logo
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
64 227 272
289 online
28 212 VIPy
Reklama

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum
 • Co zrobiła Ala, zanim została milionerką? Ogłaszam nowe wydarzenie!

  kołowrotek

  Co zrobiła Ala, zanim została milionerką? Ogłaszam nowe wydarzenie!

  A więc Ala:

  ZAŁOŻYŁA własną działalność gospodarczą, bowiem nigdy nie zostałaby milionerką pracując dla kogoś.

  Rozpoczęła działalność w branży e-biznes, ponieważ praktycznie nie wymagał wkładu finansowego, a co za tym idzie był pozbawiony ryzyka.

  CAŁKOWICIE zapomniała o tym, że chciała zostać milionerką w ciągu pierwszego 1,5 roku.

  Udało jej się to dopiero w czwartym roku działalności w Internecie, a dokładnie za pomocą swojego bloga na którym wygenerowała ogromny ruch.

  REGULARNIE odkładała sporą część zarobionych pieniędzy, zamiast wszystko wydawać. Nawet na początku zaciskała pasa.

  Przez cały czas dokształcała się w tematyce prowadzenia biznesu, a w szczególności marketingu sieciowego.

  WIELU obecnie bogatych ludzi dość szybko zwiększało swoje dochody, dzięki prowadzeniu e-biznesu, ale nikt nie stał się bogaty w ciągu jednej nocy. Oprócz Kopciuszka.

  pejzaz

  Z im większej jesteś pipidówki, zakopanego grajdoła, dechami zabitej wioski, im bardziej osadziłeś się na poletku zapomnianym przez Boga, tym dla Ciebie lepiej. Nie będziesz dzień w dzień tęsknił za tym co rządzi w urbanistycznej dżungli, z której trudno się wyrwać do innego życia z powodów zakupowych. Mieszkańcom dużych miast pozostaje codzienna nostalgia, a Ty masz tylko jedno zadanie do rozwiązania.

  Beautiful-landscape-photography-20

  Jak zdobyć pieniądze pozostając na swojej zjawiskowej prowincji?

  MAŁGOŚKA nie mogła znieść pracy w banku, ani ogromnego miasta, w którym mieszkała. Marzyła o życiu z dala od korporacji, molochów handlowych z galeriami identycznie śmierdzących odzieżowych syntetyków, sztucznych kosmetyków, trujących fastfoodów, krążenia w kółko poszukując miejsc parkingowych, wdychaniu podczas godzinnego biegania w alejkach toksyn w ilościach porównywalnych do wypalenia paczki papierosów, które już dawno rzuciła.

  TĘSKNIŁA za zapachem jaśminu i lawendy, ujadaniem w nocy wiejskich psów, dzwoneczkami sań w zimie. Jednym słowem chciała żyć na wsi. W końcu wymyśliła, że będzie zarabiać w Internecie. Jest to historia ze szczęśliwym zakończeniem, bowiem Małgośka jest teraz bardzo zamożną, a co najważniejsze spełnioną osobą. Znalazła bowiem swoje miejsce na Ziemi.

  WIELE osób błędnie zakłada, że trzeba mieć wybitne szczęście, albo duży wkład startowy, aby stać się w stosunkowo krótkim czasie bogatym w Internecie. Tylko dlatego, że myślą schematami biznesów naziemnych.

  TYMCZASEM zdolność do zarabiania pieniędzy w sieci składa się z zestawu przekonań i działań, które każdy może nabyć.

  Dowiedz się jakie są to działania i zdobądź finansową wolność

  Ogłaszam Nowe Wydarzenie

  MOJA książka w formie e-booka, Jak zarabiać w Internecie ? Jak zarobić na blogu? Czyli droga do świetnie prosperującego e-biznesu,  ujawniająca w jaki sposób zbudowałam dużą stronę i jak na niej zarabiam ukaże się w nowej odsłonie, polepszonej i poszerzonej.

  SĄDZIŁAM, że wiem już bardzo dużo, gdyż robiłam tak i osiągałam sukces, robiłam nie tak i było gorzej. Nagle wszystko zaskoczyło i dostało kosmicznej prędkości. Tak sądziłam, aż tu nagle wpadła mi w ręce (raczej w gałkę oczną) książka Walkera i zaczęłam wykorzystywać jego porady. Postanowiłam poprawić moją książkę o zarabianiu, dodać jeszcze patent Walkera.

  LADA dzień (jeszcze w tym tygodniu) ukaże się poprawiona wersja mojej książki. Wstrzymajcie się więc przed kupowaniem tej.

  Do tego tylko przez 4 dni będzie ją można kupić w cenie obowiązującej poprzednio (czyli niższej), a następnie z powrotem wróci do obecnej. Jest to więc prawdziwa promocja.

  WSZYSCY, którzy kupili tę książkę wcześniej automatycznie dostaną nową wersję na mejla.


  reklamaksiazkiBlog pepsieliot.com, nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

  Rzuć też może gałką na to:

  Dobre suplementy znajdziesz w naszym Wellness Sklep


  Disclaimer:
  Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


   

  (Visited 5 147 times, 2 visits today)

  Powiązane artykuły

  1. babka 16 maja 2016 o 21:53

   Czekałam od dawna na jakiś nowy artykuł w tym temacie i się doczekałam! 🙂

   1. pepsieliot 16 maja 2016 o 22:44

    🙂

  2. PolskiDoradcaUK 16 maja 2016 o 22:51

   Super nie mogę się doczekać ulepszonej wersji, starą już przerobiłam na wiele sposobów, nowe spojrzenie bardzo mi się przyda! Czekam z niecierpliwością na maila 🙂

   1. pepsieliot 16 maja 2016 o 23:23

    cieszę się 🙂

  3. martusiaar 16 maja 2016 o 23:06

   jupi 🙂

  4. Lena 16 maja 2016 o 23:55

   będzie dostępna w sklepie opcja wysyłki pocztą polską ? bo teraz jedynie jest kurierem

   1. pepsieliot 17 maja 2016 o 00:09

    Nie, bo książka jest gruba i ciężka i nie podchodzi już pod list, musiałaby być paczką, a to już czyni wysyłkę niekonkurencyjną dla kuriera.Byłaby droższa.

  5. Iza1213 17 maja 2016 o 03:31

   Ooo, super – czekam na e-maila.

  6. ista89 17 maja 2016 o 08:58

   Super! Bardzo przydadzą mi się rady osoby doświadczonej, bo właśnie startuje z własną działalnością i…marzy mi się powrót na wieś.

   1. pepsieliot 17 maja 2016 o 10:33

    Cieszę się

  7. Kasia 17 maja 2016 o 10:05

   Rozumiem, ze ta historia opisana tutaj to Twoja tylko imię zmienione? 🙂 bo jak kupować książkę jak zarabiać to tylko od milionerki:)

   1. pepsieliot 17 maja 2016 o 10:19

    Nie, mnie się udało to wcześniej, gdy nie miałam jeszcze pojęcia, jaką potęgą jest Internet, o czym też piszę w jakimś tam wpisie. Natomiast moja książka, to już są moje doświadczenia. Owszem zahaczam w niej krótko (dla pokazania możliwości) o metody zarabiania, których sama nie stosuję,a inni tak, ale 95 % książki, opiera się na tym co sama stosuję i co rozszyfrowuję patrząc na inne duże strony.

  8. iwi 17 maja 2016 o 12:42

   Oo jak pozytywnie zaskoczyło mnie ostatnie zdanie ! 😉 Bo w miarę czytania robiłam się coraz bardziej smutna, ponieważ nie tak dawno kupiłam pierwotną wersję. Buziaki i czekam na maila :))

  9. XLka 17 maja 2016 o 22:50

   Hurrra! No to czekam, zwłaszcza że właśnie „los” pozbawia mnie pracy na dwa lata przed emeryturą… Będę miała czas pracować wreszcie dla siebie.

   1. Jane 25 maja 2016 o 08:31

    Cześć – czy zapowiadany poradnik jest już dostępny? Sorry, mogę czytać „1 okiem” (raz, że oczy dalej choruje, 2 – w pracy jestem 😉 – uściski dla Pepsi i gratuluję! Powiem krótko – podziwiam i też tak chcę, no! 🙂

    1. pepsieliot 25 maja 2016 o 08:46

     oczywiście i do jutra w promocji ma nawet niższą cenę, strona główna po prawej!

  10. magda 20 maja 2016 o 21:09

   Czyli książka będzie namacalna? czy w formie e Booka. ?Kiedy będzie dostępna?

   1. pepsieliot 20 maja 2016 o 22:15

    e-book póki co, ale już zgłosiło się wydawnictwo, więc nie wykluczam

  11. ewig 20 maja 2016 o 22:34

   Huraaaa…. to znaczy, że ja też dostanę, nowa wersję.
   Uściski Peps i jestem bardzo ciekawa co tam dodałaś 🙂

  12. magda 21 maja 2016 o 14:45

   Pepsi jakie badania należy wykonać aby spr stan jelit?bo mam wrażenie ze mimo wody z cytryną i tak jest lipa. Bo po twoich suplach wciąż mam dużo białych plam na oaznokciach I pojawiają się też takie bordowe kreski.mam wrażenie ze nic mi się nie wchłania. No chyba ze wszystko idzie do dziecka w brzuchu. Pozdrawiam i czekam na e Booka

  13. nhalka 22 maja 2016 o 09:04

   Czy nowa wersja została już wysłana na maila? bo u mnie jeszcze nic, nic nie ma a czekam (nie)cierpliwie 🙂

   1. pepsieliot 22 maja 2016 o 16:24

    po 26 maja dopiero idzie

  14. Kinga Piątkowska 24 maja 2016 o 00:52

   jeju ale sie ciesze gdyz kupowalam pierwotna wersje <3

  15. PolskiDoradcaUK 6 czerwca 2016 o 15:55

   Ostatnie 5 dni spędziłam na wdrażaniu tego o czym przeczytałam w ulepszonej książce i od razu zauważam rezultaty. Mam pół zeszytu notatek i mnóstwo pracy jeszcze do zrobienia, ale wiem że idę dobrą drogą. Mam tematy na bloga chyba na najbliższy rok. Ostatnio nie miałam już pomysłu co dalej z moim blogiem i potrzebowałam kopa i dostałam go w książce Pepsi. Wszystkim którzy się zastanawiają nad zakupem polecam, gdyż jest to książka odnosząca się do ebiznesu w warunkach polskich i zawiera wszystkie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Ja swojego bloga prowadzę od roku i w chwili obecnej zarabiam tyle aby utrzymać bez problemu 5 osobową rodzinę, nie pracując na etacie, dla kogoś pewnie to mało, dla mnie to dopiero początek i wiem, że stać mnie na więcej. Nie wiesz czy warto kupić książkę Pepsi (?), porównaj jej stronę ze stronami innych ebiznesowych doradców a zobaczysz, że Pepsi zdobyła znacznie większą liczbę użytkowników w znacznie krótszym czasie. Liczby nie kłamią, jeśli chcesz skutecznej porady zrób to o czym pisze Pepsi w swojej książce. Ona rozhulała swojego bloga znacznie szybciej i skuteczniej niż osoby zawodowo zajmujące się poradami w kwestiach ebiznesu. A to robi wielką różnicę ! Dzięki Pepsi <3

   1. pepsieliot 6 czerwca 2016 o 22:31

    dzięki PolskiDoradcoUK <3

  Dodaj komentarz