Pepsieliot
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
215 950 007
66 online
38 834 VIPy

Życzenia dla Ciebie, ode mnie, na ten Nowy Fajny Rok 2020!

Według T. Harv Eker’a  tak się składa, że w życiu możesz mieć albo wymówki, albo wyniki. W tym samym czasie nie można mieć obu. Ty wybierasz co wolisz? Ogromna ilość ludzi, która mogłaby wiele osiągnąć, zrealizować swoje cele, jednym słowem masa tych z możliwościami jednak nie osiąga niczego, albo nieadekwatnie do swojego potencjału,  bardzo mało, tylko z powodu wymówek i oczywiście niewiary w siebie. Mówi więc taki nieświadomy kunktator, zacznę, gdy będę już wszystko wiedziała, gdy będę miała zgromadzone pieniądze, teraz nie jest najlepszy moment. Właśnie nie mam pieniędzy, to jest ryzykowne, jestem już na to za stara, jesteśmy za młodzi, zacznę, gdy będę miała więcej czasu, może w ciągu tych 3 miesięcy się zobaczy, zacznę jak wyzdrowieję. Ludzie sukcesu jednak dobrze wiedzą, że jeśli myślisz podobnie, to nigdy nie rozpoczniesz zmiany, tworzenia własnego biznesu nawet po pracy, odkładania regularnego nawet drobnej sumy na inwestycje, wydawania mniej niż zarabiasz, rezygnacji z kart kredytowych, zaciśnięcia pasa w celu wyjścia z długów. Ludzie wybierający wymówki nie zaczną nadpłacać kredytu hipotecznego, nie zmuszą się do ograniczenia bezsensownej konsumpcji, po prostu nic takiego nie zrobią. A co tu mówić, o nieprzegapianiu okazji biznesowych. W rzeczywistości nie chwycisz za kluczową, jedną lub więcej, możliwości w życiu. Nie wykorzystasz szansy, gdyż ją opuścisz, nie próbując wcześniej. Tak naprawdę nigdy nie będziesz miała więcej czasu, warunki startu nigdy nie będą idealne, nigdy nie będziesz miała wystarczająco dużej ilości pieniędzy, a rzeczy nigdy nie ułożą się idealnie, bo ta gra tak nie działa. Nie będzie więcej czasu na spisywanie i werbalizację celów, na codzienne czytanie książek, na 4 szklanki, na bieganie, ani na medytację, a godzina bez komunikatorów zawsze będzie wiecznością nie do przejścia. Nie pozostaje nic innego, tylko.  Wbrew temu co myślisz, wszystko układa się dokładnie tak, jak teraz ma się ułożyć, właśnie tak jak Twoje myśli. Idealnie, gdyż każda kłoda pod stopami uczy, zatrzymuje, pozwala na refleksje, nadaje sensu. Ludzie sukcesu na każdym polu, nie tylko finansowym właśnie to wiedzą, że nie może być lepiej niż teraz, że teraz jest idealnie do ruszenia ze skrzyżowania. Gdy jakakolwiek minuta Twojego życia tam (na skrzyżowaniu) spędzona, jednocześnie poza akceptacją jej, jest też najbardziej kijowym, czyli bezowocnym czasem dla Twojej ewolucji.  Teraz, nie jutro, jest to najbardziej właściwy czas, aby rozpocząć dbanie o własny rozwój duchowy, o swoją swobodną przyszłość finansową, o spojrzenie na siebie z miłością. A co do jutra, to jutro zrobi się kolejny fajny rok. Okrągłe daty robią wrażenie, i bardzo dobrze, każdy powód dobry, żeby ruszyło się, gdy się zasiedziało, przestraszyło, nie wiedziało co robić i się siebie, więc innych też nie kochało. Po prostu teraz przyszedł ten czas, aby zacząć już robić, już ruszyć się, stać się odważną, iść własną drogą i bardzo pokochać siebie i innych ludzi. Dzisiaj.

I tego Ci z całego serca dzisiaj życzę <3

Twoja pepsi

(Visited 4 751 times, 1 visits today)
-
Blog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.
Może rzuć też gałką na to:

Dobre suplementy znajdziesz w Wellness Sklep
Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.

Komentarze

 1. avatar Romualda Łachacz 31 grudnia 2019 o 16:19

  Bardzo ciekawe wskazówki i prawdy …Nikt też nie zagwarantuje sukcesu ,pomimo podjętych działań i nakładów. .Czasem trzeba przegrać, coś nie pójdzie. ..Ale po okresie traumy, trzeba podjąć nowe wyzwania i może się udać. ..Nie wszystko w życiu można mieć, ale trzeba próbować. …Czasem się traci, czasem zyskuje , ale siła jest w Nas….Dosiego Roku. …

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:33

   Z miłością do Romualdy <3

 2. avatar Reniq 31 grudnia 2019 o 16:58

  A ja Tobie najpierw podziękuję: robisz kawał niesamowicie pożytecznej roboty. Pomogłaś wielu, wielu ludziom i wciąż jesteś inspiracją dla wielu. Jeśli nie jestem pewna jakiegoś sposobu leczenia, najpierw zaglądam do Ciebie. Życzę Ci więc wspaniałego roku 2020 w miłości i zdrowiu. Namaste!

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:32

   Namaste <3<3

 3. avatar Baśka 31 grudnia 2019 o 18:48

  Pepsi
  w Nowym Roku życzę Ci
  Odwagi, Siły i Wytrwałości
  Podziwiam Twoją pracę ?
  Baśka

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:32

   <3

 4. avatar Gwiazdka 31 grudnia 2019 o 18:58

  Pepsiaku wszystkiego NAJCUDOWNIEJSZEGO na Nowy Rok??????

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:31

   love <3

 5. avatar Aneta 31 grudnia 2019 o 19:01

  Uwielbiam Cię Pepsi, niech moc będzie z Tobą﷼Г₹.

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:30

   love2

 6. avatar Azalia 31 grudnia 2019 o 19:09

  Pepsi – wszystkiego dobrego w 2020 roku z całego serca ❤️??

 7. avatar Dudek 31 grudnia 2019 o 19:27

  Dzięki Peps, ………………………….Ech…

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:30

   <3

   1. avatar Dudek 1 stycznia 2020 o 23:00

    Nie ma nic piękniejszego niż
    wyznanie miłości. Mógłbym powiedzieć więcej, ale po co . Prawda nie potrzebuje komentarzy. Wszystko inne jest tylko obok. ,
    c.b.d.u.

 8. avatar Sylwia 31 grudnia 2019 o 19:30

  Szczęśliwego Nowego Roku <3

 9. avatar Kinia 31 grudnia 2019 o 20:28

  Wszystkiego co dobre Pepsi. Dziękuję że jesteś. Weszłam tu lekko zdołowana, smutnawa i wystraszona… I ten tekst był dla mnie nie wiem na ile ten tekst mi pomoże ale poczułam się lepiej gdy go czytałam więc chyba o to też chodzi. Poczułam że mówisz do mnie, o mnie… To dobrze że ktoś mówi, to dobrze. Twoja czytelniczka.

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:30

   Cieszę się, że się odezwałaś, ślę miłość

 10. avatar Ania Ania 31 grudnia 2019 o 21:37

  Właśnie takich słów mi brakowało by usłyszeć, przeczytać gdzieś. Dziękuje Pepsi!! Ja zwykle zaglądam w chwili gdy cxuje ze chce złapać kontakt na nowo ze sobą, z tobą i nigdy się nie zawodzę, zawsze dostaje dodatkowy bodziec, nowa motywacje, energie. I teraz akurat miałam chwilkę i coś mnie tak podkusiło żeby sprawdzić co u pepsi na blogu. Cieszę się, ze to przeczytał właśnie teraz! Szczęśliwego nowego roku! !!!

  1. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 09:29

   love

  2. avatar Jarmush 1 stycznia 2020 o 10:13

   <3

 11. avatar Fenix Felix 31 grudnia 2019 o 22:26

  Dziękuję! Amore :*

 12. avatar M 31 grudnia 2019 o 23:38

  Dzięki Pepsi …też za to że jesteś że ciągle niezmiennie podtrzymujesz płomień ..moc życzeń dla Ciebie i wszystkich i trwaj ..Nie odpuszczaj dzięki ?

 13. avatar Ann 1 stycznia 2020 o 07:54

 14. avatar empi 1 stycznia 2020 o 10:15

  Do Siego Roku Pepsi!!!

 15. avatar MegMeg 1 stycznia 2020 o 10:41

  Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie Pepsi?

 16. avatar Jack 1 stycznia 2020 o 12:35

  Wszystkiego co najlepsze w tym Nowym 2020roku

 17. avatar Klemencja 1 stycznia 2020 o 12:42

  Pepsi samych dobroci w Nowym Roku dla Ciebie, mężusia i wszystkich czytelników, lovja <3

  Mogę Ci zadać Pepsiaku kilka pytań? A mianowicie:
  1). Moi znajomi bardzo lubią imprezować, alkohol – ja niekoniecznie (typ horrendalnego introwertyka ze mnie). Cały czas odmawiam zaproszeń od nich na jakieś "melanże", kluby, dyskoteki. Czy to jest obiektywnie bardzo dziwne, że ja tego nie lubię i męczę się w takich miejscach? Gdy innym mówię otwarcie, że nie lubię głośnych miejsc, dlatego nie imprezuję to mam wrażenie, że odbierają mnie za dziwoląga.
  2). Kocham ludzi, życzę im dobrze, ale czasem się trafi, że ktoś mnie zirytuje/wkurzy i już moje ego tupie nóżką, zamieniam się w złość. Szczególnie to jest widoczne w pracy, jak mnie jakiś klient wkurzy to potem nie uśmiecham się do współpracowników, jestem zła, fuczę (a oni do mnie zazwyczaj z miłością, że nie lubią jak jestem zła i zdenerwowana, i żebym wrzuciła na luz – cudowni ludzie). Jak sobie poradzić z taką złością i pozostać życzliwą? Albo przed PMS to samo.
  3). Mam kontakt z facetem, takim niedoszłym. Co jakiś czas się na nowo zaczynamy spotykać od kilku lat (zawsze jesteśmy innymi osobami po "przerwie"). Kiedyś byłam w nim zakochana, stresowałam się, byłam taką lolitką trzepotającą rzęskami wręcz, by zdobyć jego względy – a teraz nic, nie myślę o nim, po prostu cieszę się kontaktem z nim, życzę mu dobrze, jestem sobą, normalną dziewuszką jak dla innych ludzi i… on się we mnie zakochuje. Nie wiem czy jestem gotowa na związek, mam wrażenie, że muszę jeszcze dużo innych rzeczy wykonać najpierw, a poza – za nikim nie gonię, umysł czysty, czuję się lekka jak motyl. Boję się, że kiedyś na nowo się w nim zakocham i znów nie będę sobą, będę się czuć niczym więzień własnych uczuć… poza tym, czy to, że cały czas się na nowo zaczynamy spotykać to nie jest jakaś karma? W nim zawsze widziałam lustro swoich wszystkich lęków, albo nas coś bardzo różniło, albo bardzo łączyło, wiele zbiegów okoliczności, jak chociażby to, że poznaliśmy się przypadkiem w Peru, a potem się okazało, że mieszka w tym samym bloku co ja… często mi się śniło wydarzenie z nim na miesiąc przed realnym urzeczywistnieniem.

 18. avatar Eli 1 stycznia 2020 o 13:15

  Wszystkiego naj Pepsi, kocham Cie
  Z niemiecka frohes neues du bist Schatz <3

 19. avatar Yestemin 1 stycznia 2020 o 18:23

  Pepsi kocham Cię <3 Zastanawiam się, czego mogę życzyć osobie tak pełnej światła… Już wiem: Żeby tym światłem "zarażało się" coraz więcej ludzi 🙂
  Moje ostatnie 3 dni przed nowym rokiem były bardzo trudne, epizod depresji jakiej nie miałam od lat, szkoda gadać. Wczoraj resztkami sił poszłyśmy z dwiema koleżankami (też zdołowanymi) na bal sylwestrowy. Pięknie ubrana i wymalowana, w nowych okolicznościach, poczułam się jak Kopciuszek, jakbym przeniosła się do innej bajki… Bardzo mi to pomogło się zresetować! Wytańczyłam się, na trzeźwo, spotkałam ciekawych ludzi. Dziś zaczęłam dzień od 21 obrotów i jogi. Spacer. Potem zadziałałam w kierunku poprawy tego, co powodowało moją depresję i wykonałam dobrą robotę. Moje światło znów zaczyna się rozpalać 🙂

  1. avatar Jarmush 2 stycznia 2020 o 08:40

   Kochana Yestemin, jestem z Tobą <3

 20. avatar Mammkaa 1 stycznia 2020 o 18:24

  Przede wszystkim dziękuję Ci za to że jesteś. Dziękuję osobie, która pokazała mi Twojego bloga. Życzę Ci zdrowia i wszystkiego co najlepsze ❤

  1. avatar Jarmush 2 stycznia 2020 o 08:39

   z miłością, uściski dla Ciebie i dla tej Osoby <3

 21. avatar Gabi 2 stycznia 2020 o 11:28

  Uwielbiam takie motywacyjne wpisy, dziękuję Ci Pepsi 🙂

 22. avatar Robaczek 2 stycznia 2020 o 14:35

  Droga Kasiu, Ja wiem, że ten rok będzie dla Ciebie wspaniały, bo tak to sobie układasz. Dlatego życzę Ci zdrowia i niegasnącej radości życia tu i teraz. Dziękuję za wszystko, z miłością <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sklep
Dołącz do Strefy VIP
i bądź na bieżąco!

Zarejestruj sięZaloguj się

TOP

Dzień | Tydzień | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum