a jemu na pewno się to udziela (takie mam wrażenie).

Czasem mam myśli, że lepiej byłoby mu beze mnie. Mówiłam mu to szczerze, ale on twierdzi, że jak nie ja, to nikt inny. A ja chce żeby on był szczęśliwy. Z jednej strony jesteśmy nierozerwalni, związani, trzymamy się razem w tym matriksowym bagnie, ale z drugiej strony (często) są takie dni, że ściągam go w dół.

Nie chcę tego robić, ale moje ego jest tak silne. Nie panuję nad tym. Sama siebie nie poznaję, nie chcę mu tego robić. On we mnie wszystko zaszczepił i otworzył oczy. Wiem też, że 11 lat temu nie spotkaliśmy się przypadkiem. Ale co robić żebyśmy byli razem i żeby on na tym nie tracił?

Reklama

TU ZNAJDZIESZ 100% ORGANICZNĄ CHLORELLĘ This is BIO, o wyjątkowo niskiej ilości alergenu, KTÓRA DOSTARCZY CI OBOK ŻELAZA, MAGNEZU I AMINOKWASÓW, ORAZ WITAMIN Z GRUPY B, również IGA wspierające barierę immunologiczną śluzówki, no i WYPROWADZI RTĘĆ i takie tam


Twoje emocje udzielają się nie tylko jemu, ale całemu światu przeszkadzasz we wzrastaniu dziewczyno. Rozchodzą się w eter fale złej energii. Jeszcze straszysz męża swoją, pożal się Boże, wspaniałomyślnością, że odejdziesz.

No i co z tego, że masz silne ego, ale wiesz też, że masz te programy. Jesteś w lepszej sytuacji od tych, którzy identyfikują się ze swoim ego. Od pewnego czasu wróciłam do oceniania, bo w końcu po to tutaj jestem. Ten blog to nieustające oceny i wybory tego co według mnie najlepsze na dany moment.

Takie osoby jak Ty nazywam „psujami”. Jest jak jest, czyli idealnie, i nagle puk puk, wchodzi „jestem psuja”. I wnosi do wnętrza swój smutek, ataki paniki, skupienie na własnym pulsie, jednym słowem wnosi chaos, demoluje równowagę i niszczy. Pomijając wszystko inne, to jest po prostu niekulturalne.

W biznesie żywnościowym i suplementacyjnym jest takie światowe wyróżnienie dla najbardziej sprawdzonych i nieskazitelnych laboratoriów, że otrzymują rangę tak zwanego „clean room„. Właśnie w takim laboratorium wykonują dla nas obecnie suplementy. Oznacza to, że każdy przebadany składnik, który dostanie się do „czystego pokoju” nie musi już być badany po wyjściu, ponieważ ten znak gwarantuje zawsze niezmienioną i najwyższą firmową jakość.

Podobnie powinni zachowywać się kulturalni ludzie. Powinni zostawiać przestrzeń wokół siebie, taką jaką zastali, czyli bez pieczęci z własnej kupy.

Przede wszystkim nie widzę tutaj krztyny logosu, zrozumienia. To, że Ty się miotasz, rozumiem, bo takie są rosyjskie kochanki, rozdygotane, skupione na sobie, trudne i męczące. I chociaż bardzo seksowne, to jednak muszą robić sceny i wlec się uczepione za nogę macho, który jednak je porzuca.

Ja rozumiem, ale Ty nie rozumiesz jeszcze co się dzieje. Nie wiem tylko co w tym robi Twój świadomy, chociaż popłakujący od czasu do czasu mąż, nie macho, a mężczyzna czuły i wrażliwy. Tacy mężczyźni wykańczają się, ale nie odchodzą, ponieważ są prawi i honorowi. Dla nich słowo jest słowem. Nie łamią obietnic i przysięgi.

Dlaczego więc Ty zachowujesz się jak rosyjska kochanka?

Jesteś coraz bardziej świadoma, a zachowujesz się jak śpiące ciemniaki, które tylko drżą o swoje zdrówko, wypłatę. Podszyte histerią, strachem i smutkiem trują siebie i wszystkich wokół. Skończ z tym, zmień się jak przystało na osobę, która rozumie o co w tym chodzi. O spokojną radość z doświadczania. Z pojawienia się na tym świecie akurat teraz. O wdzięczność chodzi.

Jak patrzę na dzieci bawiące się na plaży w słońcu, myślę, ale fajnie, że tyle razy będę jeszcze dzieckiem. Że pojawię się znowu, jak one będą już staruszkami. Chyba, że uda mi się przebudzić tutaj do końca. Świadomie pozwalam mojemu ego na rozkminki, na odciąganie mnie od przebudzenia, bo życie matrixowe, czute zmysłami też jest fajne. Wszystko jest fajne, umieranie też. Bo to nas nie dotyczy.

Zacznij w końcu żyć, pogódź się ze swoimi zmorami, ale nie po to, aby dalej w tym tkwić, tylko po to aby świadomie się zmienić. Jak Ci się podoba to identyfikowanie z własnym ego i trzymanie się za puls i biadolenie, rób to, ale właśnie z radością, bo Ci się przecież podoba. A jak Ci się nie podoba, to puszczaj to jak najszybciej. Zrób pierwszy krok. Twoja zmiana jest niezbędna, żeby oczyścić atmosferę w Twoim domu i na tym planie ziemskim i kosmicznym.

Obudź się nawet jak zamierzasz dalej spać. Śnij świadomie. Skończ z rosyjską kochanką, bo są nie do zniesienia. Anna Karenina wykończyła wielką miłość Wrońskiego. Ty nie wykańczaj fajnego męża, bo takiego ze świcką szukać, i nas wszystkich nie wykańczaj.

Nie myśl tylko, że nie kumam czym jest depresja. Jest czymś strasznym pod jednym warunkiem, że będziesz się z nią identyfikować. Gdy zaczniesz ją obserwować, jak widz w teatrze, przestanie mieć takie dla Ciebie znaczenie. Przecież to idiotyczne jest spędzać życie w ten sposób. Smucąc siebie i człowieka, którego kochasz.

Miłuję

(Visited 4 880 times, 1 visits today)
44- 44 - kim jest? Trudniej jest ocenić, niż to kim ona nie jest. Z pewnością nie jest już PepsOsho, ani też żadną inną koniunkcją. Po prostu, jakbyś chciała, jest sobie nawadnianiem Twojego późnowiosennego ogrodu.
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. Aneta D Falkiewicz 11 maja 2018 o 19:52

  Ostro pojechałaś 🙂

 2. Zofia 11 maja 2018 o 20:10

  Niewiarygodne że dostajesz takie maile ?

  1. Batmix 12 maja 2018 o 00:30

   Co w tym niewiarygodnego, że człowiek się otwiera. Odwagą jest dzielenie się tak intymnymi sprawami. 100% prawdy o sobie wyznane przed innymi to musi być duży krok ku przebudzeniu.

   1. Pepsi Eliot 12 maja 2018 o 08:48

    Też jestem tego zdania, zresztą robi to anonimowo

  2. Batmix 12 maja 2018 o 21:50

   Pepsi zaczynam brnąć w tłumaczenie słowami tego czego słowami wytłumaczyć się nie da. Słowa mogą być tylko wskazówkami. Podziwiam Cię za to że tyle ich tu umieszczasz, mam nadzieje że czytelnicy nie odbiorą mojego wpisu jako ataku na Ciebie, świadczyłoby to o ich nieświadomości i znowu by trzeba tłumaczyć wszystko by dotrzeć do osób zamatriksowanych. Uważam że zrozumielibyśmy się bez słów i wiem że jesteś światłem które swym blaskiem budzi „ciemniaków”. Chyba częściej sobie pokonwersujemy. Pozdrawiam i kwitując na koniec blaskiem ich wszystkich.

   1. Kózka 13 maja 2018 o 15:56

    Czemu Ty się przejmujesz jak odbiorą Cię czytelnicy ? Każdy ma prawo odebrać ten wpis na swój sposób. Jak ktoś lubi kopy to się podjara, jak nie, to będzie mu średnio pasował, ale to kwestia interpretacji. Dla mnie też powiało negatywizmem bardziej niż „miłowaniem”, ale co kto woli, z czym bardziej nadaje

    1. Pepsi Eliot 13 maja 2018 o 16:23

     Matka strofująca histeryzujące dziecko nadal go kocha. Nie mogę inaczej odpowiadać niż czuję. Nie widzę innej możliwości przebudzenia niż zimny prysznic. To napisz Kózko może od siebie dla tej dziewczyny poradę, żeby tylko to nie był koreferat do mojego wpisu, bo to jest duże ułatwienie. Napisz coś zapominając o mnie. Ja tu w ogóle nie jestem ważna. Mówienie teraz o mnie nie ma zupełnie sensu dla tej dziewczyny, nieście ludziom pomoc, jak coś wiecie po prostu. Ja wiem czym jest zatrucie drugiemu człowiekowi życia, a zmiana jest taka prosta, wystarczy zacząć się budzić. Śpiący zwykle się przyczepią nie do tego o co w tym wszystkim chodzi.

     1. Kózka 13 maja 2018 o 17:23

      Może psuja czepia się słówek a tak naprawdę chodzi o to, że przeczytała tekst o sobie i zrodziła się standardowa reakcja? Najpewniej tak. Masz rację, że chodzi o nią, nie o Ciebie i świetnie to napisałaś, że śpiący zawsze przyczepią się do tego, czego nie trzeba, bo tak faktyczne jest w moim życiu. Wiesz, ja wiem, że mam minimalną świadomość, ale cały czas szukam swojej drogi. Nie wiem czy przebudzenie jest proste. Jest proste jak zrozumiesz, ale zanim do tego dojdzie ile ktoś musi doświadczyć ? Nawet na mnicha nie spadnie to od razu, tylko musi żyć w ascezie lata, a co dopiero człowiek Zachodu? Można się zaczytywać, zaoglądywać, gmerać się w internetowych dyskusjach, czy też na żywo, obwalać się błotem, albo się użalać nad sobą i patyczkować ze sobą (moja ulubiona metoda), ale tak czy siak, myślę, że na każdego inaczej to spadnie, a jeszcze jeśli nie masz warunków bo praca, dom, kasa itd.i wracasz i Ci się nie chce, ale piszesz tego komenta, jak to kiedyś napisałaś, dla jaj bo jeszcze nie chcesz się zmienić, i masz wielki mętlik w głowie, to wtedy czytasz posta i jest super, ale za chwilę jest to samo i wtedy dla takiego ludzia to nie jest łatwe bo nie skumał wcześniej, że będzie radosny jedząc marchewkę i biegnąc boso przez trawnik, a jego rodzice chcieli by został prawnikiem, no to wtedy on poszedł w tą stronę i jest trochę skołowany i choć wydaje się, że jest „normalny” to on szaleje i walczy w głowie bo co innego chce, a co innego ma, a odwagi brak. I wtedy to nie jest łatwe. Łatwe jest jak masz grunt urobiony przez lata. Ja nie radzę, bo chrapię, ja oceniam bo ego 😉 i nie umiem pisać krótko

     2. Pepsi Eliot 13 maja 2018 o 19:54

      Bardzo ładnie Kózko to ujęłaś, mądrze i szczerze, bardzo mi się podoba, oceniam jak widzisz <3 <3

     3. Kózka 14 maja 2018 o 14:42

      ???

 3. WildKale 11 maja 2018 o 21:37

  Dobre

 4. malena 11 maja 2018 o 21:47

  Zofio, a co w tym niewiarygodnego. Nie ma co udawać słodkopierdzących jednorożców- czasem się gnije na skrzyżowaniu, a dobrze ludzie vide Pepsi kopia w dupę.

 5. Gabi Orchita 11 maja 2018 o 22:18

  „Pojawię się znowu gdy one będą staruszkami” 😀 W pracy opiekuję się umierającymi staruszkami i spotykam czasem charaktery tak kapryśne i egoistyczne, że widzę w starym ciele bardzo młodą duszę całkiem zidentyfikowaną z ego. To jest dla mnie cenna lekcja, aby pozwalać rzeczom i osobom być jakimi są a nie takimi jakimi wg mnie powinno wszystko istnieć i nie reagować wkurwiem i wielkim „NIE”. Long story short, rozbawiło mnie Twoje odniesienie to reinkarnacji bo patrzę na te mile i nie miłe baba Jagi i autentycznie rozmyślam w jakich okolicznościach spotkamy się pod koniec mojego życia i mam nadzieję, że odrobię lekcje do tego czasu ale HEJ, czyżby to była kolejna ucieczka z teraz? Jak najbardziej LOL.

 6. Alicja 11 maja 2018 o 22:45

  Love Pepsi. Serio nie chcesz się jeszcze teraz przebudzić?

 7. suchar 11 maja 2018 o 23:51

  Tu suchar-” psuja” jejku…jak mi się to podoba /;-) a pełno takich psuj w koło…

 8. Batmix 12 maja 2018 o 00:07

  Zastanawiam się czy ten post napisała Pepsi czy jej ego. Osobie która poszukuje i jest na początku drogi taki post nie pomoże, a raczej wciągnie ją w wir matriksowych emocji.Nikt z nas nie jest idealny. Ja wybieram drogę nieoceniania i akceptacji.

  1. Pepsi Eliot 12 maja 2018 o 09:02

   Nieoceniania i akceptacji? Jak myślisz po co napisała ten komentarz? Największe skoki (to nie był krok) ze skrzyżowania w drogę zrobiłam, gdy dostałam kopa od życia. Tak wtedy myślałam, teraz wiem, że to była wyciągnięta ręka. Pisze do mnie, to jej uświadamiam jak ja to widzę. Jak napisze do Ciebie Batmix, to odpowiesz jej po swojemu.

   Zresztą moja odpowiedź nie oznacza braku akceptacji, a raczej pełne zrozumienie. Byłam kiedyś sama psują i wiem jak to wszystko niszczy, w tym nas samych. Mnie zmieniło bieganie, bo o duchowości nie miałam pojęcia, odkąd rozumiem czym jest wirusowy program ego na moim umyśle, jest mi jeszcze lepiej w życiu. I to ludziom przekazuję.

  2. Kats 13 maja 2018 o 09:52

   Niektórym ludziom pomaga właśnie taki mocny kop w zad zamiast delikatnego tłumaczenia 😉 A zwykle potrzeba nawet dużą ilość takich kopow zasadzic, żeby prócz tego, że dotrze, to jeszcze ruszyć ze skrzyżowania;)

 9. Zofia 12 maja 2018 o 20:55

  Niewiarygodnie zabawne są te ludzkie przebudzenia, fajnie ze chce Ci się to ludziom tłumaczyć i zachowujesz przy tym powagę

 10. Gabi Orchita 13 maja 2018 o 13:48

  Hej, hej Pepsiak. Wszystko ma potencjał stania się nałogiem, podkreślasz często że krzątanina nie ma nic wspólnego z byciem wydajnym i kreatywnym. Jak ogarnąć chaos w chałupie, gdy krzątanina zużywa cały czas a efektów brak. As within so without. Jak i na dole tak i górze, ten bałagan nie bierze się znikąd ale gdybym mogła Cię wynająć do ogarnięcia chaty od czego byś się zabrała? Układanie, wyzbywanie się rzeczy kategoriami,pokojami, spisywanie listy i skreślanie, minimalizm, zrobić wszystko w dwa dni czy godzinę dziennie krok po kroku? Wczoraj stanęłam w środku mojego chaosu rzeczy i nie wiedziałam gdzie zacząć i fizyczne znów poczułam niemoc. Poradź. Jak mam układać to wolę już iść biegać przez 2godz i to robię byleby nie stanąć twarzą w twarz z syfem. Nawet ten komć może być jakaś formą krzątaniny.
  Love and Peace, xxx

  1. Pepsi Eliot 13 maja 2018 o 16:34

   Robię tak najdroższa Gabi, zaczynam od wywalania. Wszystko czego nie użyłam przez rok, wyrzucam. Nie mam nic brzydkiego, ale jakbym coś miała to jeszcze by wyleciało wszystko co brzydkie, nawet jakbym to użyła z braku laku. Naszym prawem jest tworzyć piękno i korzystać z piękna. Dlatego używam zwykle pięknych przedmiotów, lub wolę nie mieć żadnych.
   Dopiero po tej czystce. Dobre rzeczy, które mogłyby się komuś przydać oddaję na różne zbiórki, a resztę wyrzucam. Rzeczy piękne, ale których nie użyłam przez rok oddaję przyjaciółkom, one już czekają i pytają się w czym to nie chodziłam, albo czego nie użyłam 🙂

   Dopiero tak oczyszczoną przestrzeń zaczynam sprzątać. Zwykle biorę kogoś do pomocy, żebym nie straciła zapału. Łączę to też z jakąś zmianą, z jakąś nowością o bardzo pozytywnym przesłaniu. Na przykład kupuję model auta, który mi się podoba, taką zabawkę, w żywym kolorze i aranżuję dla niej przestrzeń i wtedy nie jest to już zwykłe sprzątanie, tylko kreacja. Czasami to jest kwiat w doniczce. Niekiedy zwykłe drewniane krzesło, które maluję na czerwono, i tworzy nowy sztafaż w domu. Sprzątanie też musi być kreacją, bo zaraz robi się głupie.

   1. Tysia 30 maja 2018 o 09:26

    Super przepis na porządki! Najbardziej podoba mi się oczywiście pomysł z nową ozdóbką, kwiatkiem :))
    Mnie najtrudniej zacząć, zrobić pierwszy krok, ruszyć z kanapy… jak ruszę, to już potem ładnie wszystko idzie
    A co robisz Pepsi z nietrafionymi prezentami?

    1. Pepsi Eliot 30 maja 2018 o 10:20

     raczej nigdy nie dostaję prezentów, ale jak już, natychmiast przekazuję komuś, kto tego chce.

 11. Kasiowynick 15 maja 2018 o 11:06

  się dołączę do grona komentujących, mam nadzieję, że jeszcze ktoś to przeczyta 😀

  bo ja np po przeczytaniu całego artykułu wraz z komentarzami chyba wciąż byłabym w kropce. Ja wiem, wiem, ruszyć ze skrzyżowania jej się należy, ale z drugiej strony ona pisze, że jej źle z facetem, ale go kocha, i on też ją kocha. Więc nawet jeśli ona odejdzie to tak czy siak go zrani, tzn na pewno będzie mu przykro smutno i w ogóle. Jeżeli powoli się budzi i pisze taki list to pewnie też trochę obserwuje już rzeczywistość, myślicie, że z obserwowania rzeczywistości wyjdzie jej, żeby jednak zostać, bo mi to jakoś nie gra.. a odchodząc wciąż go zrani. a więc jakie jest optymalne rozwiązanie dla naszej psui kiedy każda decyzja jest związana ze zranieniem drugiego człowieka (wg mojej oceny)?

  trochę zakręcony ten komentarz, ale mam nadzieję, że idzie ostatecznie go zrozumieć.. 🙂

  1. Pepsi Eliot 15 maja 2018 o 12:04

   Mamy marne wyobrażenie czym jest miłość. Przede wszystkim dlaczego miałaby odchodzić? Ma się zmienić. Zacząć coś robić w tym kierunku, a obok ma cżłowieka, który jej w tym jeszcze pomoże. Przecież ona jest nie do zniesienia przede wszystkim dla siebie samej. Życie ją dręczy, a ona zamiast zmienić to życie, swoją udrękę przekazuje dalej w świat, a przede wszystkim mężowi.

 12. monia 15 maja 2018 o 15:23

  Pepsi kochana, a czy moglabys napisać jak artykuł o przyjazniach? Zawsze miałam wąskie grono znajomych, rok temu praktycznie zerwała ze mną kontakt jedna bliska koleżanka, teraz druga. Ta druga praktycznie odzywa sie juz tylko jak cos chce. Jestem przyjaźnie nastawiona do wszystkich, nie krzywdę, każdemu dobrze życzę i im jestem bardziej dobra i świadoma tym bardziej zawodza mnie bliskie mi kiedyś osoby… To dosyć przykre

  1. Pepsi Eliot 15 maja 2018 o 21:30

   oj tam oj tam, nie są po prostu świadome, sama dla siebie bądź przyjacielem, pojawią się zaraz inni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *