logo2
Możesz się śmiać, ale i tak za kilka godzin
zmienisz swoje życie...
104 440 288
252 online
32 900 VIPy
Reklama

TWOJA JAGODA ACAI
THIS IS BIO

TOP

Dzień | Tydzien | Miesiąc | Ever
Kategorie

Archiwum

Zanim nie dowiesz się co może chlorella, na pewno nie będzie Cię kręcić …

 

 

Tu i teraz🙂

Zanim nie dowiesz się co może chlorella, na pewno nie będzie Cię kręcić …

Czy jest jakiś pokarm (tak, chlorella to pokarm), który jedzony codziennie w ilości 5 g, po paru, powiedzmy 2 miesiącach jest w stanie oczyścić ciało, oraz dowartościować pozostałe pożywienie i sprawić, że zacznie to ciało o wiele lepiej funkcjonować? 

Wchodzisz na różne strony i czytasz, chlorella to, czy tamto. Ta jest najlepsza, kup tę, a nie inną. A tak naprawdę kogo obchodzi chlorella? Jakieś zielsko obce Ci zarówno kulturowo, jak i emocjonalnie.

Dlatego pomimo wielu artykułów, które od wielu lat ukazują się w necie, albo w prasie, ludzie, którzy dbają o zdrowie jakoś nie pędzą do sklepów stacjonarnych, czy tam wirtualnych, żeby zapewnić sobie codzienną dawkę 5 g chlorelli. Do tego chlorella w smaku jest chyba jeszcze gorsza niż też zalecana spirulina, a obie przyjmowane w prasowanych talarkach zwanych tabletkami w żaden sposób nie kojarzą Ci się z jedzeniem.

Jednak to jest jedzenie i to doskonałe, ale rozumiem, że Ciebie to nie bierze, bowiem chlorella nie wzbudza emocji, gdyż ego się nią nie jara

Zapomnij w takim razie na chwilę o chlorelli. Nic trudnego, bo jest Ci przecież obojętna. I pomyśl:

Czy jest jakiś pokarm, który jedzony codziennie w ilości małego kęska, po paru, powiedzmy 2 miesiącach jest w stanie oczyścić Twoje ciało i sprawić, że wątroba, nasz główny filtr od zanieczyszczeń, zacznie pracować na odpowiednich obrotach?

Jesteśmy bombardowani toksynami z powietrza, z wody, z żywności i od wewnątrz, jak w przypadku amalgamatu w plombowanych zębach. I o ile chlorella i jej doskonały skład odżywczy nie wzbudza emocji, o tyle łatwa detoksykacja ciała, chyba już bardziej. A najwięcej pogodnej emocji wzbudza po prostu własne zdrowie. Albo znacznie lepiej „teraz nie choruję”. Nie jest to oczywiście cudowne panaceum na wszystko, bo cudownym panaceum jesteś Ty sama.

Jednak mogę teraz przytoczyć naprawdę długi szereg badań, które wielokrotnie potwierdziły jak bardzo pozytywne skutki może wyprawiać chlorella. W tym: oczyścić nas z kadmu, nasze nerki i wątroby będą znacznie mniej wchłaniały ołowiu i wydalimy go w kale.

 

Designe & Pepsiak

Z rtęci oczyści nas w 99% jeżeli skonsumujemy ją w towarzystwie rtęci. Dajmy na to z łososiem w sushi. Ma też właściwości antyrakowe, bowiem chlorella sprzyja apoptozie, czyli śmierci komórek nowotworowych guza.

Pozbawić się rtęci za pomocą yyy … truskawek?

Oprócz tego w tej niewielkiej ilości pokarmu dostarczysz sobie wszystkich aminokwasów egzogennych, co podkręci  całe pozostałe białko, które zjesz tego dnia, nawet białko o niepełnej puli aminokwasów. A to, szczególnie dla wegan, jest bardzo istotną zaletą. Dodatkowo chlorella inspiruje wegan do odstawienia naprawdę fatalnej soi (tej niefermentowanej, czyli praktycznie całej), gdyż wytrąca im z ręki wymówkę o pełnej puli aminokwasów esencjonalnych w soi. Przy okazji dodam, że quinoa też ma bardzo dużo aminokwasów, a nawet niepalona gryczana też, z tym, że nie posiada wszystkich niezbędnych (czyli takich, które ciało nie umie wytworzyć).

Nie należy zapominać, że mamy tylko jedną wątrobę, od której zależy, czy będziemy szczupli, albo otłuszczeni. Czy będą w nas siedzieć toksyny, czy je w końcu, w ciekawych stolcach wydalimy.

Nie ma łatwiejszego środka na oczyszczanie naszych ciał, niż to dziwne, aseksualne pożywienie, które nikogo nie podnieca. Przecież nikt nie marzy, żeby z chlorellą wybrać się na miasto. Co dziwniejsze, dzieci uwielbiają chrupać chlorellę w przeciwieństwie do dorosłych.

Moja rada jest taka, faktycznie nie podniecaj się chlorellą, bo nie ma specjalnie czym. Ale zadaj sobie po 5 g chlorelli dziennie przez 3 miesiące i porównaj samopoczucie. Skutki będą już bardzo dobrze odczuwalne. I myślę, że skutki rzeczywiście mogą Cię podniecić.

Uwaga, lokuję produkt:

chlorella, this is bio, pepsi eliot

TU KUPISZ  CHLORELLA 100% ORGANIC This is BIO (o szczególnie niskiej zawartości alergenu, który jest w każdej chlorelli, bez względu na to co twierdzi sprzedawca)

Przy okazji trochę FAQa:

Każda chlorella musi zostać potraktowana pod ciśnieniem, aby rozbić jej błony komórkowe i żeby mogła działać. Chlorella This is Bio, (jak każda w sprzedaży) oczywiście ma rozbite błony komórkowe.

Każda chlorella zawiera pewien alergen feoforbidy, a ta This is Bio, ma go bardzo mało, ale nawet jakby było zero, to i tak w przypadku każdego nowego pokarmu, trzeba zastosować środki ostrożności, albo najzwyczajniej w świecie przyzwyczaić powoli organizm do nowego pokarmu. Zaczynamy od jednaj tabletki pół gramowej i na tej dawce jesteśmy kilka dni, potem 2 tabletki i znowu kilka dni. Aż dojdziemy do codziennej porcji 5g czyli 10 tabletek. Oczywiście to dotyczy dorosłych. Nie jestem lekarzem, ale chlorella to pokarm, a nie lekarstwo, czy nawet suplement diety.

Chlorella This is BIO zawiera mniej niż  10,2 alergenu feoforbidy (<10,2, a normy dopuszczają <60) To jest świetny wynik, o ile nie najlepszy. 

Chlorella w tabletce nie jest produktem przetworzonym, tylko wykorzystuje się tutaj super lepiące właściwości tej algi (spiruliny też), i po prostu jest to sprasowana zwykła chlorella, bez żadnych dodatków, coś na zasadzie kostek cukru. (Co to są kostki cukru?).

owocek:)


reklamablogBlog pepsieliot.com nie jest jedną z tysięcy stron zawierających tylko wygodne dla siebie informacje. Przeciwnie, jest to miejsce, gdzie w oparciu o współczesną wiedzę i badania, oraz przemyślenia autorki rodzą się treści kontrowersyjne. Wręcz niekomfortowe dla tematu przewodniego witryny. Jednak, to nie hype strategia, to potrzeba.

Rzuć też może gałką na to:

Dobre suplementy, pożywienie i kosmetyki znajdziesz w Wellness Sklep


Disclaimer:
Info tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, i niekoniecznie wyraża zdanie założycielki bloga, tym bardziej nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.


 

(Visited 12 837 times, 2 visits today)

Powiązane artykuły

Komentarze

 1. viktia 20 czerwca 2019 o 22:31

  Z mózgu jabłczan magnezu wyciąga tylko aluminium, a chlorella raczej z mózgu nie wyciągnie, to wyczytałem, mylę się?
  Jestem pewien że mam wiele problemów przez które nie mogę normalnie funkcjonować.

  1. Pepsi Eliot 20 czerwca 2019 o 22:57

   Chlorella This is BIO (3-4 g na dzień, lub około 6-8 tabletek) działa jako naturalny środek chelatujący do usuwania metali ciężkich, zwłaszcza ołowiu i rtęci. Jest doskonałym źródłem chlorofilu i jest „głodna”, aby wchłonąć metale ciężkie.

 2. viktia 20 czerwca 2019 o 23:54

  Czyli jedząc chlorella This is BIO 4 gramy dziennie przez 1 rok skutecznie pozbędę się metali ciężkich z mózgu, podkreślam Z MÓZGU?

  1. Mariano 10 sierpnia 2019 o 12:15

   Pozbyc sie metali ciezkich z tka ki mozgowej pomoze kolendra (nasiona i cala roslina) + chlorella + spirulina. Kolendra pokonuje bariere krew-mozg

   1. vojux 12 sierpnia 2019 o 12:02

    Czyli nasiona kolendry również chelatuja z metali ciężkich?
    A jabłczan magnezu?

 3. ewa.mizgalska 1 lipca 2019 o 13:43

  Chcę kupić chlorellę i Greens & Fruits ale czy to nie będzie za dużo wit. jednocześnie ? Jak długo można brać bez przerwy chlorellę ?

  1. Pepsi Eliot 1 lipca 2019 o 19:33

   Nie, chlorella jest pokarmem i można ją jeść codziennie, natomiast G&F to jest suplement diety, petarda odżywcza, bierzesz go w cyklach. Przez 3 miesiące po 1 do śniadania i odstawiasz na trochę, potem możesz zrobić jeszcze jedną kurację, albo przejść na B complex, a potem znowu wrócić do G&F szczególnie gdy wszyscy się przeziębiają

 4. ewa.mizgalska 2 lipca 2019 o 10:50

  Dziękuję za szybką odpowiedź . G&F poprzedniej zimy bardzo wzmocniło moją odporność , dlatego chcę je zastosować przed następnym sezonem jesiennym. Pozdrawiam

  1. Pepsi Eliot 2 lipca 2019 o 11:36

   cieszę się, z miłością <3

 5. vera 9 sierpnia 2019 o 15:53

  Kochana PE, a mogłabyś podać jakieś przepisy dla chlorelli w proszku? Z czym łączyć, aby bardziej przyswajalna, a z czym nie łączyć? Pięknie dziękuję:-*

  1. Pepsi Eliot 9 sierpnia 2019 o 16:48

   ona jest zawsze świetnie przyswajalna, idealnie pasuje do spiruliny This is BIO, traw This is BIO, kelpu This is BIO
   dodać do zielonego szejka

 6. ewa 12 grudnia 2019 o 17:26

  Mam amalgamaty. Trzy od trzydziestu lat. Pisałam już ze moja pamieć to tragedia nic nie zapamiętuję. Za kilka dni idę pożegnać pierwszy amalgamat. Od miesiąca suplementuję chlorelle i spirulinę, Nie wiem czy to przypadek czy wpływ suplementacji. Jestem kompletnie rozkojarzona, zapominam, koncentracja naprawdę słabsza, Nie takich efektów oczekiwałam. Odstawić?

  1. Pepsi Eliot 12 grudnia 2019 o 17:44

   Raczej to Twoje podenerwowanie, ale odstaw jesli masz takie przeświadczenie

 7. Ewa 12 grudnia 2019 o 20:30

  Nie Pepsi to nie podenerwowanie bo raczej optymistycznie podeszłam do suplementacji.
  Ale skoro mi się pogarsza to znaczy że co? że rtęć się uwalnia?. gdzie szukać jakichś info na ten temat. Cos mi się wydaje że moje spotykanie na zegarze 11.11 niewiele mi pomaga 😉

  1. Pepsi Eliot 12 grudnia 2019 o 22:29

   Odstaw więc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *